Complete Internet Services & Consulting
 
     
     
 
Snad každý soukromý podnikatel nebo firma se dříve či později začne potýkat s problematikou IT - informačních technologií. Počínaje výběrem vhodného počítačového vybavení přes vytvoření webové prezentace až po software a internetové aplikace šité na míru. Velmi brzy každý zjistí, že nabídka produktů je více než široká, ale správně se zorientovat není vůbec snadné. Desetitisíce korun nenávratně mizí za vytvoření jednoúčelových programových řešení, který je nutné za několik měsíců z velké části doplnit a předělat a která šlo dost možná nahradit běžně dostupným programem za několik set korun. Kancelářské počítače jsou vybaveny "prodejcem doporučenou grafickou kartou pro kancelářskou práci", která je ve skutečnosti zbytečně drahým herním akcelerátorem, který vaši zaměstnanci nikdy nevyužijí, přičemž je ale při běžné práci omezují pomalé pevné disky a neustále řeší potíže při přesunech velkých dokumentů na počítačích se sotva disketovou mechanikou. Hoďte všechny tyto starosti za hlavu a spolehněte se na nás! Od projektu vybavení kanceláře a topologie zesíťování za co nejvýhodnějších podmínek na současném trhu, výběr vhodného software přes zajištění firemní internetové prezentace, nalezení vhodných smluvních programátorů či grafiků pro řešení dílčích projektů ve vaší firmě až po konzultace a studie proveditelnosti softwareových řešení. Kompletní internetové služby a konzultace jsou tu pro vás!
 
     
     
 

CO NABÍZÍME

  • Tvorba webových stránek a komplexních dynamických prezentací (technologie ASP, PHP, .NET, SQL, Flash, XML, ...) včetně zajištění webhostingu / serverhostingu a domén. Možnost převodu papírových podkladů, zajištění překladů do prakticky libovolného jazyka.

  • Konzultace, tvorba či integrace webových aplikací pro Microsoft DRM (Digital Rights Management) do Series 10, integrace systémů pro mezinárodní platby pomocí kreditních karet (systémy Verisign Payflow, Epoch / PaycomEU, ccBill a další), optimalizace webových stránek pro PDA či tvorba WAP verzí.

  • Konzultace a poradenství v oblasti internetu a jeho aplikací. Metody realizace běžných internetových aplikací (e-shop, redakční systém, ...), návrhy na metody zpracování a studie proveditelnosti specifických aplikací dle vašich požadavků.

  • Školení pracovníků firem v základních kancelářských aplikacích. Výuka optimálního využití internetu pro vyhledávání informací ve všech oblastech nutných pro úspěšné podnikání (od právních předpisů po služby).

  • Reklama na internetu - registrace do vyhledávačů, optimalizace webů pro vyšší GoogleRank, zajištění reklamní kampaně v domácích výměnných systémech i na specifikcých tematických webech.

  • Zajištění smluvních programátorů (ASP, .NET, PHP, SQL) a grafiků (DTP, webová grafika, zpracování fotografií) pro dílčí projekty ve vaší firmě.

  • Vypracování nejvýhodnějších nabídek vybavení kanceláří vhodnou počítačovou technikou dle dodaného finančního rámce či požadavků na funkce a možnosti.

  • Smluvní telefonická a e-mailová podpora pro běžně používané aplikace (MS Windows, Office, internetové prohlížeče, ...)

 
     
     
 

KONTAKT

     
 
Jan Čeřovský - Internetové služby
Donská 10, 101 00 Praha 10
IČO: 71665161

E-mail: info@jcsoft.cz

tel.: +420 602942423
tel./fax: +420 224826697
 
     


Smluvní konzultace a poradenství

(Vyžadován zákaznický kód ze smlouvy o telefonické podpoře,
uvádějte při telefonické konzultaci i v jakémkoliv zasílaném mailu.
Kontaktujte pouze pracovníka(y), který Vám byl přidělen ve smlouvě.
Služba zajišťována pouze v pracovní době od pondělí do pátku 8:00 - 17:00
není-li ve smlouvě uvedeno jinak)

Jan Čeřovský
e-mail: cerovsky@jcsoft.cz
tel.: +420 602942423
Ondřej Fialka
e-mail: fialka@jcsoft.cz
tel. +420 603931448
Jan Pařízek
e-mail: parizek@jcsoft.cz
tel. +420 737134909
Vojtěch Jirkovský
e-mail: jirkovsky@jcsoft.cz
tel. +420 728578330

 

Účetnictví, fakturace

Lenka Lionová
e-mail: lionova@jcsoft.cz
tel.: +420 604558430