Úvodní stránka
TolkienCon 2018 >>
Články, zprávy (563)
Nejnovější fotografie
Vaše recenze (473)
Základní informace
Obsazení - herci
Archiv fotografií
Ukázky a další videa
Místa ve filmu
Hudba
Poradna (50)
Výuka elfštiny
Něco ke stažení
Temné zvěsti
Diskusní fórum
Názory, úvahy
Komentáře k filmu
Adresář LOTRů (619)
Bannery webu
WebRing
Odkazy

Kdo jsem já ...
Fantasy novinky
Bazar knih Tip!
Autoři a díla
Povídky,recenze
Fantasy galerie
Fantasy odkazník
On-line chat
Testy a ankety
Filmy a seriály
Hudba
Počítačové hry
Download

Do oblíbených
WAP verze (info)
Výchozí stránka

Kontaktní mail:
Cerovsky@jcsoft.cz

Zde může být
VAŠE reklama !


Filmy online
CSFD.SK
Trailerzone
Morrowind
Garfield
Stránky o Dračím Doupěti
FantasyGalerie
MusicZone
Další weby...

Stránky si právě
prohlíží 629 lidí

Celkem návštěvníků
14113132

English version here

Nejen o víně vážně i nevážně...


[ <<< Další článek ] [ Všechny články ] [ Předchozí článek >>> ]

Belcarnen
23.8. 2002
Kinder vajíčka budou i pro Dvě Věže; Games Workshop představuje set Dvě Věže; John Labrie mluvil o efektech v trilogii Pán Prstenů !Verze pro tisk

Kinder vajíčka budou i pro Dvě Věže
Nemám nic proti Kinder vajíčkům. Ba právě naopak, moc mi chutnají. Ale po pravdě - "ručně malované" figurky Společenstva v tomto výrobku se mi hnusí. Osobně jsem viděl pouze Boromira. Pravda, je si docela podobný. Ale to nic nemění na skutečnosti, že tato komerce už mi přijde trošku přehnaná. Můj názor nic nemění na skutečnosti, že bude vytvořena další sada postaviček, tentokrát pro druhy díl trilogie. Dokonce se budou  figu prodávat samostatné sety  7 figurek. V tomto setu bude mít Saruman speciální vlastnost - obsahuje baterii a po stisku speciálního tlačítka se rozsvítí palantír. V setu najdeme také hru trochu podobnou Člověče nezlob se, jen jako figurky budete používat ... hádejte co ...

Podívat se můžete také na balení a reklamu Kinder vajíček pro Společenstvo Prstenu či detaily jednotlivých postav.


Games Workshop představuje set Dvě Věže
Mnoho z vás je jistě fascinováno deskovou hrou od Games Workshopu. Propracované herní plochy pokryté desítkami postav z našeho oblíbeného filmu vypadají jistě velice efektně. GW nyní představuje sadu pro Dvě Věže, díky které se potvrdilo několik dějových změn ve filmu oproti knize. V sadě figurek se setkáme se vším - od jezdců na vrcích, přes skřetí specialisty na obléhání, až po hraničáře s Faramirem a Gandalfa Bílého. Na následujících obrázcích si můžete prohlédnout mimo jiné scenérii "Hrdinové Helmova Žlebu" a zvětšeniny figurek dotyčných hrdinů. Potvruje se díky nim přítomnost Haldira a Éowyn právě ve žlebu.


Celý set fotografií


John Labrie mluvil o efektech v trilogii Pán Prstenů !
Přeložila (v)Eru, díky moc !

Společenstvo prstenu má 590 SFX záběrů (vizuálních efektů), z kterých 527 je dílem Weta Digital. Dvě věže by měly mít oficiálně 800 SFX záběrů a už nezbývá moc času něco udělat (plánovalo se pracovat na Dvou věžích už před uvedením Společenstva, ale nestalo se tak). Podle oficiálního kontraktu by touhle dobou měly být hotovy všechny tři filmy!

PJ rád nechává rozhodnutí na poslední možnou chvíli, což je možná prospěšné tvůrčímu procesu, ale znamená to noční můru pro logistiku z pohledu plánování prací na SFX. Panuje chaos.

Některá řešení jsou velmi „low-tech“ – viděl jsem nějaké srandovní záběry dvou lidí v kostýmu představujícím koně pro scénu „přechod průsmyku Caradhasu“. 

Používalo se 315 počítačů, 1400 CPU procesorů na 2,2 giga nebo více. Už šest a půl týdne minulo od chvíle, kdy měly být efekty pro DV dodány.

Weta Digital strávila dva a půl roku vývojem plynového systému k vytvoření realisticky vypadajícího ohně pro scény s Balrogem. Byl založen na principu nádoby se stlačeným kyslíkem, který při uvolnění vytvářel podobné efekty jako reálný oheň – produkoval kouř apod. Bohužel – jako pravý oheň – byl extrémně náročný na zvládnutí. Bylo obtížné realizovat efekty podle PJových přání – např. oheň šlehající z prstů. Tudíž když už zbývalo pouze 12 týdnů, všechny simulace šly stranou a prostě se natočilo spoustu ohnivých a kouřových „šotků“ a ti se pak navrstvili a seskupili pro danou scénu. PJ se pak na to mrknul a prohlásil, že to je přesně to, co si představoval a že nechápe, proč to trvalo takovou dobu. Dobrá lekce „Jak nebýt přemoudřelý“. 

Scény s Balrogem byly původně mnohem delší, ale nakonec byly sestříhány kvůli přílišné délce filmu. John viděl původní čtyři a půl hodiny trvající film a neuměl říct, co z něj vystřihnout. Věří, že za oběť nutným akčním scénám padly legendy a tradice Středozemě, které byly vyřazeny. Speciální edice to snad napraví.

Glum vypadá fantasticky. Ve filmu je ve 200 záběrech a musí ustát i detailní záběry. Taky Stromovous, který byl velkou výzvou vypadá skvěle. 

Záběry z pohyblivé kamery s předem přesně danou perspektivou byly technikou, kterou značně zdokonalili. Například scéna s Frodem a Gandalfem u stolu ve Dně Pytle – Frodo byl ve skutečnosti o 8 stop dál od kamery (ve stole byla mezera). Efekt pohybující se kamery byl dosažen tím, že Frodo stál na pohyblivé plošině, která byla napojena na kameru takže se automaticky podle ní pohybovala, aby bylo dosaženo žádané iluze. (Pro Elijaha poněkud zneklidňující). 

Všechna stvoření na bázi 3D modelů později naskenovaných byla schválena PJem. Vyvinuli tak dokonalou technologii, že vytvořené povrchy byly tak detailně propracované, že jejich přivedení k životu bylo neuskutečnitelné, tudíž vyvinuli novou skvělou technologii, jak povrchy opět zpátky vyhladit.

Tvorba koster, svalů a kůže, která dříve probíhala ručně se zautomatizovala (např. přechod svalů z napětí do uvolnění). 

Ukázali mi nějaké miniaturní fotky z Trpasluje, kterak Gandalf řve na tenisový míček na tyči. Také legrační scénku, když v Síni Meduseldově Aragorn chmurně varuje Theodena sedícího v popředí: „Zavedou tě do malé místnosti, můj pane, kde tě naskenují až na lebku a udělají z tebe malé hračky s kterými malé děti hrají pitomé hry…“ A Theoden vybuchne smíchy.

Viggo byl vůbec proti digitálním dvojníkům a jiným hračičkám, ve smlouvě měl přesně specifikované na co mohou jeho digitálního dvojníka použít. Nakonec se to ukázalo jako moudré, protože znudění animátoři by vašeho dvojníka cpali do všech problematických scén. 

Dvojníci byli vytvořeni skenováním herců v kostýmech a maskách. U některých to šlo z nepochopitelných důvodů lépe než u ostatních. Například bylo nemožné vytvořit přesvědčivého dvojníka Elijaha. Bylo jich používáno hlavně pro miniaturní záběry zdálky – např. běh přes můstek v Khazad-dum nebo stoupání po žebříku v Lothlórienu. 

Pro scény s jeskynním trollem bylo použito nového druhu pohyblivé kamery, kdy PJ v ochranných brýlích běhal po scéně s nějakým předmětem v ruce představujícím kameru. Skutečná kamera to při tom natáčela a tak mohli herci vidět scénu ještě před tím než ji začali hrát. 

Massive technologie se v hodně detailech projednávala. Její vývoj začal už u King Konga. Ostatní davové scény jsou tvořeny na základě fyziky částic a shlukování ale Massive dává každému individuu mozek. Některá individua byla dokonce tak chytrá, že prchala z bitvy. Jednotliví bojovníci, kteří hráli špatně byli jednoduše ze scény vymazáni. Zdokonalení ve věrohodnosti bylo dosaženo také proměnlivostí individuálních charakteristik jako výška, délka kroku, styl držení zbraně a postupným zvyšováním zašpiněnosti a zakrvácenosti. V některých soubojích „jeden na jednoho“ je pěkně vidět rozdílná bojová technika (a krvelačnost – musím dodat). Massive to trvá asi tak den a půl nasimulovat bitvu 50 000 lidí. Přičemž dodělávat kůže apod. zabere jen zlomek času.

Viděl jsem také nějaké počáteční testy (z doby asi před 5 lety) zkoumající člověka v bludišti a pak testy z doby asi před rokem, kdy už byl schopen rozeznávat terén a uvědomoval si, že je lepší obejít velkou díru než do ní zahučet. Včetně ukázky následků neúspěchu snahy vyhnout se díře, kdy po odrazu letěl a poté nevyhnutelně končil jako smutná troska na dně.

Prolog byl brzo dost prostříhán a 8 týdnů před termínem dokončení znovu částečně obnoven, protože v New Line si mysleli, že příběh prstenu je příliš ošizen. Pak nastal chaos ve snaze vše stihnout v termínu. John s tím nakonec nebyl obzvlášť nadšený, připadalo mu to trochu nucené, nepřirozené. Maximální dosažený počet postav na scéně byl 70 – 80 000. V některých scénách Dvou věží bude až dvojnásobek! Massive se hodně používalo pro scény v Helmově žlebu, které, jak tvrdí, zaberou značný díl filmu – „víc jak hodinu a půl“.

Ještě se nezačalo s efekty pro Návrat krále, nelze začít, dokud je PJ nesestříhá. Mezi 15. říjnem (kdy Weta musí dokončit Dvě věže) a lednem by měl být celkem klid a jejich pracoviště se promění v město duchů, všichni odjedou odpočívat na dovolenou po napjatém období. Není výjimkou pracovat od 3, 4 od rána a zůstat v práci tak dlouho, že vám i nové čisté spodky musí přinést z domova. 

„Posádka“ Weta Digital je tvořena z 40 % kiwii (Novozélanďany), z 30 % Američany a zbytek je mix. Hodně jich přijelo pouze na potřebné období, mnoho chce zůstat na trvalo a zemi si zamilovali, výzvou bude najít práci po skončeni práce na filmu. 

Ptal jsem se Johna které scény z prvního filmu se mu zdají nejlepší a nejhorší. Zmínil prolog a na druhou stranu některé přeslazené scény z Elrondovy rady (musím souhlasit). Z těch 500 extra záběrů, které udělali, by jich tak 20 předělal, s většinou je však spokojen. Jeho oblíbené scény jsou některé s Gwaihirem a s Balrogem (byl smutný, že se jich tolik prostříhalo). 

Ptal jsem se ho taky na DVD, na auto a na tu věc s Nazgulem, kdy se objevuje nalevo od stromu a napravo ne (scéna s hobity pod kořenem). O autě nic nevěděl, ale říkal, že Nazgul vs. strom byla původně chyba, ale když to viděl PJ, zalíbila se mu představa Nazgula objevujícího se záhadně a nepředvídatelně a tak zůstal jen nalevo. Byl velmi překvapený, že na DVD je tomu jinak. 

Související články:

Přečteno celkem 12943x, verze pro tisk

Další článek - Jak dopadl dabing Společenstva Prstenu? (recenze); Kdy bude další ukázka ze Dvou Věží; Soundtrack ke Společenstvu sbírá další ocenění; Lynčujme Conneryho, aneb co řekl o Pánu Prstenů :o)

Předchozí článek - Jak to vypadá s DVD?; John Howe oslavil narozeniny; Co dělají hvězdy okolo filmu a kde je můžeme vidět?; Chcete domů figurka Balroga?

[ Všechny články ]  [ Nejoblíbenější články ]  [ Komentovat tento článek ]
Paydayloan , poidáno 11.2.2018 19:14:29
unsecured loans <a href="https://unsecuredloans.us.com">unsecured loans</a> unsecured loans <a href=https://unsecuredloans.us.com>unsecured personal loan</a>
College Paper Writer , poidáno 11.2.2018 13:27:00
write my essay for me <a href="https://essays.us.com"&gt;essays</a> write me an essay <a href=https://essays.us.com>writing college application essays</a>
Online Loan , poidáno 11.2.2018 5:42:04
direct payday lenders <a href="https://smallloans.us.com">simple loan</a> small loans for bad credit <a href=https://smallloans.us.com>small loans</a>
Online Lenders , poidáno 11.2.2018 1:25:41
credit loans <a href="https://creditloans.us.com">credit loans</a> loans online guaranteed approval <a href=https://creditloans.us.com>credit loans</a>
amica auto insurance , poidáno 10.2.2018 9:40:54
auto insurance quotes online <a href="https://autoinsurancequotes.us.org">auto insurance quotes online</a> car insurance quotes online <a href=https://autoinsurancequotes.us.org>cheap car insurance in nj</a>
Spotloan , poidáno 9.2.2018 12:56:11
online cash advance <a href="https://onlineloan.us.com">online loan</a> loan application <a href=https://onlineloan.us.com>online loan</a>
Get A Loan , poidáno 9.2.2018 8:16:19
advance payday loan <a href="https://paydayadvance.us.com">advance payday</a> payday advances <a href=https://paydayadvance.us.com>fast cash advance</a>
Loans Online , poidáno 5.2.2018 22:19:46
instant payday loan lenders <a href="https://loansinstantapproval.us.com">fast cash loans</a> loans instant approval <a href=https://loansinstantapproval.us.com>loans instant approval</a>
Direct Lender Loans , poidáno 5.2.2018 18:58:50
1000 payday loans <a href="https://installmentloans.us.com">bad credit installment loans</a> installment loan <a href=https://installmentloans.us.com>quick online payday loans</a>
Online Essay Writing , poidáno 2.2.2018 8:01:47
essay writer <a href="https://essaywriter.us.com">essay writers</a> best college entrance essay https://essaywriter.us.com - essay helper
Speedycash , poidáno 1.2.2018 15:19:53
personal loans <a href="https://personalloans.us.org">personal loans</a> personal loans no credit <a href=https://personalloans.us.org>personal loans no credit</a>
Money Loan , poidáno 1.2.2018 12:37:05
payday loans online <a href="https://paydayloansonline.us.org">no credit check payday loans instant approval</a> payday loans online <a href=https://paydayloansonline.us.org>no credit check direct lenders</a>
Best Online Loans , poidáno 1.2.2018 10:24:39
cash loans <a href="https://cashloans.us.com">cash loans</a> cash loans <a href=https://cashloans.us.com&gt;need cash now</a>
Is Homework Helpful , poidáno 1.2.2018 1:24:33
essay maker <a href="https://essaywriter.us.com">essay editor</a> essay typer <a href=https://essaywriter.us.com>essay using mla</a>
Buy College Essays , poidáno 1.2.2018 0:07:15
writing service <a href="https://essaywritingservices.us.org">trusted essay writing service</a> essay writing services <a href=https://essaywritingservices.us.org>writing service</a>
Quick Loan , poidáno 31.1.2018 21:34:03
payday loan <a href="https://paydayloan.us.org">hassle free payday loans</a> payday loan <a href=https://paydayloan.us.org>payday loan</a>
Jamesabods, poidáno 31.1.2018 14:11:55
pussy webcam <a href="https://webcampussy.webcam">webcam pussy</a> webcam pussy <a href=https://webcampussy.webcam>webcam pussy</a> college essay <a href="https://scholarshipessay.science">essay checker</a> do my homework for money <a href=https://scholarshipessay.science>scholarship essay</a> live sex chat <a href="https://cfnmshow.cricket">show girls</a> cfnm show <a href=https://cfnmshow.cricket&gt;cfnm show</a> online payday loans direct lenders <a href="https://shorttermloansdirectlenders.webcam">best payday loans online</a> online payday loans direct lenders <a href=https://shorttermloansdirectlenders.webcam>short term loans direct lenders</a> cash advance loan <a href="https://onlinepaydayloanapplication.science">quick cash loans</a> online payday loan application <a href=https://onlinepaydayloanapplication.science>online payday loan application</a> school papers <a href="https://schoolpapers.science">syosset homework online</a> help with homework books <a href=https://schoolpapers.science>finance assignment help online</a> a payday loan <a href="https://fastestpaydayloan.bid">fastest payday loan</a> best payday loan <a href=https://fastestpaydayloan.bid>guaranteed payday loans</a> payday loans direct lenders <a href="https://paydayloanslenders.stream">direct lenders payday loans</a> direct lenders payday loans <a href=https://paydayloanslenders.stream>payday loans lenders</a>
Get A Loan , poidáno 30.1.2018 19:37:31
loan application <a href="https://onlineloan.us.com">online loan</a> loan online <a href=https://onlineloan.us.com>loan service</a>
Paper Back Writer , poidáno 29.1.2018 18:52:08
term papers <a href="https://termpaper.us.com">term papers</a> term paper custom <a href=https://termpaper.us.com&gt;term paper</a>
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 27.8. 2002 22:33:59
Petruschka: podle mne žádný reálný podklad nemají. Možná ti, co tu od nich byla ta figurka (někde v nejnovějších fotografiích to bude), ale jinak jsou enti neskutečně utajení :)
petruschka, poidáno 27.8. 2002 22:30:54
...já na to viděl i hranou počítačovou filmovou upoutávku - stojí za to :)

btw. co ti enti? Je to jen fantazie nebo už čerpají z "reálné" předlohy?

Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 27.8. 2002 22:25:15
BTW ještě k figurkám v Kinder Vajíčkách. Do dalšího článku dám ukázku toho, co se vyrojilo k Epizodě II. Tam mají taky kinder vajíčka, ale postavy jsou modří hrošíci (v oblečení těch postav z filmu) %-)

Láďa: to je klasické řešení :)

Andre, poidáno 27.8. 2002 22:18:58
Láďa::-DDDD
Láďa, poidáno 27.8. 2002 15:30:13
To zní zajímavě.
A přemoudřelá řešení? Vzpomínám si, jak se v raném kosmickém období řešil akutní problém, že plnící pera, jejich náplně, se v beztížném stavu uvolňují. Američané věnovali milion dolarů na vývoj spec. pera, které toto nedělalo, Sověti dali svým kosmonautům tužky :-)

Vaire, poidáno 26.8. 2002 22:25:04
Myslim,ze Orlando rikal,ze pri hrani Le
golase se hlavne soustredil na jeho pohy
by a prirovnal rozpolozeni elfu-k tomu
nasemu,kdyz mame treba tak tyden jenom
pro sebe a jen tak relaxujeme nebo medi
tujeme-tak v tu chvili se jakoby dosta
vama do jineho casu a sveta...a elfove
se tak citi porad...

petruschka, poidáno 26.8. 2002 21:24:43
tak by mě zajímalo, jestli ta kreatura na obalu té Kinder-Varle hry je opravdu tvořená podle filmového enta nebo si jen pustili fantazii na špacír...
jednicka, poidáno 26.8. 2002 18:36:41
Káťa:tak nějak...
Káťa, poidáno 25.8. 2002 20:01:29
Janča:já rozumím asi čtyři :o)
janča, poidáno 24.8. 2002 18:49:43
Že se tak ptám-nemohli byste někdo přeložit ty rozhovory(s legolasem,smíškem...)nebo aspoň sehnat v angličtině,co říkají?Jelikož já jim rozumím asi tak 3věty.Moc prosím.Děkuji.janča
Robacco, poidáno 23.8. 2002 21:11:26
Po stisku tlačítka se rozsvítí palantír:o).....to se povedlo. A to Člověče se mi docela líbí.
[ Všechny komentáře ]

Diskuze čtenářů na těchto stránkách není provozovatelem serveru nijak moderována a upravována. Provozovatel nemá vliv na obsah jednotlivých příspěvků a nenese za ni zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo kterýkoliv příspěvek smazat, pokud bude odporovat normám slušného chování.
Jméno: E-mail:

Komentář:

Upozorňovat na nové komentáře mailem?
Přepiš heslo   --> 


Informovat o nových komentářích k tomuto článku
E-mail:V nadpisu V textu V komentářích


Zadejte text pro hledání v eláncích (napo. Gandalf A Balrog, Elijah Wood NEBO Orlando Bloom, Dvi Viže A Faramir A Frodo). Minimální délka hledaného slova jsou toi znaky.

Poslední elánky / novinky

Pozvánka na TolkienCon 2018
Dne 8.11.2017 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 1
Pozvánka na TolkienCon 2017
Dne 7.11.2016 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 14
TolkienCon 2016 – fotky, video, atd. (doplněno: 18.1. 11:58)
Dne 18.1.2016 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 76
Pozvánka na TolkienCon 2016
Dne 12.11.2015 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 13
Pozvánka na TolkienCon 2015
Dne 9.11.2014 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 1
TolkienCon 2014 – fotky, záznamy tak vůbec (doplněno: 24.1. 22:47)
Dne 23.1.2014 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 15
Pozvánka na TolkienCon 2014
Dne 9.11.2013 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 10
TolkienCon 2013 – fotky, reportáže, přednášky a tak vůbec (poslední aktualizace 29.1. 21:19)
Dne 26.1.2013 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 10
Hobit: Neočekávaná cesta
Dne 19.12.2012 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 29
Pozvánka na TolkienCon 2013
Dne 2.11.2012 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 1288

O čem se psalo před rokem?

 
[ Všechny články / rozšířené hledání ]Nejen o víně...Koncert Společenstvo prstenu


27.1. 2009
Pokud o tom náhodou ještě nevíte, tak 28. května bude v Praze zahrána Symfonie Pán prstenů! Detaily najdete a lístky můžete objednávat ZDE

9.4. 2008
Na adrese www.lotrcon.cz najdete pozvánku na letošní LOTRcon ve dnech 27.6 - 29.6 2008, pásma na téma nejen Pán prstenů jako součásti Festivalu Fantazize.

5.3. 2007
Máte radi fantasy a sci-fi? Baví Vás história Slovanov? Ste blázni do mangy a anime? Alebo si chcete len prísť vyskúšať DDR či Sing Star ? Ak ste aspoň na jednu otázku odpovedali pozitívne, potom niet lepšej voľby ako navštíviť Slavcon 2007. Pestrý trojdňový program len za 200 Sk v predpredaji a za 250 Sk na mieste. Pre bližsie informácie navštívte stránku www.slavcon.arda.sk, kde sa môžete priamo zaregistrovať. (akci pořádá Spoločenstvo Tolkiena, kon

15.11. 2005
Dne 17.11.2005 od 14h se v sále HAMU uskuteční koncert Pražského Filmového Orchestru (viz. malá recenze). I tentokrát je krom hudby J. Williamse připravena The Lord of the Rings Trilogy Howarda Shorea. Více informací na stránkách PFO

10.1. 2005
Palace Cinemas Slovanský dům mají na programu maraton všech rozšířených verzí Pána prstenů. Bohužel startuje o půlnoci z 18. na 19. ledna (úterý na středu), což při dvanácti hodinách filmu není dvakrát ideální čas. Tohle rozhodně není poslední příležitost, takže se nemusíte snažit zlikvidovat v takto nelidský termín a v klidu můžete počkat. A nebo zajít jen na rozšířený Návrat krále...

... všechny zprávičky

Tipy na pohlednici !


Návrat Krále - 26 fotekDvě Veže - 15 fotekComics - postupně doplňováno

Nejoblíbenější články


DVD a VHS
Objednejte si Návrat krále se slevou!


Star Wars
Star Wars DVD Trilogy (5DVD, THX)Zasponzorujete provoz tohoto webu? Více zde

Poradna
Gondorský archiv - poradna v otázkách tolkienistických

Byla by pro vás zajímavá projekce všech rozšířených verzí Pána prstenů s nějakou tou přednáškou?
Ano, kdykoliv (kino v Praze)
[ 1195 - 61,66% ]
Ano, v dubnu 2006 (kino v Praze)
[ 24 - 1,24% ]
Ano, v květnu 2006 (kino v Praze)
[ 99 - 5,11% ]
Ano, později (kino v Praze)
[ 25 - 1,29% ]
Ano, kdykoliv (kino v Brně)
[ 294 - 15,17% ]
Ano, v dubnu 2006 (kino v Brně)
[ 15 - 0,77% ]
Ano, v květnu 2006 (kino v Brně)
[ 15 - 0,77% ]
Ano, později (kino v Brně)
[ 51 - 2,63% ]
Spíše ne
[ 58 - 2,99% ]
Určitě ne
[ 162 - 8,36% ]
... výsledky starších anket

Upozornit na nové články
Více informací zde


Nostalgie - starý design
... články, novinky
... divácké recenze

...::: Film Pán Prstenů - The Lord Of The Rings Movie na webu JCsoft's Fantasy (ISSN 1214-052X):::...
Vytvořil a spravuje pro vás Jan "Belcarnen" Čeřovský
Optimalizováno pro kvalitní prohlížeče a rozlišení 800x600 a vyšší
Chcete spolupracovat na tvorbě stránek? Mít zde svou reklamu? Napište!