Úvodní stránka
TolkienCon 2018 >>
Články, zprávy (563)
Nejnovější fotografie
Vaše recenze (473)
Základní informace
Obsazení - herci
Archiv fotografií
Ukázky a další videa
Místa ve filmu
Hudba
Poradna (50)
Výuka elfštiny
Něco ke stažení
Temné zvěsti
Diskusní fórum
Názory, úvahy
Komentáře k filmu
Adresář LOTRů (619)
Bannery webu
WebRing
Odkazy

Kdo jsem já ...
Fantasy novinky
Bazar knih Tip!
Autoři a díla
Povídky,recenze
Fantasy galerie
Fantasy odkazník
On-line chat
Testy a ankety
Filmy a seriály
Hudba
Počítačové hry
Download

Do oblíbených
WAP verze (info)
Výchozí stránka

Kontaktní mail:
Cerovsky@jcsoft.cz

Zde může být
VAŠE reklama !


Filmy online
CSFD.SK
Trailerzone
Morrowind
Kinofil
ScifiWorld
Srdce Erinelu
warcraft.bonusweb.cz
Další weby...

Stránky si právě
prohlíží 308 lidí

Celkem návštěvníků
14110242

English version here

Nejen o víně vážně i nevážně...


[ <<< Další článek ] [ Všechny články ] [ Předchozí článek >>> ]

Belcarnen
10.7. 2002
John Labrie mluvil o Dvou Věžích - Linux začíná vládnout grafickým stanicím; Na cestě kvalitní fotky - zas je na co čekat; Trailer na Dvě Věže už i v Evropských kinech; Ocenění pro karetní hru od Decipheru; Pán Prstenů 2002: Bitevní reportVerze pro tisk

John Labrie mluvil o Dvou Věžích z pohledu týmu specialistů na počítačové efekty od Weta Digital.

"Samozřejmě jsme už hodně daleko v tvorbě druhého filmu. Ten je mnohem komplexnější než ten první. Nejpřednější se samozřejmě Glum. Musíme mu dát reálnou podobu v mnoha záběrech a vypadá fakt dobře. A pak je tu Stromovous. Nejde jen o to, aby stvoření vypadalo dobře, ale teď už musí sedět i synchronizace rtů s hlasem a řešíme spoustu problémů okolo animace obličeje. Tyhle potíže jsme s jeskynním trollem v prvním filmu neměli a tak se do podstaty problému dostáváme až teď."

Společnost také musí vytvořit obrovské bitevní scény pro Helmův Žleb, které na plno ověří schopnosti systému pro vytváření davů - Massive. "Weta se rozrůstá, aby pokryla požadavky druhého filmu. Na Společenstvu dělalo 165 počítačových umělců, na Dvě Věže jich budeme potřebovat tak 220 - 230."

Ovšem i s vybavením se dějí podstatné změny. "Děláme významné kroky co se týče pracovních stanic založených na Linuxu. Zdají se nyní být dostatečně stabilní na to, aby se staly alternativou jak pro práci v 2D, tak i ve 3D. Problém Linuxu je v tom, že jde o open-source, takže když máte problém se stabilitou, není žádný jednotlivý výrobce, se kterým by to člověk mohl řešit. Musíte vyvíjet samostatnou aktivitu při řešení. Dělat vlastní rozhodnutí, vlastní testy na základních deskách, grafických kartách, aplikacích, verzích operačního systému .. na všem podobném."

Rozšířena musela být i render farma, z 400 na 700 procesorů. Jsou vylepšovány a přidávány další počítače pro nové grafiky. Labrie prohlásil, že ze současných zhruba 800 procesorů po celé Wetě stoupne jejich počet asi na 1400 - 1500.

K týmu Wety se pro Dvě Věže přidal i Joe Letteri, odborník na vizuální efekty, který odešel od Industrial Light & Magic (ILM, jejich prací jsou třeba Star Wars). Právě on stojí za rozhodnutím o nové technologii práci s povrchy stvoření jako Glum. Máme se na co těšit.

Podstatně více detailů o technice, systému pro práci se verzemi vytvořených scén či problémech se zálohováním dat si můžete přečíst v angličtině v původním článku. Ti, co informacím v článku budou rozumět, stejně umí bez problémů anglicky.

A jen pro zajímavost - John Labrie nedávno Wetu opustil, aby se mohl věnovat jiné práci. Už z minulého rozhovoru s tímto člověkem jsem měl pocit, že mu to všechno trochu leze na mozek. Profesionál každým coulem, který stál za spousto zásadních rozhodnutí o technice při zpracování Společenstva Prstenu. Asi se ze Dvou Věží zhroutil :o) 


Objevují se spousty novinek, na cestě kvalitní fotky ... Dvě Věže se blíží!
Ač okurková sezóna, v posledních dnech začínají na povrch vyplouvat stále větší počty kratičkých útržků z děje Dvou Věží. Během několika týdnů by se měla objevit další sada kvalitních fotografií. Co na nich bude není vůbec jistě, ale s největší pravděpodobností New Line pustí záběry postav jako Théoden či Éomer. Kvalitní foto Gluma či Stromovouse snad nikdo neočekává, ty si NLC syslí jako překvapení až do filmu. Však si vzpomeňte, jak úzkostlivě byl až do poslední chvíle tajen Balrog. Trailer je na světě, ale zase se máme na co těšit.

Trailer na Dvě Věže už i v Evropských kinech
V Anglii (před snímkem Spider-Man) a Švédsku se konečně objevil trailer na Dvě Věže. Snad se jej brzy dočkáme i v našich kinech. Nejbližší očekávaný termín je před Man In Black II. Musíme jen doufat. Skutečně bych strašně rád viděl armádu před Helmových Žlebem a Gandalfa vrhajícího se do boje na velkém plátně ...

Ocenění pro karetní hru od Decipheru
Všechny fanoušky kartiček jistě potěší, že jejich oblíbený hra získala ocenění Nejlepší sběratelská karetní hra roku 2001 a také Nejlepší grafická prezentace karetní hry 2001. Herní magazín InQuest označil tuto hru "Nejlepší sběratelskou karetní hrou podle filmu všech dob." 


Pán Prstenů 2002: Bitevní report - Bitva,bitva a zase bitva
Napsal Andre

Na tomto webu najdete ještě tři další reportáže z této akce. Doufám, že příště se zúčastní víc lidí odsud a budeme moci vytvořit "webové komando" :o) Reportáže: glum, Láďa, Elendor

Tento report je psán z pohledu Temné strany, jmenovitě Mordoru (kéž zachvátí stín všechny vzdorující), ale to se projevuje toliko na horizontu strany z jejíž pohledu je toto popisováno, nikoliv na objektivitě.

Po proběhlé balancovací a vyrovnávací řadovce(řadová bitva,k posouzení vyváženosti sil jednotlivých stran) se začali bojovníci pod praporci svých stran trousit do lesa.Bohatýři Mordoru vyrazili krátce po Gondorských společně s bratry z Morie(s nimiž táhl i Balrog). V lesních prostorách , na pomezí Anduiny se od nás oddělili a odtáhli do Morie, zatímco za námi pokračoval vinoucí se had Haradských.
Když jsme dorazili do Barad-dur, tak jsme se shromáždili v pevnosti a čekali na příchod někoho z velitelů.Po chvilce dorazil Pán Nazgulů a donesl zkušenostní glejty, kterými nás vyzbrojil, poté jmenoval čtyři Zlobry, ze kterých udělal lokální velitele a skřety vybavil vrrky.V tu chvíli dorazil druhý Nazgul se zprávou o začátku bitvy.Haradský král vytáhl k brodům Osgiliathu a shledal je obsazené Gondorskými společně s elfy a tak vzplála bitva.My jsme slyšeli vzdálený lomoz bitvy od brodů.Nazgulové nařídili většině sil táhnout do bitvy.Větší část našich vyrazila k Osgiliathu, zatímco menší sbor táhl hájit Cirith Ungolu kterém Nazgul prohlásil, že je nehájený( s touto skupinou jsem se pohyboval i já).Ve chvíli kdy naše skupina, mající sebou i zlobra, dorazila k věži spatřili jsme lesem se pohybující jednotku trpošů táhnoucích z Ereboru(jako jediní se vyskytovali na naší straně řeky a tak nemuseli teď překračovat brody).Napadli jsme je ve vstupech do věže a rozdrtili je(vyloženě tak, měli jsme velkou převahu v počtu).Pak, ale začali přicházet od Raurosu a tamějších brodů Gondorští,elfové a pár trpošů a bitva se nám rozmělnila na boje mezi brody a Ungolem.Tam jsem ztratil svého vrrka, stejně jako jsme přišli o početní převahu.Naštěstí zespoda z Morgulu a z Barad-Dur vyslal Witch-king posily, které vrhli nepřátele zpět.S další skupinkou dorazil Nazgul 2 a začal nás shromažďovat k úderu na brody.Usoudil, že nás je dost a vrhl nás do prostoru brodů Raurosu.Tady se armáda Mordoru krutě poučila.Na nepříliš širokém prostoru brodu stály připraveny Gondorské voje s podporou elfů.Celý brod byl zablokován Gondorskými štítovníky(kombinace meč a štít) podporovaných z druhého břehu kvantem elfských lučištníků.Naše útočící síly, početné ,ale složené většinou z obouručných zbraní a nemajících ani jediného lučištníka.Útočili jsme proti štítové hradbě a naše absence štítů z nás učinila snadně terče pro luky elfů.Po smrti Zlobrů(obou, co jsme měli) a ústupu Nazgula, jsem zemřel i já.Moje první smrt.

Potom jsem vyrazil, plně uzdravený a na vrrkovi směrem k brodům Osgiliathu, kde bylo těžiště bitvy.Dozvěděli jsme se, že Saruman zradil a přešel na stranu nepřátel.Na brodech se bojovalo tělo na tělo.My jsme se už poučili a tak se naší(obouručáků) nejčastější větou stalo "štíty sem…..Kde jsou štítovníci??…..Pošli nám sem štítonoše" :o)
Na brodech jsme bojovali taktikou maník se štítem, obouručák a znovu štítovník, přičemž ten s obouručákem jim širokým rozmachem sekal mezi štíty.Toto jsme užívali na brodech a dvakrát je málem prolomili.Nazgul 2 a Witch- king nám nemilosrdně veleli na brodech(jednou jsem ustupoval z pole,vyčerpán s jedním životem a Nazgul 2 mě zastavil, kam, že to táhnu.Řekl jsem mu, že se jdu "vyhýlovat" a on mi řekl, nikdo z vás kdo žije se nepůjde léčit, ale do boje…..tak mě vyslal do boje proti čtyřem trpošům a já zemřel- podruhé).Moje druhá smrt.

Potom se bojové štěstí střídalo, ale neskutečné boje o brody nás zakalovali.Po zabití pěti nepřátel jsem se "upgrejdnul" na skřetího kapitána se 4 životy.Dvakrát se síly svobodných národů dostali protiúderem na dohled Morgulu, ale byli vždy zdrcujícím protiútokem a řevem Zlobrů a skřetů obráceni na útěk(Elfové vždycky prchali jako první, zbabělá cháska a po nich ostatní, i když byly počty třeba vyrovnané- jedině trpoši docela pevně stáli).V této fázi se nám trochu rozpadlo velení, jak začali Nazgulové trochu sólovat a velení Morgulu se ujal velký zlobr.Já mu dělal osobní stráž.Sarumanovci neustále zrazovali všechny a v rozhodujících útocích se přidali na naši stranu a pak se na nás zase vrhali(prostě Saruman).Při druhém útoku na naši pevnost jsem se účastnil vyjednávání se Sarumanovci(byl jsem tam já a velký Zlobr), kteří před nastoupenými nepřáteli nabízeli svou pomoc výměnou za 15 zkušenostních glejtů.Podařilo se nám to ulicitovat na 12.A pak jsme nepřátele znovu hnali až k brodu.Hned potom se vrátil Nazgul 2 a Witch -king a vedli nás(takovou speciální hordu) na speciální misi.Za Raurosem jsme napadli družinu prstenu a zcela ji rozdrtili.Ubil jsem Smíška, kdosi na mě zakouzlil Blesky,ale potom jsme zabili Gandalfa a sedm členů z devítí bylo mrtvých.Potom jsem se vrátil do akcí na brodech.Při průlomu v Osgiliathu, který se nám podařil ve spolupráci s velmi spolehlivě bojujícími Haradskými, jsme se dostali velkou ofenzívou až k Lorienu.Porazili jsme je a oni prchli do nitra Lorienu.Při těcto operacích mě také zajímavým způsobem zakouzlil po poli se pohybující Radagast.Seslal na mě lásku ke stromům a já musel 1 minutu objímat kmen a předstírat jak ho miluji :) Lorien by padl, v této chvíli byla koordinace sil Mordoru asi nejlepší za celou hru.Vytlačili jsme Gondorské a Rohan, Elfy zahnali do jejich pevnosti, kterou jsme drtivě napadli a trpoše udrželi zároveň mimo, přičemž jsme zabili nějaké Lordy a trpošího velitele.Lorien zachránil Gandalf, který seslal kouzlo, kterým odeslal celou naši armádu do Morgulu.V dalším průběhu bitvy se znovu rozhořel boj o brody a tak jsme podle vlastního uvážení sestavili expediční sbor(tam šel se mnou i glum), se kterým jsme překročili řeku u Osgiliathu v kapse kterou vytvořila naše útočící armáda a se dvěma zlobry táhli širokým obchvatným obloukem.Zabili a zahnali jsme pár elfů a došli k nehájenému Helmově žlebu, který jsme za poplatek 20 glejtů obsadili, potom jsme minuli Orthank, kde jsme nechali(po dlouhém váhání) zrádce Sarumana na pokoji a poté jsme udeřili mezi Morií a Lorienem zezadu, z týla.Chvíli jsme nepřítele drtili, ale poté dorazili velmi rychle mohutné formace, především trpošů, kteří dělali největší problémy.Z honců se stala kořist a my jsme byli skřípnuti.Přestože odspoda útočili naše oddíly, tak jsme se dostali do obklíčení.Bojovali jsme však velmi dobře a nepřítel měl větší ztráty.I přes nedostatek štítů jsme se drželi.Pak jsme s jedním zlobrem sestavili ze zbytků údernou skupinku(rychle co šlo, než to všechno pomřelo) a zkusili si prorazit cestu k brodům úderem na jediné místo, než se nepřátelé zorientují.Brod hájili trpoši a to velmi dobře,bitva u brodu byla výborná, ač jsme početnější trpoše zatlačili, tak jsme je nemohli prorazit. V tu chvíli se, ale objevila Haradská loď a tak jsem ji využil a přeplavil se přes řeku, a potom napadl trpoše na brodu ze zad.Dva jsem za chviličku zabil a pak už to naši prolomili.Po chvíli jsem se ocitl s naší skupinou znovu na brodech v Osgiliathu a byl s námi Nazgul 3- sólista.Dostali jsme se až na brod a útočili a vytlačovali nepřítele na druhý břeh.V tu chvíli ovšem naši braši v druhé části brodu zklamali a byli přemoženi a tak nám velká skupina vtrhla do zad a trpoši s elfy a Gondorskými nás v půli brodu totálně obklíčili.Bylo nás už jen 5 a Nazgul 3(se kterým jsem bojoval záda na záda proti nepřátelům) proti asi 30 nepřátelům.Zemřeli jsme všichni, Nazgulovi ještě preventivně rožhavili kouzlem zbraň, aby ji nemohl používat.Moje třetí smrt.

Poté jsme znovu bojovali u brodů a pak před Lorienem, kde jsme se utkali i s nezbabělým výkvětem elfích bojovníků v černém(Katany), kteří, ale posléze museli naskákat po elfském způsobu na stromy, protože nás bylo víc(o dost).Podařilo se nám pobodat kouzlícího Gandalfa a rozdrtit jakési skupinky elfů.Zbytek bitvy se už odehrával v prostoru mezi brody a Lorienem, kde se naši dva Haradští lučistníci nesmírně osvědčovali a předváděli svou dovednost(ač byli jen dva, stříleli perfektně a všichni válečníci měli nakázáno přinášet jim šípy).To už se zvolna blížil závěr bitvy, ve kterém už se organizace trochu rozpadla a útok na Lorien se rozpadl.Začaly to být souboje na vlastní pěst, ze kterých jsem na konci celé bitvy vyvázl z přesily s jedním životem.Předtím mě však v lese zabil šermíř v souboji jeden na jednoho.Pět mých životů za cenu jeho dvou, které jsem mu vzal(jezdil prý na LARPy už 12 let)…To byla moje čtvrtá a poslední smrt.

Přečteno celkem 8336x, verze pro tisk

Další článek - Další `zaručené zprávy` o Dvou Věžích !!!; Kompletní kostým nazgůla; Co prozradil Gandalf; Skřetí Helma pro TheOneRing.net; Dotáčky Návratu Krále; Bitva Pěti Armád a webové komando

Předchozí článek - John Gilbert - ten, který nám sestříhal Pána Prstenů; Špičková kvalita DVD a auto odstraněno; Pán Prstenů 2002 v Ostrově u Macochy z pohledu válečníka těch `hodnejch` aneb jak to bylo doopravdy

[ Všechny články ]  [ Nejoblíbenější články ]  [ Komentovat tento článek ]
Quick Loans , poidáno 11.2.2018 2:16:20
poor credit loans guaranteed approval <a href="https://creditloans.us.com">bad credit loans guaranteed approval</a> credit loans <a href=https://creditloans.us.com>credit loans</a>
Payday Express , poidáno 8.2.2018 19:31:26
loans no credit check <a href="https://loansnocreditcheck.us.com">easy loans no credit check</a> loans no credit check <a href=https://loansnocreditcheck.us.com>pay day lenders</a>
Easy Payday Loan , poidáno 8.2.2018 0:10:34
cheap personal loans <a href="https://personalloansonline.us.org">best personal loans</a> online personal loans <a href=https://personalloansonline.us.org>personal loans online</a>
Speedycash , poidáno 6.2.2018 20:41:43
high interest loans <a href="https://paydayloan.us.org">fast loans bad credit</a> payday loan <a href=https://paydayloan.us.org>check city payday loans</a>
Jamesabods, poidáno 4.2.2018 10:21:20
free adult cam chat <a href="https://freesexcamchat.cricket">porn cams</a> free adult sex chat <a href=https://freesexcamchat.cricket>real sex cam</a> quick loans 100 approval <a href="https://quickloans.science">quick loans</a> quick loans <a href=https://quickloans.science>direct lenders immediate payment loans</a> easy approval payday loans <a href="https://easyloans.webcam">paydayloans</a> easy loans <a href=https://easyloans.webcam&gt;quick loans</a> writing a paper <a href="https://bestessaywritingservice.science">help me with my essay</a> best essay writing service <a href=https://bestessaywritingservice.science>jishka homework help</a> school papers <a href="https://schoolpapers.trade">school papers</a> school papers <a href=https://schoolpapers.trade>math help</a> free erotic chat <a href="https://freechatrooms.webcam">free chat rooms</a> free live sex shows <a href=https://freechatrooms.webcam>bbw webcams</a> quick loans 100 approval <a href="https://quickloans100approval.stream">online cash advance</a> online payday advance loan <a href=https://quickloans100approval.stream>quick loans 100 approval</a>
Jamesabods, poidáno 4.2.2018 1:15:50
payday loan direct lender <a href="https://paydayloandirectlender.webcam">payday lenders direct</a> payday loan direct lender <a href=https://paydayloandirectlender.webcam>online payday loans direct lenders</a> online payday loan lenders <a href="https://shorttermloansdirectlenders.webcam">online payday loans direct lenders</a> no credit check emergency loans <a href=https://shorttermloansdirectlenders.webcam>short term loans direct lenders</a> essay checker <a href="https://scholarshipessay.science">scholarship essay</a> do my algebra homework for me <a href=https://scholarshipessay.science>scholarship essay</a> how to write a term paper <a href="https://essaywriting.stream">paper writing</a> math is fun homework help <a href=https://essaywriting.stream>essay writing service</a> research essay <a href="https://researchwriting.webcam">language arts homework help</a> north schuylkill homework helpline <a href=https://researchwriting.webcam>research writing</a>
Buy Custom Essay , poidáno 2.2.2018 16:59:50
pay to write papers <a href="https://paperwritingservice.us.com">college paper writing service</a> paper writing service <a href=https://paperwritingservice.us.com>the best research paper writing service</a>
Cash Advance , poidáno 29.1.2018 18:07:57
payday advance <a href="https://paydayadvance.us.com">payday advance</a> payday advances <a href=https://paydayadvance.us.com>advance payday loan</a>
Best Online Loans , poidáno 29.1.2018 17:16:44
payday advance <a href="https://paydayadvance.us.com">advance payday loan</a> payday advances <a href=https://paydayadvance.us.com>payday advance</a>
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 16.7. 2002 2:08:09
Teď ještě tu ten trailer asi nebude, to by se snad někdo ozval. Ale doufejme, že už brzy ano. Na monitoru je sice skvělý, ale ...
sisqi, poidáno 15.7. 2002 22:02:26
Tak sem se prave rozhodla, ze NUTNE musim jit do kina na MIIB.... asi se mnou pujde hodne kamaradu, ktery je musi taky NUTNE videt..:o)
Ruby, poidáno 11.7. 2002 22:30:45
Devilish cat: který myslíš? Ten druhý co je tu už dobu ke stažení? http://www.jcsoft.cz/fantasy/viewnews.asp?id=243
Devilish cat, poidáno 11.7. 2002 21:36:40
Já už chci ten trailer!
Anaxtal, poidáno 11.7. 2002 15:43:31
Uff, to je síla. Nikdy mě nenapadlo brát to takhle z druhé strany. Ale každá mince má dvě,ne? A bojovnost Mordoru se nezapře.
Dvě věže, to je sen letošních Vánoc.

Láďa, poidáno 11.7. 2002 12:27:54
Skoro na vojensko-taktickou přednášku! Pěkné, alespoň se jeden report liší od druhého. Je vidět, že jsi ofenzivní bojovník Andre :-)

No a že se na Dvě věže těšíme všichni, snad už ani nemusím psát.

Eleazar, poidáno 11.7. 2002 9:18:18
Hmm.. dobrý. Myslím, že se všichni máme na co těšit.
[ Všechny komentáře ]

Diskuze čtenářů na těchto stránkách není provozovatelem serveru nijak moderována a upravována. Provozovatel nemá vliv na obsah jednotlivých příspěvků a nenese za ni zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo kterýkoliv příspěvek smazat, pokud bude odporovat normám slušného chování.
Jméno: E-mail:

Komentář:

Upozorňovat na nové komentáře mailem?
Přepiš heslo   --> 


Informovat o nových komentářích k tomuto článku
E-mail:V nadpisu V textu V komentářích


Zadejte text pro hledání v eláncích (napo. Gandalf A Balrog, Elijah Wood NEBO Orlando Bloom, Dvi Viže A Faramir A Frodo). Minimální délka hledaného slova jsou toi znaky.

Poslední elánky / novinky

Pozvánka na TolkienCon 2018
Dne 8.11.2017 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 1
Pozvánka na TolkienCon 2017
Dne 7.11.2016 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 14
TolkienCon 2016 – fotky, video, atd. (doplněno: 18.1. 11:58)
Dne 18.1.2016 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 76
Pozvánka na TolkienCon 2016
Dne 12.11.2015 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 13
Pozvánka na TolkienCon 2015
Dne 9.11.2014 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 1
TolkienCon 2014 – fotky, záznamy tak vůbec (doplněno: 24.1. 22:47)
Dne 23.1.2014 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 15
Pozvánka na TolkienCon 2014
Dne 9.11.2013 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 10
TolkienCon 2013 – fotky, reportáže, přednášky a tak vůbec (poslední aktualizace 29.1. 21:19)
Dne 26.1.2013 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 10
Hobit: Neočekávaná cesta
Dne 19.12.2012 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 29
Pozvánka na TolkienCon 2013
Dne 2.11.2012 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 1288

O čem se psalo před rokem?

 
[ Všechny články / rozšířené hledání ]Nejen o víně...Koncert Společenstvo prstenu


27.1. 2009
Pokud o tom náhodou ještě nevíte, tak 28. května bude v Praze zahrána Symfonie Pán prstenů! Detaily najdete a lístky můžete objednávat ZDE

9.4. 2008
Na adrese www.lotrcon.cz najdete pozvánku na letošní LOTRcon ve dnech 27.6 - 29.6 2008, pásma na téma nejen Pán prstenů jako součásti Festivalu Fantazize.

5.3. 2007
Máte radi fantasy a sci-fi? Baví Vás história Slovanov? Ste blázni do mangy a anime? Alebo si chcete len prísť vyskúšať DDR či Sing Star ? Ak ste aspoň na jednu otázku odpovedali pozitívne, potom niet lepšej voľby ako navštíviť Slavcon 2007. Pestrý trojdňový program len za 200 Sk v predpredaji a za 250 Sk na mieste. Pre bližsie informácie navštívte stránku www.slavcon.arda.sk, kde sa môžete priamo zaregistrovať. (akci pořádá Spoločenstvo Tolkiena, kon

15.11. 2005
Dne 17.11.2005 od 14h se v sále HAMU uskuteční koncert Pražského Filmového Orchestru (viz. malá recenze). I tentokrát je krom hudby J. Williamse připravena The Lord of the Rings Trilogy Howarda Shorea. Více informací na stránkách PFO

10.1. 2005
Palace Cinemas Slovanský dům mají na programu maraton všech rozšířených verzí Pána prstenů. Bohužel startuje o půlnoci z 18. na 19. ledna (úterý na středu), což při dvanácti hodinách filmu není dvakrát ideální čas. Tohle rozhodně není poslední příležitost, takže se nemusíte snažit zlikvidovat v takto nelidský termín a v klidu můžete počkat. A nebo zajít jen na rozšířený Návrat krále...

... všechny zprávičky

Tipy na pohlednici !


Návrat Krále - 26 fotekDvě Veže - 15 fotekComics - postupně doplňováno

Nejoblíbenější články


DVD a VHS
Objednejte si Návrat krále se slevou!


Znamení
DVD za 399,- či 499,- KčZasponzorujete provoz tohoto webu? Více zde

Poradna
Gondorský archiv - poradna v otázkách tolkienistických

Byla by pro vás zajímavá projekce všech rozšířených verzí Pána prstenů s nějakou tou přednáškou?
Ano, kdykoliv (kino v Praze)
[ 1195 - 61,66% ]
Ano, v dubnu 2006 (kino v Praze)
[ 24 - 1,24% ]
Ano, v květnu 2006 (kino v Praze)
[ 99 - 5,11% ]
Ano, později (kino v Praze)
[ 25 - 1,29% ]
Ano, kdykoliv (kino v Brně)
[ 294 - 15,17% ]
Ano, v dubnu 2006 (kino v Brně)
[ 15 - 0,77% ]
Ano, v květnu 2006 (kino v Brně)
[ 15 - 0,77% ]
Ano, později (kino v Brně)
[ 51 - 2,63% ]
Spíše ne
[ 58 - 2,99% ]
Určitě ne
[ 162 - 8,36% ]
... výsledky starších anket

Upozornit na nové články
Více informací zde


Nostalgie - starý design
... články, novinky
... divácké recenze

...::: Film Pán Prstenů - The Lord Of The Rings Movie na webu JCsoft's Fantasy (ISSN 1214-052X):::...
Vytvořil a spravuje pro vás Jan "Belcarnen" Čeřovský
Optimalizováno pro kvalitní prohlížeče a rozlišení 800x600 a vyšší
Chcete spolupracovat na tvorbě stránek? Mít zde svou reklamu? Napište!