Nejen o víně vážně i nevážně...

Předchozí obrázek ] [ Další obrázek ]
Poslat jako elektronickou pohlednici ]

Předchozí obrázek ] [ Další obrázek ]
1 ]


šarab, přidáno 12.11. 2005 15:10:48
Chcete vědět víc? Tak si dejte www.lotr_soukrome/postav.cz

šarab, přidáno 12.11. 2005 15:10:19
Jo jo, Denethor si objednal do své ZOO 6 slonů obřích. Ale jaksi nedostudoval příšeropis a přírodopis a tak se nedozvěděl, že olifanti se též nazývají mumakové nebo sloni obří.
Easterling, přidáno 31.12. 2004 14:25:39
...and stood like towers of defence....
Loghan, přidáno 16.9. 2004 20:22:47
hááááááááá... olifanti...
Folley, přidáno 7.4. 2004 0:00:04
Olifanti mimochodem vypadaj božsky! Fakt se povedli!!
Folley, přidáno 6.4. 2004 14:19:08
tak co kurva! Olifanti na fotce nikoho neberou nebo co? pište, neváhejte, chvalte!!
Folley, přidáno 15.3. 2004 21:51:28
kotě: řvi si jak chceš, mně je to jedno, klidně odsud vypal, to mi je jedno taky.
Prostě mě nepochopíš, vim, že sem fakt debil, neni to tvoje vina a ani moc nechci abys mi to trpěla...Sorry

Kotě, přidáno 15.3. 2004 19:17:27
Folley: Kdo si z Tebe kurva dělá prdel??? Teď jsi mě ale vážně nasral, zrovna tyhle odstavce mě tak bavily a Ty mi to odepřeš, co jsem Ti udělala tak strašnýho,že se mi mstíš?? Že mi nevěříš mě tolik asi už neštve,Tvoje chyba,ale ale...no radši nic, nebudu se vnucovat,ale (poslední ponížení-a opovaž se mi teda odpovědět!) mrzí mě to...
Folley, přidáno 15.3. 2004 0:23:07
kotě: jen si ze mně dál dělej prdel ty dilino, mně to nevadí! Ale nečekej pak, že ti budu něco kecat o mym soukromim životě...Ani mi nic nepiš, nedělej blázna ze sebe a ani laskavě z mě! Fakt nevim, proč s tebou ztrácim čas...Domluvili jsme!
Kotě, přidáno 14.3. 2004 23:14:59
Folley: nového prášku na praní,víc se mi do tý palice nevejde :o))))
Hele štveš mě!!Já to chci vidět!!HNED A TEĎ! a v čempak spočívá ten cvik po kterým Ti holky padaj k nohám,aspoň to popiš,prosííímm! Tady bych měla zachovat loajální tvář a říct že mě by se horko mezi nožkama neudělalo,jenže vím co dokáže udělat s holkou jako já,když vidí tančit kluka,zvlášť jestli má takovou postavu a cit pro eleganci jako Ty (teda předpokládám že máš..kruci,tak mě napadá,že musíš být i skvělej milenec,no nic,vždyť říkám,ženská...:o)
neééé, povídej,klidně se i vytahuj,ono se to dobře čte!Každej kluk se vytahuje,ale ty to umíš s čistou elegancí a nenuceností :) a mě to zajímá! Jo,takový učitele bych nejradši zaživa sežrala!To se to kibicuje když to sám neumí!Idiot,nepochybně spoustu lidí odradil a zabránil rozšíření, hajzl jeden!!!Třeba by se to časem dostalo i sem...jak že se ten magor jmenoval,osobně ho zastřelím! No vystihnul jsi to skvěle,občas když se při tanci nečekaně otočím,tak zachytím sem tam perfektně uslintaný obličeje (samozřejmě,že ne vždy patří mě,ale je to sranda), ale ještě cekni o podpatcích a umlátím Tě k smrti, to víš že nohy bolej,setsakramensky bolej!! Když mám taneční tři hodiny dvakrát týdně tak se to docela projeví,ormálně v civilu se bez nich obejdu,fakt oželím to že se po mě kluci neotáčej na ulici, ale oni se stejně otáčej (vlastě skoro všechny věkový kategorie obou pohlaví,to dělaj ty moje vlasy,navíc já jsem sama o sobě vysoká,takže podpatky ani zas tolik nepotřebuju) Jasně že si přidáváme do samby jiný prvky,třeba z mamba,a nějaký ty smyslný figurky z rumby (ale to je pak těžký trefit se do rytmu),tanec dělám už několik let,navíc to máme v rodině (mamka gymnastka) takže mi to docela prochází,ale i mistr tesař se utne,jednou na plese (no,ono bylo už dost pozdě,asi dvě hodiny,taky bylo něco popito) jsem na hudbu k valčíku tančila s otcem polku,a vůbec mi to nepřišlo divný :o)) a docela nám to šlo :o))
No jo, vrtulník, jenomže když se točíš, tak se točíš a točíš a nějak to nejde zastavit..:o))
PS:

Kotě, přidáno 14.3. 2004 22:44:35
Folley: No mě je jasný,že jsi nadšený jak malý dítě,vždyť to znám,to já bych si o tanci mohla povídat celý hodiny :o)
A stejně tak ráda poslouchám druhý lidi když povídaj o svých milovaných zábavách,jednak kvůli tomu nádhernýmu nadšení a jednak se Ti konečně ukáže v celé své kráse a nefalešnosti,protože nic neskrývá,naopak odhaluje,jako Ty..
Prosím Tě to je toho, otočku s kopem ve vzduchu dělám každej den :o)) Já totiž vlastním patent na to jak slítnout z koně co nejefektivněji :o) To jsou občas takový salta za který by se nemusel stydět ani profesionální gymnasta :o) ne,teď vážně,máš můj obdiv,
evidentně to nebude hračka,já skuhrám pomalu i přitom blbým provazu,takže mám opravdu údivem otevřenou pusu :o)) Jo,ale vcítit se do hudby,pohybovat se v jejím rytmu,to jo,to už jsme doma,tomu už rozumím :) Ještě řekni,že na něco hraješ,a asi se z Tebe zblázním, existuje něco co neumíš? Umíš Capoeiru,šermovat,na něco hrát,perfektně lidi štvát..vynechala jsem něco?:o) ne fakt,jsou ty nástroje dechový nebo nějaký bubínky?To by mě zajímalo,jsem blázen do všeho na čem se dají vyloudit nějaký zvuky - Capoeira z Brazílie,jestli si dobře vzpomínám,takže to by mohlo být něco nazpůsob kastanět,do toho něco strunnýho (no,typická kytara španělka asi ne,že?),a ty bonga by mi taky seděli..teď jsem se zase nechala unést já..:o) Neutahuju si z Tebe,popravdě řečeno,je to jeden z nejlepších a nejhezčích odstavců co jsi zatím napsal,protože to píšeš srdcem! No,myslím že s rozšířením Capoeiry v ČR nebude problém,stačilo by abys to co říkáš mě, někde před kamerou nadšeně převyprávěl jiným lidem,a určitě by se jich dost chytlo!:o) mě teda nadchnula dost,jenže to není asi moc vhodný sport pro ženy,navíc si nedělám iluze že by to moje fyzička vydržela,škoda,hned by byl na světě další šílenec,nebyl bys sám :o) To je škoda že to nemůžu nikde vidět (tu kazetu si zkusím sehnat, ale tu reklamu si nepamatuju,na co to aspoň bylo,třeba si vzpomenu,no chápej,já si musím přece zapamatovat akorát absorční schopnosti nových vložek a cenu nového prášku n

Folley, přidáno 14.3. 2004 22:41:27
KOTĚ: jo a umim šermovat...tam a zpátky...ha ha ha takhle jsem to myslel ty píjo
Folley, přidáno 14.3. 2004 21:45:38
trošku dost
Folley, přidáno 14.3. 2004 21:45:17
ufff trošku jsem povolil uzdy svý ruce
Folley, přidáno 14.3. 2004 21:39:49
kotě: sambě jak vrtíš svou kulaťoulinkatou prdelkou, asi bych se opravdu párkrát dost kousnul do rtů...Asi opravdu dost...(je to strašně a doslova takový nevinně rajcovní). Za tvými zády musí bejt asi dost narváno vid? Jo, člověk si za sebe nevidí, nevidí, kam ti klucí nezbední zrovna čumí, ale vy holky, vy to vždycky nějak poznáte). Jo, taky bych si za tebe rád stoupnul-). Jinak nevěděl jsem, že přidáváte do Samby i jiný prvky, zní to dost rozmanitě!
a co, co nohy v lodičkách...Bolej vid? mě taky bolely (teda v lakýrkách nebo jaxe těm botám říká), ale jak vy v tom dokážete protančit klidně celou noc, to, to bych si fakt nedal!! Vysokej podpatek mě děsně rajcuje, ale zároveň i dost imponuje. (pokud mi neřekneš ovšem, že chodíš při zemi)
Hele a s tim Breakem...Je to jenom o správnym gryfu...Vrtulník by udělal podle mě i úplnej negramot (s trochu štěstí a tréninku určitě). A vrtulník je si myslim to nejhezčí z Breaku...prostě se jen točíš...chápeš ha ha ha, prostě se začneš jenom točit...ha ha, hrozně snadný.....
(jo, taky se mi děsně líbí neni nic lepšího než to pořádně osolit někde na párty v klubu)

Folley, přidáno 14.3. 2004 21:24:06
kotě: takže fakt jen zřídka máme souboje před obecenstvem...Jo ale kámošům a holkám to ukazuju rád...Capoeiru jsi určitě viděla, třeba z reklamy...(jestli si pamatuješ na tu slečnu a plešatýho chápka na té pláži. Vypadalo to jako tanec, ale byla to Capoiera Angola, kde se kope při zemi...).anebo ještě v Praze existujou dvě videokazety - jedna je fakt skvělej dokument a druhá je nic moc příběh - Mistr neznámého boje.
A já bych se z tebou ani nepral, jsi holka a já holky nebiju a navíc máme takovou jistou disciplínu - používat jen v nouzi!
Jo, ale asi bych ti něco určitě z Capoeiry ukázal-))jen tak (vsadil bych se, že by ses do mě zbláznila, já vim jak nato reagujou holky u nás třeba při těláku-))
No, sem určitě dost vyváženej a ohebnej...Pamatuju si, když sem s Capoeirou před asi 5 lety začínal chodil sem k ňákýmu fakt těžce debilnímu učiteli. Jo, menoval se Veverka, byl z Česka, uměl hovno a jenom kecal...snad 50 lidí tam ten parchant vyhodil jenom zato, že neuměli provaz. Ale jo to se dá pochopit, jenže von ho nedoved taky a jak tě má takovej člověk motivovat?No pak sem našel Romela (toho mám až do teď), brazilce, kterej perfektně kuňká česky a hlavně to skvěle umí! On mě teprv naučil (a teď už se vážně vytahuju, naposled) pořádně Gingu a taky bezvadnej kop ve stojce na jedné ruce - Martelo...Ale sakra už radši zmlknu, trošku moc se rozjíždím...Capoeiru mám prostě strašně moc rád a hodně bych pro ní objetoval

Ale ne, nikdy sem neměl v posteli víc jak jednu holku. Myslel sem to tak, když si moje bejvalka s kterou sem se vyspal o mě povídala třeba se svojí nej. kamarádkou...Děláte to přece že jo?Vždycky kluka rozeberete na zubatý kolečka jakej byl a jak ten jeho vypadá...

Jo to je krutě příjemný s pěknou holkou při tanci pěkně zblízka...ale na to sem měl nejradši ploužáky od Phila Collinse na školách v přírodě, ty jo to bylo super! (škoda, že teď už se tancovat na Phila Collinse nikdo neodváží)
V tanečních to bylo sice prima, ale člověk to občas nevnímal tolik jako při ploužáku. Každopádně vidět tě při s

Folley, přidáno 14.3. 2004 20:32:06
kotě: úplně přesně! Zářim i teď když to píšu a sem jak malej kluk když to řikám! ha ha, to je přesný ( a když mě za to lidi vyfakujou ani nevíš jak mě to sere...Můžeš to zkusit) Ale na našeho učitele nemám, ten se vážně nejvíc rozzářil když se mi poprvý na 280 pokus, kdy jsem měl fakt už dost podařila otočka (já vim, že se chlubim) s kopem ve vzduchu. Je strrrrašně moc těžká, ale mě se povedla jako jednomu z mála! Menuje se fakt hustym názvem jako sama je - je to ňák meia-lua de compaso.A určitě by se ti líbila, je hrozně efektní...
Fakt že jo!! Capoeira je nesmírně elegantní hlavně teda v lehkosti. Musí do toho člověk prostě dát svou duši, vcítit se do hudby, Capoeira je v podstate tanec a tančí se vždycky přece na hudbu! Tzn., že máme svoje hudební nástroje (já na ně zatim moc neumim, ale brzo se do nich pustim) hraje se na Berimbau a kdybys viděla a slyšela jak to k sobě úžasně zní...Prostě mega sexy exotika!
Jinak doufám, že si ze mě neutahuješ, že ti to řikám zbytečně a jestli jo, tak víš co potom je ta tvoje samba...Ale ne, kdyžtak mě prostě zaraž...
Ne to fakt ne. Mám soukromýho učitele, je nás tam jen šest a Capoeira zatim nepobrala v Česku moc zájmu (nikdo moc neví o co de, prostě to sem nepřišlo, ale já věřim, že se to časem změní). Občas se něco pořádá, po školách, občas jsou i turnaje, jezdí se po Česku a tak, ale já mám jen soukromýho učitele, kterej nás občas dohodí škole na Olšanech v Praze

Kotě, přidáno 13.3. 2004 22:45:37
Folley: (pokrč.) A jak dlouho to děláš? Asi dlouho viď? Jsou v tom i nějaký soutěže,nebo jde to prostě někde vidět?
Máš pravdu,u latinsko.amerických tanců se dost vrtí zadkem :o) I já :o) Ale zase se například musíme držet celkem daleko od partnera (nemůžeme mu zase dát vše,navíc si to vrtění vychutná,že?:o) Kroky jsou docela těžký,
ale jak se naučíš ty základní figury,můžeš improvizovat a přídávat prvky z jiných tanců takže nakonec se to salse vůbec nepodobá :o) Ajaj, valčík miluju asi nejvíc z klasických tanců,když to kluk umí,neexistuje nic lepšího než se poddajně nechat vést,zlehknout mu v náručí a točit se po parketu jak na kolotoči,nádhera, a ta blízkost,ahúú!!Mazurka je přesně jak říkáš - ODPORNÁ!! Stejně jako polka,trapas na druhou!Jo zato break, to je něco, moc to neumím (jen salto vzad-sázka:o) vsadila jsem se že se o pětikilo že se to naučím,málem jsem si zlomila páteř ale stálo to za to,ráda se tím chlubím:o))) No ale hrozně ráda se dívám na kluky, kteří tím žijou :o) PS: nechlubíš se, každej něco umí, a má právo se tím pyšnit. taky umíš šermovat,škoda, tak jsem si říkala že když mě naštveš tak tě zapíchnu (prát se s Tebou nemůžu,sice si fandím že na holku má velkou sílu,ale není třeba psát že na Tebe,na žádnýho kluka nemám :o)

Kotě, přidáno 13.3. 2004 22:32:31
Folley: Skvělý!!Zbožňuju kluky když vypráví o něčem co dělají rádi, škod aže tě nevidím,určitě máš takový ty rozzářený oči a nadšenej výraz,všechno Ti na těle jen hraje...kruci,to by stálo za to,vidět to:o) To jsem ráda,že aspoň někdo má rád prsa menších rozměrů,taky zrovna neuchvacuje když taková prsatá holka běží a všude se jí to třepe,fuj!Já mám to štěstí,že aspoň můžu chodit nahoře bez aniž bych je měla někde u kolen :o) A co se týče mužských velikostí,ten střed je nejlepší (jako asi ve všem),když je moc velkej,vážně to pěkně bolí (to se mi jednou stalo,den na to jsem si nemohla ani pořádně sednout :o) a pak to není žádná rozkoš,že? :o) Píšeš že tvé dívenky pak mezi sebou neměli žádné trapné poznámky,chceš říct,že jsi jich měl víc než jednu najednou?:o) To bych chtěla vyzkoušet,ale můj kluk mě nařknul z toho že s bisexuálkou či lesbičkou nechce mít nic společnýho:o(
jakej mám zadek? No,malej ale kulaťoučkej,to dělaj ty svaly z jízdy na koni,z toho mám taky perfektní stisk stehnama :o)) Teda, úplně jsi mě nadchnul,chtěla bych vidět jak Capoeira vypadá když to člověk umí,musí to být nesmírně elegantní a dost sexy,já bojový umění moc nemusím,nesnáším to trapný trhání rukama,nohama a ty skřeky
(mám namysli judo atd..),ale tohle by mohlo být super,hlavně ty přemety ve vzduchu,s tebou bych se teda být klukem nechtěla poprat,musíš mít pořádnou sílu,nebo spíš musíš být perfektně mrštnej. To věřím,že to může být dost nebezpečný,tak na zlomení vazu,brr!

Folley, přidáno 13.3. 2004 20:42:24
Kotě: bavim)
jinak ty tance jak řikáš, znám je, ale neumim kroky! Smůla, vypadaj fakt úžasně sexy, hlavně holky u toho, jak vrtěj zadkem...(Ty asi taky vrtíš vid?)
Jinak maximálně z tanců ještě vcelku přesvědčivě ovládám valčík, čaču a tyhle. (jo mazůrku ještě, abych nezapomněl! Ta je totiž naprosto fantasticky příšerná, hlavně ve chvíli, když se mi skácela tanečnice a strhla mě sebou...Fakt zážitek). Jinak umim celkem good Breake dance (některý prvky, vycházej z Capoeiry).
PS: a s kordem taky umim...ha ha ha ha nevytahuju se moc co?

Folley, přidáno 13.3. 2004 20:29:27
Kotě: jsi legrační, víš o tom? Ne fakt mě bavíš
Já miluju prsa akorát!! Velký cecky sou odporný, nechutně se pode mnou při vrrrz vrrrz vlněj, ježiš to je naprsoto příšerný!! Bleee no dost o tom. Mě vzrušujou na holkách jiný věci! Možná ti to časem povim
Hele rozhodně nemám africkej průměr, jsem typicky evropskej, ale mám ho prostě cool...Já jako porota si ho schvaluju! Líbí se mi a miluju ho...A mé bejvalky, když mi stáhli boxerky (to sou pěkný rýmy) rozhodně nevypadali jak žábi, když je někdo právě dusí. Dokonce si i myslim, že potom mezi s sebou neměli svý klasický trapný poznámky a nedoplňovali svým hloupým - hí hí hí hí hí híí...No takže, to je tak k tomu..
Hele a máš pěknej zadek? Nebo snad zadeček (sorry, ale většinou se ptám přímo)
Jinak jasně Capoeira je děsně sexy, líbilo by se ti to...Máme svůj bojovej úbor, vlastně jenom plátěný kalhoty...Capoeira ale neni tolik o boji, jako spíš o radosti z pohybu...Pro boj sou lepší věci, řek bych že úplně nejlepší je Thaj Box a samozřejmě Jeet Kune Do a různý jiný styly v Kung Fu... Nejhorší je podle mě určitě Taekwon-Do i když vypadá pěkně, k ničemu člověku neni...
Capoira je nejspíš taky dost na hovno, ale ta je o něčem trochu jinym...Máš pravdu, je o rychlejch úskocích, které protivník nečeká, je hodně o akrobatice, hlavně Capoeira Regional a všechno, všechny pohyby a otočky, který udělám vycházej z tance...z Gingy...Ginga dělá z Capoeiry právě něco tak úžasnýho, vycházej z ní převážně kopy, přemety, žádný chytání a když se kope tak ve vzduchu nebo ve stojce. No je to prostě úžasný, je to rytmus, je to radost, je to rotace, je to tanec!
Ale musim silně varovat špekouny, ať k tomuhle ani nečuchnou, pro ně je to hodně nebezpečný né-li nemožný, Capoira neni pro všechny a často se člověk nejlépe zraní sám, než od toho druhého.Pokud by se tim pádem špekoun nedotočil v saltu a já mu z legrace odtrhl žíněnku z místa dopadu asi by to pro něho bylo dost nepříjemný...(pokud by to vůbec přežil a to bezesrandy!)
No, takže to je ke capoeiře vše (hrozně rád se o tomhle

Kotě, přidáno 13.3. 2004 11:45:35
Folley: Ok, jsi upřímnej,já budu taky, mý poprvé bylo taky takový celkem rozpačitý,nehledě na to, že ten kluk nebyl panic,tudíž mě taky spíš rozpaloval strach abych neudělala nějakou kravinu,jak mám ve zvyku :o) No co si budem povídat,ty teoretický znalosti byly na hovno,všude jsou k mání obrázky nahých lidí ale když to vidíš na vlastní oči,tak nevíš kam s něma :o) ale na to,abych se pohříbavala to nebylo,na druhej pokus už to bylo ono :o)) no hlavně že Ty jsi nezahořkl..
no k Tvému vzhledu, musím trpce podotknout že jsme si vcelku podobní, jsem ten tmavej typ s tmavěhnědýma očima a vlasama,postavu mám taky dobrou, žádný chcípáček ani kulička,spíš taková cvičenka (když jsem vyrostla mezi klukama,musela jsem se naučit bránit :o) dlouhý nohy,štíhlej pas,jen ty prsa by mohly bejt větší,no ne že bych byla nějaký žehlící prkno,ale jen tak "akorát do ruky" se mi moc nelíbí :o( , no ale pichlavou poznámku mít ani nemůžu když vesměs podobná,až na určitý partie,ve kterých já zaujímám tu menší velikost (au,au!) předpokládám že Ty naopak tu větší (AÚ AÚ!!!) Takže takovej Antonio Banderas říkáš :o)) Nebo spíš Vlastimil Harapes :o)) ne sorry,nikdy jsem neslyšela že by kluk měl takový zájmy-taneční bojový styl,kruci to zní sexy! Tak to máš v malíčku takový ty úsporný pohyby,vyčkáváš a pak zaútočíš rychleji než barakuda,co?:o) Ne,popiš mi co Capoiera obnáší,o tom jsem nikdy neslyšela.PSS a když tak brazilsky naladěn,umíš salsu nebo sambu?To zase žeru já!Z bojových umění perfektně ovládám akorát tak facku a umím dobře podrážet nohy :o)) ale uchvátilo mě umění samurajů (chodila jsem na historický šerm,nebyly prachy,musela jsem se rozhodnout mezi tancem a kordem,koukám ale Ty jsi to prostě spojil dohromady,fakt chytrý!no nevím jak bych vypadala kdybych při tangu místo růží mávala mečem :o))

Folley, přidáno 12.3. 2004 23:30:59
Kotě: mně to může bejt jedno, sem dobře obdařenej a mám zkušeností dost...Kdybych nebyl, tak by mě to taky nesralo, páč bych to bral s nadhledem, kapišto? tak fajn
V ostatnim máš pravdu, nestrapňuje se...Když sem šukal poprvé, fakt se mi ulevilo, že holka držela hubu (alespoň před klukama)...Větší trapas sem snad ani nezažil, tohle bylo TOLIK děsný, že jsem měl vážně sto chutí pohřbít se zaživa! Fakt pekelná vzpomínka, ale nějak se začít vždycky musí...
Budeš se divit, ale umim bejt gentleman.
PS: asi to bude znít hloupě, ale nevim jak bych ti jí poslal nemám k tomu asi ani vybavení (doufám, že si to nymfomanka jako ty nevykládá dvojsmyslně)No ale jestli chceš, můžu se ti popsat - jsem snědej což si asi nečekala, mám černý vlasy a mám i skvělou postavu. Ne, fakticky skvělou, dělám Capoieru (abych doplnil)...Brazilskej taneční bojovej styl. No a zbytek si můžeš vysnít a případně mi napsat pichlavou narážku

Kotě, přidáno 12.3. 2004 19:37:27
Jo jo starý koleje jsou nejlepší!
No, možná je to stupidní ale říkej si co chceš, pořád to dost dobře zabírá..! V téhle situaci je Ti to šumafuk, ale v reálu by Tě to moc nepotěšilo.To mi zase nelži. Ale tak jako kluci neříkaj holkám že má blbou kundu (že ji má malou, to se většině líbí :o) tak holky neříkají klukům,že ho má malýho, jo ja
sně, obecně si z toho všichni dělaj srandu,je na to milión trapných vtipů
ale když už spolu dva lidi spí,tak drží hubu,není totiž nic horšího než ponížení, no a pokud to nebyla jen známost na jednu noc,tak pak je jim to už tuplem ukradený! No navíc pánové jsou gentlemani, že Folley???
PS: Když už tak solidně bráníš kluky, tak pošli fotku,já to nekriticky zhodnotím :o)))

Folley, přidáno 11.3. 2004 22:14:18
Kotě: jo fakt přiznávám, to tvý minulý by mě málem utopilo, naštěstí jedeme zase ve starých kolejí...ufff!
MNO, takže co říct ke zblitku (nebo zbytku) cos napsala...Řeknu ti to asi takhle - kluci sou zvyklí, že je ženské ztrapńují moc rády v téhle tématice! Každá to udělá, musí se přece něčim stupidnim bránit...kluk? ten neurazí holku, neřekne jí - ty máš malou kundu nebo s tebou se mi píchá blbě, vůbec to neumíš...Proč to neřiká? že se mu to líbí s každou?? ne!! Protože neni tolik stupidní...

Kotě, přidáno 10.3. 2004 19:45:34
Bohudíky máš pravdu, neznám Tě, jen mi šlo o tu chvilinku zaváhání, vidíš jak jsem na Tebe hodná, Ty plesnivej valachu? Chloubu?? Ha ha ha, ačkoliv, říká se že kluci s krátkým rozumem ho mají dlouhýho, ovšem jestli ho umíš používat tak debilně jako ten svůj zbyteček rozumku,tak to musí být pěkná bída...:o(
Folley, přidáno 10.3. 2004 15:06:33
Kotě: to je dost hloupý a dost nepravděpodobný...A nepamatuju se, že by nějaká moje holka která by viděla mou chloubu mezi nohama (wooooow) byla tak ráda hádavá jako ty...Pokud si ovšem nehraješ...(nicméně dobrá otázka, vyjímečně jsem trošinku váhal s odpovědí..ale...ha ha opravdu vyjímečně)
Ano neexistuje, já sem na to taky jednou přišel, ty nadrbaná klisno

Kotě, přidáno 9.3. 2004 20:23:53
Jo a kde bereš tu jistotu že Tě neznám???? V jednom máš zasranou pravdu, ve skutečnosti to NEEXISTUJE!
:o(

Folley, přidáno 9.3. 2004 17:00:13
kotě: no, naštěstí se to nemůže stát, je to - a ted pozor - jen fantasy...Ha ha chápeš? není to skutečné, neexistuje to...A co se týče tebe - tebe bych rád viděl mezi psi...Třeba čivavi...Ty by si s tebou pěkně pohráli na kousanou...
PS: jak vlastně víš jak mám velkýho ptáka, když si mě v životě neviděla a jak vlastně víš, jak velkýho ho maj skřeti, když to Tolkien nikdy nezaznamenal...Co?

Kotě, přidáno 8.3. 2004 17:34:22
Ani nevíš Folleyi jak by Ti to tam pod těma sloníma tlapama slušelo! No, neboj jsem milosrdná, i mezi ty skřety bys vcelku zapadl ( prostě prcek mezi obry!)
Folley, přidáno 16.2. 2004 21:51:04
Minas: ale ne dítě i já občas mám svý období, jenom je to holt vyjímečné...Ne jako u Vás, že? ha ha ha co naděláš
Minas, přidáno 15.2. 2004 21:00:59
Fooleyi - dokazal jsi neco uzasneho - alespon ted ctu prispevky jinych kriplu a hovad (to jsou prece vsichni na svete, krome tebe, ne?) a snazim se neopakovat, to je fajn, ze?
Folley, přidáno 9.2. 2004 22:31:42
tejka: seš kripl už kvůli tomu, že ti je hovno rozumět...Nauč se češtinu a pak sem můžeš chodit...Máš moje dovolení, jsem tu něco jako king...Ale do té doby se radsi jdi zahrabat do toho vašeho ubohého a vylízaného národa!
tejka, přidáno 9.2. 2004 7:44:47
maju prehnane kly ale inak je to celkom slusne. no ale nemali im tak prečačkat kly. ale aj tak je lotr jednicka a nudim sa som v skole a vela toho neviem tak som zvedava ako dnes dopadnem aaaa

Folley, přidáno 6.2. 2004 21:49:17
Radek: správně hochu, konečně to jeden pochopil, ses jen srac kerej neumi psat! to je jeste dobre ne?(kamaradit se ale nebudem, ja srac rozhodne nejsem...)
no nic pokracujem vesele dál
Prichozi nade mnou bude tentokrat skvelej jak moje spuchrelý paty a plesnivej od nakyho svinstva prozranej palec na noze...Uvidite sami, ze budu mit zas pravdu...(ja vim, ja vim...mate me moc radi, ostatne co bych pro vas vsechno neudelal,ze?)

Radek, přidáno 6.2. 2004 18:25:29
To je hust!!!
folley, přidáno 6.2. 2004 14:48:45
no...slyšeli jste ho sami, neměl jsem pravdu?
Další příchozí nade mnou bude totální chudáček a hovádko v případě, pokud se jeho příspěvek bude jakkoli týkat mé láskyplnné osoby...

Sauron II., přidáno 6.2. 2004 14:15:24
Nechtěl bych bejt v kůži toho, co ty Olifanty nepodjede...
Folley, přidáno 4.2. 2004 23:10:57
príchozí nade mnou je kripl a chudák
Folley, přidáno 30.1. 2004 12:04:37
Vypadaj trosku jak chobotnicky
Folley, přidáno 30.1. 2004 12:03:45
Fakt z toho de hruza! Kam se hrabou naky blby Hvezdny Valky nebo Jursky Parky. jsem vazne moc rad, ze takhle nevypadaj normalni sloni
Folley, přidáno 30.1. 2004 12:02:04
Je to prekrasny!! Ale oni prisli z Indie nebo vodkad
Tina, přidáno 12.1. 2004 14:12:06
tam dole aj neco je?!
Matti, přidáno 8.1. 2004 13:49:24
Z těch dole moc nezbude!
Polin, přidáno 8.1. 2004 8:19:14
vždyť ze všech zbyde jen kašička!
Šaman, přidáno 29.12. 2003 0:54:20
Tak to uz prestava legrace... Listky kupuju na balkon a dozadu, jeste by to na me slaplo.. :p
skun, přidáno 17.12. 2003 14:52:42
Říká se, že slon na člověka nešlápne, Olifant nešlápne vedle_ _ _
Rosbief, přidáno 15.12. 2003 18:55:48
Kolik vlastních vojáku rozmačkaj?Hádám.........deset tisíc?
Angie, přidáno 11.12. 2003 13:46:21
že by Hanibal?
Lothmíril, přidáno 10.12. 2003 14:03:02
Nechcela by smo byt tam dolu...:-)
jetz a katy, přidáno 10.12. 2003 11:34:30
pak ze je slonu malo
Haradrim, přidáno 9.12. 2003 21:26:08
Ach ta krása. At zije Haradrim a jeho nepřátelé zhynou pod kly olifantů!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

skun, přidáno 8.12. 2003 12:43:41
Mají olifanti strach z myší, tajako sloni??? :)
Hudsone, přidáno 8.12. 2003 11:09:15
lol
Glumík, přidáno 7.12. 2003 19:07:02
Užasné, krásné, tohle je perfektní fotka.:)
Jirka, přidáno 3.12. 2003 19:20:17
U nás v Hodonínské ZOO majů take takové.
Darthie, přidáno 1.12. 2003 23:19:32
Whoa. To je sila.
Murdoc, přidáno 1.12. 2003 11:46:43
No, jak ty roztomilí potvůrky zastavěj, to mě fakt zajímá...
Inyd Eleday, přidáno 30.11. 2003 13:51:53
WOW!Už se nemůžu dočkat!To bude nářez!
Huga, přidáno 28.11. 2003 22:16:24
Tohle bude v kině síla.
Huga, přidáno 28.11. 2003 22:14:04
Jééžiš, málem jsem přišla o oko, jen co jsem to otevřela. Naštěstí jen málem. Byla by to hrůza zrovna teď, když už je termín dodání DVD otázkou několika hodin. (No dobře, přehánim - několika desítek hodin)
evik, přidáno 28.11. 2003 20:55:48
tak to je fakt bozske
Silwen, přidáno 28.11. 2003 12:59:39
Glum :0))))))))))))))
Na tohle se fakt těším.....BUM BUM!!!To bude bitva!!!

skun, přidáno 28.11. 2003 10:23:50
Noldor: Možná už byl plenj a tak ho vyhodili! (je to fakt vysoko! a ešče se to kolíbe na všecky strany!!!) Přece jenom, vysypat ho nemohli...!:):):)
Noldor, přidáno 27.11. 2003 22:04:10
4skun:to ne ja si myslim ze tam kybl meli.:)

Buditel, přidáno 27.11. 2003 21:55:24
Připomíná mi to takový ten klasický záběr ze Stárvors (ale nevim z jakého dílu), jak tam pochodují po jakýchsi pláních jacísi obří čtyřnozí bitevní roboti s kanónama pod čenichem...možná víte co myslím...
korsetik, přidáno 27.11. 2003 14:07:15
tak mě napadá, že ty lidi na zemi, nebo co to je, to bude asi bolet...
Glum, přidáno 27.11. 2003 12:33:31
My jdem,my jdem!My Gondorskou zeď rozbijem!
wooloong, přidáno 26.11. 2003 22:05:05
Monumentální!!!! :o)
Spiritwolf, přidáno 26.11. 2003 19:41:12
TY KRAVO!

skun, přidáno 26.11. 2003 13:12:37
Co si myslí druhej Olifant z leva?: "Takhle se podrbat na zádech, vyválet se v blátě, to by bylo žůžo!"
Co si myslí voják nahoře v nejvyšší věžičce na Olifantovi?: "Nejsou tu hajzlíky! Tady fakt nejsou hajzlíky, ani kýbl!!!"

Gismoo, přidáno 25.11. 2003 20:53:31
spíš bych řekl, že je to sesynchronyzovaný s pohybem olifantů, který strašně rychle běžej
ale jinak souhlasim s Belem: uhháááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

Malcolm, přidáno 25.11. 2003 19:17:42
No jo. Podle stupně rozmazu těch paňáců soudím, že tohle bude jeden z megalomanských "Jackson/Lesnie" obletových záběrů. Paráda... WETA teda řádí.
b, přidáno 25.11. 2003 18:38:54
keby sa aspon trochu menej podobali na slonov....
Ungolianta, přidáno 25.11. 2003 18:07:36
Belcarnen: ty se asi fakt těšíš :-D
skun, přidáno 25.11. 2003 16:59:18
Neznámý voják na Olifanta: "Dávej bacha, šlapeš mě po nohách!!!"
Ruby, přidáno 25.11. 2003 16:00:15
Nepřehnali to trošku s tou velikostí...? Ale jinak... sákryš, začínám se zase těšit!!! :-)
pip, přidáno 25.11. 2003 14:33:53
Uplně mám pocit, jekoby se to fakt híbalo :)
Jan Belcarnen Čeřovský, přidáno 25.11. 2003 13:50:09
Tohle na velkém plátně s pořádným zvukem... uháááá...
Jovenar, přidáno 25.11. 2003 13:03:45
Tak tohle fakt úchvatný, to bude záběr, při kterým se člověku tají dech... už se těším...
NinqueElen, přidáno 25.11. 2003 12:59:34
To je úžasný jak se promenádujou mezi těma prckama!

Diskuze čtenářů na těchto stránkách není provozovatelem serveru nijak moderována a upravována. Provozovatel nemá vliv na obsah jednotlivých příspěvků a nenese za ně zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo kterýkoliv příspěvek smazat, pokud bude odporovat normám slušného chování.
Jméno: E-mail:

Komentář:

Přepiš heslo   --> 

[ Na stránky o filmu Pán Prstenů ]

Pozvánka na TolkienCon 2020
Dne 4.11.2019 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 0
Pozvánka na TolkienCon 2019
Dne 12.11.2018 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 1
Pozvánka na TolkienCon 2018
Dne 8.11.2017 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 1
Pozvánka na TolkienCon 2017
Dne 7.11.2016 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 158
TolkienCon 2016 – fotky, video, atd. (doplněno: 18.1. 11:58)
Dne 18.1.2016 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 116
Pozvánka na TolkienCon 2016
Dne 12.11.2015 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 249
Pozvánka na TolkienCon 2015
Dne 9.11.2014 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 1
TolkienCon 2014 – fotky, záznamy tak vůbec (doplněno: 24.1. 22:47)
Dne 23.1.2014 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 27
Pozvánka na TolkienCon 2014
Dne 9.11.2013 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 156
TolkienCon 2013 – fotky, reportáže, přednášky a tak vůbec (poslední aktualizace 29.1. 21:19)
Dne 26.1.2013 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 42

O čem se psalo před rokem?

 
[ Všechny články / rozšířené hledání ]


...::: Film Pán Prstenu - The Lord Of The Rings Movie na webu JCsoft's Fantasy :::...
Vytvoril a spravuje pro vás Jan "Belcarnen" Cerovský
Optimalizováno pro Internet Explorer 5+ a silné nervy