Předchozí obrázek ] [ Další obrázek ]
Poslat jako elektronickou pohlednici ]

Předchozí obrázek ] [ Další obrázek ]
1 ]


ÉOWYN, přidáno 23.11. 2005 9:26:48
HUSTY CHUDACEK PIPPINEK...
Easterling, přidáno 31.12. 2004 14:35:34
He said: "Who are you?" I still did not answer, but it hurt me horribly, and he pressed me, so I said: "A hobbit."
Loghan, přidáno 16.9. 2004 20:25:37
dlouhé prsty se často spálí...
ARWEN, přidáno 4.8. 2004 10:09:47
To je dost humus!
Folley, přidáno 10.5. 2004 12:53:45
caachna: díky, že mě máš jinými slovy moc ráda...jo a hele Caachno já tě má rád samozřejmě taky, ale zajímá mě - neříká ti něco adresa www.3538.wz.cz? To by mě opravdu zajímalo slečno AVALANCHE...(jestli to seš teda opravdu ty)
ANONYM, přidáno 3.5. 2004 13:04:13
Pěkná košilka,Pipe.
Tu jsi taky ukradl Gandalfovi!!!

caachna, přidáno 29.4. 2004 18:42:17
folley: no jo no...ja sem zas zapomnela napsat tvoje ctene jmeno...toz to dole je taky pro tebe....ps: a pokud sis fsiml, tak nikomu jinymu nepisu, nez tobe...pac se do me zatim nigdo - krome tebe - nenavazi...a ver mi, ze gdybys tu nebyl ty, tak sem ani nelozim.....muhahaha
caachna, přidáno 29.4. 2004 18:40:11
jooo noo...to vis ze jo...touzim jenom po tom aby se se mnou negdo bavil...gdybych kurva neco takovyho chtela, tak tu sedim dvacetctyry hodin dene jako TY!!...myslim, ze pak by me uz konecne negdo napsal...mozna i negdo jiny nez TY...no vidis to? zase TY...vzdyt ja po tom tak straaaaasne touzim...a vis proc? no proto, zes to rek TY...ne?? no to vis, ze jo....taku figu borovu....ja te mrdam...nemam na takovy debily cas...ale neboj...za dva tydny - az bude doma nuda k posrani - su zase zpatky - prijdu zkontrolovat, jak pekne si zase ze me udelal ubohyho debila, kteryho maj fsichni pokrk...hey ale jeste neco...ja te asi nepotesim, ale fakt nesu taka odstrcena defka, jak ses o me vyjadril...sorry...je mi lito...
Birkenau, přidáno 29.4. 2004 13:59:17
Hmm, fakt sem asi přechválila, už to ztrácí šťávu.
Folley, přidáno 6.4. 2004 14:26:07
Gadgetka: tak si votevři ledničku a padej se nažrat ty spratku jeden nevychovanej a hlavně nesamostatnej
Gadgetka, přidáno 5.4. 2004 12:08:09
mamíííííí já mám hláád..........
Folley, přidáno 24.3. 2004 16:19:27
hand: ovšem, děkujeme za moudra od přítele rudých tváří...Ty jsi určitě Shatterhand. Nebo spíš Shithand? No ať seš co seš nabí si svojí medvědobijku, přilož si jí k palici, řekni HOWGH a zastřel se...Budeme mít klid v prérii stránek o PP
Hand, přidáno 22.3. 2004 15:09:33
Folley a Kotě, bez urážky, jděte se bavit někam do ústraní.Nacházet vaše komentáře u každé fotky, to už mě vážně nudí.A vůbec poslední dobou si nějak nahráváte, což už není ani trochu zajímavé.
Folley, přidáno 16.3. 2004 17:47:11
kotě:no vidiš! Aspon něco! jo...Svejma nervama...Zas tak hrozný to snad neni ne? Snažim se krucinál tak dej pokoj...Co ti nemůže z hlavy vypadnout, třeba to dáme nějak do kupy
Kotě, přidáno 16.3. 2004 15:30:16
Folley: Víš sakra moc dobře že nemluvím o pěnězích!! Ty jsou mi šumafuk, a nemysli si,že do rodinýho rozpočtu nepřispívám, internet mi sice platí rodiče, ale třeba kredit ne, takže si taky nemůžu moc vyskakovat! Za psaní s Tebou jsem krutě zaplatila svýma nervama,já vím že tohle je prostě jen pokec a nic neznamená,ale mě to z té hlavy ne a ne vypadnout!
Folley, přidáno 15.3. 2004 21:12:23
Kotě: čím si prosím tě zaplatila?? Co je to zas za kec! Já platím!! - čas...A dost krutě!! Ještě nevim kolik to bude, ale maminka mi to neplatí jako tobě, platim si to sám...A maminka mi neobstarala paušál (ta moje maminka je pěkná čůza) jako tobě...Tak potom - čím si teda zaplatila ty ??
Kotě, přidáno 15.3. 2004 19:27:28
Folley: Říkáš že jsi špatnej kamarád, ale to je ta největší blbost kterou jsem od Tebe slyšela! Pokud člověk chce být dobrým přítelem,tak jím je!A pokud ten druhý s ním chce taky být přítelem,tak mu ty chyby odpustí.
Seru Tě? No aspoň něceho jsem dosáhla,ale pyšná na to nejsem, člověk ale nemůže dostat všechno co by chtěl, já jsem za těch pár milých dní zaplatila dost draze,takže pokud Ti opravdu udělá dobře když Ti nenapíšu,udělám to,tohle ještě zvládnu,jsem zvyklá všechno oddřít sama :o) Nebudu se Tě ptát proč si se mnou rád píšeš,možná by to nebylo špatný dostat Tě do situace která by se Ti nelíbila,ale ok,nebudu Tě trápit, všechno má svý meze, v nejlepším se má přestat (tohle přísloví ale nesnáším,no ale třeba jím udělám radost aspoň hamsovi :o)
PS: a věnuj trošku té hárající fence caachně pozornost,ať si nezkazíš reputaci!

Folley, přidáno 15.3. 2004 16:18:27
caachna: hele ty máš vážně nutkavou potřebu se furt ozívat co? Řekni mi, proč zrovna TY?Ty bys měla radši držet hubu ty odstrčená děfko, ty si zatim nepředvedla nic jinýho než buzeraci...A to já něco jinýho už předved...Teď se jenom ale ozíváš a dožaduješ se taky trochy té pozornosti, nemám pravdu? ANO, Folley, MÁM...
caachna, přidáno 15.3. 2004 15:20:24
folley: asi to vyznelo jako bych touzila po tom, jit na ten chat s vama, ale myslela sem jenom vas dva, protoze to tu docela slusne zahlcejute...a do riti vam lezt nepotrebuju...
Folley, přidáno 15.3. 2004 0:35:51
Kotě: ježíši ty mě tak strašně sereš!! Tak děsivě moc, že já taky, přiznávám, rád si s tebou píšu (neptej se mě proč, fakt se mě neptej budu reagovat blbě)...Sereš mě tak hroznym způsobem, že to ani nejde popsat! Fakt bych byl radši kdybys řekla, že už mi nechceš psát! Asi to nechápeš, ale sem strašně blbej člověk a zdá se, že ty to myslíš vážně...Nejsem dobrej kamarád, vím to o sobě, chovám se trošku jak svině. Nechceš se nato teda vykašlat?Chápu, že to je divný, ale asi to bude nejlepší
Kotě, přidáno 14.3. 2004 23:50:37
Folley: Proč mě to baví? Ok řeknu Ti to a bez servítek ale opovaž se mě nařknout z toho že měknu!! No prostě se mi s Tebou dobře kecá,protože mě za a) posloucháš (i když mě sem tam pošle do hajzlu) za b) mám pocit že mi rozumíš, a často vystihneš líp myšlenky než já sama. za c) jsi vtipnej a i když mě urazíš,uděláš to tak že se musím zasmát aspoň sama sobě. za d) bavíme se bezprostředně jako kámoši co se dlouho znaj a ví jak tomu druhýmu pomoci (to možná děláš nevědomky ale z hodně věcí,hlavně těch negativních, si beru nějaký ty moudra a rady do života, jako bych Tě znala už dlouho,protože bez váhání Ti vyžvaním svý soukromý problémy. Za e) jsi mi sympatickej, vždycky mě přitahovali hajzlíci (na jednoho zrovna čeká jeho poslední noc se mnou) Za f) (nemám ráda různý body a podobně ale tentokrát se musím něčeho držet,nebo se ztratím v emocích :o))
no za f) mám skvělou na plný pecky běžící fantazii, vniž se odehrávaj různý scény zaviněné popisem Tvýho těla a občasnými narážkami Za g) jsem ženská,takže mě dělá dobře že se mi věnuješ (i když z jiných důvodů než jaké má romantické ženské srdce plné naděje na mysli :o)) Za h) no a v neposlední řadě u toho odpočívám,relaxuju,rozvíjím svý mozkový buňky a sloh, bavím se sledováním reakcí na různé otázky...Stačí?? Uspokojivá odpověď? Nebo jsi čekal že Ti rovnou napíšu, že právě prožívám platonickou lásku přes internet? :o)
PS: Ten chat by byl fajn :o) ještě mě tak napadá jakou máš emailovou adresu,podařilo se mi zapojit skener,tak Ti ji můžu poslat :o)

Folley, přidáno 14.3. 2004 22:01:46
kotě: proč tě to baví?
PS: ten chat možná zkusíme

Kotě, přidáno 13.3. 2004 23:08:31
Folley: Promiň jestli Tě nějak finančně ruinuju! To jsi měl říct!Já mám měsíční paušál,platím sedm stovek každej měsíc (pořád lepší než několik tisícovek:o) bylo to těžký si to u rodičů vybojovat, ale já umím ukecávat :o) Nejlepší argument byl to, že to potřebuju do školy.ale ještě jsem Net k ničemu jinému než k zábavě nevyužila :o)
Zkusím to zkrátit (nebo to krať Ty, mě by to bylo koc líto,Tobě nepochybně ne, ale tak mě napadá,že caachna nemá špatnej nápad (vyjímečně), chat není špatnej..? Jo to je typická vlastnost ženy, pokud se něco ve vztahu (jakýmkoliv,třeba jen přátelským) posere, snaží se najít příčinu (a často ji mylně najdou v sobě,ha ha jako já!)
Myslí si totiž (nebo teda MYSLÍME) že když najdeme tu chybu a opravíme ji,bude to zase fajn,jaká pitomost!
Jo,to je mi jasný, že to se mnou dlouho nevydžíš,tak si to zatím užívám dokaď to ještě jde :o) Ono mě to vážně baví,bude mi to chybět, sakra už zas měknu!!No mám na to právo, jsem ženská!:o)

Folley, přidáno 13.3. 2004 21:32:31
caachna: dobrý, ty prosim tě neraď,nevnucuj se a radši se stáhni zpátky do ulity
Folley, přidáno 13.3. 2004 21:30:36
Kotě:jo taky sem už pěkně unavenej, nečekej, že to bude věčný, až mě to chytne, tak to určitě poznáš! Holky mě nikdy nefackovali,spíš se to snažili zvrátit a přijít tomu na kloub...Nechci říct, že sem tomu nerozuměl nebo tak...No to je jedno, necháme toho. Larpy zněj vcelku dobře, hodil bych se asi na nějakou verzi Saurona a ty na jeho sekretářku - klučičí formu kecálistky...Kočičko, tvý řádky se hoodně prodlužujou...Jak to krucinál?Tobě nevadí nelidskej účet za Net?Já bych to snad trošku zmírnil kurva práce!

caachna, přidáno 13.3. 2004 20:50:49
hey jako nechcete zajit na chat??? nebo neco takovyho??...taky romany...jako vidim, ze vas to bavi.no aspon neco.......
Kotě, přidáno 13.3. 2004 10:07:19
Folley: Si piš, že LARPy jsou žúžo!! Jo, máš pravdu, je to něco jako Dračí doupě,v podstatě na podobným principu, a neboj, celej den se mezi náma pohybovali maskovaní organizátoři a zkoumali kdo se asi tak na jakou roli hodí, někdo si moh vybrat a někdo ne :o)
A když se náhodou netrefili do Tvé krevní skupiny, bylo na Tobě ukázat jak dobrý jsi a jak se umíš zžít s něčím co Ti nesedí,to je pak ještě větší zábava a něco si tím dokážeš,já například přišla na to, že umím šplhat po stromech když chci :o))) Ano,ano fantasy pro mě znamená hodně, ačkoliv zrovna k PP jsem netíhnula,já spíš Pratchetta,Gailmana, nebo až skoro scifi například Adamsův Stopařův průvodce po galaxii (to je spíš parodie na scifi,probírají se tam témata jako JAK SE NAUČIT LÉTAT-to je jednoduchý,rozběhneš se,zakopneš,spadneš a netrefiš se na zem :o)) nevím jestli ty autory znáš,ale vřele doporučuji,lepší než Bravo :o) (mimochodem u takovejch časopisů se můžeš perfektně pobavit, já si kupuje zásadně když někam dlouho jedu,málo u čeho se tak nařehtám,ty problémky typu "Neumím svého přítele uspokojit pusou,poraď mi please,Simonka 12" jsou lepší než ty nejdrsnější kameňáky,jen doufám že to není pravda,to by mi bylo spíš do pláče..
To jsem ráda,že je Ti přibližně jako mě,
povídat si tu o takových věcech s pedofilem či perverzním staříčkem by mě asi dostalo na lopatky!No nebudu Ti dělat iluze,nevím jak se chováš v reálu ale jestli jsi stejnej, těžko tu rodinu založíš, potřeboval bys nějakou ráznou ženskou která by Ti už ráno preventivně nafackovala za to co provedeš průběhem dne..No ale když je Ti teda kolem dvaceti tak co ti brání v tom aby ses choval jako sedmnáctiletej pubertální výrostek, když jím jěště seš? (nedělej si iluze,ještě dlouho budeš) Vzhledem k tomu že se nezdáš jako takovej omezenec tak asi studuješ,že? Že by málo času? No nediv se,když ho trávíš psaním si se mnou a jinejma individuama :o)

Kotě, přidáno 13.3. 2004 9:39:36
Nejsem žádná mužatka, pouze jsem vyrostla mezi klukama, největší podíl má na tom můj velkej bratr,musel mě pořád hlídat tak mě brával sebou, kam jinam než mezi kluky..No opravovat auta fakt neumím,maximálně tak zapojit tiskárnu a tím končím co se týká technických věcí :o)) Ale fakt mám radši klukovský zábavy, např. formule, jezdím na koni a hraju florbal,ale taky zpívám ve sboru a chodím na latinskoamerický tance,takže zas takovej kluk nejsem,ačkoliv trošku mám klukovskou postavu (opovaž se to rozpytvávat!!tvé názory na žehlící prkna atd. už znám,netřeba se tím zabývat), no pak se div, že jsem taková jaká jsem,vyrůst mezi hajzlíkama a nestat se jedním z nich je těžký :o)
naštěstí některé mé mozkové buňky to nepoškodilo,takže klidně si u filmu popláču,na svýho bratra hystericky zaječím a skončím na posteli kdy se čumím do hvězdiček a cpu se čokoládou a přemýšlím nad nesmrtelností chrousta, jak typické pro ženy...

Folley, přidáno 12.3. 2004 22:31:42
kotě: jůůůů, pěkně, hokejový kartičky sem taky žral...Jako všichni kluci (ehm ehm)...ale každá sranda něco stála a tahle zrovna kapánek víc než je zdrávo.
(jinak - překvapuješ mě čim dál tim víc, ty rozhodně nemůžeš bejt roštěnka, takhle se roštěnky nechovaj! Nebo snad jo?)
PS: to tvý LARP zní zajímavě, obávám se ale, že svojí strategii bych asi moc nevyužil - Každýho fuckující bastard v roli údajně milého hobita, to bych asi trošku pozměnil historii fantasy...Ale ne, kecám, může to bejt žůžo dobrodrůžo a to má nakonec každej rád...Zní to trochu jako Dračí doupě mimochodem...Ale jen sem o něm slyšel, spíš se pletu...Každopádně - zdá se, že fantasy je pro tebe něčim víc než blízkým co?Zdá se, že tak trošku inklinuješ k záležitostem spíš klučičím! Ještě řekni, že se aktivně účastníš soutěží v opravování aut a já si asi začnu kupovat šatičky se srdíčkama a poslouchat Lunetic (a kupovat Bravo, málem bych zapomněl)

Folley, přidáno 12.3. 2004 22:13:24
kotě: ty mě jednou s těma odstavcema fakt zabiješ! Odrovnává mě to víc než cokoli jinýho...ha ha ha
Ne tamto byla jen ironie...Kupodivu
50 mi rozhodně neni, budeš se možná divit, ale jsem +/- o 2 roky starší než ty...A až mi bude jednou třicet, vytříbenej humor jak řikáš mi taky dojde! Protože z něho vyrostu jako každej (podle mě je to teda aspoň takhle)
No a z tou ženou a dětičkama...Myslíš, že by bylo inteligentní příjít domu před svý děti sfektovanej s prvními slovy ve dveřích na svého syna - ty vole, ty si ufo nebo pak dejchat na svou manželku alkoholický výpary a krmit jí sračkama - jé Boženko ty vypadáš jak Gandalf...Až budu mít svojí famílii (což koneckonců ztěží) budu na sobě mít nějakou zodpovědnost(asi) No to je fuk, radši deme dál (ale vím, jak si to myslela)
S tou větou, že mám tolik let na kolik se cejtim, to máš zatraceně pravdu!

Kotě, přidáno 12.3. 2004 20:23:33
(pokrč.) a stěžejní jsou tam právě ty pravidla, dovolují Ti odpočinout si,najíst se jako člověk, ale samozřejmě zaplatíš svýma bodama, nebo určitou částí síly která je dána na začátku hry každému podle toho co je mu uděleno za roli..No je to složitý, proto máme na studium pravidel celej den :o) No ale doufám že jsi podstatu věci pochopil, prostě parta lidí si hraje jak malý děti, aůe vřele doporučuji, je to sice fuška se tam dostat,levný to taky není,a chce to dobře zoorganizovaný tým a umět strategicky myslet (což Ti jde dobře :o)
Kotě, přidáno 12.3. 2004 20:17:41
Chudák hamso, byl mi vcelku sympatickej, takový naivní děťátko, těm je až škoda ublížit :o( Ty mi věříš...? Ho hó,bacha,to bych nedělala...já taky ráda využívám (ale je fakt, že spíš radši holky,totiž co se týká inteligence,musím,i když jako zástupce stejného pohlaví, uznat že se začínají měnit v hloupoučký husičky :o( nebo jak to říct, asi začínají bát moc naivní, nevím,ať si to každá přebere jak chce, vidím to sama na sobě,že mám občas nějaký záchvaty slabomyslnosti, například mě tak napadlo, že bys možná mohl být vcelku sympatický člověk, naštěstí mi to úspěšně vyvracíš!díky!
No ale co se týče mýho věku, mluvíš jak kdyby Ti bylo padesát!(to snad ne, odhaduju tak do sedmadvaceti,víc ne,máš ještě dost vytříbenej smysl pro humor,který lidem po třicítce dochází)
Jo, ale jinak máš pravdu, super věk (ono mi sice bude za pár týdnů osmnáct,ale to v podstatě to samý),ale chlastat a hulit můžeš i ve třiceti, tak kde vidíš problém?No jasně,ono se to u náctiletých bere jako samozřejmost,a nikoho to nijak hrozitánsky nepohoršuje,ale podle máš tolik let na kolik se cítíš! chybí Ti vrátit se domů pořádně ztřískanej a dostat po hubě?není prolém jak si to připomenout :o))Nasraný rodiče ti nahradí žena a dětičky
PS: LARP není žádná hra s kartičkama, do takové stupidní hry bych nikdy nešla (ačkoliv jako fakan jsem sbírala kartičky hokejistů :o) Jsou to takové třeba i několika týdenní akcičky, kdy prostě s partou lidí někam přijedeš, dostaneš do ruky pravidla, máš den na to,abys je pochopil, převlečeš se do kostýmu a na celý týden je z Tebe třeba keltský druid či voják z Caesarovy armády, hraješ to prostě celý ten týden bez použití ničeho z moderního světa,samozřejmě je určený nějaký cíl hry,pokud jsi třeba na Larpu,který si hraje na osudy PP, tak musíš najít prsten (samozřejmě ty důležité role hrají buď pořadatelé či zkušení aby to mělo šmrnc), je to fakt super, minulý léto jsem jako keltská kněžka celou noc v dešti v trávě protože mě hledala parta galských debilků,a jedla jsem jen borůvky :o) Samozřejmě nejdůležitější a stěž

Folley, přidáno 11.3. 2004 22:39:02
ne najednou on je dement celou dobu! Chtěl sem se bavit, jestli se na něco zmůže, ale utekl od toho...He he, takže ti můžu věřit mrcho, jo? no tak jo já ti teda věřím...(určitě těch, který si to zaslouží je straaaašně málo) A cože??kdo si nestojí za svým? jen využívám a za tim si stojim! Využívání je nejlepší zvlášť holky využívám!!!!(To mě baví nejvíc)
17tka je krásnej věk, krásně pubertální a když to přežiješ, máš vyhráno (bane 17 je vážně pěknej věk, perfektní časy, kdy se všichni včetně mě do němoty zhulovali skunkama a gáňou, ach ta sladká nostalgie a mám-li bejt upřímnej uží si tenhle věk, fakt je bezvadnej...Aspoň podle mě...no ale to už sem nechtěně přátelskej)
LARPY neznám o co go? (kriste neni to snad ňáká hra nebo kartičky, že ne?)

Kotě, přidáno 10.3. 2004 19:22:16
Hm, tak najednou je hamso dement! nechtěli jste nedávno vytvořit "úžasnou" alianci velkých "kingů"?? Já zas nesnáším když si člověk nestojí za svým... Je mi sedmnáct a jsem mrcha jen k těm, kteří si to zaslouží, máš tu čest že patříš mezi ně :o) není pravda, že elfština mi k ničemu není, neznáš LARPy?
Folley, přidáno 10.3. 2004 15:22:10
kotě: jo a hele kolik ti vlastně je holka? 10?? páč tim se dospělý ženský, že sou mrchy, vážně nechluběj...To neni nic k chlubení, to je spíš k pláči...To neni drsný ani hustý, to je špatný...Vážně špatný
(časem tě to bude SETSAKRA srát! Až s tebou žádnej chlap nebude, tak si vzpomeň hádej na koho)

Folley, přidáno 10.3. 2004 15:18:31
kotě: kurva fix, tohle nesnášim!!!!!!!!to dělal i dement hamso!!!!!!!!!!
Nauč se třeba do hajzlu čínsky a neuč se jazyk kterej ti jen zasírá místo v tvym omezenym mozku a kterej ti hlavně na nic nebude...(opravdu je to malé využití jaxi to použila)
A horší než u popelnic? sorry, ale já nežeru odpadky - ty toulavé kotě

Kotě, přidáno 9.3. 2004 19:40:12
Popelnice mě už nebavěj, tady je to zábavnější (ovšem úroveň některých společníků je snad i horší než těch u popelnic...)
PS: to bylo v elfštině zlato, já jsem sice mrcha, ale učenlivá

Folley, přidáno 9.3. 2004 17:11:31
kotě: cože? že ses zatoulala mezi lidskou společnost? no poradím ti ty toulavá prašivá kočko...Padej se toulat k popelnicím a ne na Web stránky o PP...A nevřískej furt tady ty chudinko nikdo na to neni zvědavej
Kotě, přidáno 8.3. 2004 21:52:03
Folley:....faica yacco....

Folley, přidáno 8.3. 2004 11:22:02
caachna: už seš zkažená a všichni tě tu nenáviděj stejně jako mě! Už to nezachráníš, posrala s to - bravo aplaus...
Pičus, je člověk, jenž pičuje sračky, má samozřejmě spoustu synonym, které ač zní jinak, vyjadřují žel to samé...Znám jednu net adresu kde je těhle synonym fakt echt hodně a všechny sou navíc ubohé primitivní a z nižších sfér uvažování...Chceš abych byl konkrétnější?
(sakra já se mám hrozně rád, já sem fakt hrozně moc fantastickej kluk, kterej by to tady nejradši všechno zlíbal! Sem nepochybně nejlepší klučina ve své vrcholové formě, atraktivní, sexy a vitální junák, prostě prostě dobře stavěnej kořen, kterej je celkově zdařilej...Přírodě se zdařil stručněji řečeno....není-liš pravda, co, povězte vy kokoti a děfky!)

caachna, přidáno 6.3. 2004 19:09:49
aaaaa...ehm.....vis co to je........Pičus???.......hey toz todle je trochu silny kafe... - vsem se verejne omlouvam.....
Folley, přidáno 2.3. 2004 21:23:49
Č-Ů-R-Á-K
Folley, přidáno 2.3. 2004 21:23:18
a je čůrák
Folley, přidáno 2.3. 2004 21:22:43
a má blbou přezdívku
Folley, přidáno 2.3. 2004 21:22:26
caachna: caachna je čůrák
Folley, přidáno 2.3. 2004 21:21:22
cachnaa : curak nevim co je, jedině čurák nebo čůrák...cha cha ČŮRÁK....ČČČČČŮŮŮŮRRRRÁÁÁÁÁÁKKKK....TY SEŠ CACHNOO ČČČČŮŮŮRÁÁÁÁKKKK........
ps: tvůj příspěvek (konkrétně druhou větu) sem vůbec nepochopil...Nepíšeš tam, že seš čůrák?

caachna, přidáno 2.3. 2004 14:46:27
pako...no zrovna ty byl neco o akovy riti mel vedet...hey ale tady to rozebirat nebudu - zas takovou radost ti neudelam... - si nestastny??? nebreec...a prosimte uz nepis slovo "curak" - no urcite taky nevis, co to je...
Folley, přidáno 28.2. 2004 23:13:19
Eowynka: a ty si stereotyp a deja vu(co je lepsi...)
Eowynka, přidáno 28.2. 2004 21:23:51
Folley,ty si PRASE.Náhodou to byla super scénka.
Folley, přidáno 20.2. 2004 23:03:40
ne! Pipin hraje bowling, když mu tu náhle někdo zezadu čuráka vrazil do zadku........a Pipin se začal smát
Folley, přidáno 20.2. 2004 23:00:07
caachna: divné, já sem ti prdel nikdy neukázal a jediné co o tobě vím je to, že seš hodná holka která mi svýma reakcema dělá radost...Víš, chci to tady zahltit, brutálníma hádkama, aby už nikdo nevzpomněl na PP...A myslím si, že jsem na velice dobré cestě...
že?
Jinak co to je ta vopruzená prdel,ještě jsem neměl čest se s ní blíže poznat... nešťastnice.....hu he hé

caachna, přidáno 20.2. 2004 21:41:00
no i gdyž při takovým pohledu by spíš házel šavle...
caachna, přidáno 20.2. 2004 21:39:58
no přece ta tvoje vopruzená prdel...
Folley, přidáno 1.2. 2004 23:44:40
hmmm...Co ho v té věštecké kouli asi tak rozesmálo?
Quenifer, přidáno 31.1. 2004 19:53:03
Řekla bych, že to měl Tolkien v této části takové nedomyšlené...opravdu si myslíte, že by byl Gríma takovej hlupák, aby hodil na Gandalfa palantír? To se mi nechce věřit...
Folley, přidáno 30.1. 2004 13:53:23
Rekl bych, ze je moc rad a v teto chvili moc stastny
Jasna pytlíková - Woodová, přidáno 25.1. 2004 16:01:50
no jo Sauronova slova způsobují velkou bolest
Celebrían, přidáno 18.1. 2004 10:53:58
Polin:tentokrát to zas tak zlý nebude...on je potom tak trochu mimo,takže se nan něj ani moc zlobit nemůžou
Darthie, přidáno 10.1. 2004 22:36:12
Fool of a Took! ;-)))
Polin, přidáno 8.1. 2004 8:28:16
když jsem to četla tak jsem si myslela, že ho to uhranulo a nemohl z toho spustit oči ale takhle je to moc drastický. Už se vidim až na tuhle scénu koukám v reálu, to je stejný jako, když shodil ten kýbl v morii.
Pak je mi ho strašně líto a všichni na něj koukaj jako na pitomce, když on chudák vždycky všechno pos...

Liv Tyler-Arwen, přidáno 30.12. 2003 20:06:31
tak proč to ten pakoš vůbec bral do ruky?
Šaman, přidáno 29.12. 2003 0:49:49
Pomooooct...!!! Ono to na me mrklo...
Dínen, přidáno 23.12. 2003 22:35:21
tak nějak jsem si to představovala, no... skoro
empatik, přidáno 21.12. 2003 14:46:06
Jak to vyřešej? Co by řešili, nejspíš je to fotka z director´s cut verze.
Meya, přidáno 18.12. 2003 11:54:37
Asi ho to bolí,co?

Jovenar, přidáno 13.12. 2003 20:55:31
Angie: :-)))))))))))) ..fakt boží hláška
leenai, přidáno 13.12. 2003 19:57:18
Jůůůů takovou kuličku chci taky... Ten to neumí... to dát to do ruky mně... byste viděli, co všechno palantír dovede, to ani tolkien nevěděl... :)
Sampipin, přidáno 12.12. 2003 9:35:07
Ta fotka přímo křičí
PCcat, přidáno 8.12. 2003 21:29:10
Pokud vim tak ho Pip najde v troskách ŽP.Ale pak asi nemoh bojovat, musel mít spálený ruce:))
Angie, přidáno 8.12. 2003 11:24:30
Morfujemééééééééééééé! Síla šavlozubého tygra :-)
Angie, přidáno 8.12. 2003 11:20:01
Pokud vím mělo ho to bolet jen "psychicky" :-)
Jirka, přidáno 3.12. 2003 19:40:29
Jak nabluté vrukách.
Jirka, přidáno 3.12. 2003 19:39:59
Něco jak dnešní internet, akorát zdáse více bolestivé.
hOBITKA, přidáno 1.12. 2003 21:40:38
Teda vau!!
Sampipin, přidáno 1.12. 2003 15:35:36
Úchvatný, úplně mě to dostalo
Mlchal Olbrich, přidáno 27.11. 2003 13:27:50
Jo,pppppppppppppprrrrrrrrcccccccccccciiiiiiiiiii pppppppppppprrrrrrrrrrrrcccccccccccciiiiiiiiiii
skun, přidáno 26.11. 2003 15:32:18
Cory: Trefa!:):):)
menienan: jo,jo tohle se max mohlo odehrát v jeho mysli.
Ps: Určitě bych se podívat taky a pokecal s taťkem Saurou.

Jovenar, přidáno 25.11. 2003 13:08:53
ten palantír je dobře udělanej...
ivana, přidáno 25.11. 2003 7:26:26
Veď ho to aj bolelo.
Elbereth, přidáno 24.11. 2003 15:41:52
No vypadá jakoby ho to bolelo...chudák
NinqueElen, přidáno 24.11. 2003 11:53:04
No vypadá to zajímavě!!!
wooloong, přidáno 23.11. 2003 16:19:01
Menienan: Je to jen obrázek, jako součást filmu to může vyznít úplně jinak. Z předchozích zkušeností odnaučila posuzovat kvalitu záběru z pouhého statického obrázku. :-)
menienan, přidáno 22.11. 2003 12:38:30
Mě se to moc nelíbí. Jo, je to efektní, ale...
No, možná by neškodilo té efektnosti trochu ubrat, aby to nepůsobilo kýčovitě a typicky amerikánsky.
Ale to je jen můj názor, takže mě za něj nekamenujte!:-)

Taurion Agarwaen, přidáno 21.11. 2003 23:07:10
to je vcelku silný na to jak jsem si to představoval
Darthie, přidáno 21.11. 2003 21:41:09
Hm, zaujimave, dobry efekt... ale tiez by ma zaujimalo ako to poriesia ked tam Saruman nebude...
Bess, přidáno 21.11. 2003 20:31:26
husté :))
pip, přidáno 21.11. 2003 20:16:47
efektní!!!!!
Balrožka, přidáno 21.11. 2003 20:02:37
To taky nevím...
popik, přidáno 21.11. 2003 19:58:26
Zajimalo by me jak vysvetlej to ze ma Pip palantir, kdyz tam nebude scena se Sarumanem.
Weowyn, přidáno 21.11. 2003 19:58:21
Chtěla jsem napsat : působivé!
Weowyn, přidáno 21.11. 2003 19:57:55
Působové
ght, přidáno 21.11. 2003 19:55:53
Pěknej šutr !!!!!!
Galadriel, přidáno 21.11. 2003 19:38:16
zajímavé!! :-)
Ungolianta, přidáno 21.11. 2003 18:38:52
noo to vy padá zajmavě:-D
hh, přidáno 21.11. 2003 15:49:16
tak to se mi lííbíí
Arnen, přidáno 21.11. 2003 14:29:41
Je to docela hezký, ne?
Cory, přidáno 21.11. 2003 14:25:42
Pip kouzlí Fireball :)

Diskuze čtenářů na těchto stránkách není provozovatelem serveru nijak moderována a upravována. Provozovatel nemá vliv na obsah jednotlivých příspěvků a nenese za ně zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo kterýkoliv příspěvek smazat, pokud bude odporovat normám slušného chování.
Jméno: E-mail:

Komentář:

Přepiš heslo   --> 

[ Na stránky o filmu Pán Prstenů ]

Pozvánka na TolkienCon 2020
Dne 4.11.2019 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 0
Pozvánka na TolkienCon 2019
Dne 12.11.2018 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 1
Pozvánka na TolkienCon 2018
Dne 8.11.2017 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 1
Pozvánka na TolkienCon 2017
Dne 7.11.2016 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 158
TolkienCon 2016 – fotky, video, atd. (doplněno: 18.1. 11:58)
Dne 18.1.2016 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 116
Pozvánka na TolkienCon 2016
Dne 12.11.2015 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 249
Pozvánka na TolkienCon 2015
Dne 9.11.2014 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 1
TolkienCon 2014 – fotky, záznamy tak vůbec (doplněno: 24.1. 22:47)
Dne 23.1.2014 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 27
Pozvánka na TolkienCon 2014
Dne 9.11.2013 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 156
TolkienCon 2013 – fotky, reportáže, přednášky a tak vůbec (poslední aktualizace 29.1. 21:19)
Dne 26.1.2013 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 42

O čem se psalo před rokem?

 
[ Všechny články / rozšířené hledání ]


...::: Film Pán Prstenu - The Lord Of The Rings Movie na webu JCsoft's Fantasy :::...
Vytvoril a spravuje pro vás Jan "Belcarnen" Cerovský
Optimalizováno pro Internet Explorer 5+ a silné nervy