Stránky se přesunují na

http://FOTO.Wulfovo.CZ/
Říká se, že peklo nás čeká po smrti, ale to je nesmysl. Peklo je to, co žijeme..
Celý život na něco, na někoho čekáme. Je to jako na jezdících schodech.. pod nohama s vámi utíká čas a cestou proti vám projíždějí své životy různí lidé a vy hrajete hru s hrstkou těch, které vůbec potkáte - tuhle ne, tuhle ne, tuhle ne... Ještě je čas, ještě potkáte nějakou lepší, ale čas pod nohama běží, už vidíte konec, výběr se ztenčuje a pak, skoro na konci cesty, potkáte dokonalou ženu...
Ale pak... pak přijde to peklo!
Vítej, poutníče, v mém doupěti. Pokud spěcháš, nebudu Tě rušit na Tvé cestě virtuálním prostorem, pokud ne, posaď se a odpočiň si tu. Není tu zatím mnoho, čeho bych Ti zatím mohl nabídnout, ale snad se spokojíš s tím málem, co mám.

Jen se porozhlédni, a rozhodni se, kterou z cest se vydáš...


Doporučený prohlížeč: Jakýkoliv, ale nemám možnost testovat to na všech verzích všech prohlížečů, takže některé věci nemusí všude fungovat..
Doporučené rozlišení: Jakékoliv, ideální však pod klávesou F11 :o)


Tak nechť se vám tu líbí :-)
Vzhledem k tomu, že zde prezentuji množství svých původních nápadů, povídek, fotografií a podobně, vyhrazuji si na všechny zde uvedené texty autorská práva.
Jejich kopírování a uchovávání pro osobní potřebu povoluji.
Jejich publikování jakoukoli formou povoluji za podmínky, že bude citováno a bude publikován i odkaz na tuto stránku.
Jejich komerčnímu využití v jakékoli formě bych se nebránil, ale dotyčný zájemce mne napřed musí kontaktovat, a nějak se domluvíme. Toto se netýká textů, na které autorská práva vlastní někdo jiný (např. Altar), a které jsou zde publikovány s jeho svolením.
Copyright © Wulf
poslední aktualizace: 03-01-2009