Úvodní stránka
TolkienCon 2020 >>
Články, zprávy (565)
Nejnovější fotografie
Vaše recenze (478)
Základní informace
Obsazení - herci
Archiv fotografií
Ukázky a další videa
Místa ve filmu
Hudba
Poradna (50)
Výuka elfštiny
Něco ke stažení
Temné zvěsti
Diskusní fórum
Názory, úvahy
Komentáře k filmu
Adresář LOTRů (620)
Bannery webu
WebRing
Odkazy

Kdo jsem já ...
Fantasy novinky
Bazar knih Tip!
Autoři a díla
Povídky,recenze
Fantasy galerie
Fantasy odkazník
On-line chat
Testy a ankety
Filmy a seriály
Hudba
Počítačové hry
Download

Do oblíbených
WAP verze (info)
Výchozí stránka

Kontaktní mail:
Cerovsky@jcsoft.cz

Zde může být
VAŠE reklama !


Filmy online
CSFD.SK
Trailerzone
Pevnost
2002zy
Stránky o Dračím Doupěti
FantasyGalerie
MusicZone
Další weby...

Stránky si právě
prohlíží 993 lidí

Celkem návštěvníků
9346806

English version here

Nejen o víně vážně i nevážně...


[ <<< Další článek ] [ Všechny články ] [ Předchozí článek >>> ]

Belcarnen
25.9. 2002
Nová ukázka ze Dvou Veží již príští týden!; Peter Jackson o Dvou Vežích, Hobitovi a King-Kongovi; Spousta fotografií ze Dvou Veží; Pro `vyvolené` k dispozici 16 minutová ukázka ze Dvou Veží; Další možnosti smrti SarumanaVerze pro tisk

Nová ukázka ze Dvou Věží již příští týden!
Jako blesk s čistého nebe se objevila oficiální informace o nové ukázce ze Dvou Věží. Po 24 hodin bude k dispozici v pondělí, 30. září, na síti AOL (America Online)! Uvedení ukázky bude provázet doplnění potřebných odkazů na oficiální stránky filmu (http://www.lordoftherings.net) a jejich další obohacení o nové informace. Po 24 hodinách bude ukázka odstraněna a začne se potulovat asi jen po fanouškovských webech. Pokud má někdo, kdo čte tento článek, možnost ukázku uložit a dát k dispozici ke stažení, ať se mi prosím ozve na mail.
Tato ukázka je druhou oficiální pro kina a má obsahovat poměrně hodně nových záběru. Jde o jakousi "vlajkovou loď" mezi ukázkami. Do severoamerických kin přichází od 4. října a po světě pak bude uváděna v průběhu celého měsíce.


Peter Jackson o Dvou Věžích, Hobitovi a King-Kongovi

Uvažujete o rozšířené verzi Dvou Věží na DVD?
ANO. K dispozici je dostatek materiálu. Máme pár skvělých scén, které jsme nestihli zapracovat do kino-verze.

Už jste přemýšlel o dalším projektu? Mohl by to být King-Kong?
Ne, nebudeme dělat King-Konga. Máme dva malé příběhy z Nového Zélandu, které chceme natočit. Nejsem kandidát na další obrovský projekt, i kdyby to měl být Kong. Chci dělat něco mnohem, mnohem menšího. Máme s Fran pár historek ze skutečného života. Uděláme jednu nebo i obě. Jsou to opravdu malé, dramatické snímky.

Pokud by byla k dispozici práva na natočení Hobita, zajímal by jste se o takový projekt?
To záleží na spoustě okolností. Nemyslím, že bych chtěl dělat Hobita hned po této trilogii. Rád bych mezitím dělal na něčem úplně jiném. Pokud mi lidé dají přestávku a já zatím natočím něco jiného, k Hobitovi bych se i docela rád vrátil.
Na druhou stranu bych byl rád, kdyby Hobita natočil někdo jiný, a já se šel jen podívat. S Pánem Prstenů jsem přišel o možnost prostě na ten film jít a užít si jej jako každý jiný divák. Jsem prostě tomu všemu tak blízko, že si to nemohu užít. Nikdy jsem neměl zkušenost s tím vidět Pána Prstenů poprvé. Jedna část mne by ráda šla do kina a viděla Hobita bez jakýchkoliv očekávání a znalostí o tom, jako to vlastně bude vypadat.


Spousta fotografií ze Dvou Věží
Doufám, že pozorně sledujete nejnovější fotografie na těchto stránkách. Pokud ne, určitě si nenechte ujít alespoň ty, které se objevily v posledních dnech. K dispozici je totiž sada opravdu velice kvalitních fotografií. Všechny už sice bylo možné vidět dříve, ale ne s takovou mírou detailu jako nyní. Některé najdete i v rozlišení vyšším než 1024x768, velikost každého z obrázků se pohybuje okolo 200 KB. 


Náhled na všechny

Nově se také objevila sada starších hezkých fotografií, které jsou zbaveny velkého nápisu TheOneRing.Net, s nímž byly k dispozici dříve (a spousta lidí si na něj stěžovala). Takže si užijte nyní ...


Náhled na všechny

 

Pro "vyvolené" k dispozici 16 minutová ukázka ze Dvou Věží
Pro několik vyvolených z filmového průmyslu byla promítána šestnáctiminutová ukázka ze Dvou Věží. Snad se objeví na rozšířeném DVD. Takto o ní informoval web FoxNews:

Právě jsem viděl ukázku ze Dvou Věží a jediné, co mohu říci, je "pozor na ten film". Mohl by to být další z nominovaných na Oskara za nejlepší snímek. 
Minulý týden New Line Cinema předvedla šestnáctiminutový sestřih scén z druhého dílu Pána Prstenů, ve kterém ukázala několik nových postav a zběžný pohled na gigantickou bitevní scénu. Vše je velmi působivé. Především pak počítačem generovaný Glum, který s přehledem zahanbí Jar Jar Binkse.
Dvě Věže, z toho co jsme viděli, jsou více postaveny na postavách než první díl. Předvedené scény v sobě mají obrovskou energii - i když třeba neznáte jediné slovo z knihy. 


Další možnosti smrti Sarumana
Spekulacím o tom, jak zemře Saruman, stále ještě není konec. Nedávno jsem uveřejnil článek, ve kterém byla poměrně kvalitně potvrzena smrt na konci druhého dílu - nabodnutím na podivné kolo pod Orthankem. Roborambo ovšem detailně prozkoumal popisky na figurkách od ToyBiz (bohužel k dispozici je pouze jejich část [1, 2], ostatní jsou zatím tajné a z míst, kde se objevily, už jsou odstraněny) a zjistil, že Éomer má speciální funkci "útok mečem", Gríma Červivec "sekání nožem" a Saruman "pozvedání hole". Podle jistých zdrojů byla scéna se Sarumanovou smrtí točena celkem ve třech verzích - podříznutí v Orthanku, podříznut v Kraji a nabodení na kolo. Gríma sekat nožem umí, takže třeba byla nakonec zvolena první varianta :o)

Přečteno celkem 15221x, verze pro tisk

Další článek - Popis obsahu nyní již napjatě očekávané druhé ukázky ze Dvou Věží! Uvidíme opravdu Stromovouse?

Předchozí článek - Něco pro fanoušky koní; Něco pro majitele konzole X-Box - Společenstvo Prstenu; Ukázky z dabingu Společenstva; Další trailer už za pár dní ?; Nedostatek místa na disku pro tento web; Možnost vidět Společenstvo při prezentaci domácího kina

[ Všechny články ]  [ Nejoblíbenější články ]  [ Komentovat tento článek ]
Katka, poidáno 25.9. 2002 20:26:51
Takže v pondelok sa pustím do sťahovania... Už sa strašne teším! A mimochodom, toto je úžasná stránka!
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 25.9. 2002 0:54:22
Ruby: A Legolas ho ještě v letu sejme šípem :o)
Ruby, poidáno 25.9. 2002 0:51:16
Snad se PJ k Hobitovi vrátí... ale asi nedostane práva... :-(
Hmmm... podříznutí Sarumana v Orthanku by bylo daleko lepší řešení než otřepané nabodnutí. Ale třeba ho Gríma podřízne a pak ho ještě pro jistotu skopne na to kolo... :-)

Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 25.9. 2002 0:50:06
jklamo: přesně tak :o) Díky za upozornění, přepsal sem se :) spíš se mi to stává u srpna a října :) No nic, už je to opraveno ...
MEGAJOHN, poidáno 25.9. 2002 0:37:48
Už se těším na pondělí a na souboj se stahováním :-)
mj Hobbita bych taky moooc rád viděl ve filmové verzi :-)

jklamo, poidáno 25.9. 2002 0:30:08
ukázka asi bude k dispozici spíš 30.září než 30.srpna :=))
Kdyby tak Saruman umrel při Vymetení Kraje....

[ Všechny komentáře ]

Diskuze čtenářů na těchto stránkách není provozovatelem serveru nijak moderována a upravována. Provozovatel nemá vliv na obsah jednotlivých příspěvků a nenese za ni zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo kterýkoliv příspěvek smazat, pokud bude odporovat normám slušného chování.
Jméno: E-mail:

Komentář:

Upozorňovat na nové komentáře mailem?
Přepiš heslo   --> 


Informovat o nových komentářích k tomuto článku
E-mail:V nadpisu V textu V komentářích


Zadejte text pro hledání v eláncích (napo. Gandalf A Balrog, Elijah Wood NEBO Orlando Bloom, Dvi Viže A Faramir A Frodo). Minimální délka hledaného slova jsou toi znaky.

Poslední elánky / novinky

Pozvánka na TolkienCon 2020
Dne 4.11.2019 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 2
Pozvánka na TolkienCon 2019
Dne 12.11.2018 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 3
Pozvánka na TolkienCon 2018
Dne 8.11.2017 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 2
Pozvánka na TolkienCon 2017
Dne 7.11.2016 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 158
TolkienCon 2016 – fotky, video, atd. (doplněno: 18.1. 11:58)
Dne 18.1.2016 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 123
Pozvánka na TolkienCon 2016
Dne 12.11.2015 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 249
Pozvánka na TolkienCon 2015
Dne 9.11.2014 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 3
TolkienCon 2014 – fotky, záznamy tak vůbec (doplněno: 24.1. 22:47)
Dne 23.1.2014 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 27
Pozvánka na TolkienCon 2014
Dne 9.11.2013 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 156
TolkienCon 2013 – fotky, reportáže, přednášky a tak vůbec (poslední aktualizace 29.1. 21:19)
Dne 26.1.2013 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 50

O čem se psalo před rokem?

 
[ Všechny články / rozšířené hledání ]Nejen o víně...


27.1. 2009
Pokud o tom náhodou ještě nevíte, tak 28. května bude v Praze zahrána Symfonie Pán prstenů! Detaily najdete a lístky můžete objednávat ZDE

9.4. 2008
Na adrese www.lotrcon.cz najdete pozvánku na letošní LOTRcon ve dnech 27.6 - 29.6 2008, pásma na téma nejen Pán prstenů jako součásti Festivalu Fantazize.

5.3. 2007
Máte radi fantasy a sci-fi? Baví Vás história Slovanov? Ste blázni do mangy a anime? Alebo si chcete len prísť vyskúšať DDR či Sing Star ? Ak ste aspoň na jednu otázku odpovedali pozitívne, potom niet lepšej voľby ako navštíviť Slavcon 2007. Pestrý trojdňový program len za 200 Sk v predpredaji a za 250 Sk na mieste. Pre bližsie informácie navštívte stránku www.slavcon.arda.sk, kde sa môžete priamo zaregistrovať. (akci pořádá Spoločenstvo Tolkiena, kon

15.11. 2005
Dne 17.11.2005 od 14h se v sále HAMU uskuteční koncert Pražského Filmového Orchestru (viz. malá recenze). I tentokrát je krom hudby J. Williamse připravena The Lord of the Rings Trilogy Howarda Shorea. Více informací na stránkách PFO

10.1. 2005
Palace Cinemas Slovanský dům mají na programu maraton všech rozšířených verzí Pána prstenů. Bohužel startuje o půlnoci z 18. na 19. ledna (úterý na středu), což při dvanácti hodinách filmu není dvakrát ideální čas. Tohle rozhodně není poslední příležitost, takže se nemusíte snažit zlikvidovat v takto nelidský termín a v klidu můžete počkat. A nebo zajít jen na rozšířený Návrat krále...

... všechny zprávičky

Tipy na pohlednici !


Návrat Krále - 26 fotekDvě Veže - 15 fotekComics - postupně doplňováno

Nejoblíbenější články


DVD a VHS
Objednejte si Návrat krále se slevou!


Star Wars
Star Wars DVD Trilogy (5DVD, THX)Zasponzorujete provoz tohoto webu? Více zde

Poradna
Gondorský archiv - poradna v otázkách tolkienistických

Byla by pro vás zajímavá projekce všech rozšířených verzí Pána prstenů s nějakou tou přednáškou?
Ano, kdykoliv (kino v Praze)
[ 2469 - 75,81% ]
Ano, v dubnu 2006 (kino v Praze)
[ 29 - 0,89% ]
Ano, v květnu 2006 (kino v Praze)
[ 103 - 3,16% ]
Ano, později (kino v Praze)
[ 25 - 0,77% ]
Ano, kdykoliv (kino v Brně)
[ 301 - 9,24% ]
Ano, v dubnu 2006 (kino v Brně)
[ 15 - 0,46% ]
Ano, v květnu 2006 (kino v Brně)
[ 16 - 0,49% ]
Ano, později (kino v Brně)
[ 52 - 1,6% ]
Spíše ne
[ 60 - 1,84% ]
Určitě ne
[ 187 - 5,74% ]
... výsledky starších anket

Upozornit na nové články
Více informací zde


Nostalgie - starý design
... články, novinky
... divácké recenze

...::: Film Pán Prstenů - The Lord Of The Rings Movie na webu JCsoft's Fantasy (ISSN 1214-052X):::...
Vytvořil a spravuje pro vás Jan "Belcarnen" Čeřovský
Optimalizováno pro kvalitní prohlížeče a rozlišení 800x600 a vyšší
Chcete spolupracovat na tvorbě stránek? Mít zde svou reklamu? Napište!