Úvodní stránka
TolkienCon 2023 >>
Články, zprávy (566)
Nejnovější fotografie
Vaše recenze (481)
Základní informace
Obsazení - herci
Archiv fotografií
Ukázky a další videa
Místa ve filmu
Hudba
Poradna (50)
Výuka elfštiny
Něco ke stažení
Temné zvěsti
Diskusní fórum
Názory, úvahy
Komentáře k filmu
Adresář LOTRů (620)
Bannery webu
WebRing
Odkazy

Kdo jsem já ...
Fantasy novinky
Bazar knih Tip!
Autoři a díla
Povídky,recenze
Fantasy galerie
Fantasy odkazník
On-line chat
Testy a ankety
Filmy a seriály
Hudba
Počítačové hry
Download

Do oblíbených
WAP verze (info)
Výchozí stránka

Kontaktní mail:
Cerovsky@jcsoft.cz

Zde může být
VAŠE reklama !


Filmy online
CSFD.SK
Trailerzone
Pevnost
UNREAL EDITOR
Gameplanet
Abarin DrD
SFK Palantír
Další weby...

Stránky si právě
prohlíží 1134 lidí

Celkem návštěvníků
11588334

English version here

Nejen o víně vážně i nevážně... ochutnávky v Praze a blízkém okolí


[ <<< Další článek ] [ Všechny články ] [ Předchozí článek >>> ]

Belcarnen
10.8. 2004
Detailní popis děje rozšířené verze Návratu krále! (doplněno 11.8. o několik otázek a odpovědí)Verze pro tisk

Detailní popis rozšířené verze Návratu krále!
Překlad Belcarnen a (v)Eru
Jedi_the_white, který loni perfektně a spolehlivě informoval o rozšířených Dvou věžích, se vrací s popisem toužebně očekávaného rozšíření Návratu krále. Původní text jsem pro vás společně s Veru přeložil, ale upozorňuji, že obsahuje spoustu "spoilerů", takže pokud se chcete nechat překvapit, nečtěte dále :-) Však to znáte už z dřívějška.

Kdo si v rozšířené verzi polepši nejvíce? Éomer, Smíšek, Pipin, Gandalf (konečně vyzní více jeho výjimečné schopnosti a je více jak ho známe z knihy). Dokonce i Aragorn se vytáhne trochu víc. Nepřibylo moc scén s Glumem, snad jen jedna další konfrontace se Samem, krom té, kdy je vedl k Odule. Cesta Froda a Sama skrz Mordor je konečně mnohem obtížnější záležitost proti tomu, co jsme mělo možnost vidět v kinech. Ve filmu je zpátky kupa scén, které lze vidět v traileru.

Uvidíme poslední konfrontaci mezi Gandalfem a Sarumanem, Théodenem a jeho bývalým rádcem Grímou. Po scéně, ve které Stromovou promluví ke Gandalfovi, že "je tu ještě čaroděj, s nímž je třeba se vypořádat : támhle, zamčený ve věži", následují nové záběry. Gandalf zvolá na Sarumana: "Sejdi dolů Sarumane a tvůj život bude ušetřen!" Ale Saruman odvětí: "Ušetři mne své lítosti a milosrdenství, je mi k ničemu!" Načež se chopí hole a vypálí na Gandalfa a Stínovlase ohnivou kouli, jež se však mine účinkem. K Sarumanovi promluví i Théoden, ve snaze zjistit, zda lze nějak uzavřít příměří. Saruman upozorní na to, že Gríma stojí za Théodredovou smrtí. Gríma naštvaně vzkřikne "Ne!", ale Saruman jej nazve červem a srazí na podlahu věže. Théoden se pak snaží usmířit s Červivcem, který byl ostatně dříve rohirem, přesvědčit jej, aby přestal poslouchat Sarumana. Ale Saruman Grímu stále uráží, až pohár trpělivosti přeteče a Gríma plný hněvu svrhne Sarumana k jeho konci. Jakému? To si musíte počkat. Ale ani Gríma nezůstane ušetřen, když se setká se svým přesně mířeným osudem poté, co shodí palantír z Orthanku.

Přesuňme se na křižovatku, kde spatříme jednu z vizuálně nejúchvatnějších scén filmu, když hobiti pohlédnou na věky stojící sochu krále lidí, která byla poničena skřety, kteří ji srazili hlavu. Frodovo utrpení při tom pohledu je umírněno zábleskem naděje, když si všimne hlavy ležící na zemi. "Same! Král má zase korunu!" A spatříme kamennou hlavu, kterou obepínají krásné rozkvétající květiny. Ale kde je naděje, nebývá daleko ani zlo... Glum nenechá hobity užívat si trochu té radosti... hobitci se nesmějí zastavovat! A opět je vede blíže "k ní". Střih na jezírko, kde Glum mluví sám k sobě...

A vracíme se Edorasu. HAIL THE VICTORIOUS DEAD!!! Čím lépe uctít mrtvé spolubojovníky než soutěží v pití. Legolas: "Takže soutěž v pití. O co jde?" Gimli: "Poslední na nohou zvítězí." Kdo vyhraje neprozradím, i když si myslím, že většina z vás už tuší. Ale vezměte to takhle - může se elf opít? Nemyslím, že v dodatcích je to vyřešeno. Scéna "Oko nepřítele je v pohybu" nabývá po soutěži v pití nového významu :-) Ale zpět k rozšířené verzi. V Edorasu ještě Aragorn spatří "spící" Éowyn. Celá scéna hezky ilustruje lásku Éowyn k Aragornovi a jeho respekt k ní.  Mnoho z vás už vidělo část scény, ve které Éowyn chytne Aragorna za ruku, když odchází z místnosti. Aragorn poklekne vedle její postele. Pozdější scéna, kdy jí před odjezdem na Stezky mrtvých říká "Je to jen stín a myšlenka co miluješ" nabývá na síle. V Edorasu si Éowyn stále ještě plně neuvědomuje, že osud její a Aragornův nikdy nesplynou. Každý má svou cestu, po které se musí vydat. Teprve v táboře v Šeré brázdě Aragorn konečně vyjádří, že jí prostě nemůže dát to, co ona hledá. Další scény v Edorasu, jako například s Pipinem a palantírem, jsou více méně netknuté, snad jen konverzace ve Zlaté síni má nějaký ten dialog navíc.

Přidáno bylo několik záběrů Roklinky, především scény s Elrondem a Arwen.

Pár hezkých malých scén se objevilo navíc v Minas Tirith. Například i ta nastíněná v traileru, ve které Gandalf a Pipin koukají z balkónu v citadele. Samozřejmě nemyslim tu, která byla již v kino-sestřihu. Rozšířená verze zabírá Gandalfa s Pipinem jak zepředu, tak i z pohledu z místnosti. Baví se o Bílém stromě, proč jej hlídají stráže a že jednou možná znovu rozkvete. Delší rozhovor v místnosti. Pipin přinese Gandalfovi něco k pití, chvilku předtím, než jdou balkón a "vše je tak tiché." "Sauron nenáviděl západ skrz mnoho věků, je to nenávist jež prýští z hloubek času a přes hlubiny moří." Tuto scénu je možné vidět i na jednom z bonusů na DVD s kinoverzí filmu. Uvidíme další scénu s Denethorem, který nemůže vystát svého syna, který jej zradil a nechal Froda jít, místo aby mu přinesl mocný dar. Faramir se snaží otce přesvědčit, že prsten by nemohl být použit proti Sauronovi, ale Denethor to samozřejmě nechce slyšet (více o této scéně zde). Díky přesvědčivému výkonu, který převádí John Noble, máte v rozšířené verzi filmu ještě více důvodů Denethora nenávidět. Bez debat jedny z nejsilnějších scén celého filmu jsou právě ty s Denethorem a Faramirem.

Všiml jsem si několika drobných změn v bitvě o Osgiliath, pár záběrů z nových úhlů a tak. Není to nějak přehnané, aby to vyznělo ve smyslu, že posádka v Osgiliathu mohla skřety porazit, ale tak akorát. 

Smíšek přísahající věrnost Théodenovi. Skvělý přídavek! Jak se Rohan připravuje na přesun do Šeré Brázdy, přichází ten malý hobit s mečem, který patřil Théodenovi když byl ještě malý chlapec: "můj pane, mám meč... a nabízím vám své služby, králi Théodene." Smíšek se skloní před králem. Théoden se mu podívá do očí: "S radostí přijímám." Pak jej vezme za ruku a pomůže mu vstát z kolen a praví něco ve smyslu: "pojedeš s námi, pravý rohanský pane."

Nekonečné schodiště z Minas Morgul je doplněno o několik nových záběrů, které ukazují krajinu a okolí města. Vše ostatní zůstalo bez změny. Frodo stále posílá Sama domů.

Uvidíme, jak vzniklo přátelství mezi Faramirem a Pipinem. Moc hezké scény mezi Billy Boydem a Davidem Wenhamem. Faramir poprvé uvidí Pipina v uniformě v Bílé Věži a řekne Pipovi, že chlapec, který uniformu nosil, místo toho aby studoval jako jeho bratr, snil o bojování s draky. Tak se Pip dozvídá, že uniforma patřila Faramirovi, který ještě poznamená, že mu tak úplně nesedne. Pipin se smíchem odvětí: "Jsem vyšší, než jsi býval tenkrát ty. Ale už nemohu vyrůst o mnoho víc, tedy krom do šířky." Další scéna je, když Pip hovoří s Faramirem o tom, jaké to bylo vyrůstat s Boromirem a Denethorem, když Boromir byl ten silný a otec tak tvrdohlavý a neústupný. Pipin říká: "Tvá síla spočívá v něčem jiném... Než bude konec, tvůj otec si to uvědomí." A další scény, kde se Pipin ptá, proč je Denethor tak naštvaný a říká: "Pomohl bych, kdybych mohl." Faramir odvětí: "není nic, co bys ty mohl udělat." Všechny tyto scény jen zesilují moment, kdy Denethor praví Faramirovi, že by byl rád, kdyby Faramir zemřel a Boromir žil. Pocítíte, proč je Pipinův výraz při větě: "Jelikož jsi přišel o Boromira, vykonám místo něj, co bude v mých silách" takový jaký je.        

V táboře rohirů uvidíme pár hezkých nových věcí. Během zastávky na napojení koní praví Smíšek k Éowyn to, co si o něm všichni muži myslí: "Vím, že toho nemohu udělat mnoho. Jsem hobit a vím, že nemohu zachránit Středozem." Následuje další emocionálně vypjatá scéna, která opět posiluje jedno z hlavních témat celého příběhu - přátelství. "Chci jen pomoci svým přátelům. Ale více než co jiného je chci znovu vidět." Další scény více méně stejné, pouze trochu více dialogu při předání Andúrilu: "Každá cesta, kterou jsi šel, skrze divočinu a války, vše vedlo k této chvíli."

Stezky mrtvých si konečně zaslouží toto označení. Už žádný rychlý skok do města s armádou mrtvých, teď už cesta chvilku potrvá. Legolas má nějaký ten dialog. Aragorn, Legolas a Gimli se plíží okolo rohů a sledují cestu, všude se válí spousty lebek. Gimli má sekeru stále připravenu k úderu, Aragorn drží v jedné ruce Andúril a v druhé louči. Konečně přicházíme k městu a následuje scéna "Kdo vstupuje do mé državy." Nakonec, když Aragorn pronese "Co řeknete" naposledy, mrtví zmizí a přikutálí se pár lebek. Země se začně třást a způsobí celou lebkovou lavinu. Naší trojce se podaří uniknout a dostat ze Stezek. Film se nás snaží přesvědčit, že Aragorn zklamal, ale že to teď nemůže vzdát, když mu Gandalf řekl, že musí hledat černé lodě. Lodě korzárů připlouvají po Anduině a Aragorn, Legolas a Gimli se chystají na pokus o jejich obsazení. Tři postavy přilákají lodě k pobřeží a najednou, z ničeho nic, se objeví mrtví. Aragorn nezklamal. A mám pocit, že jsem viděl i nějaké mrtvé lučištníky, fakt si nedělám srandu...

Obléhání Gondoru - parádička!!! Ti z vás, kdo si přáli lepší předehru k bitvě, ti, kteří chtěli lepší předehru ke GRONDu, máte ji mít! Skřeti s jejich malými beranidly marně se snažící prolomit brány Minas Tirith, tuny skřetů přicházející o svoje skřetí životy díky gondorským lučištníkům na hradbách. Nabídnou se vám nové pohledy na obléhané věže, z nich přetékají skřeti, město se stává totálně obleženo. Zpátky k bráně, ok, jelikož ta malinká beranidla nezabírají, je čas na GROND!!! GROND!!! GROND!!!

Nazgúlové podnikají mnohem víc náletů a působí mužům Gondoru mnohem víc škod. Beranidlo se probourá zdí tak, jak už to známe, v záplavě skřetů a Východňanů. Viděl jsem několik nových záběrů Východňanů. A zrovna když už si myslíte, že nemůže být hůř, Pipin v citadele se rozhlíží z balkónu, něco zahlédne, otáčí se a spatří Denetora odnášejícího stále živého Faramira do domu mrtvých, tohle je nová scéna, ukazuje pohled na odnášeného Faramira jako bychom se na něj dívali skrze Bílý strom, skrze jeho větve, ale vidíme ještě další věc. Bílý strom začíná znovu rozkvétat. Takže Pipin potají následuje Denetora dolů po mostě do hrobky, kde jak už je známo vykřikuje: "Ale on není mrtvý!" Pak Denethor vyhodí Pipina z hrobky a radí mu odejít a zemřít tak, jak se mu zdá nejlepší. Pip vyhledá Gandalfa, ten se mezitím snaží nabádat vojáky k boji proti silám Mordoru. Pipin vylézá zpoza rohu a sděluje Gandalfovi, co se děje v hrobce, společně se tam vydávají a tehdy se teprve situace ještě více vyhrotí. Jednička napadá Gandalfa na čtvrté hradbě města. Gandalf vyjíždí z tunelu na Stínovlasovi s Pipinem za sebou, Nazgúl přistává na zemi a Gandalf na něj volá: "Vrať se zpátky do propasti! Upadni do nicoty, která čeká na tebe i na tvého pána!" Jednička arogantně odpoví: "Blázne! Copak nepoznáš smrt, když stojí před tebou? Toto je moje hodina!" Tasí meč, který vzplane v plamenech a intenzivní souboj začíná. Pamatuju si, že Pipin je se ocitne veprostřed a strachy ztrácí vědomí. Boj zuří, mohutný údery Nazgúlova palcátu - ano, jsem si jistý, že to je palcát a ne meč jak jsem si myslel - drtí Gandalfovu hůl. Naštěstí se objevují Rohirové, Witchking je vyrušen a Gandalf se tak může vydat zachránit Faramira před jeho šíleným otcem.

Bitva na Pelennorských polích je mnohem akčnější, Théodenovi a Éomerovi příznivci budou velmi potěšeni. Fanoušky Éowyn také čeká nadílka. Poté, co je sražena z koně, setká se v souboji se skřety a hlavně s Gothmogem - jejich šéfem. Chcete vědět, kdo vyhraje? Počkejte si do prosince ;-)

Mnohem víc haradské a olifantí akce. Myslím, že jsem zahlédl nějaké mumaky drtící se o hradby Minas Tirith. Vypadalo to, jako když to dělají čistě za účelem prolomit zdi.

Po bitvě na Pelennorských polích a poté, co Aragorn přivádí armádu mrtvých, pole jsou poseta těly raněných a mrtvých, Éomer hledá svého strýce aby zjistil, že nejen on bojoval v bitvě, ale i jeho sestra Éowyn, která měla zůstat v táboře, zvedá ji do náruče a jelikož se domnívá, že je mrtvá, začne srdceryvně plakat. Karl Urban rulezz! Poslední rozhovor má nějaké přidané záběry, Gandalf mluví o Prstenu, že dřív nebo později padne do rukou Saurona, tím spíš, že se intenzivně snaží ho nalézt.

Mnohem déle trvá Pipinovo hledání Smíška, ne jako původně, kdy o něj málem zakopl, nyní mu trvá do soumraku, než ho najde.
V Cirith Ungolu přebírá jeden skurut kontrolu nad Frodovou mitrilovou košilkou. Vypadalo to, že jsou přidané nějaké záběry mezi sebou bojujících skřetů. Sam zabíjí Shagrata, scény se Samem a Frodem vylepšené nejsou.

Domy uzdravování - tady si přijdou na své milovníci Éomera a Aragorna. Vidíme jak se pečuje o raněné, jak Aragorn zahalen v plášti přichází uzdravovat Éowyn a on a Éomer sdílí velmi dojemnou chvíli. Éomer se velmi bojí o svojí sestru. Aragorn jí uzdravuje původním starým lékem. O Faramira se nejprve stará postarší žena, Ioreth, pak péči o něj přebírá též Aragorn. Milá scéna s Viggem a Davidem Wenhamem, Aragorn drží Faramirovu za ruku a podává mu stejný lék a Ioreth říká: "Legenda praví, že ruce krále jsou ty, které uzdravují." Takže Faramir i Éowyn jsou uzdraveni. Pak objeví jeden druhého, Éowyn to sice chvíli trvá, než se do Faramira zamiluje, ten jí pak přinese pelerínu s hvězdami, která perfektně sedne. Éowyn se obává budoucnosti, Faramir ji však utěšuje, bere její ruku do svých a říká: "Nemyslím si, že temnota přetrvá… brzy bude přemožena." Éowyn pak položí hlavu na rameno. Scény z Domů uzdravování v sobě mají hodně z ducha knihy.

Aragorn s palantírem - pěkně vypjatá scéna. Jakmile ho Aragorn bere do rukou, palantír vzplane, budoucí král pak vyzívá Saurona tím, že se mu sám dobrovolně zjeví i se znovuskutým mečem. Naoplátku Sauron zjevuje Aragornovi zlomek budoucnosti. Elrond sděluje, že Arwen zemřela, Sauron ukazuje Aragornovi Arwen mrtvou na lůžku. Byla to Aragornova nejhorší obava v klasické verzi a nyní ji vidí v palantíru. Jelikož se Aragorn podíval do palantíru, odlákal tím skřetí hordy, které se vydávají k Černé bráně, což nakonec pomáhá Frodovi a Samovi, kteří se zrovna vydávají na cestu k Hoře osudu.

Frodova a Samova cesta se stává ještě obtížnější když se dostanou do řady pochodujících skřetů. "K bráně, vy slimáci, pohněte sebou!" Skřet s bičem donutí Sama a Froda zařadit se do průvodu a tak jim nezbývá než pochodovat. Oba však zvládnout uprchnout a pokračují v cestě k Hoře osudu. Jejich cesta je o dost prodloužena. V jedné scéně vidíme vyčerpaného Froda, jak si sundává přilbu. Je na pokraji sil. "Už se nebudu vydávat za skřeta…" Frodo shazuje zbroj a Sam též i s jeho pánvičkou a hrncem. Také je tu ona dojemná scéna, kterou už jste mohli vidět na Comic-conu, Frodo a Sam odpočívají na skále, Sam vzhlíží k obloze a na tmavé obloze vidí jasně zářící hvězdu. "Pane Frodo… Tamhle je světlo. Něco krásného vysoko nahoře, kam nedosáhne žádný stín." Chudák Froro je ale tak vyčerpaný, kdo ví, jestli Samova slova vůbec slyší. Ale pro Sama je to záblesk naděje.

Bitva před Černou bránou - nové záběry, obzvláště s Ústy Sauronovými. Aragorn vyzývá Pána Černé země, ale před bránu vychází Ústa Sauronova na odporném černém koni ve zbroji. "Já jsem Ústa Sauronova, slyšte ho mluvit". Vysmívá se kapitánům západu, říká jim: "Mám rozkaz předat vám tohle." Hodí před ně Frodovu mitrilovou vestu. Říká ji, jak strašně hobit trpěl a jak je Aragorn jistě potěšen, že to slyší. Teď Aragorn přestává být klidný, vyjednávání je konec, tasí meč a pouští se do boje s Ústy Sauronovými. Ukazuje se však, že ten má pouze ústa, ne však meč. Pak následuje ona scéna, kdy Aragorn vyráží proti skřetům se slovy: "Za Froda…" Ta má po slovech Úst Sauronových úplně jiný význam. Bitva samotná má pár nových vychytávek, Gimli má pár přidaných akčních scén, také Smíšek, Pipin a Legolas. Oproti Leglasovi Gimli nezůstává v bitvě pozadu.

Hora osudu zůstává nezměněna, prostříhána záběry z bitvy před Černou branou. Glum se na Sammath Nur objeví právě včas, žádná změna.
Korunovace je obzvláště krásná hlavně díky Faramirovi a Éowyn, kteří jsou úplně uzdraveni a šťastní, Faramir se stává poručníkem Gondoru, Éowyn našla svojí velkou lásku. V návratu do Kraje žádné změny, zůstávají Frodova slova o začátku čtvrtého věku. Šedé přístavy - zrovna když si myslíte, že už to víc emocionálně náročné být nemůže, že už z vás další slzy nevymáčknou, zjistíte, že se mýlíte. Dlouho jsem o téhle scéně přemýšlel a myslím, že nejlepší pro vás bude, když si je prožijete na vlastní kůži.

Několik doplňujících otázek a odpovědí:

Oficiální datum uvedení: podle všeho okolo 10. prosince v civilizovaném světě, odhadujeme únor v ČR
Nějaká ukázka nebo trailer bude? Zatím se neví
Jdou hobiti lesem než dojdou na křižovatku? Ano
Aragorn a ležící Éowyn - o čem se baví? O budoucnosti
Dalši dialogy v Edorasu má především kdo? Gandalf.
Roklinka - jsou hlášky z trailerů v rozšířené verzi? Většina
Uvidíme scény, jak Smíšek získal helmu, zbroj a poníka? Ano, tedy krom poníka
Jaké nové scény u Minas Morgul? Uvidí snad Sam hořící Minas Tirith? To zjistíte už brzy
Dotkne se Aragorn Éowyniny tváře (trailer)? Ne, to jsem myslím neviděl
Na Comic-conu bylo v ukázce vidět, že na lodě korzárů útočí jen mrtví. Napadnou je i Aragorn, Gimli a Legolas? Zabije Legolas Petera Jacksona a pokud ano tak jak? Ano. Jak uvidíte ve filmu. Jen se prosím zkuste nesmát.
Dobývání Gondoru - uvidíme více východňanů? Docela dost
Má witchking opravdu svou větu "Blázne! Copak nepoznáš smrt, když stojí před tebou?" Tak jsem to slyšel
Gandalfovu hůl zničí Witchking? Ano
Éowyn Gothmoga v souboji neporazí, že? Srazí ji k zemi a pokusí se utéct k lodím, kde ho odrovná Aragorn s Gimlim, že? Neřeknu. Ale máš dobrý odhad...
Co Gamling? Neviděl jsem jeho smrt
Co mlčenliví bdící v Cirith Ungolu? Jsou nějak aktivní? Rád bych řekl, že alespoň ječí. Ale mám pocit, že to byl spíše nějaký skřet a oni nedělají nic
Políbí Faramir Éowyn v Domech uzdravování? Jop.
Jak dlouho mluví Ústa Sauronova? Ne moc
Co se stane s mithrilovou vestou? Sebere ji gandalf? Zůstala na zemi
Zraní Ústa Sauronova Aragorna? Uvidíte
Co koně, proč zmizí? Po pravdě není vysvětleno kam se podějí
Co zlobři? Zabije nějakého Aragorn? Nebo Pipin? Jen Aragorn
Co přesně se poděje s Gimlim a Legolasem? Jen více bitevních scén
Co nová konfrontace mezi Samem a Glumem? Rychlá a krátká, nic zásadního
Uvidíme scénu “bratr a sestra” mezi Éowyn a Éomerem někde v Edorasu? Ano, totéž co v původní verzi
Bude tam nějak více zmínka o Denethorovi a palantíru? Jen když Denethor říká, že vidí víc, než si ostatní myslí
Co souboj Gandalf s Witchkingem? Sestoupí Gandalf z koně? Witchking bojuje podobně jako s Éowyn, palcátem a mečem. Gandalf z koně sestoupí.
Budou na konci dvě svadby? Polibky mezi Éowyn a Faramirem? Éomer se stane pánem Edorasu? Pohřeb Théodena? Bilý strom? Epilog? Nějaká ta svatba bude. Žádný pohřeb pro Théodena. Éomer se stává králem. Epilog? Řekněme, že všem se jejich příběh uzavírá.

Přečteno celkem 41764x, verze pro tisk

Další článek - Specifikace rozšířené verze Návratu krále (doplněno 29.9. o pár fotografií)

Předchozí článek - Sběratelská a rozšířená verze Návratu krále na DVD - novinky; Uvidíme Erkenbranda a Ghan-buri-Ghana?; Několik záběrů z rozšířené verze ROTK; Doplněno 6.8. - Faramir o scénách v rozšířeném Návratu krále

[ Všechny články ]  [ Nejoblíbenější články ]  [ Komentovat tento článek ]
unreceCef, poidáno 12.2.2023 17:55:16
Tecemotide is designed to facilitate uptake by APCs such as dendritic cells so that the peptide is processed and presented via class I and class II HLA molecules, thereby eliciting a CTL mediated MUC1 specific cellular immune response <a href=https://cialisshop.best&gt;cialis for sale in usa</a>
bikinly, poidáno 12.2.2023 10:46:12
Relative risks estimated from standardized incidence ratios <a href=http://zithromax.top>buy zithromax cheap</a> PubMed 18547772
Augmeft, poidáno 11.2.2023 14:06:32
<a href=https://brandviagra.top&gt;can you take cialis and viagra together</a> Any suspension for a fighter who has smoked marijuana out of the ring and not inside it should not be suspended
artipLE, poidáno 11.2.2023 5:44:10
9 ALOGPS pKa Strongest Acidic 12 <a href=https://cialis.boats>buy cialis online in usa</a>
torturn, poidáno 7.2.2023 16:36:44
Individuals from the Swedish Total Population Register were linked by personal identification numbers to the National Cancer Register Mattsson and Wallgren, 1984; Barlow et al, 2009, the National Cause of Death Register Rutqvist, 1985, and the Inpatient Register Ludvigsson et al, 2011 <a href=http://priligy.bond>buy priligy online safe</a>
gowlima, poidáno 7.2.2023 11:28:40
<a href=http://cialis.makeup>buy cialis pro</a> Disturbances in the menstrual cycle are not uncommon
fewbroope, poidáno 6.2.2023 11:45:44
In the SWOG trial 40 of patients had prior exposure to adjuvant tamoxifen, whereas this percentage rose to 70 in the FACT trial <a href=https://brandviagra.sbs&gt;how long does viagra last 50 mg</a> What is the most important information I should know about Humira Adalimumab
HetAidedo, poidáno 4.2.2023 6:03:48
Other gene mutations or hereditary conditions can increase a person s risk of breast cancer <a href=http://clomid.homes>cose clomid</a> Splenomegaly hydroxycobalamin miscarriage nails inundation
Sainelt, poidáno 3.2.2023 12:11:07
Should you avoid it if you ve already had cancer <a href=http://nolvadex.hair>does tamoxifen cause weight gain</a> fosphenytoin will decrease the level or effect of bedaquiline by affecting hepatic intestinal enzyme CYP3A4 metabolism
Ovabago, poidáno 3.2.2023 10:28:31
It seems that he has to study hard in the future, He remembered the spiritual shock he had realized, and when his mind moved, the purple red mental power furosemide teaching ati first expanded and then shrank <a href=http://cialis.boats>cialis pills</a> He doesn t like the card catalog and prefers the item
Lelveslak, poidáno 3.2.2023 3:41:37
i ordered some nolva today just in case <a href=http://brandviagra.sbs>;how to get viagra at cvs</a> 5 to six for women with predisposing conditions for venous thromboembolic disease
AdvokDold, poidáno 2.2.2023 22:43:08
Levantesi, G <a href=https://brandviagra.sbs&gt;what happens if you take expired viagra</a>
squeera, poidáno 2.2.2023 21:40:13
The dosage for this medication depends on the type of infection, weight, and age of your pet <a href=https://doxycycline.buzz&gt;can i drink with doxycycline</a>
Haubals, poidáno 1.2.2023 16:07:05
<a href=https://clomid.pics>pct clomid dose</a> We all need some collagenase as older tissue is removed and replaced with new tissue
Spoonsove, poidáno 31.1.2023 20:06:09
Derivatives include mono di and triglycerides and their aliphatic esters for example, fish oils, vegetable oils etc <a href=http://lasix.buzz>lasix adverse effects</a> There are numerous handicapping angles in horse racing, all of which can lead to profits when identified and applied at the right time
Ovabago, poidáno 30.1.2023 17:29:31
In the past, many people ridiculed her <a href=https://cialis.hair>buy cialis online europe</a>
kappida, poidáno 29.1.2023 9:00:30
<a href=https://clomid.pics>buy clomid for men</a> hydrochlorothiazide cialis portugal When you live your life in the limelight, it s no surprise that you d even make an injury look glamorous
Pruremi, poidáno 28.1.2023 14:21:33
cartia xt minoxidil for female hair thinning This way of doing business has also proved resistant to change <a href=http://propecia.bond>finasteride sample</a>
Cubargy, poidáno 28.1.2023 12:58:49
<a href=http://lasix.mom>lasix price</a> 2 in 2011 to 36
Hulsoky, poidáno 28.1.2023 11:33:50
For Chicago and Cincinnati dogs must also be current on CIV canine influenza <a href=https://stromectol.skin&gt;stromectol over the counter canada</a> Definitely a miracle pill for me
tubmavy, poidáno 27.1.2023 21:38:18
During placebo treatment, only one patient reported an adverse event abdominal pain <a href=http://priligy.bond>buy priligy 30 mg x 10 pill</a> Did you get your progesterone drawn into CD 21
Ovabago, poidáno 27.1.2023 17:16:12
com 20 E2 AD 90 20Viagra 20Mais 20Barato 20Pague 20Menos 20 20Buy 20Viagra 20Bristol viagra mais barato pague menos The Office for Budget Responsibility OBR is expected to raise its tax revenue forecasts and lower its spending estimate at the Autumn Statement, which Mr Osborne has revealed will be held on December 4 <a href=https://cialisshop.best&gt;buy cialis online using paypal</a> Instead, our data show that demeclocycline directly acts on ACs, as it reduced the abundance of AC3 and AC5 6 Fig
gowlima, poidáno 27.1.2023 2:21:35
<a href=https://vkamagras.cyou>;kamagra 6 hour delivery</a> If a generic company applies for marketing approval in the last 18 months of the patent s life, to be granted after the patent period s expiry, the marketing approval process will continue
CrarpBorp, poidáno 26.1.2023 8:03:30
<a href=http://lasix.buzz>buy lasix</a> Practitioners must be a gold standard complete and strength of type- 2 diabetes mellitus
fewbroope, poidáno 25.1.2023 21:44:08
Headache, present in up to 90 of IIH patients, is commonly the primary symptom leading IIH patients to seek medical advice 7, 8 <a href=https://priligy.skin>priligy premature ejaculation pills</a>
AdvokDold, poidáno 25.1.2023 15:02:44
046, pathological scores for fibrosis P G1 3 0 <a href=https://cialis.motorcycles>buy cialis canadian</a>
Deevyvurl, poidáno 25.1.2023 14:39:47
AC Doxorubicin 60 mg m 2 IV plus cyclophosphamide 600 mg m 2 IV on day 1 every 3 wk for four cycles comparable to CMF 13 or <a href=http://nolvadex.best>purchase tamoxifen citrate online</a> January 2002 Bias A CBS Insider Exposes How the Media Distort the News by Bernard Goldbert Spy Dance a novel of intrigue by Allan Topol An Hour Before Daylight Memories of a Rural Boyhood by Jimmy Carter Hen Frigates Wives of Merchant Captains Under Sail by Joan Druett
Empinly, poidáno 25.1.2023 9:35:00
Physico Chemical Evaluations And Trace Metals Distribution in Water Surficial Sediment of Ismailia Canal, Egypt <a href=https://priligy.skin>buy priligy tablets</a> PMID 21594721
Boubolo, poidáno 25.1.2023 4:57:19
The minimum effective analgesic concentration will vary widely among patients, especially among patients who have been previously treated with potent opioid agonists <a href=http://zithromax.buzz>5 day z pack</a>
Endobby, poidáno 20.12.2022 0:54:32
I still have dizzy spells, only mine are different then what you describe <a href=https://nolvadex.mom>tamoxifen generic name</a> Pharmacologic treatments for IPF are limited, and one of two therapies approved for IPF, nintedanib, is a receptor tyrosine kinase inhibitor that targets PDGF platelet derived growth factor, VEGF vascular endothelial growth factor, and FGFRs fibroblast growth factor receptors
Scencepom, poidáno 19.12.2022 3:03:27
Mariah, USA 2022 06 27 10 23 22 <a href=https://propecias.buzz>;propecia success rate</a> OF COURSE, I was thrilled that my fish would not suffer from any kind of ill effects from any kind of odd fillers or additives that may have been added
Arcalry, poidáno 18.12.2022 13:13:04
Micro CT analysis of the tibia in ovary intact and ovariectomized OVX rats following 34 days of treatment with endoxifen or vehicle <a href=https://vpriligys.buzz>;priligy and cialis</a> Patients MRI pre and post autologous, hypoxic cultured MSCs intra discal injection
Endobby, poidáno 17.12.2022 13:14:18
Yes you may not get everything you need from this drink, and some of what you do get may be assembled in a shoddy fashion but Soylent is immensely better than the typical diet consumed around the globe <a href=http://nolvadex.mom>buying legal tamoxifin</a> I think the only time I really wear any type of footwear with cushion or support is when I wear my Nikes to the gym or for walking the dog
Utettalse, poidáno 16.12.2022 11:24:25
Through the use of transcriptomic analysis such as RNA sequencing, it was found that approximately 75 of the human genome is transcribed 116 <a href=https://sviagrass.monster>how to buy viagra at cvs</a>
Emonsed, poidáno 16.12.2022 10:27:07
<a href=https://stromectol.lol>;stromectol 12 mg</a> Women expecting twins can also plan on delivering their babies before the 40- week mark of pregnancy
Balvark, poidáno 16.12.2022 1:58:48
For over two decades its role has expanded from primary treatment for advanced metastatic disease MOURIDSEN et al <a href=http://ccialiss.top>overnight cialis delivery</a> Galvan DL, Green NH, Danesh FR
plodish, poidáno 15.12.2022 8:21:09
<a href=https://stromectol.pics&gt;stromectol 3 mg price</a> Thread AG Guys Questions
sountee, poidáno 12.12.2022 6:24:48
<a href=http://nolvadex.lol>clomid vs nolvadex for pct</a> Clin Lab Sci 1997; 10 219 22
Utettalse, poidáno 11.12.2022 19:42:09
Staining for LAMP 2 a lysosome associated protein and adipophilin a protein that forms the membrane around non lysosomal lipid droplets allows differentiation of phospholipidosis and lipidosis <a href=http://clomid.one>buy clomiphene online</a>
Balvark, poidáno 9.12.2022 13:27:33
<a href=http://sviagras.cyou>generic viagra prices</a> Body mass index increased Confusional state Constipation Hypothyroidism Joint injury Limb injury Suicidal ideation Weight increased
Treassy, poidáno 9.12.2022 12:50:34
6 well plates for 3days with 0 and 1ÎĽM E Z endoxifen hydrochloride, each combined with VAEM at concentra tions of 0, 10 and 100ÎĽg mL in the presence or absence of 0 <a href=https://nolvadex.buzz>nolvadex bodybuilding</a> Step C 4 4 benzyloxy 3, 3 difluorobutyl 6 isopropylpyrimidin 5 amine Int 69c
plodish, poidáno 9.12.2022 4:10:49
<a href=http://zithromax.one>azithromycin for sale online</a> Elias, USA 2022 04 24 09 55 56
Treassy, poidáno 7.12.2022 0:32:51
<a href=https://nolvadex.buzz>nolva tamoxifen</a> Also see our Top Picks for fish oils
Waiquex, poidáno 22.11.2022 17:37:45
<a href=https://lasix.autos/>lasix for pleural effusion</a> Night sweats due to the menopausal transition are typically accompanied by other symptoms of menopause such as vaginal dryness, daytime hot flashes, and mood changes
queerma, poidáno 22.11.2022 7:01:19
We re still in the beginning stages, Hunter said <a href=http://stromectol.ink/>;ivermectin pour on</a> The vast majority of the upregulated genes have well established functions in the S and G2M phases of the cell cycle
OperceteK, poidáno 21.11.2022 18:23:20
Hale GE, Hughes CL, Burger HG, Robertson DM, Fraser IS <a href=https://doxycycline.world/>doxycycline dose for adults</a> Serious Use Alternative 1 topiramate will decrease the level or effect of erythromycin ethylsuccinate by affecting hepatic intestinal enzyme CYP3A4 metabolism
Indutty, poidáno 21.11.2022 9:38:18
<a href=http://clomid.mom/>how does clomid work</a> Maria enGWqMRZMwMKuvsV 6 29 2022
updalia, poidáno 19.11.2022 21:29:09
<a href=https://clomid.mom/>what is clomid for</a> ShotShare Getty Images
cermmulge, poidáno 19.11.2022 17:20:01
A direct comparison of docetaxel with paclitaxel in metastatic breast cancer showed greater efficacy for docetaxel but more toxicity 67, whereas a direct comparison of paclitaxel with doxorubicin as first line therapy showed comparable efficacy 68 <a href=http://doxycycline.world/>doxycycline dogs</a> com 20 E2 AD 90 20Viagra 20Tablet 20Drawing 20 20Viagra 20Shop 20Auckland viagra shop auckland I recently attended the Morningstar Investment Conference here in Chicago
cermmulge, poidáno 19.11.2022 12:46:08
Tronalorn, poidáno 19.11.2022 2:50:17
emporia, poidáno 7.11.2022 19:40:31
tatriatty, poidáno 7.11.2022 2:52:12
wedeesk, poidáno 6.11.2022 10:08:54
coobbykal, poidáno 1.11.2022 15:00:16
coobbykal, poidáno 26.10.2022 9:08:38
immebra, poidáno 24.10.2022 2:11:55
sallSipsy, poidáno 14.10.2022 17:54:16
awainna, poidáno 13.10.2022 12:54:30
Usentor, poidáno 13.10.2022 2:00:03
ownence, poidáno 8.10.2022 18:29:38
subreby, poidáno 7.10.2022 22:52:13
ukikeehufoo, poidáno 21.9.2022 12:17:04
evicafomein, poidáno 21.9.2022 9:34:40
eyolnusyubedi, poidáno 21.9.2022 8:57:54
uooluziokudpi, poidáno 21.9.2022 8:30:55
oiraemaj, poidáno 21.9.2022 3:56:31
izegeduluhi, poidáno 21.9.2022 1:51:51
axabuqejob, poidáno 21.9.2022 1:39:16
movadyday, poidáno 18.9.2022 14:33:08
cledync, poidáno 17.9.2022 20:30:41
speetteks, poidáno 17.9.2022 18:14:08
ELUDDIB, poidáno 17.9.2022 5:16:18
smubminia, poidáno 16.9.2022 22:20:13
abrapse, poidáno 13.9.2022 15:15:52
Accoula, poidáno 11.9.2022 7:04:28
enfople, poidáno 11.9.2022 4:30:44
Annualo, poidáno 11.9.2022 0:40:11
minaDrymn, poidáno 10.9.2022 5:59:07
Eldence, poidáno 8.9.2022 16:45:01
greatroca, poidáno 8.9.2022 10:52:39
lagroonry, poidáno 8.9.2022 9:26:29
Faigree, poidáno 7.9.2022 14:14:13
Dabliaima, poidáno 7.9.2022 7:45:16
huloubY, poidáno 6.9.2022 2:22:45
Vicient, poidáno 6.9.2022 1:19:07
Neagree, poidáno 5.9.2022 5:44:36
sweararly, poidáno 4.9.2022 9:12:40
Addebsisy, poidáno 1.9.2022 21:02:58
KeetteLen, poidáno 21.8.2022 7:51:10
BrianLop, poidáno 29.3.2019 1:49:43
Davidsuego, poidáno 28.3.2019 20:48:49
Edwarderutt, poidáno 28.3.2019 15:13:58
MichaelHeide, poidáno 27.3.2019 23:52:04
Brandonlisee, poidáno 27.3.2019 20:01:44
Harryhok, poidáno 27.3.2019 8:57:04
MichaelAvemo, poidáno 26.2.2019 11:42:46
MichaelAvemo, poidáno 26.2.2019 1:54:06
MichaelAvemo, poidáno 25.2.2019 17:47:40
Arnoldalete, poidáno 5.2.2019 12:50:23
kamagra dosage, poidáno 5.4.2018 4:35:13
kamagra 100 mg oral jelly, poidáno 3.4.2018 12:44:01
cost of kamagra, poidáno 3.4.2018 11:15:08
buy kamagra 100 mg, poidáno 28.3.2018 7:12:33
kamagra uk company, poidáno 28.3.2018 7:12:28
EveGavY, poidáno 19.2.2018 21:29:54
BrianThinc, poidáno 14.2.2018 4:13:12
MatthewWem, poidáno 3.2.2018 19:33:24
Tomas, poidáno 29.11. 2005 19:53:07
Ruby, poidáno 6.11. 2004 12:43:46
Frodík, poidáno 5.11. 2004 19:44:41
Narwen, poidáno 30.10. 2004 16:48:13
Ruby, poidáno 30.10. 2004 13:05:33
avril, poidáno 29.10. 2004 0:01:01
verlit, poidáno 21.10. 2004 12:28:03
Tauriel, poidáno 8.10. 2004 14:35:06
Elrondka, poidáno 6.10. 2004 12:27:55
Narwen, poidáno 30.9. 2004 16:23:02
Ruby, poidáno 29.9. 2004 10:48:29
Kostěj Nesmrtelný, poidáno 27.9. 2004 13:46:28
Eowynn, poidáno 27.9. 2004 6:43:19
Eowynn, poidáno 27.9. 2004 6:42:32
Nenja, poidáno 26.9. 2004 16:25:22
Kostěj Nesmrtelný, poidáno 26.9. 2004 10:20:40
PCcat, poidáno 25.9. 2004 22:20:15
Nenja, poidáno 25.9. 2004 12:53:40
PCcat, poidáno 24.9. 2004 14:43:28
Andrej, poidáno 24.9. 2004 9:48:38
PCcat, poidáno 21.9. 2004 21:28:42
martina, poidáno 4.9. 2004 13:23:48
Hanes, poidáno 28.8. 2004 13:56:29
verlit, poidáno 27.8. 2004 11:24:18
rori, poidáno 27.8. 2004 11:00:29
asfaloth, poidáno 26.8. 2004 17:13:44
verlit, poidáno 26.8. 2004 13:54:16
rori, poidáno 22.8. 2004 13:16:21
verlit, poidáno 21.8. 2004 19:47:40
rori, poidáno 21.8. 2004 14:49:02
Nenja, poidáno 20.8. 2004 14:25:52
Lucie-Petra, poidáno 20.8. 2004 13:53:09
Lara, poidáno 20.8. 2004 12:21:26
rvi, poidáno 20.8. 2004 11:09:34
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 20.8. 2004 9:46:15
rvi, poidáno 20.8. 2004 8:48:51
Third horseman, poidáno 19.8. 2004 18:26:35
boromira, poidáno 18.8. 2004 18:09:20
rvi, poidáno 18.8. 2004 14:22:53
verlit, poidáno 18.8. 2004 10:46:14
Nenja, poidáno 17.8. 2004 15:11:12
Calluin, poidáno 16.8. 2004 10:10:08
TUVIRIEN, poidáno 14.8. 2004 17:17:16
verlit, poidáno 13.8. 2004 19:56:16
Brygmi, poidáno 13.8. 2004 19:32:25
ARARDAN, poidáno 13.8. 2004 18:08:10
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 13.8. 2004 11:01:43
verlit, poidáno 13.8. 2004 8:11:46
karel, poidáno 13.8. 2004 7:53:14
Romasail Quettardil, poidáno 12.8. 2004 23:08:40
Hanes, poidáno 12.8. 2004 14:49:18
verlit, poidáno 11.8. 2004 14:53:24
Ruby, poidáno 11.8. 2004 14:26:04
verlit, poidáno 11.8. 2004 13:15:01
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 11.8. 2004 12:36:58
PCcat, poidáno 11.8. 2004 11:59:24
verlit, poidáno 11.8. 2004 11:54:10
PCcat, poidáno 11.8. 2004 10:13:12
verlit, poidáno 11.8. 2004 8:42:12
Eowynn, poidáno 11.8. 2004 6:41:10
Microsocks, poidáno 11.8. 2004 0:31:11
d3u5, poidáno 11.8. 2004 0:28:56
Microsocks, poidáno 11.8. 2004 0:14:40
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 11.8. 2004 0:10:01
Microsocks, poidáno 11.8. 2004 0:03:59
[ Všechny komentáře ]

Diskuze čtenářů na těchto stránkách není provozovatelem serveru nijak moderována a upravována. Provozovatel nemá vliv na obsah jednotlivých příspěvků a nenese za ni zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo kterýkoliv příspěvek smazat, pokud bude odporovat normám slušného chování.
Jméno: E-mail:

Komentář:

Upozorňovat na nové komentáře mailem?
Přepiš heslo   --> 


Informovat o nových komentářích k tomuto článku
E-mail:V nadpisu V textu V komentářích


Zadejte text pro hledání v eláncích (napo. Gandalf A Balrog, Elijah Wood NEBO Orlando Bloom, Dvi Viže A Faramir A Frodo). Minimální délka hledaného slova jsou toi znaky.

Poslední elánky / novinky

Pozvánka na TolkienCon 2023
Dne 8.11.2022 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 1
Pozvánka na TolkienCon 2020
Dne 4.11.2019 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 417
Pozvánka na TolkienCon 2019
Dne 12.11.2018 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 606
Pozvánka na TolkienCon 2018
Dne 8.11.2017 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 390
Pozvánka na TolkienCon 2017
Dne 7.11.2016 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 259
TolkienCon 2016 – fotky, video, atd. (doplněno: 18.1. 11:58)
Dne 18.1.2016 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 386
Pozvánka na TolkienCon 2016
Dne 12.11.2015 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 444
Pozvánka na TolkienCon 2015
Dne 9.11.2014 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 412
TolkienCon 2014 – fotky, záznamy tak vůbec (doplněno: 24.1. 22:47)
Dne 23.1.2014 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 129
Pozvánka na TolkienCon 2014
Dne 9.11.2013 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 181

O čem se psalo před rokem?

 
[ Všechny články / rozšířené hledání ]Nejen o víně...


27.1. 2009
Pokud o tom náhodou ještě nevíte, tak 28. května bude v Praze zahrána Symfonie Pán prstenů! Detaily najdete a lístky můžete objednávat ZDE

9.4. 2008
Na adrese www.lotrcon.cz najdete pozvánku na letošní LOTRcon ve dnech 27.6 - 29.6 2008, pásma na téma nejen Pán prstenů jako součásti Festivalu Fantazize.

5.3. 2007
Máte radi fantasy a sci-fi? Baví Vás história Slovanov? Ste blázni do mangy a anime? Alebo si chcete len prísť vyskúšať DDR či Sing Star ? Ak ste aspoň na jednu otázku odpovedali pozitívne, potom niet lepšej voľby ako navštíviť Slavcon 2007. Pestrý trojdňový program len za 200 Sk v predpredaji a za 250 Sk na mieste. Pre bližsie informácie navštívte stránku www.slavcon.arda.sk, kde sa môžete priamo zaregistrovať. (akci pořádá Spoločenstvo Tolkiena, kon

15.11. 2005
Dne 17.11.2005 od 14h se v sále HAMU uskuteční koncert Pražského Filmového Orchestru (viz. malá recenze). I tentokrát je krom hudby J. Williamse připravena The Lord of the Rings Trilogy Howarda Shorea. Více informací na stránkách PFO

10.1. 2005
Palace Cinemas Slovanský dům mají na programu maraton všech rozšířených verzí Pána prstenů. Bohužel startuje o půlnoci z 18. na 19. ledna (úterý na středu), což při dvanácti hodinách filmu není dvakrát ideální čas. Tohle rozhodně není poslední příležitost, takže se nemusíte snažit zlikvidovat v takto nelidský termín a v klidu můžete počkat. A nebo zajít jen na rozšířený Návrat krále...

... všechny zprávičky

Tipy na pohlednici !


Návrat Krále - 26 fotekDvě Veže - 15 fotekComics - postupně doplňováno

Nejoblíbenější články


DVD a VHS
Objednejte si Návrat krále se slevou!


Hry
Návrat krále a další hry na PC, PSX i PS2Zasponzorujete provoz tohoto webu? Více zde

Poradna
Gondorský archiv - poradna v otázkách tolkienistických

Byla by pro vás zajímavá projekce všech rozšířených verzí Pána prstenů s nějakou tou přednáškou?
Ano, kdykoliv (kino v Praze)
[ 2557 - 76,24% ]
Ano, v dubnu 2006 (kino v Praze)
[ 31 - 0,92% ]
Ano, v květnu 2006 (kino v Praze)
[ 105 - 3,13% ]
Ano, později (kino v Praze)
[ 25 - 0,75% ]
Ano, kdykoliv (kino v Brně)
[ 302 - 9% ]
Ano, v dubnu 2006 (kino v Brně)
[ 15 - 0,45% ]
Ano, v květnu 2006 (kino v Brně)
[ 17 - 0,51% ]
Ano, později (kino v Brně)
[ 52 - 1,55% ]
Spíše ne
[ 60 - 1,79% ]
Určitě ne
[ 190 - 5,66% ]
... výsledky starších anket

Upozornit na nové články
Více informací zde


Nostalgie - starý design
... články, novinky
... divácké recenze

...::: Film Pán Prstenů - The Lord Of The Rings Movie na webu JCsoft's Fantasy (ISSN 1214-052X):::...
Vytvořil a spravuje pro vás Jan "Belcarnen" Čeřovský
Optimalizováno pro kvalitní prohlížeče a rozlišení 800x600 a vyšší
Chcete spolupracovat na tvorbě stránek? Mít zde svou reklamu? Napište!