Úvodní stránka
TolkienCon 2023 >>
Články, zprávy (566)
Nejnovější fotografie
Vaše recenze (484)
Základní informace
Obsazení - herci
Archiv fotografií
Ukázky a další videa
Místa ve filmu
Hudba
Poradna (50)
Výuka elfštiny
Něco ke stažení
Temné zvěsti
Diskusní fórum
Názory, úvahy
Komentáře k filmu
Adresář LOTRů (620)
Bannery webu
WebRing
Odkazy

Kdo jsem já ...
Fantasy novinky
Bazar knih Tip!
Autoři a díla
Povídky,recenze
Fantasy galerie
Fantasy odkazník
On-line chat
Testy a ankety
Filmy a seriály
Hudba
Počítačové hry
Download

Do oblíbených
WAP verze (info)
Výchozí stránka

Kontaktní mail:
Cerovsky@jcsoft.cz

Zde může být
VAŠE reklama !


Filmy online
CSFD.SK
Trailerzone
Morrowind
Kinofil
ScifiWorld
Srdce Erinelu
warcraft.bonusweb.cz
Další weby...

Stránky si právě
prohlíží 1079 lidí

Celkem návštěvníků
13144524

English version here


[ <<< Další článek ] [ Všechny články ] [ Předchozí článek >>> ]

Belcarnen
16.1. 2005
TolkienCon 2005 - dojmy, reportáže, fotografie... (poslední update 28.1. v 11:00)Verze pro tisk

TolkienCon 2005 - dojmy, reportáže, fotografie...

Tak a je po dalším TolkienConu, snad se vydařil. Organizátoři jsou unaveni a plni emocí, bylo to moc fajn. Doufáme, že i vám se akce líbila. Těšíme se na reportáže, fotografie a třeba jen komentáře tady k článku. Brzy se zde objeví i například výsledky kvízu, soutěží a tak podobně. A teď už hurá spát... Belcarnen

 

O conu po conu z pohledu organizátora...
Tak jsem se konečně vyspal, snažím se dohánět resty z poslední doby (především práce, kterou jsem dost zanedbával a nemohl se na ni soustředit) a čtu názory účastníků. Jsem moc rád, že to, co je zatím k dispozici, je veskrze pozitivní. Sám jsem viděl spíše části přednášek a celého programu, ale měl z toho docela dobrý pocit. Především z toho, že díky počtu lidí vlastně všude někdo byl a snad i bavil. Že se vytvořila kupa skupinek, které se dokázala zabavit jak na programu, tak sama. Viz třeba to učení renesančních tanců ve druhém patře, které původně na programu vůbec nebylo. Hrozně rád bych poděkoval mnoha lidem. Dělal jsem to před Conem, při něm i v závěru. A ani teď si to neodpustím. Díky, Láďo. Bez tebe by to akce nebyla ani omylem. Díky Ekane, Lindatirione, Ruby, Tauriel, Smaugu, Maryško, Potty, Fanaurwen, Nakore, Alchymistko a další. Bez vás by nebyla technika, brožura, divadlo,vzácný host, celkem klid u registrací a dohled na budovu, bezproblébomový úklid... spousta drobností, o které jsem se musel starat jen velmi zběžně a velmi často ani nemusel říkat "je potřeba udělat to a to", protože s tím prostě někdo přišel sám a zajistil to. Díky vám jsem stresoval výrazně méně :-) Díky Drakovi a Mírwen za čajovnu a bufet. Gulášek a spoustu další ňamek jsem skutečně nečekal. Díky Laisi a jejím elfům za útulný koutek. A Halis za hráčské doupátko. No a nesmím zapomenout na nádherně maskované a velmi hlučné skřety, bylo to super. Když jsem vás viděl odmaskované v dokonale uklizené třídě v neděli dopoledne, nevěřil jsem svým očím. Snad vám to nepokazí temnou reputaci :-) No a samozřejmě děkuji i účastníkům. Při třech stovkách lidí to není jen o organizaci, ale i tom, jací lidé přijedou. A ve vašem případě nelze než být spokojen. Ten úlet v noci z pátku na sobotu se budu snažit zapomenout a věřím, že se příště nebude opakovat. Ostatně další noc už bylo vše v pořádku, tak se snad celá skupinka chytila za nos. No a tak vůbec. Bylo to s vámi opravdu moc fajn. Sice mám z blbých bačkor a neustálého běhání mezi patry zničená chodidla, ale jinak převládají samé příjemné pocity. Díky Scalexovi za poznámku ohledně kostýmů, také mne to letos trochu napadlo a ta "lístečková metoda" zní zábavně :) Teď se vrhnu na fotky a určitě nějaké brzy přidám do článku. A určitě se objeví tuny dalších. Mělo by také být k dispozici CD s videozáznamem divadla. Jednu kazetu máme, musím ji zdigitaliziovat. Pokud má někdo zajímavý záznam divadla či koncertu na digitální kameře, velmi jej uvítáme. K dispozici jsou také audionahrávky drtivé většiny přednášek, které budou k dispozici jako MP3 (nápad prof. Neubaera, jehož "bytí nemá povahu stihnutelnosti" a tak byl s námi jen jako připomínka jména na úvodu). No a to bude asi všechno. Snad jen... uvidíme se zase za rok ;-) Belcarnen

 

TŘI DNY ČIRÉ RADOSTI
Sepsal Nenymir

Jako se malé děti těší na Vánoce, těšil jsem se od Vánoc já na Tolkiencon.
Na velký pátek 14.ledna jsme z Hlavního nádraží vyrazily Krtkem a pak šalinou což mělo humorné aspekty například když jsem málem zůstal viset v metru na Andělu ( v plánu dopravy zřejmě nevzali v potaz možnosti přepravy dvoumetrových Noldor na zádech s krosnou a meči). Opustily jsme šalinu a na úpatí kopce jsme stresoval neznalé situace, že takovéto výšlapy a ještě dva potm přes park a za stadionem už to je…. Ihned po příchodu jsem vyfasoval jakéhosi zvídavého chlapce, který měl smůlu že mě zastihl v rozverné náladě, takže po pěti minutách masáže jeho psychiky vzal čáru…
A pak nás Bel pustil dovnitř. Neb jsme se odmítli vzdát Noldorského ležení (věřím že někdo má fotku;o) přidělil nám přízemí se slovy „tady si ty stany postavte, jak chcete“ a tak jsem vztyčily Noldorské ležení v celém pravém přízemí.
Jak obvykle nebozí registrující nesli peklo desítek příchozích za což jim patří neskonalé uznání, znásobené tm, že registrace se záhy octla v obležení Noldoli. Ale čas kvapil a došlo na jeden splněný sen. Michael Bronec vydal zpěvník Písně ze Středozemě, který byl pokřtěn. Krásné ilustrované dílo shromáždilo písně nejen Poetického společenstva a leckterý čerstvý tisk byl do druhého dne ohmatán z prohlížení. A nyní malá vsuvka

Na JCsoftí vodě blahé paměti LP2004 jsme leželi v Kadani už druhým dnem ubytováni v jablečném háji a že byl pařák největší dusný, tak jsem leželi na trávě ve spacákách a hleděli na blankytně modré nebe. Tu jsme se na sebe s Láďou otočili a počali řešit čím ozvláštnit TC2005. Navrhl jsem panelovou diskuzi (patrně pod vlivem dehydratace a sluníčka). Láďa na mě pohlédl před krempu apartního kloboučku a ležérně pronesl:“ A to bys si jak představoval.“ Usmál jsem se a bezstarostně zahlásil:“Se uvidí“. O půl roku později jsem litoval že jsem si místo čučení do slunce raději nečet.

Panelová diskuze začala. Přes technické aspekty tvorby Tolkiena, problémy fea a hroa, mrtvé jsme se dobraly problému, zda selhal Frodo, či a fenoménu Prstenu. Naše skupinka diskutantů byla celkem rozmanitá a probíhaly roztomilé boje o mikrofon. Publikum se zapojovalo hojně, i když Láďa musel neustále apelovat na snižování „příliš vysokého levelu“ v pozdních nočních hodinách :o) Pak přišla zkouška DiProTo, cože je šílenost kterou zmíním zítra. Pak trocha hraní a spaní.

Eružel sobotu jsme si trochu přispal, takže jsem nestihle Andreho fenomény, ovšem rozespalý jsem si vychutnával rej na chodbách, kde se to hemžilo radost pohledět. Letošní con byl pro mě důkazem že úroveň kostýmů stoupá, a ač nejlepší byly brutální chlupaté hobití nohy polských muzikantů, tak nárůst kvality kostýmů je u nás doložitelný, nad čímž nezbývá než zaplesat:o).
V elfím koutku jsem pochytil cosi světla do duše a něco jídla do žaludku a šel se převléknout na hereckopsychologickou studii Feanora a Pádu. První pár minut jsem si udržel odstup a třetí osobu,a le pak se to zvrhlo a asi největší raodts jsem měl z otázky „ Ty Feanore víš, jak jsi….“ :o) no nicméně jsem ač publikum živě reagovalo nemohl přetáhnout protože za zády se mi objevil Láďa a pronesl větu“ Do tří minut skonči, tenhle čaj nevypij a sušenky nesněz“ z čehož jsem poznal že přišel čas vzácného hosta.

Stanislava Pošustová. Decentně elegantní paní s širokým úsměvem vřele reagovala na každou otázku, ať už se týkala překladu, technických potíží, peripetií s vydáním či oblíbené postavy. Tak tedy jestli měl letošní noc zlatý hřeb tak jím bezpochyby byla hodina s naší vzácnou překladatelkou.

A to už se čas nachýlil k tomu co bylo očekáváno jako hřeb do rakve, či zlatý hřeb č.2 nikdo nevěda. A to Monthy Pythonův JCsoftí Silmarillion. Několika zkouškami zdeptaní vědomím všech chyb a nedůsledností vystresovaní pěkně podušení herci se tísnily v maličkém prostoru zákulisí, kde jednotlivci měnily kostýmy jak ponožky (kromě Ekana, který na to měl přímo roli a převlékal se na jevišti) . Úleva přišla s prvním výbuchem smíchu publika …. A pak to jelo, opékání Melkora, svůdná Nienor, Golfový klub Gondolám, katapulty, katapulty, …. Kdo neviděl, neuvěří ( ale zase nemusí chodit k psychoterapeutovi :o) Večer proběhl koncert Orsejčiných písní a následná sešlost přátel skupiny Marlen a spol. a poté hraní až do úsvitu obohacené o tance (vlastně malý improvizovaný ples).

Rána jsou krutá, zvláště tak kdy něco končí, ale přesto jsme si je zkrášlily hraním a tak v okamžiku kdy probíhal znalostní kvíz v elfím koutku probíhal úklid za vydatného zpěvu, což paní ředitelku zaujalo natolik, že filmovala (vážně netuším, kdo by si doma pouštěl okostýmované šílence vyřvávající lidovky s koštětem v ruce, ale proti gustu ;o) No a zatím co jsem zpíval naštěstí má drahá Atchan balila věci, takže když Bel oficiálně ukončil con, zabíraly mé rozházené kostýmy už jen čtvrtinu nikoliv polovinu přízemí:o) (čísi citát.: Ďábel není, válečník, ďáběl má podobu usmívajícího se člověka, který začne balit v čase opouštění budovy).

Nicméně čas vypršel zazvonil zvonec a na rok zase jen vzpomínky zůstanou. Posledním golfovým odpalem odešel do dějin Tolkiencon 2005 a zůstal jen obrovský rozzářený pocit intenzivního štěstí z báječné akce ve společnosti jedinečných lidí, za což orgům patří nevyslovitelný DÍK*
Tak za rok*

 

Výsledky a otázky ze znalostního kvízu
Doufám, že všechny Smaugův znalostní kvíz pobavil. K dispozici jsou kompletní výsledky v tabulce (Excel).
--- Stahujte výsledky kvízu ---
--- Stahujte otázky a odpovědi ---

 

Záznamy přednášek a jiné zajímavosti

 

Ohlasy, reportáže a jiné reakce:

 

Fotografie a videa


Nervózní Ruby na nácviku divadla :-)


Jeden ze skřetů a jeho ďábelská zbraň :-)

A na dalších se pracuje...

A dokonce se nám objevil i jeden kreslený vtip :-) Autorem je Quenduluin

Přečteno celkem 32528x, verze pro tisk

Další článek - Oslava Zničení Prstenu 2005

Předchozí článek - Kompletní přepis rozšířené verze Návratu krále (doplněno 24.1.); Maraton rozšířených verzí v Palace Cinemas

[ Všechny články ]  [ Nejoblíbenější články ]  [ Komentovat tento článek ]
moplace, poidáno 27.07.2023 9:47:27
The number needed to treat to prevent one death was 63 for letrozole and 161 for anastrozole <a href=https://atadalafil.mom>;real cialis no generic</a> The underlying cause of uterine polyp formation remains unclear but is believed to be multifactorial
Alotomirl, poidáno 23.07.2023 5:21:13
<a href=http://sildenafila.pics&gt;viagra pills</a> Selig S, Bruno S, Scharf JM, Wang CH, Vitale E, Gilliam TC, Kunkel LM 1995
FDNMGxP, poidáno 19.07.2023 3:12:07
Hypokalaemia is the most common electrolytic cause of rhabdomyolysis 4 <a href=https://finasteride.one&gt;where to buy finasteride</a>
Zesenoike, poidáno 12.2.2023 3:40:18
I hate to know what they would say to do for infertility <a href=http://stromectol.one>stromectol no prescription</a>
bikinly, poidáno 11.2.2023 13:57:32
<a href=http://doxycycline.buzz&gt;doxycycline for cats</a> The researchers observed no higher odds for cancer returning or death in those who had the therapy compared with those who didn t
Augmeft, poidáno 11.2.2023 7:32:10
Importantly, based on the quality of life questionnaires, the majority of patients reported an overall improvement, as well as an improvement in strength and mobility <a href=https://cialis.makeup>cialis from usa pharmacy</a>
Anypott, poidáno 11.2.2023 0:24:30
As of Feb 28, 2015, follow up information was available for 3083 patients for overall survival and 3077 for all other disease free endpoints, with median follow up of 9 0 years IQR 8 2 10 0 <a href=https://priligy.skin>can you buy priligy online</a>
fewbroope, poidáno 6.2.2023 3:58:42
Pulice JL, Kadoch C <a href=https://vkamagras.cyou>;kamagra dosis</a>
Lelveslak, poidáno 6.2.2023 2:18:40
Recognition of bilateral disease should lead to careful consideration of vascular stenting when vascular narrowing s are present <a href=https://brandviagra.sbs&gt;metformin and viagra</a>
fewbroope, poidáno 4.2.2023 16:16:23
Bonow RO, Carabello B, de Leon AC, et al <a href=http://propecia.bond>does propecia work</a>
Ovabago, poidáno 4.2.2023 5:07:41
Accurso A, Bernstein RK, Dahlqvist A, Draznin B, Feinman RD, Fine EJ, Gleed A, Jacobs DB, Larson G, Lustig RH, Manninen AH, McFarlane SI, Morrison K, Nielsen JV, Ravnskov U, Roth KS, Silvestre R, Sowers JR, Sundberg R, Volek JS, Westman EC, Wood RJ, Wortman J, Vernon MC Dietary carbohydrate restriction in type 2 diabetes mellitus and metabolic syndrome time for a critical appraisal <a href=https://acialis.top>buy cialis canadian</a> Sexy lady in Stella swimwear
gowlima, poidáno 3.2.2023 10:15:25
<a href=http://priligy.bond>priligy walmart</a> 2021 May 19; 65
Hulsoky, poidáno 2.2.2023 20:25:51
Kiraly N, Balde A, Lisse IM, Eriksen HB, Aaby P, Benn CS <a href=https://lasix.buzz>lasix and hyponatremia</a> FOOD AND WATER
spoiguE, poidáno 2.2.2023 12:57:34
<a href=https://cialis.hair>viagra vs cialis</a> Therefore actual amount of winstrol must be less then 250mg for whole cycle
Fluisibia, poidáno 1.2.2023 19:26:19
<a href=https://nolvadex.hair>tamoxifen</a> 0b013e3181e8e1b1 PubMed CrossRef Google Scholar
sheandy, poidáno 30.1.2023 20:43:34
<a href=https://priligy.bond>can priligy cure pe</a> Number of Clomid and Chest pain reports submitted per year
sheandy, poidáno 29.1.2023 15:38:18
<a href=http://cialis.motorcycles>viagra cialis online</a> Columbia University Study
Fluisibia, poidáno 28.1.2023 12:09:19
<a href=http://propecia.bond>finasteride on sale no prescription</a> Antonio, USA 2022 06 19 03 00 30
Hiniagoop, poidáno 27.1.2023 8:41:10
Are you currently undergoing IVF <a href=https://propecia.bond>generic propecia no perscription</a> N Engl J Med 380 1589 1591
sheandy, poidáno 26.1.2023 13:05:15
Lei Hao felt does insulin reduce blood glucose levels bad after seeing the scene in front of him, and felt that this Drugs That Lower Blood Sugar Levels 137 blood sugar fasting Anderson is 219 high for blood sugar matter <a href=http://propecia.bond>propecia hair</a> A general conclusion of these studies is that MLT inhibits cell proliferation and induces apoptosis in most tumor cell lines
kappida, poidáno 26.1.2023 1:46:37
For example, those aristocratic families who have been on this land for generations <a href=https://aviagra.best>women viagra pills</a> A single injection of tamoxifen 4 mg increased the recombination rates to 52 405 786, 86 884 1, 026, and 90 1, 062 1, 177 in the cortex, outer medulla, and inner medulla in adult ECE RFP mice 24 h postinjection
CrarpBorp, poidáno 25.1.2023 20:32:53
<a href=https://clomid.homes>side effects from clomid</a> The secondary outcome measures evaluated across these studies included OS, response, DOR, TTR, dose reductions interruptions, safety, and withdrawals
EmpilldiX, poidáno 16.1.2023 18:05:05
Here is a list of reasons why entrepreneurs choose Bitcoin casinos: Or the casino will give you 500 bucks apologizing for the incident, Net Entertainment games are mobile friendly. On the other hand, gioca sano e va lontano. It is time to pick a casino bonus and to start playing your favourite game, online pokies free welcome bonus they’ve had a limited impact. Give me a date and time, these vessels were prohibited from offering games unless they were actually moving on a river. If a player has two identically numbered cards, but these restrictions were waived in subsequent years. Also, or a group of parents of students attending such a school. Let us review what is modern Bitcoin casino software. It is full of benefits and features that will appeal to new and experienced entrepreneurs. https://gamekickstart.com/community/profile/ebonyy26210368/ The final event started with 36 entries, with only top six players to make money. Fedor Holz was the chip leader, at the final table, with Sontheimer taking up the third position. Christian Christner showed Holz out in third place with $504,000 in winnings. Sontheimer had secured the Poker Master Purple Jacket by outlasting Holz. He finally took the lead and defeated Christner, who won $864,000 as the runner-up. BitSpin Casino is a Bitcoin casino created by Bitcoin.com that offers 350 slot games and over 100 table games, all of which are provably fair and backed by cryptographic algorithms. You can find all the classic casino games like roulette, blackjack and poker, as well as live casino games and a variety of slot games. Once you've found a poker room that fits your needs, the next step will be to make a Bitcoin deposit. If you don't already own BTC, you'll first need to visit an exchange. Coinbase is one of the most popular Bitcoin exchanges in the world and is available to over 100 countries, including the USA. With Bitcoin bought, you can now make a deposit into your favorite poker room - simply make a transaction from your wallet to your poker room's account.
Scencepom, poidáno 20.12.2022 18:32:40
<a href=https://propecias.buzz>;propecia 5 mg for sale no</a> P- CARE D80 METHYLPREDNISOLONE ACETATE
Balvark, poidáno 16.12.2022 21:37:54
The use of estrogen therapy in women s sexual functioning CME <a href=http://nolvadex.buzz>5 mg tamoxifen study</a>
Treassy, poidáno 16.12.2022 15:01:43
<a href=http://ccialiss.top>cialis on line</a> vector from the Gage lab encodes GFP and Cre recombinase
Emonsed, poidáno 16.12.2022 10:00:44
Weinstein, Bożena Kamińska, Joerg Huelsken, Larsson Omberg, Olivier Gevaert, Antonio Colaprico, Patrycja Czerwińska, Sylwia Mazurek, Lopa Mishra, Holger Heyn, Alex Krasnitz, Andrew K <a href=https://stromectol.lol>;ivermectin for chickens</a> Genetics, history of injury, increased body weight, other underlying conditions may increase your risk of developing OA, and it becomes more common as we age
grirway, poidáno 8.12.2022 22:22:47
First I purposly got put on TRT so I could stock up if you read and study you can figure out how to lower test level for the purpose of getting favorable results for TRT <a href=http://clevitras.cyou>difference viagra levitra</a>
Utettalse, poidáno 7.12.2022 3:11:27
fosamprenavir will increase the level or effect of fentanyl by affecting hepatic intestinal enzyme CYP3A4 metabolism <a href=http://sviagrass.monster&gt;how to take viagra</a> This is likely attributed to their organ specific functions, as EC clusters from various organ beds shared similar transcriptomes based on shared physiological function
queerma, poidáno 23.11.2022 23:05:42
<a href=http://stromectol.ink/>;queen elizabeth stromectol</a> New England Journal of Medicine 2015; 372 1 78 89
updalia, poidáno 22.11.2022 8:27:08
<a href=http://clomid.mom/>clomid for men dosage</a> Emile TbdvkOcrpKTB 6 28 2022
OperceteK, poidáno 21.11.2022 15:24:50
should confound and alarm any reasonable observer of the criminal justice process, Engelhardt wrote <a href=https://doxycycline.world/>doxycycline classification</a>
cermmulge, poidáno 19.11.2022 12:18:49
osteoporosis, fracture and a trend toward an increased risk of arterial thrombotic events were more common in the treatment groups <a href=http://doxycycline.world/>doxycycline with food</a> Exposure of patched endothelial cells to 10 ÎĽM capsaicin resulted in robust currents that were antagonized with 10 ÎĽM of the specific TRPV1 antagonist 4 3 chloro 2 pyridinyl N 4 1, 1 dimethylethyl phenyl 1 piperazine carboxamide BCTC Figure 2A
Vostupe, poidáno 14.11.2022 13:36:34
Ivermectin is highly effective in killing a broad range of insects <a href=http://nolvadex.one/>10mg nolvadex during cycle</a>
uniorse, poidáno 14.11.2022 4:32:36
<a href=https://nolvadex.one/>what does tamoxifen do to the body</a> Mutation of PTEN leads to the formation of sporadic cancers, including glioblastoma, endometrial carcinoma, melanoma and bladder, lung and lymphatic cancer 35
assedoLon, poidáno 13.11.2022 17:36:37
Nevertheless, there was a statistically significant reduction of breast cancer among women receiving tamoxifen who also used hormone replacement therapy during the trial; d there was also no case control difference of breast cancer occurrence between tamoxifen and placebo groups, when tested in a healthy population with a strong family history; e the beneficial effect of long term use of tamoxifen in patients with early breast cancer, as assessed in terms of recurrence reduction, survival improvement and suppression of a contralateral tumor growth, was restricted to ER patients; f there was a positive correlation between the duration of tamoxifen use and the occurrence of endometrial cancer <a href=https://lasix.autos/>lasix side effects</a>
verspeews, poidáno 8.11.2022 6:57:12
Arnoldo knwJmxmVBjfdC 6 19 2022 <a href=http://stromectol.homes/&gt;buy stromectol for dogs</a>
emporia, poidáno 6.11.2022 22:49:50
Az Zubair added, O my son <a href=https://priligy.me/>order priligy</a> A cohort of breast cancer serum samples from patients recurrent and nonrecurrent to endocrine therapy, n 42 were evaluated for 4AD using an ELISA
coobbykal, poidáno 2.11.2022 11:25:36
<a href=https://stromectol.autos/>is the queen taking stromectol</a> It also inhibits the rapid growth and division of cancer cells 17 20 and activates key enzymes which act to destroy cancer cells from within 21, 22
immebra, poidáno 2.11.2022 2:04:33
What did your study look at <a href=https://stromectol.autos/>ivermectin tablets online</a> In the study, that drug increased levels of testosterone produced by the testes, as well as levels of follicle stimulating hormone FSH and luteinizing hormone LH produced by the pituitary gland, two other hormones important for reproduction
Queexybex, poidáno 14.10.2022 19:50:42
<a href=http://bestcialis20mg.com/>purchase cialis online cheap</a> Frequently occurring secondary cancers associated with anticancer drug therapy are myelodysplastic syndrome and acute leukemias, risk of which is increased particularly with the use of alkylating agents and topoisomerase inhibitors e
Moohife, poidáno 9.10.2022 3:37:55
<a href=http://buylasixon.com/>;lasix sodium</a> Cells were released from monolayer by trypsinization using 0
playerb, poidáno 9.10.2022 2:05:07
Celvestrant PFS Fulvestrant 250mg Injection <a href=https://buylasixon.com/&gt;lasix side effects potassium</a> Edward TprlmWzHxblDEq 5 29 2022
artebralt, poidáno 14.9.2022 9:48:40
YOU TAKE IT AND U START UR PERIOD AND IT ALSO HELPS U OVULATE ALL IN ONE. <a href=https://tamoxifenolvadex.com/>taking a break from tamoxifen</a>
squanny, poidáno 11.9.2022 7:59:58
They schduled me to come back to look at the cyst two weeks from that ultrasound. <a href=https://clomida.com/>clomid fast delivery</a>
Sweeway, poidáno 11.9.2022 5:53:11
Ductus arteriosis- a heart disorder Collapsed lung Surgery to install a central line catheter Fear over brain bleeds Breathing problems Ventilators Apnea Fluid on the lungs Infection Repeated attempts to install IV lines, resulting in blown veins. <a href=https://clomida.com/>where to buy clomid trusted site</a>
phosolelm, poidáno 8.9.2022 15:48:40
Do Lower Doses of Viagra Stop Working Faster <a href=http://cheapcialiss.com/&gt;buy cialis online usa</a> Just sign up through the form below and have them sent straight to your inbox
Innoppins, poidáno 6.9.2022 9:26:13
<a href=https://vtopcial.com/>cialis generic tadalafil</a> It was the elder of the sect of the young son, who was eager to take revenge after learning of his death
Drowlette, poidáno 6.9.2022 7:49:12
She belongs to the Raven Moiety, Copper River Clan from the Owl House <a href=https://vtopcial.com/>buy cheap generic cialis uk</a> Satu hal yang penting ialah komitmen kuat untuk konsisten pada rencana dan mengeliminasi gangguan-gangguan termasuk permintaan bantuian dari atasan maupun bawahan dengan cara berani mengatakan TIDAK
uttenty, poidáno 4.9.2022 8:54:00
loopyflus, poidáno 2.9.2022 4:05:59
qqq, poidáno 1.3.2019 2:30:46
qqq, poidáno 1.3.2019 2:30:24
Louis Vuitton Outlet, poidáno 22.10.2014 3:40:25
Louis Vuitton Outlet, poidáno 22.10.2014 3:39:30
Linda, poidáno 9.5. 2005 21:17:21
Therru, poidáno 9.5. 2005 20:39:53
Linda, poidáno 9.5. 2005 19:19:02
Linda, poidáno 9.5. 2005 19:18:05
boromira, poidáno 11.3. 2005 7:54:13
Ruby, poidáno 10.3. 2005 17:24:22
Emeldir, poidáno 8.3. 2005 10:16:21
Radek, poidáno 8.3. 2005 9:45:19
Therru, poidáno 7.3. 2005 21:41:32
boromira, poidáno 7.3. 2005 14:51:29
Rilven, poidáno 27.2. 2005 21:53:17
Katka, poidáno 19.2. 2005 20:43:33
boromira, poidáno 18.2. 2005 15:31:43
Elrondka, poidáno 18.2. 2005 0:48:57
boromira, poidáno 15.2. 2005 7:57:25
Third horseman, poidáno 14.2. 2005 15:55:32
HaD, poidáno 11.2. 2005 12:37:27
Arsiméné, poidáno 7.2. 2005 18:12:01
Arsiméné, poidáno 7.2. 2005 18:10:54
Meldon, poidáno 6.2. 2005 18:23:45
silent, poidáno 6.2. 2005 16:42:13
Morrigna, poidáno 5.2. 2005 16:31:03
Emeldir, poidáno 3.2. 2005 10:56:18
paladar, poidáno 2.2. 2005 12:13:42
boromira, poidáno 2.2. 2005 11:44:20
Tauriel, poidáno 2.2. 2005 11:41:08
Nenymir*, poidáno 1.2. 2005 20:21:43
Scalex, poidáno 1.2. 2005 17:11:56
Tauriel, poidáno 1.2. 2005 17:05:39
Nenymir*, poidáno 1.2. 2005 15:38:25
Elien, poidáno 1.2. 2005 13:10:11
vandermaca, poidáno 31.1. 2005 13:41:51
Emeldir, poidáno 30.1. 2005 11:34:08
Tauriel, poidáno 29.1. 2005 15:54:44
silent, poidáno 29.1. 2005 15:14:24
boromira, poidáno 28.1. 2005 13:05:00
Tauriel, poidáno 28.1. 2005 12:55:10
Melië, poidáno 28.1. 2005 12:28:21
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 28.1. 2005 0:57:27
Morrigna, poidáno 27.1. 2005 19:47:39
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 27.1. 2005 16:22:13
Tauriel, poidáno 27.1. 2005 13:33:05
paladar, poidáno 27.1. 2005 13:29:41
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 27.1. 2005 13:17:31
paladar, poidáno 27.1. 2005 13:10:05
Emeldir, poidáno 26.1. 2005 21:32:01
Claredhel, poidáno 26.1. 2005 14:02:15
Therru, poidáno 25.1. 2005 23:31:41
uthante, poidáno 25.1. 2005 20:54:46
Tauriel, poidáno 25.1. 2005 15:10:23
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 25.1. 2005 14:58:46
Tauriel, poidáno 25.1. 2005 14:53:56
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 25.1. 2005 14:11:35
Emeldir, poidáno 25.1. 2005 11:00:15
Fosa, poidáno 25.1. 2005 2:24:10
Hedera, poidáno 25.1. 2005 1:25:27
Tauriel, poidáno 25.1. 2005 0:13:04
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 25.1. 2005 0:07:05
Tauriel, poidáno 24.1. 2005 23:55:42
Therru, poidáno 24.1. 2005 20:27:54
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 24.1. 2005 17:02:14
Claredhel, poidáno 24.1. 2005 15:56:41
Claredhel, poidáno 24.1. 2005 15:44:12
Arwen Undómiel, poidáno 22.1. 2005 13:42:50
Smaug, poidáno 21.1. 2005 10:39:21
Nenymir*, poidáno 21.1. 2005 1:57:44
Tauriel, poidáno 20.1. 2005 23:54:34
silent, poidáno 20.1. 2005 20:40:03
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 20.1. 2005 18:21:52
ekan, poidáno 20.1. 2005 13:40:53
Tauriel, poidáno 20.1. 2005 13:30:23
ekan, poidáno 20.1. 2005 13:25:54
Smaug, poidáno 20.1. 2005 13:10:22
Tauriel, poidáno 20.1. 2005 12:58:57
ekan, poidáno 20.1. 2005 12:52:42
Tauriel, poidáno 20.1. 2005 12:43:43
boromira, poidáno 20.1. 2005 12:15:39
Ligeia alias Veronika Tesařová, poidáno 20.1. 2005 11:41:38
Scalex, poidáno 20.1. 2005 11:08:41
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 20.1. 2005 9:20:37
boromira, poidáno 20.1. 2005 8:31:19
Půlka, poidáno 19.1. 2005 20:31:41
Arsiméné, poidáno 19.1. 2005 20:21:14
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 19.1. 2005 18:39:01
Morgoth, poidáno 19.1. 2005 17:01:28
Mealtiner, poidáno 19.1. 2005 16:53:45
Dwimmer (Skřet z TU), poidáno 19.1. 2005 16:15:59
Frodík, poidáno 19.1. 2005 14:54:20
Smaug, poidáno 19.1. 2005 14:17:36
Láďa, poidáno 19.1. 2005 12:26:14
Ruby, poidáno 19.1. 2005 10:48:32
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 19.1. 2005 10:16:35
Scalex, poidáno 19.1. 2005 9:44:44
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 19.1. 2005 9:16:55
Hedera, poidáno 19.1. 2005 0:33:06
Rilven, poidáno 19.1. 2005 0:13:02
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 18.1. 2005 23:34:35
Scalex, poidáno 18.1. 2005 22:46:17
Tirael, poidáno 18.1. 2005 22:43:06
Nenymir*, poidáno 18.1. 2005 22:40:47
Rilven, poidáno 18.1. 2005 22:34:38
Dwimmer (Skřet z TU), poidáno 18.1. 2005 21:53:13
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 18.1. 2005 19:57:37
Tauriel, poidáno 18.1. 2005 19:47:54
Baacinka, poidáno 18.1. 2005 19:43:22
Dagis, poidáno 18.1. 2005 18:23:14
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 18.1. 2005 17:10:00
Morgoth, poidáno 18.1. 2005 16:51:24
Lindatirion, poidáno 18.1. 2005 16:36:32
Ekan, poidáno 18.1. 2005 16:14:32
Scalex, poidáno 18.1. 2005 16:03:08
Smaug, poidáno 18.1. 2005 15:53:56
Lucyová, poidáno 18.1. 2005 15:42:46
Ekan, poidáno 18.1. 2005 15:41:40
Ruby, poidáno 18.1. 2005 15:29:41
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 18.1. 2005 15:04:42
Tar-ara Istandil, poidáno 18.1. 2005 15:03:51
Smaug, poidáno 18.1. 2005 14:58:08
Lotilosse, poidáno 18.1. 2005 13:18:33
Lothmíril, poidáno 18.1. 2005 8:49:32
Andre, poidáno 18.1. 2005 3:13:31
Hedera, poidáno 18.1. 2005 2:54:10
nerion, poidáno 18.1. 2005 0:13:14
Baacinka, poidáno 17.1. 2005 20:44:56
Tar-ara Istandil, poidáno 17.1. 2005 20:27:34
špagetka, poidáno 17.1. 2005 20:27:25
Aninulain, poidáno 17.1. 2005 20:25:32
Ganjalf, poidáno 17.1. 2005 20:09:16
Therru, poidáno 17.1. 2005 19:41:53
Arsiméné, poidáno 17.1. 2005 19:21:44
Elemmírë, poidáno 17.1. 2005 19:18:55
Termot, poidáno 17.1. 2005 19:18:53
Lacrimosa, poidáno 17.1. 2005 19:04:16
Súlwen, poidáno 17.1. 2005 19:02:47
Smaug, poidáno 17.1. 2005 18:17:40
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 17.1. 2005 18:11:44
Tirael, poidáno 17.1. 2005 18:01:46
Tirael, poidáno 17.1. 2005 18:00:01
Tar-ara Istandil, poidáno 17.1. 2005 17:58:47
Tar-ara Istandil, poidáno 17.1. 2005 17:56:52
Dwimmer (Skřet z TU), poidáno 17.1. 2005 17:36:44
Scalex, poidáno 17.1. 2005 16:58:23
Tauriel, poidáno 17.1. 2005 16:26:47
Krudd(Skřet z Trutnova), poidáno 17.1. 2005 16:19:47
Lúthien, poidáno 17.1. 2005 15:05:46
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 17.1. 2005 15:05:19
AldaHALtar, poidáno 17.1. 2005 15:02:34
Lindatirion, poidáno 17.1. 2005 14:56:02
Elemmírë, poidáno 17.1. 2005 14:21:48
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 17.1. 2005 14:15:15
Elemmírë, poidáno 17.1. 2005 14:11:33
Scalex, poidáno 17.1. 2005 14:05:55
Scalex, poidáno 17.1. 2005 14:04:16
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 17.1. 2005 14:00:41
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 17.1. 2005 13:53:32
Ruby, poidáno 17.1. 2005 13:39:58
MEGAJOHN, poidáno 17.1. 2005 12:05:31
Iva, poidáno 17.1. 2005 11:50:01
Erethriel, poidáno 17.1. 2005 11:18:29
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 17.1. 2005 11:11:20
Smaug, poidáno 17.1. 2005 10:59:03
Lindatirion, poidáno 17.1. 2005 10:38:44
Lindatirion, poidáno 17.1. 2005 10:37:39
Faust, poidáno 17.1. 2005 9:28:01
Isilmë Altáriel, poidáno 17.1. 2005 9:16:56
Cali, poidáno 17.1. 2005 8:31:09
boromira, poidáno 17.1. 2005 8:03:32
Scalex, poidáno 17.1. 2005 0:11:38
Tauriel, poidáno 16.1. 2005 23:50:43
Scalex, poidáno 16.1. 2005 22:48:12
Arnes, poidáno 16.1. 2005 22:34:19
Elemmírë, poidáno 16.1. 2005 21:03:15
MEGAJOHN, poidáno 16.1. 2005 20:40:28
Tauriel, poidáno 16.1. 2005 20:09:50
Annie, poidáno 16.1. 2005 19:52:00
[ Všechny komentáře ]

Diskuze čtenářů na těchto stránkách není provozovatelem serveru nijak moderována a upravována. Provozovatel nemá vliv na obsah jednotlivých příspěvků a nenese za ni zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo kterýkoliv příspěvek smazat, pokud bude odporovat normám slušného chování.
Jméno: E-mail:

Komentář:

Upozorňovat na nové komentáře mailem?
Přepiš heslo   --> 


Informovat o nových komentářích k tomuto článku
E-mail:V nadpisu V textu V komentářích


Zadejte text pro hledání v eláncích (napo. Gandalf A Balrog, Elijah Wood NEBO Orlando Bloom, Dvi Viže A Faramir A Frodo). Minimální délka hledaného slova jsou toi znaky.

Poslední elánky / novinky

Pozvánka na TolkienCon 2023
Dne 8.11.2022 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 6
Pozvánka na TolkienCon 2020
Dne 4.11.2019 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 497
Pozvánka na TolkienCon 2019
Dne 12.11.2018 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 683
Pozvánka na TolkienCon 2018
Dne 8.11.2017 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 506
Pozvánka na TolkienCon 2017
Dne 7.11.2016 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 274
TolkienCon 2016 – fotky, video, atd. (doplněno: 18.1. 11:58)
Dne 18.1.2016 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 499
Pozvánka na TolkienCon 2016
Dne 12.11.2015 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 450
Pozvánka na TolkienCon 2015
Dne 9.11.2014 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 489
TolkienCon 2014 – fotky, záznamy tak vůbec (doplněno: 24.1. 22:47)
Dne 23.1.2014 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 134
Pozvánka na TolkienCon 2014
Dne 9.11.2013 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 184

O čem se psalo před rokem?

 
[ Všechny články / rozšířené hledání ]Nejen o víně...


27.1. 2009
Pokud o tom náhodou ještě nevíte, tak 28. května bude v Praze zahrána Symfonie Pán prstenů! Detaily najdete a lístky můžete objednávat ZDE

9.4. 2008
Na adrese www.lotrcon.cz najdete pozvánku na letošní LOTRcon ve dnech 27.6 - 29.6 2008, pásma na téma nejen Pán prstenů jako součásti Festivalu Fantazize.

5.3. 2007
Máte radi fantasy a sci-fi? Baví Vás história Slovanov? Ste blázni do mangy a anime? Alebo si chcete len prísť vyskúšať DDR či Sing Star ? Ak ste aspoň na jednu otázku odpovedali pozitívne, potom niet lepšej voľby ako navštíviť Slavcon 2007. Pestrý trojdňový program len za 200 Sk v predpredaji a za 250 Sk na mieste. Pre bližsie informácie navštívte stránku www.slavcon.arda.sk, kde sa môžete priamo zaregistrovať. (akci pořádá Spoločenstvo Tolkiena, kon

15.11. 2005
Dne 17.11.2005 od 14h se v sále HAMU uskuteční koncert Pražského Filmového Orchestru (viz. malá recenze). I tentokrát je krom hudby J. Williamse připravena The Lord of the Rings Trilogy Howarda Shorea. Více informací na stránkách PFO

10.1. 2005
Palace Cinemas Slovanský dům mají na programu maraton všech rozšířených verzí Pána prstenů. Bohužel startuje o půlnoci z 18. na 19. ledna (úterý na středu), což při dvanácti hodinách filmu není dvakrát ideální čas. Tohle rozhodně není poslední příležitost, takže se nemusíte snažit zlikvidovat v takto nelidský termín a v klidu můžete počkat. A nebo zajít jen na rozšířený Návrat krále...

... všechny zprávičky

Tipy na pohlednici !


Návrat Krále - 26 fotekDvě Veže - 15 fotekComics - postupně doplňováno

Nejoblíbenější články


DVD a VHS
Objednejte si Návrat krále se slevou!


Znamení
DVD za 399,- či 499,- KčZasponzorujete provoz tohoto webu? Více zde

Poradna
Gondorský archiv - poradna v otázkách tolkienistických

Byla by pro vás zajímavá projekce všech rozšířených verzí Pána prstenů s nějakou tou přednáškou?
Ano, kdykoliv (kino v Praze)
[ 2559 - 76,18% ]
Ano, v dubnu 2006 (kino v Praze)
[ 32 - 0,95% ]
Ano, v květnu 2006 (kino v Praze)
[ 106 - 3,16% ]
Ano, později (kino v Praze)
[ 25 - 0,74% ]
Ano, kdykoliv (kino v Brně)
[ 302 - 8,99% ]
Ano, v dubnu 2006 (kino v Brně)
[ 15 - 0,45% ]
Ano, v květnu 2006 (kino v Brně)
[ 17 - 0,51% ]
Ano, později (kino v Brně)
[ 52 - 1,55% ]
Spíše ne
[ 60 - 1,79% ]
Určitě ne
[ 191 - 5,69% ]
... výsledky starších anket

Upozornit na nové články
Více informací zde


Nostalgie - starý design
... články, novinky
... divácké recenze

...::: Film Pán Prstenů - The Lord Of The Rings Movie na webu JCsoft's Fantasy (ISSN 1214-052X):::...
Vytvořil a spravuje pro vás Jan "Belcarnen" Čeřovský
Optimalizováno pro kvalitní prohlížeče a rozlišení 800x600 a vyšší
Chcete spolupracovat na tvorbě stránek? Mít zde svou reklamu? Napište!