Úvodní stránka
TolkienCon 2024 >>
Články, zprávy (567)
Nejnovější fotografie
Vaše recenze (485)
Základní informace
Obsazení - herci
Archiv fotografií
Ukázky a další videa
Místa ve filmu
Hudba
Poradna (50)
Výuka elfštiny
Něco ke stažení
Temné zvěsti
Diskusní fórum
Názory, úvahy
Komentáře k filmu
Adresář LOTRů (621)
Bannery webu
WebRing
Odkazy

Kdo jsem já ...
Fantasy novinky
Bazar knih Tip!
Autoři a díla
Povídky,recenze
Fantasy galerie
Fantasy odkazník
On-line chat
Testy a ankety
Filmy a seriály
Hudba
Počítačové hry
Download

Do oblíbených
WAP verze (info)
Výchozí stránka

Kontaktní mail:
Cerovsky@jcsoft.cz

Zde může být
VAŠE reklama !


Filmy online
CSFD.SK
Trailerzone
Pevnost
UNREAL EDITOR
Gameplanet
Abarin DrD
SFK Palantír
Další weby...

Stránky si právě
prohlíží 698 lidí

Celkem návštěvníků
13789264

English version here


TolkienCon 2008 - přihláška a informace

 

TolkienCon 2008 již skončil!
Více informací v článku "Ozvěny TolkienConu 2008"


 

Tentokrát to trošku trvalo, ale nakonec jsme opět tady s informacemi o dalším ročníku TolkienConu! Tradičně na začátku roku 2008, tentokrát ve dnech 11. - 13. ledna, se uskuteční setkání příznivců díla profesora J.R.R. Tolkiena pod záminkou oslavy jeho narozenin.

TolkienCon 2008

Jako vždy jsou na programu jsou přednášky, semináře, při troše štěstí hudební, taneční i divadelní vystoupení, specializované koutky různých aktivit a národů Středozemě a především víkend strávený ve společnosti těch, kterým uhranulo stejné literární dílo a vše, co se na něj v průběhu let nabalilo. Doufáme, že účast bude i tentokrát hojná, ale maximální počet účastníků je po předchozích ročnících pevně stanoven a bude dodržen.

[ Detaily ] [ Soutěž a volba nejlepšího kostýmu ]
[ Registrační formulář ] [ Program ]Detaily o TolkienConu 2008

Kdy: 11. - 13. ledna 2008 od 16:00 (registrace otevřena)

Kde: Gymnázium Jana Keplera (Parléřova 2, Praha 6), Vstup rohovým vchodem v ulici Hládkova.
!! Pozor, změna proti minulým ročníkům !!
[
MAPA]

O co jde
: setkání přátel díla JRRT; na programu jsou přednášky a semináře na všemožná témata (seznam bude průběžně doplněn na tuto stránku) z oboru. Více než cokoliv jiného jde o setkání s "přáteli", lidmi naladěnými na stejnou vlnu.

Ubytování: zajištěny budou dostatečně velké vytápěné prostory; nutný vlastní spacák a karimatka.

Stravování: Con se odehrává v historickém centru Prahy, takže o všemožné restaurace a obchody není v docházkové vzdálenosti (či kousek tramvají) ani o víkendu nouze. K dispozici bude bar s občerstvením (čaj, káva, oplatky, toasty, gulášek atp.). 

Jak se přihlásit: vyplněním a odesláním formuláře aktivního od 12. listopadu 2006. Přihlášku bude nutné odeslat do 10. ledna.

Cena:  Vstupné na celé tři dny v případě zaplacení předem je 150,- Kč, ubytování na jednu noc pak 25,- Kč. Při platbě až na místě je cena 250,- Kč za celé tři dny (200,- Kč v případě účasti pouze v sobotu) a 40,- Kč / 1 noc.

Kde zjistit další informace: Pokud vám zde nějaká informace chybí, je možné psát na mailovou adresu tolkiencon@jcsoft.cz či se obracet telefonicky na (+420) 602942423. Dotazy můžete pokládat také u infočlánku http://www.jcsoft.cz/fantasy/viewnews.asp?id=543
Pro informace o průběhu Conu si můžete projít třeba článek o minulém ročníku, kde najdete nejen reportáže, názory i fotografie.

Co si vzít sebou: Pokud nám chcete pomoci urychlit odbavení všech účastníků, prosím napište si na lísteček váš variabilní symbol, jméno a e-mailovou adresu, kterou předložíte u prezence. Pokud budete platit později a neobdržíte potvrzení, je vhodné vzít i doklad o zaplacení (útržek složenky atp.). Vezměte si také přezůvky! Pokud budete v budově přespávat, nezapomeňte na spacák a karimatku.

Co si sebou nebrat: Není vhodné přivést si domácí mazlíčky v podobě psů, koček, olifantů a jiných typických zvířat. Vzhledem k tomu, že účastníci postupně stárnou a rozmnožují se, jsou povoleny děti všeho věku, pokud budou pod stálým dohledem jednoho z rodičů či určené zodpovědné osoby. Skřetí a elfí koutek možná bude, dětský zatím neplánujeme. Ale jestli jich bude přibývat tak rychle jako doposud, kdo ví...

Pozor: v celé budově bude zakázáno kouřit a požívat alkoholické nápoje. Zakouřit si můžete jít ven a napít se do hospody. Očividně podnapilým a nedůstojně se chovajícím lidem bude do budovy vstup zakázán! Nebudeme mít problém vás z akce vypovědět bez nároku na vrácení vstupného. Je povoleno přivést si ke kostýmu např. meč, ale šermířské exhibice bude možné provádět pouze mimo budovu. Věřím, že všichni účastníci jsou rozumní lidé a nebude nutné na tato pravidla, specielně to o kouření a alkoholu, upozorňovat opakovaně i během akce.

Chcete se podílet na programu? Pokud máte zájem o vlastní přednášku či seminář, neváhejte nás co nejdříve kontaktovat!


 
Prodejní výstava a volba nejlepšího kostýmu

Tvoříte? Vyrábíte? Vytváříte? ... a navíc s Tolkienistickou tématikou?
Pro docela slušný úspěch si zopakujeme OBCHŮDEK U DRÁČKA ŠMÁČKA.
Připravujeme výstavu Vašich vlastnoručních výrobků, sošek, triček, obrázků, šperků, výšivek a jiných dílek. Výstava bude prodejní a všem účastníkům conu bude otevřena od pátečního večera do nedělního dopoledne. Budete-li chtít zařadit své výrobky, pošlete nám nejlépe obrázek nebo alespoň stručný popis a předpokládanou cenu (obchod si vyhrazuje právo nabízené předměty k prodeji nepřijmout) na tolkiencon@jcsoft.cz. Dopravu výrobků na con i z conu si musíte zajistit sami. Prodej bude probíhat komisním způsobem - zaplatíme Vám pouze za prodané předměty, zbylé Vám vrátíme. Výtěžek z případného prodeje Vašich dílek Vám bude vyplacen v plné výši, obchod si neúčtuje žádnou provizi.
Těšíme se, těšte se :)

TolkienCon v minulých letech spousta lidí pojala jako příležitost blýsknout se novým kostýmem a k vidění byla spousta nádherných výrobků. Stejně jako loni se z kostýmů stane "oficiální součást programu" a během sobotního večera proběhne vyhlášení těch nejlepších. Hlasovat budou všichni a to jednoduchou formou. U registrace každý obdrží sadu žetonů a získá možnost jimi "obdarovat" právě ty, jejichž kostým považuje za nejlepší. Žetony si může nechat, rozdělit mezi několik lidí či dát všechny jen jedné osobě. To už bude na vás.

 Registrační formulář

Po registraci obdržíte informaci o způsobu platby. Potřebná částka za vstupné musí být na účtu do 10. ledna. Specielně při platbě složenkou na poště počítejte i s několika dny potřebnými k převodu peněz a částku odešlete včas. Zabráníte tak případným komplikacím při "odbavování" na Conu. Pokud neobdržíte do jednoho týdne od převodu peněz potvrzení o tom, že jsme je dostali, obracejte se na tolkiencon@jcsoft.cz

Jméno a příjmení:
Přezdívka:
E-mail:
Telefon:
Počet míst:
Přednášející?
Ubytování:
* Tričko:
** Poznámky: 

Další registrace již nejsou možné. Pokud přesto chcete dorazit, pište na tolkiencon@jcsoft.cz, dáme obratem vědět, zda je to možné.


* Pouze předběžný zájem, rozhodneme se podle zájmu (informujeme předem v prosinci). Cena trička by nepřesáhla 250,- Kč, šlo by o černou bavlnu s výšivkou TolkienCon 2008, případně i grafikou J.R.R.T. viz výše (opět dle počtu vyráběných kusů).

** Pokud registrujete více účastníků, zapište do poznámek jméno a příjmení každého z nich.

Detailní program Tolkienconu 2008

Stránka bude postupně aktualizována - naposledy 6. ledna


PÁTEK

     

16:00 – 19:00  REGISTRACE (pokračuje v nemasové míře i později, a také v sobotu)

     

Tělocvična

     

19:15 – 19:30  Úvodní slovo organizátorů a přivítání účastníků

     

19:30 – 21:15

(ADOLESCENT, FRANTIŠKA Vr., MICHAEL Br., LÁĎA, SMAUG) - BESEDA

Moderátor: POTTY

Tradiční panelová diskuze o Tolkienově světě, opět v loňské, moderované (a tedy i smysluplně organizované), podobě, doufáme v širší zapojení posluchačů než loni.

Témata:  Co se stalo se skřety po konci 3. věku? Jak to vlastně chodilo ve Valinoru? Tvorové „mimo kategorie“. (a pravděpodobně ještě nějaké další téma)

     

21:30 – 22:30

(MARTA & RASPUTIN BAND) – KONCERT              

-bubny, housle, harmonika, atd., spřízněni se skřetím ležením, leč vystoupení samostatné

     

22:30 – 23:30

(SANG AM) – Irské a skotské ceilidh     

V návaznosti na loňskou výuku historických tanců bude letos následovat krátká výuka irských a skotských lidových tanců. Doufáme, že si s námi zatančíte, a své nově nabyté zkušenosti prakticky vyzkoušíte na Gilrosově diskotéce :)

     

     

Třída - označená

     

21:00 – 22:00

(SLUNĚ) Meditace v pohybu

Krátké předvedení s předpokládanou účastí diváků. Muži vítáni, chci to pojmout trochu jako "zamyslete se nad tím, co vaše tělo dělá, teď na to máte prostor a čas".

     

Čajovna nebo třída

     

23:00 – 0:00     

(LIGEIA) – Haradské tance 

Vystoupení haradských (orientálních) tanců spojených s malou exkurzí do harému haradského sultána s ukázkami několika stylů. Předvede dívka rudě a zlatě oděná aneb trocha erotiky na conu.

     

     

Aula

     

23:30 – XX (dokud vydržíte)

(REGIS) Videa amatérská a nejen ta

Videa různých žánrů a autorů, prezentující jak amatérskou, tak i (polo)profesionální (nejen) filmovou tvorbu, ale také flash a čistě internetové záležitosti. Uvidíte co se dělá ve světě a co se dělá u nás (a že toho není málo), videa, virály, AMV, shoty a mnohé další. Od všeho trochu, dokonce i od elfů :) Diskuze nad jednotlivými dílky vítána.

     

     

     

SOBOTA

     

Tělocvična

     

8:45 – 10:45

(ANDRE) 300 aneb Perský oheň   

Kdože to tenkrát kopal za "Al-Kajdu"? Obdivujeme Lakedaimonské, ale raději bychom bydleli v Persii jako Herodotos? Jaký byl život pod vládou božských králů? A jakouže svobodu si to vlastně představujete?

     

11:00 – 12:45

(FINROD) Geopolitika, doktríny a vojenská stabilita na Ardě 

Přednáška nabídne ucelený pohled na geopolitické vztahy od pádu Stromů po čtvrtý věk, z teoretického empirického hlediska popíše charaktery vazeb mezi národy a vojenskopolitické doktríny vedení zahraniční politiky.

     

13:00 – 13:45

(SILENT) Tolkien a Oxfordsky slovník  

Práce pro Oxfordský slovník (NED/OED) byla Tolkienovým první zaměstnáním po návratu z války. Trvalo sice pouhých pár měsíců, ale jeho vliv Tolkien přiznával i po letech a snad ho lze vystopovat i na řadě míst v jeho díle. Jak? Zkusíme a uvidíme...

     

14:00 – 15:30

(NENYMIR) Vymetení kraje    

Bolestná Tolkienovská reflexe střetu mýtu a jeho civilní podoby, jakou cenu zaplatíte, jestliže se vydáte na pouť za svými sny, občanská zodpovědnost a velké ideje, prostá lidská slušnost tváří tvář plíživému peklu totalit.

     

15:45 – 17:15

(LÁĎA) O boji s drakem aneb „tam chrlí!“ 

Ač svět téměř zapomněl, nejen v pohádkách a mýtech, v bezčasém nehistoričnu, ale v čase docela nedávném se člověk utkával s „draky“ z masa a kostí, a to i s „draky“, kteří měli jména, jež vzbuzovala v jistých kruzích respekt a strach stejně jako Fafnir nebo Smaug, ba i s drakem, který dokázal vzdorovat moci a vůli všech „rytířů“ toužících po jeho hlavě...

     

17:30 – 19:00

(POTTY) Narn-i-hin-Pandu – Zpěv o dětech Pánduových  

Rodinná sága...to může znamenat televizní seriál, ale také velký epos. Tolkien se zaměřil na příběh jedné rodiny ve svém Narn-i-hin-Hurin, Máhabharáta vypráví o životě pěti sourozenců docela jiným způsobem. Byli Pánduovci vůbec bratři, a jak to bylo s Pánduovým otcovstvím?

     

19:15 – 20:15

(STŘÍZLIVÍ HOBITI) – KONCERT

Někteří z vás si jistě budou pamatovat první vystoupení Eleka a dalších na jednom z předchozích TolkienConů, ostatně nějakou malou etudu mají od té doby pravidelně.

     

20:45 – 21:30

DIVADLO – Překvapení organizátorů! „Tolkien se setkává s jiným světem!“

Divadlo bude letos kratší a proto vyhlašujeme zároveň následující – Zájemci, připravte si ve skupinkách (2-XX lidí – to je na vás) nějaké divadelní scénky, skeče, dialogy, třeba i písně, apod. na právě výše uvedený motiv „Tolkien se setkává s jiným světem“ – ať už je to na motivy Star Wars, Pratchetta, Conana, E.T., Rumcajse, Predátora, české politické reprezentace (Paroubek s Topolánkem ve Středozemi) nebo čehokoliv jiného, co vás napadne, a předveďte se publiku.

     

21:30 – 22:00

Volba nejlepšího kostýmu

     

22:00 – 00:00

(GILROS) – DISKOTÉKA na „dobrou noc“   

Volný taneční rej v potemnělé tělocvičně na nejrůznější hudbu inspirovanou i neinspirovanou fantasy tematikou, vizuální efekty nádavkem. Hlučíme decentně, městská policienespí :o)

     

     

Aula

     

9:00 – 10:30

(MATUŠ HÝŽNÝ) Tragédia Húrinových dětí   

Blizsi pohlad na pribeh Turina a Nienor, ako aj na vyznam a dosledky ich pribehu pre dejiny Beleriandu a zemi na severe. Tiez sa pozrieme na zakulisie vzniku a tvorby tejto legendy, jednej z Tolkienovych najoblubenejsich.

     

10:45 – 13:00

(MONSTER) 1905 ...  

...aneb Modří již vědí… pro znalce, kteří spekulují, zda se bude týkat spíše Krvavé neděle nebo pána z patentového úřadu, napovím, že toho druhého; přednášející lehce naváže na předloňskou přednášku a dá-li Eru, třeba se stihne ve vymezeném čase dostat i k vazbě na Tolkienovo dílo, kteroužto má nepochybně nalezenou :)

     

13:15 – 14:15

(BELCARNEN) Alkohol ve Středozemi se zvláštním zřetelem na vinařství           

"Pro plnoleté ochutnávka několika vzorků, sklenky sebou!"

     

14:15 – 15:15

(BOROMIRA) Meč - zbraň hrdinů a králů    

Věnováno výrobě, dějinnému vývoji mečů, jednotlivým typům a taky slavným mečům skutečnosti i fantasy.

     

15:30 – 17:00

(FALEŠNÉ SPOLEČENSTVO) – Aredhel

Pásmo písní, básní a divadelních scének o životě a smrti gondolinské Bílé paní.

     

17:30 – 19:00

(DENEB) Pohled na fantasy skrze ouško jehly

Přednáška s více i méně virtuálními ukázkami fantasy kostýmů a radami na jejich výrobu. Od nejjednodušších nápadů jaké zvládne realizovat každý, až po bohatou inspiraci pro zkušené švadlenky.

     

     

23:00 – 1:00

(FRANTIŠKA VRBENSKÁ) Meči, sekej; kotlíku, resetuj!

Prokletí moci a touhy ve fantastice i v realitě. 

     

     

NEDĚLE

     

Tělocvična

     

9:15 – 10:45

(ADOLESCENT) Exkurz do diskurzu některých problematik Ardy

Aneb Ztraceno v překladu, na půdě, v nekonečných záhybech mozku páně Tolkienova apod. Povídání o některých nových či staronových reáliích Ardy pro ty, které nevylekal název přednášky ani její autor.

     

11:00 – 12:15

(MICHAEL BRONEC) Magie jako určující prvek Tolkienova světa  

Úvahy, jež mohou být pro někoho, kdo má léta Tolkiena léta promyšleného, poněkud triviální, "nováčci" ocení více, nicméně doufám i v možnou diskuzi s nováčky i pokročilými.

     

12:40 – 13:40

(RUBY)   TRADIČNÍ ZNALOSTNÍ KVÍZ  

Původně SMAUGŮV“, dnes již spíše „od Ruby“. Přijďte si opět před závěrem conu vyzkoušet své znalosti Tolkiena v krátkém testíku! Jako vždy nové otázky!

     

13:45 – 14:00 Předání cen, závěrečné slovo a ukončení conu

     

     

Aula

     

9:15 – 10:15

(MILOŠ FERKO) Niekoľko poznámok k biogenéze hobitov 

Prečo majú hobiti chlpaté nohy? Čo ich viedlo k bývaniu v temných norách? Aký je postoj týchto bytostí k vodnému živlu? Môžu byť inteligentné bytosti  úplnými vegetariánmi? Kto bol živočíšnym predkom Bilbových súkmeňovcov? Na tieto a iné otázky  sa pokúsi prednáška odpovedať poctivou textovou analýzou prameňov odkazujúcich  na prírodné podmienky a charakteristické črty jedného z nesporne najzaujímavejších tvorov Stredozeme.

     

10:30 – 12:30

(SINDOR) Stavitelé světů – města a lidská sídla    

Kde se rodí města * Rasy a jejich sídla * Významné stavby * Průvodce v ulicích, náměstích a zákoutích * Co skrývají pod sukní? * Mezilidský guláš: vládci, kněží, řemesla, menšiny i žebráci * Ve stínu velkoměst * Na závěr: workshop čili soutěž Malý stavitel

     

     

TÉMATICKÉ KOUTKY

     

Třídy - označené

     

ELFÍ KOUTEK (LAISI) – sobota

- 9:30-10:30 Quettalmar aneb co počít, když v Quenye chybí důležitá slova

(seminář s Quenduluinem o tvorbě jazyků vůbec a elfích jazyků zvlášť.

Vhodné pro znalce Quenyi i pro zájemce, kteří se s ní setkají poprvé)

- 10:30-12:00 workshopy (výroba elfích šperků metodou drátkování,

ketlování, korálkování, malování na textil. Přírodně laděné origami.

Možnost zahrát si elfí deskové hry, pobavit se o elfích jazycích se

zaměřením na tvorbu jmen evtl. zkusit si metody výuky typu "škola hrou"

a upéct si vlastní lembas, zaděláním těsta počínaje. Suroviny na všechny

činnosti k dispozici.)

- 12:00-13:00 regenerační přestávka

- 13:00-14:00 Taktika a strategie elfích jednotek (Faire)

- 14:30-16:00 workshopy

- 16:00-16:30 regenerační přestávka

- 16:30-19:30 slavnost Narvinye (Obnovení ohně, elfí Nový rok)

     

UGLÚKOVO LEŽENÍ  – pátek, sobota

Skřetí reálie, hra na bubínky, bubny a chřestítka, zpívání skřetích písní Také průběžné malování na obličej, hraní tematických deskových her, a mnoho dalšího, zkrátka oddech v "Mordoru" :)

Návštěvníci tentokrát vyzýváni k přinesení vlastních bubínků a chřestítek pro společnou hudební produkci! Skřeti potřebují posily! Více ZDE.  

     

OBCHŮDEK U DRÁČKA ŠMÁČKAaneb přijďte s námi tvořit! – celý con

Výše popsaný obchůdek s roztodivnými výtvory bude doplněn o několik malých „kurzů“ jejich tvorby. Přijďte si vyzkoušet, jak máte šikovné ruce.

     

HRÁČSKÉ DOUPĚ (HAČ) – celý con

     

ČAJOVNA a BUFET (DRAK, MIRWEN) – celý con


Na conu bude po celou dobu přítomen i knižní stánek Michaela Bronce.


Výzvy – důležité!

Skřeti vzkazují – Lidé všech ras, vezměte si s sebou na con a do Uglúkova ležení na návštěvu chrastidla, bubínky, nebo cokoli, na co dokážete vyloudit nějaký rozumný zvuk. A nestyďte se si s námi zahrát! Skřeti potřebují posily! Více ZDE.

Organizátoři vzkazují – Zájemci, připravte si ve skupinkách (2-XX lidí – to je na vás) nějaké divadelní scénky, skeče, dialogy, třeba i písně, apod. na motivy „Tolkien se setkává s jiným světem“ – ať už je to na motivy Star Wars, Pratchetta, Conana, E.T., Rumcajse, Predátora, české politické reprezentace (Paroubek s Topolánkem ve Středozemi) nebo čehokoliv jiného. Viz též výše u divadla. A hlavně se nestyďte!!!

Propagační grafika

Klasický banner 468x60 pixelů
<a href="http://www.jcsoft.cz/fantasy/tolkiencon2008.asp" target="_blank">
<img src="http://www.jcsoft.cz/fantasy/tc2008images/banner1.gif" alt="TolkienCon 2008" width="468" height="60" border="0">
</a>
Nejen o víně...


27.1. 2009
Pokud o tom náhodou ještě nevíte, tak 28. května bude v Praze zahrána Symfonie Pán prstenů! Detaily najdete a lístky můžete objednávat ZDE

9.4. 2008
Na adrese www.lotrcon.cz najdete pozvánku na letošní LOTRcon ve dnech 27.6 - 29.6 2008, pásma na téma nejen Pán prstenů jako součásti Festivalu Fantazize.

5.3. 2007
Máte radi fantasy a sci-fi? Baví Vás história Slovanov? Ste blázni do mangy a anime? Alebo si chcete len prísť vyskúšať DDR či Sing Star ? Ak ste aspoň na jednu otázku odpovedali pozitívne, potom niet lepšej voľby ako navštíviť Slavcon 2007. Pestrý trojdňový program len za 200 Sk v predpredaji a za 250 Sk na mieste. Pre bližsie informácie navštívte stránku www.slavcon.arda.sk, kde sa môžete priamo zaregistrovať. (akci pořádá Spoločenstvo Tolkiena, kon

15.11. 2005
Dne 17.11.2005 od 14h se v sále HAMU uskuteční koncert Pražského Filmového Orchestru (viz. malá recenze). I tentokrát je krom hudby J. Williamse připravena The Lord of the Rings Trilogy Howarda Shorea. Více informací na stránkách PFO

10.1. 2005
Palace Cinemas Slovanský dům mají na programu maraton všech rozšířených verzí Pána prstenů. Bohužel startuje o půlnoci z 18. na 19. ledna (úterý na středu), což při dvanácti hodinách filmu není dvakrát ideální čas. Tohle rozhodně není poslední příležitost, takže se nemusíte snažit zlikvidovat v takto nelidský termín a v klidu můžete počkat. A nebo zajít jen na rozšířený Návrat krále...

... všechny zprávičky

Tipy na pohlednici !


Návrat Krále - 26 fotekDvě Veže - 15 fotekComics - postupně doplňováno

Nejoblíbenější články


DVD a VHS
Objednejte si Návrat krále se slevou!


Hry
Návrat krále a další hry na PC, PSX i PS2Zasponzorujete provoz tohoto webu? Více zde

Poradna
Gondorský archiv - poradna v otázkách tolkienistických

Byla by pro vás zajímavá projekce všech rozšířených verzí Pána prstenů s nějakou tou přednáškou?
Ano, kdykoliv (kino v Praze)
[ 2560 - 76,12% ]
Ano, v dubnu 2006 (kino v Praze)
[ 32 - 0,95% ]
Ano, v květnu 2006 (kino v Praze)
[ 106 - 3,15% ]
Ano, později (kino v Praze)
[ 25 - 0,74% ]
Ano, kdykoliv (kino v Brně)
[ 303 - 9,01% ]
Ano, v dubnu 2006 (kino v Brně)
[ 16 - 0,48% ]
Ano, v květnu 2006 (kino v Brně)
[ 17 - 0,51% ]
Ano, později (kino v Brně)
[ 52 - 1,55% ]
Spíše ne
[ 61 - 1,81% ]
Určitě ne
[ 191 - 5,68% ]
... výsledky starších anket

Upozornit na nové články
Více informací zde


Nostalgie - starý design
... články, novinky
... divácké recenze

...::: Film Pán Prstenů - The Lord Of The Rings Movie na webu JCsoft's Fantasy (ISSN 1214-052X):::...
Vytvořil a spravuje pro vás Jan "Belcarnen" Čeřovský
Optimalizováno pro kvalitní prohlížeče a rozlišení 800x600 a vyšší
Chcete spolupracovat na tvorbě stránek? Mít zde svou reklamu? Napište!