Úvodní stránka
TolkienCon 2019 >>
Články, zprávy (564)
Nejnovější fotografie
Vaše recenze (475)
Základní informace
Obsazení - herci
Archiv fotografií
Ukázky a další videa
Místa ve filmu
Hudba
Poradna (50)
Výuka elfštiny
Něco ke stažení
Temné zvěsti
Diskusní fórum
Názory, úvahy
Komentáře k filmu
Adresář LOTRů (619)
Bannery webu
WebRing
Odkazy

Kdo jsem já ...
Fantasy novinky
Bazar knih Tip!
Autoři a díla
Povídky,recenze
Fantasy galerie
Fantasy odkazník
On-line chat
Testy a ankety
Filmy a seriály
Hudba
Počítačové hry
Download

Do oblíbených
WAP verze (info)
Výchozí stránka

Kontaktní mail:
Cerovsky@jcsoft.cz

Zde může být
VAŠE reklama !


Filmy online
CSFD.SK
Trailerzone
Morrowind
Garfield
ScifiWorld
Srdce Erinelu
warcraft.bonusweb.cz
Další weby...

Stránky si právě
prohlíží 657 lidí

Celkem návštěvníků
14975073

English version here


[ <<< Další článek ] [ Všechny články ] [ Předchozí článek >>> ]

Belcarnen
17.5. 2005
Koncert hudby nejen z Pána prstenů; 1.6.2005 doplněnou o malou `recenzi` na koncertVerze pro tisk

Koncert filmové hudby - malá "recenze"

Tak máme po koncertě a možnosti slyšet několik skladeb z Pána prstenů a především Star Wars na živém koncertu. Musím říct, že šlo o velice příjemný zážitek. Sál Martinů o kapacitě 200 sedících lidí doslova praskal ve švech a už prakticky nebylo ani kde stát. Doufám, že příště se podaří sehnat ještě větší prostory. Na Rudolfinum to zatím není, ale nějakých 400 míst by bylo rozumné minimum... pro začátek. Orchestr pod vedením Jiřího Korynty předvedl obdivuhodný výkon. Na těleso, které spolu hraje zhruba půl roku, je to skoro neuvěřitelné. A touha mistra dirigenty pošoupnout všechny někam dál je očividná.

Jako fanoušek Pána prstenů jsem si úvod koncertu, který byl právě ve znamení hudby z této trilogie, rozhodně užil. Oproti Star Wars v druhé polovině je technické provedení Shoreových skladeb o řád horší a je jasně vidět, že není tolik secvičeno jako díla od Williamse. Aranžmá částí ze Dvou věží mi přijde dost mimo, v tichých a takových "jemných" pasážích orchestr dost ujížděl, bubínek v pozadí byl zbytečně hlasitý... ale čert to vem :-) Pokud mohu radu... tu slečnu na prvních houslích si dobře hlídejte, je fantastická! Obecně smyčce jsou velmi dobré. Kontrabasy skvělé. Při úvodních vteřinách koncertu mi naskočila husí kůže a "byl jsem doma", moc pěkné. Vůbec celé Společenstvo je asi nejlépe sehrané z celé části. Doufám, že se orchestr bude nácviku Pána prstenů v budoucnu dále věnovat a poslechnu si je ještě jednou.

Před sérií hudby od Johna Williamse následovala hudební vložka hosta Bohuše Matuše. Orchestr na pozadí hral moc pěkně, Bohuš Matuš "odzpíval" dvě záležitost a v podstatě působil jako taková výplň ve stylu "předtím to bylo fajn a cokoliv po tomhle bude rozhodně skvělé" :-) Takže jeho účast prostě moc nechápu a byla dle mého názoru zbytečná. Klidně bych si místo toho dal dvě nějaké kratší klasické skladby, třeba ani ne filmové.

No a to už se dostáváme k hudbě Williamsově. Jestli si člověk v prvních částech mohl říkat "jsou to z velké části ještě skoro děti" a "hrají spolu jen pár měsíců", tak v druhé části to neplatilo. Orchestr zde předvědl skutečně špičkový profesionální výkon. Očekával jsem, že Williamsova část (hrána a cvičena určitě déle, dirigent fanoušek...) bude výrazně lepší, ale ten kvalitativní skok byl obrovský. Highlights z Jurassic Parku jsou pro mne, pokud pominu Imperial March, o kterém bude řeč pozdějí, bezesporu vrcholem večera. Až bude orchestr hrát příště, tohle bych rozhodně nevynechával! Po ještěrkách následovala krátká varianta znělky Star Wars a několik útržků z Epizody I. Poměrně hodně fajn. A pak už hlavní titulky znovu, ale tentokrát v plné síle a kompletní. A nezastavitelný potlesk sálu na jejich konci, ač se jej dirigent snažil hrozně roztomile uklidnit a dohrát více skladeb v celku :-) Nepodařilo se. Leia's Theme je moc pěkné a sál se dostával do stále větší euforie. Kterou, dle očekávání, finálně rozdmýchal imperiální pochod. Orchestr se do toho opřel a v ten moment určitě nebyl v sále nikdo, kdo by o jejich schopnostech pochyboval. Jestli bude Williams něčím nesmrtelný, tak tímhle pochodem. A pokud si budete broukat něco po cestě z koncertu domů, tak.. ale to bych se opakoval. Nádhera! Po pochodu následovalo Yodovo téma a závěrečné fanfáry trůního sálu z Epizody IV. Obrovský potlesk a přídavek ve formě hudby, kterou jsem nedokázal přesně zařadit, ale každopádně byla skvělá (podle všeho šlo o Badeltovu hudbu k Pirátům z Karibiku). Další obrovský potlesk. A na úplný závěr znovu imperiální pochod, tentokrát s přídavkem na jedné straně očividné únavy orchestru, ale na druhé adrenalinu v jejich krvi. Bylo to hodně "živé", procítěné a jsem si skoro jist, že v tenhle moment hrál orchestr pro svého "Lorda Vadera" s taktovkou :-)

Děkuji za moc příjemný hudební zážitek. May the force be with you... May it be a light for you in dark places, when all other lights go out ;-)Koncert hudby nejen z Pána prstenů
Asi každý fanoušek filmové trilogie po shlédnutí bonusů k rozšířené verzi filmu zalitoval, že Česká republika není mezi místky, kde bude koncertovat Howard Shore se svojí Lord of The Rings Symphony. Malou náplastí na tuto nespravedlnost se může stát Pražský filmový orchestr pod taktovkou dirigenta Jiřího Korynty. Jedná se sice o jeden z prvních koncertů, ale podle všeho se tomuhle tělesu začíná dařit. Na stránkách http://www.pfo.kvalitne.cz najdete krom fotografií i hudební ukázky. V případě Pána prstenů jde spíše o zkoušky, ale najdete tam i záznam z živého koncertu jiných skladeb. A musím říct, že to zní zatraceně dobře!

Dirigent Jiří Korynta sám hraje na několik hudebních nástrojů. Již od tří let hrál na housle. Učil se též hře na flétnu, trubku, violu a další nástroje. Po ukončení 9. třídy byl dokonce zapsán do Guinessovy knihy rekordů jako hráč na nejvíce hudebních nástrojů (33). Studoval mimo jiné jak na Ježkově, tak i na Státní konzervatoři. Spolupracoval s řadou významných orchestrů jak u nás, tak i v zahraničí. Za zmínku stojí například Česká filharmonie, Plzeňská filharmonie, Virtuosi di Praga, Český symfonický orchestr, Pražský studentský orchestr, ale třeba i legendární Londýnský symfonický orchestr. Kromě toho hrál na celoevropském festivalu Young Euro Classic. V roce 1999 byl jedním ze zakládajících členů Magnum jazz bigbandu. Na webu filmového orchestru píše: "Williams mi přímo učaroval, a tak bylo naprosto jasné, jaké budou mé životní cíle. V roce 2003/2004 jsem začal mezi svými přáteli a kolegy rozšiřovat myšlenku filmového orchestru. K mému překvapení jsem se setkal s velkým zájmem. Tento rok byl pro mě velice těžký, protože to byl pro mě maturitní rok. Já jsem si však našel čas (pomalu, ale jistě) dávat orchestr dohromady. První problém byly noty. Velice dlouho jsem sháněl společnost, která by mi tyto noty dokázala sehnat. Dlouho byla tato snaha velice marná, až jsem objevil stránky amerického prodejce not. Skvěle! Chtěl jsem však zkusit, jestli se nedají objednat přes českou firmu. Nakonec jsem objevil na hudebním veletrhu společnost, která tuto možnost měla. Po dlouhém projednávání a nekonečném čekání noty z Ameriky přišly. První objednanou partituru jsem zakoupil 25.9.2004. Když jsem měl noty, začal jsem vyvěšovat po hudebních školách inzerát o příjmu členů do orchestru. Telefon v jednom kuse zvonil a lidí bylo víc a víc. Hlásili se hráči ze ZUŠ, z konzervatoří, akademií a mnoho dalších. Nyní byl orchestr, noty, ale nebyl oficiálně dojednán sál. Po dlouhém dojednávání se mi povedlo zajistit sál na Konzervatoři Jaroslava Ježka. Též se povedlo domluvit první zkoušku, která se uskutečnila 2. 11. 2004. První skladby, které jsme začali zkoušet byly od Johna Williamse: Soundtrack Highlights (Harry Potter, A. I., Patriot), Harry Potter I. Po velice špatných zkušenostech ze společností Wingra® jsem se obrátil přímo na nejlepší obchodníky - na Američany. Ti dodali noty ve správném termínu, levněji,... Později jsem nakoupil další a další noty. A konečně se povedlo zajistit první koncert, který se konal 8.3.2005. Tento koncert byl velice úspěšný. Sál Nuselské radnice praskal přímo ve švech. Lidé seděli všude, kde se dalo. Druhý den po koncertě začali chodit děkovné e-maily a lidé říkali, jak se jim koncert líbil. Jediné, co jsem jim nelíbilo, byl malý sál. Pan ředitel Vraný, z konzervatoře J. Ježka, okamžitě domluvil termín dalšího koncertu pořádaného KJJ. Tentokrát do Sálu Martinů na pražské akademii."

PFO: Episode II - The First Guest
Pražský filmový orchestr - Jiří Korynta, dirigent; Bohuš Matuš, host
31. května 2005 od 19:30 hodin, vstupné je dobrovolné
Sál Martinů, HAMU, Malostranské náměstí 13, Praha 1 (mapa)

PROGRAM: (Změna programu vyhrazena)

 • Howard Shore: Suite from the Lord of the Rings trilogy
  The Fellowship of The Ring: "The Fellowship Theme", "The Prophecy", "Concerning Hobbits", "Three Is Company", "In Dreams", "Shortcut to Mushrooms", "A Knife in Dark", "Argonath", "The Breaking of the Fellowhip", "In Dreams"
  The Two Towers: "Forth Eolingas", "Evenstar", "Rohan", "The March of the Ents", "Isengard Unleashed", "Breath of Life", "Gollum's Song"
  The Return of The King: "The Steward of Gondor", "Minas Tirith", "The End of All Things", "The Return of The King", "The Grey Havens"
 • Albinoni/Linhart: Adagio
 • arr. Linhart: Show

  PŘESTÁVKA
 • John Williams: Highlights from Jurassic Park
 • John Williams: Suite from the Star Wars saga

  Star Wars Episode I: "Main Title", "Anakin's Theme", "Jar Jar's Introduction", "Augie's Great Municipal Band", "Duel of the Fates", "End Credits"
  Star Wars & The Empire Strikes Back: "Main Title", "Princess Leia's Theme", "The Imperial March", "Yoda's Theme", "The Throne Room"

(část informací převzata ze sekce John Williams webu http://www.cswu.cz/)

Přečteno celkem 52090x, verze pro tisk

Další článek - Pozvánka na TaurCon 2005 - 2. - 4. září tradičně v COP Nymburk

Předchozí článek - Oslava Zničení Prstenu 2005

[ Všechny články ]  [ Nejoblíbenější články ]  [ Komentovat tento článek ]
hiiAntew, poidáno 18.2.2019 15:26:57
<a href=http://canadapharmacyonlinefako.com/>online pet pharmacy</a> herbal alternative viagra <a href="http://canadapharmacyonlinefako.com/">ordering drugs from canada</a>
dbgcLycle, poidáno 18.2.2019 9:42:58
<a href=http://canadadrugshtwi.com/>canada drugs</a> viagra purchase <a href="http://canadadrugshtwi.com/">canadian pharmacy review</a>
hhfbulge, poidáno 18.2.2019 0:23:59
<a href=http://canadianpharmacyonlinejycx.com/>perscription drugs from canada</a> viagra sale online <a href="http://canadianpharmacyonlinejycx.com/">canada pharmacy</a>
tjgdoume, poidáno 17.2.2019 18:43:41
<a href=http://canadianpharmacyonlinervii.com/>online pharmacy viagra</a> viagra sample <a href="http://canadianpharmacyonlinervii.com/">canadian pharmacy cialis</a>
bsfcSceri, poidáno 16.2.2019 21:53:01
<a href=http://onlinepharmacysrba.com/>canada online pharmacy</a> viagra reviews <a href="http://onlinepharmacysrba.com/">buying prescription drugs from canada</a>
fbhxanort, poidáno 16.2.2019 21:34:37
<a href=http://canadianonlinepharmacystbm.com/>canada online pharmacy</a> order viagra online <a href="http://canadianonlinepharmacystbm.com/">canada pharmacy online</a>
bftdSoaxy, poidáno 16.2.2019 14:08:37
<a href=http://canadianpharmacyecyn.com/>canadian online pharmacy</a> buy viagra online <a href="http://canadianpharmacyecyn.com/">canadian pharmacy viagra</a>
gcsmathe, poidáno 12.2.2019 23:42:52
<a href="http://lexaprohighgeneric.com/">lexapro and alcohol</a> <a href="http://lexaprohighgeneric.com/">lexapro overdose</a>
ggoAntew, poidáno 12.2.2019 8:57:54
<a href=http://www.viaqraonllne.com/>viagra for sale online</a> viagra <a href="http://www.viaqraonllne.com/">pfizer viagra online</a>
iikbulge, poidáno 11.2.2019 12:25:06
<a href=http://qenericviaqra.com/>generic name for viagra</a> viagra generic <a href="http://qenericviaqra.com/">viagra online generic</a>
hhianort, poidáno 11.2.2019 12:09:42
<a href=http://cymbaltageneric30.com/>what is cymbalta</a> what is cymbalta <a href="http://cymbaltageneric30.com/">cymbalta and weight loss</a> cymbalta fibromalgia
ffrIncuh, poidáno 10.2.2019 17:45:39
<a href=http://www.qenericcialls.com/>purchase cialis online</a> buy cialis without prescription <a href="http://www.qenericcialls.com/">buy cialis online overnight shipping</a>
bbsmathe, poidáno 8.2.2019 19:40:31
<a href="http://viagrapfhze.com/">where can i buy viagra</a> female viagra pills <a href="http://viagrapfhze.com/">buy viagra</a>
bbianort, poidáno 8.2.2019 10:43:08
<a href=http://www.buyvlaqra.com/>legitimate online pharmacy viagra</a> buy viagra pills <a href="http://www.buyvlaqra.com/">buy viagra online no prescription</a>
ffhdoume, poidáno 8.2.2019 9:27:37
<a href=http://onlinecialls.com/&gt;purchase cialis online</a> generic cialis <a href="http://onlinecialls.com/">buy generic cialis online</a>
bwwIncuh, poidáno 7.2.2019 19:02:57
<a href=http://cialisgretkjss.com/>buy real cialis online</a> do you need a prescription for cialis <a href="http://cialisgretkjss.com/">buy cialis online cheap</a>
hyrAntew, poidáno 7.2.2019 14:59:59
<a href=http://sexviagen.com/>female viagra</a> alternative viagra <a href="http://sexviagen.com/"&gt;otc viagra</a>
hthLycle, poidáno 5.2.2019 22:51:59
<a href=http://viagranerrds.com/&gt;cost of generic viagra at walmart</a> viagra canada <a href="http://viagranerrds.com/">cost of generic viagra at walmart</a>
hjpbulge, poidáno 5.2.2019 21:25:50
<a href=http://viagraocns.com/>;best place to buy viagra online 2015</a> viagra pills <a href="http://viagraocns.com/"&gt;buy viagra online without prescription</a>
Davidchist, poidáno 5.2.2019 18:24:23
cialis australia online shopping
qualcuno ha acquistato cialis online
<a href="http://kaivanrosendaal.com/">generic cialis at walmart</a>
effectiveness of generic cialis
price cialis thailand
<a href=http://kaivanrosendaal.com/>cialis</a>
buy cialis reviews
cialis rezeptfrei england
http://kaivanrosendaal.com/#cialis-coupons-printable

llpanort, poidáno 5.2.2019 11:54:18
[url=http://cialisserfher.com/]buy generic cialis[/url] cialis coupon <a href="http://cialisserfher.com/">buy cialis canada</a>
Davidchist, poidáno 5.2.2019 9:21:47
cvs price for cialis
reliable place to buy cialis
<a href="http://kaivanrosendaal.com/">cialis lowest price</a>
cialis in canada over the counter
generic cialis usa pharmacy
[url=http://kaivanrosendaal.com/]cialis 20 mg best price[/url]
cialis without pres
buy cialis online australia paypal
http://kaivanrosendaal.com/#cialis-generic-availability

wvmmathe, poidáno 5.2.2019 7:04:10
[url=http://vigrageneic.com/]side effects of viagra[/url] online pharmacy viagra <a href="http://vigrageneic.com/">is viagra government funded</a>
bbileant, poidáno 5.2.2019 6:41:14
[url=http://drcialonlinedkb.com/]buy cialis online usa[/url] tadalafil tablets 20 mg <a href="http://drcialonlinedkb.com/">cialis generic online</a>
Davidchist, poidáno 4.2.2019 20:52:34
priority mail 2 day delivery on cialis
cialis generic sold in u.s.
<a href="http://kaivanrosendaal.com">Buy Cheap Cialis Online</a>
cialis livraison rapide
cheap cialis in the usa
[url=http://kaivanrosendaal.com]discount cialis[/url]
its hard to cum when i take cialis
what is the cost of cialis at walmart
http://kaivanrosendaal.com/#what-is-cialis

nthdoume, poidáno 4.2.2019 19:57:14
[url=http://onlineviaqer.com/]viagra 100mg[/url] discount viagra <a href="http://onlineviaqer.com/">cheap viagra</a>
Davidchist, poidáno 4.2.2019 9:07:58
buy femora cialis australia
cialis pas chere
<a href="http://kaivanrosendaal.com/">cialis 20 mg best price</a>
tadalafil 20mg generic vs cialis
cialis.com free offer
[url=http://kaivanrosendaal.com/]cialis canada[/url]
efectos_secundarios_cialis_yahoo
buy cialis malaysia
http://kaivanrosendaal.com/#cialis-coupons-printable

Davidchist, poidáno 4.2.2019 7:33:51
cialis pro fastest delivery
cialis super active canada buy
<a href="http://kaivanrosendaal.com">cialis official site</a>
cialis paypal
cialis price with prescription
[url=http://kaivanrosendaal.com]side effects for cialis[/url]
cialis co pay
cialis price in bangladesh
http://kaivanrosendaal.com/#cialis-without-a-doctor's-prescription

brbAntew, poidáno 4.2.2019 4:35:51
[url=http://hpviagrajoagin.com/]viagra coupon[/url] buy viagra now <a href="http://hpviagrajoagin.com/">how does viagra work</a>
Davidchist, poidáno 3.2.2019 23:01:47
cialis gold
vente cialis generique
<a href="http://kaivanrosendaal.com">cialis generic</a>
cialis online aus deutschland bestellen
getting cialis shipped overnight
[url=http://kaivanrosendaal.com]Cheap Cialis[/url]
pharmacy shop buy cialis
best generic cialis pharmacy
http://kaivanrosendaal.com/#cialis-for-sale

gevInigo, poidáno 3.2.2019 19:31:32
[url=http://menedkkr.com/]generic viagra[/url] cheapest viagra prices <a href="http://menedkkr.com/">;viagra 100mg</a>
Davidchist, poidáno 2.2.2019 23:59:38
cialis barcelona
cialis generico farmacia italiana
<a href="http://kaivanrosendaal.com">cialis without a doctor's prescription</a>
retail pharmacy price cialis
nebenwirkungen cialis 20mg
[url=http://kaivanrosendaal.com]cialis.com[/url]
cheap cialis online pharmacy
discount cialis with prescription
http://kaivanrosendaal.com/#cialis-free-trial

WilliamCem, poidáno 2.2.2019 1:59:30
consumer reviews cialis
trusted tabled cialis softabs
<a href=https://kellyannehulme.com>20 mg cialis</a>
no prescription pharmacy 5mg cialis
cialis female generico
https://kellyannehulme.com
cialis with avodart
discount name brand cialis
<a href=https://greatwinesgrandhouses.com>Cheap cialis</a>
cialis with prescription
get free cialis samples
https://greatwinesgrandhouses.com

Jospehquick, poidáno 1.2.2019 4:03:25
best price fastest shipping cialis
generic4all cialis
cialis generika billig kaufen
whats the best generic cialis

cialis generika gunstig
cialis online bestellen ohne rezept
40 mg cialis best dose
risks of buying cialis online
https://stowe365.com/#Buy-Cialis

ppiLycle, poidáno 31.1.2019 21:58:32
[url=http://setviagraeja.com/]marley generic viagra[/url] viagra sildenafil <a href="http://setviagraeja.com/">best generic viagra review</a>
Jospehquick, poidáno 31.1.2019 14:21:39
sublingual cialis tablets
cialis 5mgs for sale
miglior cialis online
cialis sale manila

cialis precio espana
cialis c20 review
canadian sources of cialis
what happens if i take two cialis
https://stowe365.com/#Buy-Cialis-20-mg

ggzanort, poidáno 31.1.2019 11:24:30
[url=http://viagraveikd.com/]buy viagra online without prescription[/url] cheapest generic viagra <a href="http://viagraveikd.com/">viagra online sales</a>
Jospehquick, poidáno 31.1.2019 3:05:01
cialis generic best price
bulk cialis from canada
over the counter cialis
cialis online aus deutschland bestellen

cialis paypal bezahlen
comprar cialis generico en espana online
directions for cialis
cialis 5mg preis
https://stowe365.com/#Buy-Cialis-20-mg

hhjIncuh, poidáno 31.1.2019 1:06:34
[url=http://hitcialisosn.com/]best place to buy cialis[/url] cialis online no prescription <a href="http://hitcialisosn.com/">cialis online without prescription</a>
Jospehquick, poidáno 30.1.2019 16:41:11
lung specialist in chennai
canadian pharmacy cialis tadalafil
what does cialis cost without insurance
risks of buying cialis online

cialis c20
cialis online kaufen ohne rezept
cialis billig kaufen ohne rezept
cialis 5 mg from germany
https://stowe365.com

mmnleant, poidáno 30.1.2019 11:39:54
[url=http://valcialisns.com/]buy cialis online in usa[/url] tadalafil reviews <a href="http://valcialisns.com/">buy cialis online overnight shipping</a>
Jospehquick, poidáno 29.1.2019 22:48:18
cialis reviews yahoo
mp research supply cialis
cialis faq
delta enterprises cialis

buying legitimate cialis online
cialis venezuela
buy cialis vancouver
buy cialis with prescription
https://stowe365.com/#Buy-Cialis

vvtbulge, poidáno 27.1.2019 18:16:13
[url=http://lexaprohighgeneric.com/]lexapro reddit[/url] lexapro for fibromyalgia <a href="http://lexaprohighgeneric.com/">weight gain on lexapro</a> how long do lexapro side effects last http://lexaprohighgeneric.com/
vzzInigo, poidáno 27.1.2019 12:29:54
[url=http://saresltd.com/]viagra for sale[/url] how to get viagra <a href="http://saresltd.com/">;cialis vs viagra</a>
vvrdoume, poidáno 27.1.2019 11:53:31
[url=https://www.viagenericahecv.com/]side effects of viagra[/url] viagra samples <a href="https://www.viagenericahecv.com/">viagra alternative</a>
jjkIncuh, poidáno 27.1.2019 10:00:04
[url=http://cymbalta3060mg.com/]cymbalta withdrawal[/url] generic for cymbalta <a href="http://cymbalta3060mg.com/">cymbalta weight gain</a> what is cymbalta prescribed for http://cymbalta3060mg.com/
hhyAntew, poidáno 25.1.2019 17:27:39
[url=http://trazodonehighbuy.com/]trazodone schedule[/url] trazodone structure <a href="http://trazodonehighbuy.com/">does trazodone</a> trazodone 150mg http://trazodonehighbuy.com/
oolLycle, poidáno 25.1.2019 5:58:54
[url=http://lexapro1020mg.com/]lexapro[/url] lexapro taper schedule <a href="http://lexapro1020mg.com/">how long does lexapro stay in your system</a> is lexapro an maoi http://lexapro1020mg.com/
ddfanort, poidáno 24.1.2019 19:11:58
[url=http://lexaprogeneric2010mg.com/]lexapro and insomnia[/url] how to stop taking lexapro 10 mg <a href="http://lexaprogeneric2010mg.com/">generic lexapro</a> lexapro missed dose http://lexaprogeneric2010mg.com/
vdvleant, poidáno 24.1.2019 7:03:34
bfsdoume, poidáno 22.1.2019 18:07:11
yjjanort, poidáno 21.1.2019 12:50:24
nnnIncuh, poidáno 21.1.2019 0:10:00
nnqbulge, poidáno 20.1.2019 23:31:19
bbfdoume, poidáno 20.1.2019 12:35:39
nrhleant, poidáno 20.1.2019 5:05:48
ntgAntew, poidáno 19.1.2019 15:30:41
nnqmathe, poidáno 19.1.2019 11:01:53
ybuLycle, poidáno 18.1.2019 22:27:30
bbtanort, poidáno 18.1.2019 13:28:07
kkoInigo, poidáno 17.1.2019 21:19:05
bssdoume, poidáno 16.1.2019 14:07:34
nwwmathe, poidáno 16.1.2019 2:56:23
nnfanort, poidáno 14.1.2019 19:39:41
bfgbulge, poidáno 14.1.2019 14:21:04
jjyleant, poidáno 13.1.2019 13:16:08
ddbdoume, poidáno 12.1.2019 17:32:47
aaqSceri, poidáno 12.1.2019 15:06:56
bbsAntew, poidáno 12.1.2019 11:21:22
gsfLycle, poidáno 12.1.2019 6:20:22
hhtanort, poidáno 11.1.2019 23:25:39
vvebulge, poidáno 11.1.2019 4:46:24
nsfmathe, poidáno 11.1.2019 0:40:01
oolleant, poidáno 10.1.2019 12:10:13
kamagra store uk, poidáno 4.4.2018 23:48:45
kamagra jelly amazon, poidáno 3.4.2018 10:15:42
EveGavY, poidáno 23.2.2018 8:28:51
Jan "Belcarnen" Čeřovský, poidáno 2.5. 2008 13:45:46
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 28.6. 2006 17:57:37
bohuš matuš, poidáno 17.1. 2006 18:00:03
Frodulka, poidáno 8.6. 2005 11:12:30
Jiří "Jedi Master" Korynta, poidáno 3.6. 2005 15:18:58
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 3.6. 2005 14:52:16
Jiří "Jedi Master" Korynta, poidáno 3.6. 2005 13:47:50
Watcher, poidáno 3.6. 2005 12:41:25
Argivan, poidáno 3.6. 2005 10:49:47
heechee, poidáno 3.6. 2005 9:44:12
Aman, poidáno 2.6. 2005 0:13:56
Idril.Celebrindal, poidáno 1.6. 2005 22:04:51
Aman, poidáno 1.6. 2005 21:24:59
Malenloth, poidáno 1.6. 2005 19:37:45
Tar-ara, poidáno 1.6. 2005 14:44:54
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 1.6. 2005 13:51:10
Tauriel, poidáno 1.6. 2005 13:10:02
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 1.6. 2005 10:53:48
Rebeka, poidáno 1.6. 2005 10:48:22
Ruby, poidáno 1.6. 2005 9:40:05
Jiří "Jedi Master" Korynta, poidáno 29.5. 2005 22:22:45
Emeldir, poidáno 29.5. 2005 17:19:39
Tauriel, poidáno 26.5. 2005 18:55:25
boromira, poidáno 23.5. 2005 15:56:28
Third horseman, poidáno 20.5. 2005 13:26:31
Jiří "Jedi Master" Korynta, poidáno 20.5. 2005 11:59:19
Third horseman, poidáno 19.5. 2005 12:59:32
Jiří "Jedi Master" Korynta, poidáno 19.5. 2005 12:05:57
Jiří "Jedi Master" Korynta, poidáno 19.5. 2005 12:04:26
Jiří "Jedi Master" Korynta, poidáno 19.5. 2005 12:04:20
Emeldir, poidáno 19.5. 2005 7:18:42
Emeldir, poidáno 18.5. 2005 20:47:41
Lúthien, poidáno 17.5. 2005 23:30:14
Third horseman, poidáno 17.5. 2005 17:14:33
Elrondka, poidáno 17.5. 2005 16:52:33
PCcat, poidáno 17.5. 2005 15:44:24
Aman, poidáno 17.5. 2005 14:39:04
Míšánek, poidáno 17.5. 2005 10:33:33
[ Všechny komentáře ]

Diskuze čtenářů na těchto stránkách není provozovatelem serveru nijak moderována a upravována. Provozovatel nemá vliv na obsah jednotlivých příspěvků a nenese za ni zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo kterýkoliv příspěvek smazat, pokud bude odporovat normám slušného chování.
Jméno: E-mail:

Komentář:

Upozorňovat na nové komentáře mailem?
Přepiš heslo   --> 


Informovat o nových komentářích k tomuto článku
E-mail:V nadpisu V textu V komentářích


Zadejte text pro hledání v eláncích (napo. Gandalf A Balrog, Elijah Wood NEBO Orlando Bloom, Dvi Viže A Faramir A Frodo). Minimální délka hledaného slova jsou toi znaky.

Poslední elánky / novinky

Pozvánka na TolkienCon 2019
Dne 12.11.2018 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 0
Pozvánka na TolkienCon 2018
Dne 8.11.2017 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 1
Pozvánka na TolkienCon 2017
Dne 7.11.2016 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 65
TolkienCon 2016 – fotky, video, atd. (doplněno: 18.1. 11:58)
Dne 18.1.2016 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 75
Pozvánka na TolkienCon 2016
Dne 12.11.2015 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 123
Pozvánka na TolkienCon 2015
Dne 9.11.2014 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 1
TolkienCon 2014 – fotky, záznamy tak vůbec (doplněno: 24.1. 22:47)
Dne 23.1.2014 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 17
Pozvánka na TolkienCon 2014
Dne 9.11.2013 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 43
TolkienCon 2013 – fotky, reportáže, přednášky a tak vůbec (poslední aktualizace 29.1. 21:19)
Dne 26.1.2013 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 12
Hobit: Neočekávaná cesta
Dne 19.12.2012 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 56

O čem se psalo před rokem?

 
[ Všechny články / rozšířené hledání ]Nejen o víně...


27.1. 2009
Pokud o tom náhodou ještě nevíte, tak 28. května bude v Praze zahrána Symfonie Pán prstenů! Detaily najdete a lístky můžete objednávat ZDE

9.4. 2008
Na adrese www.lotrcon.cz najdete pozvánku na letošní LOTRcon ve dnech 27.6 - 29.6 2008, pásma na téma nejen Pán prstenů jako součásti Festivalu Fantazize.

5.3. 2007
Máte radi fantasy a sci-fi? Baví Vás história Slovanov? Ste blázni do mangy a anime? Alebo si chcete len prísť vyskúšať DDR či Sing Star ? Ak ste aspoň na jednu otázku odpovedali pozitívne, potom niet lepšej voľby ako navštíviť Slavcon 2007. Pestrý trojdňový program len za 200 Sk v predpredaji a za 250 Sk na mieste. Pre bližsie informácie navštívte stránku www.slavcon.arda.sk, kde sa môžete priamo zaregistrovať. (akci pořádá Spoločenstvo Tolkiena, kon

15.11. 2005
Dne 17.11.2005 od 14h se v sále HAMU uskuteční koncert Pražského Filmového Orchestru (viz. malá recenze). I tentokrát je krom hudby J. Williamse připravena The Lord of the Rings Trilogy Howarda Shorea. Více informací na stránkách PFO

10.1. 2005
Palace Cinemas Slovanský dům mají na programu maraton všech rozšířených verzí Pána prstenů. Bohužel startuje o půlnoci z 18. na 19. ledna (úterý na středu), což při dvanácti hodinách filmu není dvakrát ideální čas. Tohle rozhodně není poslední příležitost, takže se nemusíte snažit zlikvidovat v takto nelidský termín a v klidu můžete počkat. A nebo zajít jen na rozšířený Návrat krále...

... všechny zprávičky

Tipy na pohlednici !


Návrat Krále - 26 fotekDvě Veže - 15 fotekComics - postupně doplňováno

Nejoblíbenější články


DVD a VHS
Objednejte si Návrat krále se slevou!


Znamení
DVD za 399,- či 499,- KčZasponzorujete provoz tohoto webu? Více zde

Poradna
Gondorský archiv - poradna v otázkách tolkienistických

Byla by pro vás zajímavá projekce všech rozšířených verzí Pána prstenů s nějakou tou přednáškou?
Ano, kdykoliv (kino v Praze)
[ 1208 - 61,7% ]
Ano, v dubnu 2006 (kino v Praze)
[ 24 - 1,23% ]
Ano, v květnu 2006 (kino v Praze)
[ 99 - 5,06% ]
Ano, později (kino v Praze)
[ 25 - 1,28% ]
Ano, kdykoliv (kino v Brně)
[ 298 - 15,22% ]
Ano, v dubnu 2006 (kino v Brně)
[ 15 - 0,77% ]
Ano, v květnu 2006 (kino v Brně)
[ 16 - 0,82% ]
Ano, později (kino v Brně)
[ 52 - 2,66% ]
Spíše ne
[ 58 - 2,96% ]
Určitě ne
[ 163 - 8,32% ]
... výsledky starších anket

Upozornit na nové články
Více informací zde


Nostalgie - starý design
... články, novinky
... divácké recenze

...::: Film Pán Prstenů - The Lord Of The Rings Movie na webu JCsoft's Fantasy (ISSN 1214-052X):::...
Vytvořil a spravuje pro vás Jan "Belcarnen" Čeřovský
Optimalizováno pro kvalitní prohlížeče a rozlišení 800x600 a vyšší
Chcete spolupracovat na tvorbě stránek? Mít zde svou reklamu? Napište!