Vtipy o Billu Gatesovi

BGATES.GIF (27308 bytes)

Bill Gates zemře, u nebeské brány už na něj čeká svatý Petr a říká: "Bille, s těmi wokny jsi nás tedy dostal. Na srdeční infarkty v rozčilení zemřelo tolik lidí... jenže jsi jimi i spoustě lidí dost pomohl... a tak nevíme, kam s tebou. Tvé dobré činy i hříchy jsou tak vyrovnané, že se nemůžeme rozhodnout, zda patříš spíše do nebe nebo do pekla.
A tak víš co? Já ti dám vybrat. Porozhlédni se po nebi a po pekle a pak mi řekneš, čemu dáš přednost."
Bill se rozhlíží po nebi a vidi hloučky lidí, posedávající na lavičkách, modlící se a zpívající obřadné písně.
Pak sejde do pekla, a tam vidi slunné pláže, plné atraktivních obnažených žen, a na stolcích spoustu dobrého pití, po kterém se nikdo nikdy neopije.
Bill se vrátí ke svatému Petrovi a povídá: "Víš, Petře, tady nahoře je to doopravdy pěkné, ale já myslím, že pro mně to bude lepší dole, v pekle."
Dobrá, dobrá, Bille, ať je po tvém,” praví trochu smutně svatý Petr a Bill se ocitne v pekle. Nestačí říct ani švec a už se vaří v kotli.
"Co to má znamenat, svatý Petře?" volá Bill nahoru.
Svatý Petr se jen tak smutně usměje a řekne "Promiň Bille, ale to co jsi viděl, byla jen demonstrační verze..."

Bůh shlédl na tuto zemi a viděl, že lidé se vraždí mezi sebou, vedou války a provozují různé další neřesti a tak se rozhodl, že je nejvyšší čas na konec světa.
Zavolal si tedy k sobě Putina, Bushe, Bin Ládina a Billa Gatese a povídá jim: "Rozhodl jsem se, že ve čtvrtek bude konec světa. Sejděte zpět na Zemi a sdělte to všem lidem!"
Vrátili se na Zemi, Putin vystoupil v televizi a měl jen stručný projev, ve kterém prohlásil: "Občané, mám pro vás dvě špatné zprávy. Celou dobu jsme vám tvrdili, že Bůh neexistuje - a nyní máme ověřeno, že Bůh bohužel skutečně existuje. A ta druhá špatná zpráva je ta, že ve čtvrtek bude konec světa."
Bush si nechal vypracovat dlouhosáhý dojemný projev, a pak s ním vystoupil v televizi. Sdělil lidem, že má dvě zprávy, dobrou a špatnou, že dobrá zpráva je, že Bůh skutečně existuje, že američani v něj věřili ve všech svých těžkých chvílích a on je nikdy nezklamal a že jejich srdce nyní mohou být naplněna radostí. A potom pokračoval tou špatnou zprávou, že ve čtvrtek bude konec světa, ale že Američani budou hrdě jako vždy kráčet smrti vstříc, protože je na konci té cesty bude čekat jen láska a odpuštění - vždyť kdo by si je zasloužil více, nežli oni?
Bin Ládin se nechal natočit a další den již ze záznamu také vystoupil v televizi a řeků: "Mám pro vás dvě zprávy, špatnou a dobrou. Ta špatná je, že naše víra nebyla vírou pravou, Alláh neexistuje, existuje však Hospodin. A ta dobrá zpráva je, že ve čtvrtek budou zcela zničeny Spojené Státy Americké.
Bill Gates si svolal všechny zaměstnance Microsoftu a vystoupil před nimi s následujícím prohlášením: "Vážení podřízení, mám pro vás dvě dobré zprávy. První dobrá zpráva je ta, že Bůh nás - firmu Microsoft - a v jejím zastoupení mne osobně uznal za natolik důležité, že se mnou probíral záležitost na nejvyšší světové úrovni. A ta druhá dobrá zpráva je, že ve čtvrtek přestane firma IBM distribuovat OS/2."
posbíráno - Wulf
poslední aktualizace: 30.10.2002