Úvodní stránka
TolkienCon 2020 >>
Články, zprávy (565)
Nejnovější fotografie
Vaše recenze (478)
Základní informace
Obsazení - herci
Archiv fotografií
Ukázky a další videa
Místa ve filmu
Hudba
Poradna (50)
Výuka elfštiny
Něco ke stažení
Temné zvěsti
Diskusní fórum
Názory, úvahy
Komentáře k filmu
Adresář LOTRů (620)
Bannery webu
WebRing
Odkazy

Kdo jsem já ...
Fantasy novinky
Bazar knih Tip!
Autoři a díla
Povídky,recenze
Fantasy galerie
Fantasy odkazník
On-line chat
Testy a ankety
Filmy a seriály
Hudba
Počítačové hry
Download

Do oblíbených
WAP verze (info)
Výchozí stránka

Kontaktní mail:
Cerovsky@jcsoft.cz

Zde může být
VAŠE reklama !


Filmy online
CSFD.SK
Trailerzone
Morrowind
Garfield
ScifiWorld
Srdce Erinelu
warcraft.bonusweb.cz
Další weby...

Stránky si právě
prohlíží 1679 lidí

Celkem návštěvníků
5503352

English version here


[ <<< Další článek ] [ Všechny články ] [ Předchozí článek >>> ]

Belcarnen
24.1. 2003
Tisková zpráva FilmCity - rozšířené Společenstvo a další díly Pána Prstenů na DVD a VHS; BALDACHÝN: Glum for President!; Silmarillion jako film? Ani omylem!; Chcete vidět Frodovo tetování?; Nové video s Andy SerkisemVerze pro tisk

Tisková zpráva FilmCity - rozšířené Společenstvo a další díly Pána Prstenů na DVD a VHS
Zaslal Petr Svoboda

Bohužel musíme oznámit s konečnou platností, že SBĚRATELSKÁ verze prvního dílu trilogie Pán prstenů již na našem trhu nebude uvedena – byla dodána jen v první limitované dodávce na počátku prosince. Tímto se omlouváme všem zákazníkům, kteří si zboží před-objednali, ale bohužel dodavatel Warner Bros CZ nevydal žádná oficiální vyjádření a proto jsme zastavili možnost před-objednávek později, než bylo nutné a přesto i tak jen na základě spekulací, které nebylo možno u dodavatele stoprocentně ověřit – bohužel tyto informace jsou již na 100% ověřeny.

Pro zákazníky, kteří mají sběratelské verze před-objednané máme UPOZORNĚNÍ: vzhledem k tomu, že Vaše objednávky nemohou být vyřízeny budeme je držet do Vašeho vyjádření (max. měsíc) v aktivním stavu, po dohodě (či uplynutí lhůty) budou stornovány. Rádi bychom. Vzhledem k tomu, že ROZŠÍŘENÁ verze bude běžně v nabídce, doporučujeme přeobjednat stávající objednávky (sběratelské verze) na rozšířenou verzi: na náš email (info@videosat.cz nebo zakaznik@filmcity.cz) zašlete žádost o storno vaší objednávky (nezapomeňte udat číslo objednávky !). Tím bude vaše stávající objednávka stornována. Objednávku na rozšířenou verzi zadejte opět na www.filmcity.cz. Do poznámky v pokladně při ukončování objednávky uveďte prosím informaci o stornu předešlé objednávky s číslem stornované objednávky – jako službu našim zákazníkům bychom tyto přeobjednávky vyřídili přednostně ihned po dodání rozšířených verzi na náš sklad. Základní kino verze Společenstva prstenů je bezproblémově k dispozici neustále.

A nyní již jen příjemnější novinky:

S premiérou pokračování trilogie, Dvou věží, se serveru www.filmcity.cz podařilo zjistit z ověřitelných zdrojů informace o DVD a VHS verzích Dvou věží a Návratu krále. Všechny potřebné informace jsou k dispozici na stránkách www.filmcity.cz, resp. v popisech titulů. Do oficiálního potvrzení a tiskové zprávy distributora jsou informace uvedené na našem serveru orientační, přestože si je ověřujeme u distributora – důvodem je fakt, že kolem připravovaných titulů je neustálé jednání ze strany jak Warner Bros, tak i New Line Cinema. Informace, především o DVD vydání, jsou pravidelně aktualizovány tak, aby přinášeli co nejpřesnější a nejpodrobnější náhled. Server www.filmcity.cz pro „nedočkavé“ zákazníky, kteří se ovšem zdráhají ještě závazně objednat (což je již možné) připravili tzv. mailling, což je možnost zapsat se databáze zájemců o informace k danému zboží (tato metoda je používána na serveru u mnoha jiných titulů). Tímto zápisem si zaručíte pravidelný přísun žhavých informací o výrobku do Vaší emailové schránky.


BALDACHÝN: Glum for President!
Podíváme-li se realisticky na všechny tři kandidáty na prezidentskou funkci, je zjevné, že nejlepším nástupcem Václava Havla by byl Glum, digitálně animovaný hrdina Pána prstenů. Stejně jako Havel je oblíbený na celém světě, stejně jako Havel má výraznou řečovou vadu. Těm ostatním se podobá tím, že i jemu jde jenom o jedno. O Prsten moci. Proč tedy právě on? Narozdíl od nich dobře vypadá...

Celý text iniciativy Glum for President! a potřebné informace k účasti najdete v [ plném textu článku ]

Silmarillion jako film? Ani omylem!
Velmi častou otázkou je, zda se na filmovém plátně objeví i Hobit. Ano, je to možné. Peter Jackson prohlásil, že se na něj v nejbližší době nechystá, ale rozhodně nic nevylučuje. Snem mnoha fanoušků je pak vidět pár scén ze Silmarillionu. Taková armáda se stovkami Balrogů v čele a draky na obloze ženoucí se proti liniím elfů... celá bitva Nirnaeth Arnoediad... no nebyla by to paráda? Tak si o tom stále nechte jen zdát. Práva na Pána Prstenů a Hobita prodal sám profesor Tolkien ve finanční tísni, ale ty na Silmarillion stále vlastní jeho syn Christopher. John Howe, který se podílel velmi těsně na filmu Pán Prstenů a Christophera dobře zná, prohlásil, že: "Christopher práva nikomu neprodá, ať bude nabídnuta jakákoliv suma. Silmarillion je velmi pevně spjat s jeho otcem a nikdy nebude přepracován do filmové podoby, dokud je Christopher naživu."


Chcete vidět Frodovo tetování?
V Jay Leno Show ukázal Elijah Wood tetování, které mělo původně zůstat tajné, jenž si nechal udělat každý člen filmové Společenstva Prstenu a Christopher Lee. Má být symbolem přátelství, které se mezi herci utvořilo během natáčení Pána Prstenů. Jedná se elfí runu Devět a Elijah je dalším z herců, kteří se nakonec neudrželi a své tetování veřejně předvedli. Prosím všechny fanynky, aby toto tetování nekopírovali. Je to unikátní osobní memento a určitě by pro herce nebylo příjemné vidět jej na každém... ňadru :o)


Detail...


Nové video s Andy Serkisem
Pokud trochu ovládáte angličtinu, možná vás zaujme toto Interview s Andy Serkisem (formát WMV). Dozvíte se pár zajímavostí (většina tu už proběhla), Serkis tradičně uchvátí svým velmi zajímavým projevem. Samozřejmostí je i několik "záběrů ze zákulisí" celé tvorby Pána Prstenů.

Přečteno celkem 11820x, verze pro tisk

Další článek - Co prozradil Andy `Glum` Serkis; Proč prostě nemohou ztratit prsten ve výlevce?; Zaletíte si na Nový Zéland tematickým letadlem?; Silmarillion přeci jen na filmovém plátně?

Předchozí článek - Co všechno si o Dvou Věžích můžete přečíst na internetu...; Pán Prstenů: paradoxy - zajímavý rozbor filmu; Na dovolenou s hobity - zájem o Nový Zéland stoupá; Ten kůň stejně líbá lépe... zajímavé video; Bude Peter Jackson vyhlášen nejlepším režisérem?

[ Všechny články ]  [ Nejoblíbenější články ]  [ Komentovat tento článek ]
virtuální.stáj., poidáno 25.2. 2005 16:13:40
AHOJ VŠICHNI!!!JÁ JSEM NA ALÍKOVI JAKO VIRTUÁLNÍ.STÁJ. A HLEDÁM ČLENY!!!PROSÍM PŘIJĎTE A PŘIHLAŠTE SE!!!DÍKY!!!
Arsiméné , poidáno 29.1. 2003 19:02:58
jéé, to se mi nepovedlo - moje jméno do toho komentáře samozřejmě nepatří - sakrrrra!
Arsiméné , poidáno 29.1. 2003 19:00:09
Arsiméné: no vida, konečně víme, kde ten nápad splašili!
K té francouzštině: je to "le" - mužský rod, ale takhle s plným jménem by se to asi neřeklo - jen Vive Peter Jackson anebo Vive le Jackson.

el, poidáno 29.1. 2003 14:53:54
Corwin,Lucyova:bodejť že je to psina,neměl si Belcarnen stěžovat na vážná témata,teď to má.
Aby si Legolas ještě škytnul-jeho sjezd na štítu je pro mne důkazem,že naše kinematografie má co dát světu,vzpomeňte si,jak Miloš Kopecký sjíždí na stříbrném tácu schody v "Adéla ještě nevečeřela".Je to jasně vykradený!!! ;o)))

Lucyova, poidáno 29.1. 2003 10:11:42
Jasně že je to sranda. Fakt mě nenapadlo to brát vážně a ještě se nad tím rozčilovat jako nad zneuctěním Tolkiena nebo co.... Být filmařema, tak tu vážnou tvář taky furt neudržím :-)
Brennos, poidáno 29.1. 2003 0:13:54
... možná též bez členu... no fuj.
Brennos, poidáno 29.1. 2003 0:11:45
ehm... možná "vive le PJ"... já a francouzština, my nebyli příliš velcí kamarádi ;o)
Brennos, poidáno 29.1. 2003 0:06:11
Jestli si z nás tvůrci udělali někdy srandu (nebo si prostě udělali srandu jen tak pro sebe)... tak je to ten olympionik... to totiž snad ani nemůžou myslet vážně: skřet s velkou pochodní ve zpomaleném záběru, podporován svými druhy, utíká uličkou... ale víte co, já jim to žeru. Člověk prostě nemůže všechno brát vážně a mně se to líbí. Pokaždé se upřímně zasměji. Vive la Peter Jackson.
Corwin, poidáno 28.1. 2003 20:06:08
Kostej:rozebirame to spis ze srandy:-))Aspon tedy ja:-))Je super udelat z takove prkotiny tema na tri dny:-))
Arsiméné , poidáno 28.1. 2003 19:32:49
Pro Moredhel: Tak by to být mělo, ale obávám se, že tomu tak není.
S tím koníčkem: připadá mi, jako by si z nás tvůrci dělali psinu a zkoušeli, co jim zbaštíme. Totéž Legolasův proslulý sjezd na štítu.

Kostěj, poidáno 28.1. 2003 18:33:01
Řehty řehty! (nebo jak to sakra dělá kůň :-)
Vždyť je to vlastně úplně fuk, ne? Nebo snad chcete říct, že když jste se dívali, zaobírali jste se tou nedokonalou animací dýl než 5 vteřin?

Corwin, poidáno 28.1. 2003 13:40:31
Btw:kdyz jsme u te sxopnosti elfu,jak to ze Legolas dokaze trefit sipem cokoli,ale skuruta beziciho s olympijskou poxodni nezastavi???Nasledne ovsem trefi pomerne efektne mouxu sedici na lane zebriku cimz sejme cely zebr se skrety....coz sice puvodne urcite nextel....
Corwin, poidáno 28.1. 2003 13:34:54
muhehehehehehehehehe:-)):-))Proc kamenujte?Otazka zni:Nedelas si z nas opet srandu??:-))
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 28.1. 2003 13:21:46
Vyjádření k problematice koně? :o)
Můj osobní názor je, že se jedná o výborný vtípek a ukázku schpnostní elfů, ale bohužel s trošku nedotaženou stránkou technického zpracování (tj. počítačové animace). Vlatní skok - tj. objevení se před Gimlim atp., se mi líbí :) a teď mne třeba kamenujte :)

Corwin, poidáno 28.1. 2003 10:45:48
..ovsem idealni by bylo kdyby se k tomuto problemu vyjadril Bel:-))))
Corwin, poidáno 28.1. 2003 10:30:12
..ja myslim ze by stacilo ab na toho kone skocil normal v behu coz neni pro prumerneho kaskadera problem,ale nexme to tak:-))
Brennos, poidáno 28.1. 2003 10:21:47
ad Legolas a kůň: Nejtěžší na takovéhle počítačové animaci je, aby byla dobře zakomponovaná do prostředí... holt u toho skoku na koně se to moc nepovedlo, poněvadž prostředí nereaguje na animaci - kůň necítí váhu (aby se třeba naklonil), ten řemen, co ho uchopí Legolas se neprotáhne...to by museli animovat i koně nebo alespoň ten řemen... Kdyby tam bylo něco z toho, nic bych proti tomu skoku neměl... takhle to působí trochu rušivě.
Corwin, poidáno 28.1. 2003 8:25:23
Lucyova:xudinka Orlando musi skytat jako zbesilej jak ho tady porad rozebirame:-)))
Lucyova, poidáno 28.1. 2003 8:22:35
Moredhel: neber to s tím prezidentem zas tak vážně... to, že Legolas skáče špatně na koně je přece mnohem horší! :-)
pivli, poidáno 28.1. 2003 7:43:23
Ale úúúúplně mimo mísu!!:)))
Corwin, poidáno 28.1. 2003 7:14:17
Moredhel:ted jsi myslim mimo misu.....
Moredhel, poidáno 28.1. 2003 4:54:06
Nevadí mi, že někdo navrhuje z RECESE Gluma na presidenta. Zato mi vadí poznámky typu že mu jde jako všem jen o prsten moci, nebo že nás dovede do Mordoru nejpomaleji ze všech atd. To si vážně jako inteligentní lidé můžete myslet že kandidátům na presidenta jde o moc jako takovou? Ne, jako vždy jde o souboj idejí, názorů na řízení státu a na jeho vliv na život občana. Politikovi nejde o to, aby se válel v korytě ze zlata (co by potom dělal v politice když jinde by měl koryto daleko větší), jde mu o to aby naše země a její lidé prosperovali a aby zvítězila jeho filosofie. Na to jakoby všichni zapomínali - a nemyslím si že to je náhoda - takové zprávy jsou pro konzumenta zajímavější, tupé nadávání nevyžaduje velkou orientaci v situaci a vzniklý zájem zvyšuje náklad/sledovanost. Takže když se budete bavit o konkrétních přednostech nebo nedostatcích jednotlivých kandidátů je to v pořádku, ale plácáním podobných nesmyslů se snižujete na úroveň autora článku Glum fo president. Sorry za takový off-topic, ale musel jsem to napsat.
Arsiméné , poidáno 27.1. 2003 22:24:28
Belcarnene, ještě řekni, že Legolas neskáče divně.
Karmel, poidáno 27.1. 2003 16:55:34
Já se vyjádřím k tetování Společenstva :-)- mám dojem, že mluvili o tom, že si ho nechali udělat všichni a na stejné místo? - nu, jestli si ho opravdu nechal vyškvařit i Ch.Lee a do stejných partií, tak mě to, ehm ehm dost baví :-) Jen si ho zkuste představit v Jay Leno Show.....:-))))

el, poidáno 27.1. 2003 14:29:13
Jinak myslím, že Glum má šanci až v přímé volbě.U něj se bude lidem líbit,že jasně říká,co vlastně chce.A na Hradčany pak vyvěsí prsten, nebo OKO???
el, poidáno 27.1. 2003 14:23:53
Vážná témata mě taky ničí,ale na druhou stranu je fakt,že Legolas na toho koně skáče FAKT divně...teda chci říct,že já bejt ten kůň,tak se asi docela divim a možná se i splašim...;o)))
Lucyova, poidáno 27.1. 2003 13:49:36
Corwin: no jo, má poznámka byla trochu neaktuální - to mám z toho, že to tady čtu namátkově...
Corwin, poidáno 27.1. 2003 13:30:06
:-))Yasne ja se na tom ovsem dost bavim:-))Dost mne pobavil ten seznam xyb s vysvetlivkami Stannyho a super byla fotka Gluma v baletnix satex a piskotkax:-))Taky Baldynskej kdyz Gluma nominoval na prezidenta..Kdyz si to tak vezmes,tak pred dvema lety o Tolkienovi vedela tak polovina lidi co dneska,coz ja osobne povazujji za dost pozitivni:-))Ovsem udelat plakaty na Silmarillion:-)))A my jak maly deti uz predem kritizujem rezisera i zpracovani:-))Ax jo:-))
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 27.1. 2003 13:14:55
Corwin: trochu srandy musí být, ta vážná témata "Legolas skáče divně na koně" atp. už mne ničí :o)
Corwin, poidáno 27.1. 2003 13:14:31
..takze tim xci rici aby jsi to tady nerikala nebo Ti na to vyrobi nejakej plakat i s datem premiery a Ty se budes tesit:-)))
Corwin, poidáno 27.1. 2003 13:12:09
Lucyova:koukej dal jak nam tady Bel vesi nosy na buliky....:-))
Lucyova, poidáno 27.1. 2003 10:50:13
Co Silmarillion....já bysem chtěla zfilmovaný příběh o Berenovi a Lúthien. Myslíte, že to někoho napadne?
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 26.1. 2003 21:18:44
Garion: téměř bych se vsadil, že speciální "All in one" set bude :)
Garion, poidáno 26.1. 2003 20:51:47
Ač jsem prolezl všechny články a komentáře, ve kterých se vyskytuje sběratelská verze, chci se zeptat někoho od fochu, jestli se uvažuje o sběratelské edici všech tří prodloužených filmů? Tzn. chci vědět, jestli se mám horečně pídít po zbylých kusech sběratelské edice Společenstva či mohu čekat až na listopad 2004 na vydání celé trilogoe ve speciálním setu. Děkuji.
Arsiméné , poidáno 26.1. 2003 11:42:49
Když vidím většinu kandidátů, Glum by se mezi nimi nevyjímal špatně, ne, miláššku. Silmarillion jako film...ani nevím, jak by to chtěli dělat, vždyť jsou to tisícileté dějiny. Leda jako dokumentární film, spíš seriál. Ale naštěstí to nehrozí.
Nelenya, poidáno 26.1. 2003 11:29:02
Ten Elijah vypadá strašně. Ted jak se nechal oholit na 3 mm nebo na kolik,cvok... No ale uprimne obdivuju Cate Blanchett,ze se nechala kvuli novemu filmu, v nemz hraje, oholit...
Brennos, poidáno 25.1. 2003 9:17:05
... ehm... sháníte
Brennos, poidáno 25.1. 2003 9:13:26
Pokud někdo ještě scháníte ext. verzi, v Bontonlandu (v Praze) jich měli ve středu asi 10... ale za nekřesťanských cca 1400 Kč.
Sírwen, poidáno 24.1. 2003 21:30:34
Hlasujme pro Gluma, nechť povede naši zem do pr... Mordoru, určitě mu to bude trvat déle než ostatním kandidátům.
A ty předobjednávky... sviňárna.

[ Všechny komentáře ]

Diskuze čtenářů na těchto stránkách není provozovatelem serveru nijak moderována a upravována. Provozovatel nemá vliv na obsah jednotlivých příspěvků a nenese za ni zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo kterýkoliv příspěvek smazat, pokud bude odporovat normám slušného chování.
Jméno: E-mail:

Komentář:

Upozorňovat na nové komentáře mailem?
Přepiš heslo   --> 


Informovat o nových komentářích k tomuto článku
E-mail:V nadpisu V textu V komentářích


Zadejte text pro hledání v eláncích (napo. Gandalf A Balrog, Elijah Wood NEBO Orlando Bloom, Dvi Viže A Faramir A Frodo). Minimální délka hledaného slova jsou toi znaky.

Poslední elánky / novinky

Pozvánka na TolkienCon 2020
Dne 4.11.2019 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 0
Pozvánka na TolkienCon 2019
Dne 12.11.2018 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 1
Pozvánka na TolkienCon 2018
Dne 8.11.2017 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 1
Pozvánka na TolkienCon 2017
Dne 7.11.2016 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 158
TolkienCon 2016 – fotky, video, atd. (doplněno: 18.1. 11:58)
Dne 18.1.2016 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 116
Pozvánka na TolkienCon 2016
Dne 12.11.2015 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 249
Pozvánka na TolkienCon 2015
Dne 9.11.2014 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 1
TolkienCon 2014 – fotky, záznamy tak vůbec (doplněno: 24.1. 22:47)
Dne 23.1.2014 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 27
Pozvánka na TolkienCon 2014
Dne 9.11.2013 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 156
TolkienCon 2013 – fotky, reportáže, přednášky a tak vůbec (poslední aktualizace 29.1. 21:19)
Dne 26.1.2013 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 42

O čem se psalo před rokem?

 
[ Všechny články / rozšířené hledání ]Nejen o víně...


27.1. 2009
Pokud o tom náhodou ještě nevíte, tak 28. května bude v Praze zahrána Symfonie Pán prstenů! Detaily najdete a lístky můžete objednávat ZDE

9.4. 2008
Na adrese www.lotrcon.cz najdete pozvánku na letošní LOTRcon ve dnech 27.6 - 29.6 2008, pásma na téma nejen Pán prstenů jako součásti Festivalu Fantazize.

5.3. 2007
Máte radi fantasy a sci-fi? Baví Vás história Slovanov? Ste blázni do mangy a anime? Alebo si chcete len prísť vyskúšať DDR či Sing Star ? Ak ste aspoň na jednu otázku odpovedali pozitívne, potom niet lepšej voľby ako navštíviť Slavcon 2007. Pestrý trojdňový program len za 200 Sk v predpredaji a za 250 Sk na mieste. Pre bližsie informácie navštívte stránku www.slavcon.arda.sk, kde sa môžete priamo zaregistrovať. (akci pořádá Spoločenstvo Tolkiena, kon

15.11. 2005
Dne 17.11.2005 od 14h se v sále HAMU uskuteční koncert Pražského Filmového Orchestru (viz. malá recenze). I tentokrát je krom hudby J. Williamse připravena The Lord of the Rings Trilogy Howarda Shorea. Více informací na stránkách PFO

10.1. 2005
Palace Cinemas Slovanský dům mají na programu maraton všech rozšířených verzí Pána prstenů. Bohužel startuje o půlnoci z 18. na 19. ledna (úterý na středu), což při dvanácti hodinách filmu není dvakrát ideální čas. Tohle rozhodně není poslední příležitost, takže se nemusíte snažit zlikvidovat v takto nelidský termín a v klidu můžete počkat. A nebo zajít jen na rozšířený Návrat krále...

... všechny zprávičky

Tipy na pohlednici !


Návrat Krále - 26 fotekDvě Veže - 15 fotekComics - postupně doplňováno

Nejoblíbenější články


DVD a VHS
Objednejte si Návrat krále se slevou!


Znamení
DVD za 399,- či 499,- KčZasponzorujete provoz tohoto webu? Více zde

Poradna
Gondorský archiv - poradna v otázkách tolkienistických

Byla by pro vás zajímavá projekce všech rozšířených verzí Pána prstenů s nějakou tou přednáškou?
Ano, kdykoliv (kino v Praze)
[ 1405 - 64,51% ]
Ano, v dubnu 2006 (kino v Praze)
[ 24 - 1,1% ]
Ano, v květnu 2006 (kino v Praze)
[ 99 - 4,55% ]
Ano, později (kino v Praze)
[ 25 - 1,15% ]
Ano, kdykoliv (kino v Brně)
[ 301 - 13,82% ]
Ano, v dubnu 2006 (kino v Brně)
[ 15 - 0,69% ]
Ano, v květnu 2006 (kino v Brně)
[ 16 - 0,73% ]
Ano, později (kino v Brně)
[ 52 - 2,39% ]
Spíše ne
[ 60 - 2,75% ]
Určitě ne
[ 181 - 8,31% ]
... výsledky starších anket

Upozornit na nové články
Více informací zde


Nostalgie - starý design
... články, novinky
... divácké recenze

...::: Film Pán Prstenů - The Lord Of The Rings Movie na webu JCsoft's Fantasy (ISSN 1214-052X):::...
Vytvořil a spravuje pro vás Jan "Belcarnen" Čeřovský
Optimalizováno pro kvalitní prohlížeče a rozlišení 800x600 a vyšší
Chcete spolupracovat na tvorbě stránek? Mít zde svou reklamu? Napište!