Úvodní stránka
TolkienCon 2018 >>
Články, zprávy (563)
Nejnovější fotografie
Vaše recenze (473)
Základní informace
Obsazení - herci
Archiv fotografií
Ukázky a další videa
Místa ve filmu
Hudba
Poradna (50)
Výuka elfštiny
Něco ke stažení
Temné zvěsti
Diskusní fórum
Názory, úvahy
Komentáře k filmu
Adresář LOTRů (619)
Bannery webu
WebRing
Odkazy

Kdo jsem já ...
Fantasy novinky
Bazar knih Tip!
Autoři a díla
Povídky,recenze
Fantasy galerie
Fantasy odkazník
On-line chat
Testy a ankety
Filmy a seriály
Hudba
Počítačové hry
Download

Do oblíbených
WAP verze (info)
Výchozí stránka

Kontaktní mail:
Cerovsky@jcsoft.cz

Zde může být
VAŠE reklama !


Filmy online
CSFD.SK
Trailerzone
Morrowind
Kinofil
ScifiWorld
Srdce Erinelu
warcraft.bonusweb.cz
Další weby...

Stránky si právě
prohlíží 403 lidí

Celkem návštěvníků
14092827

English version here


[ <<< Další článek ] [ Všechny články ] [ Předchozí článek >>> ]

Belcarnen
8.3. 2004
Tisková zpráva - DVD Návrat krále; Dozvuky TolkienConu... muzikál a texty přednášek (10.3. doplněn obsah Thorina); Oslava zničení prstenu...; Silmarillion - aneb pojďme vytvořit filmVerze pro tisk
Tisková zpráva - DVD Návrat krále
Přeložil: Gismoo

 LOS ANGELES, 8. března 2004 – V ohromujícím zakončení trilogie Pán prstenů v režii Petera Jacksona se na VHS a DVD vrací Král 25. května 2004. Debut Návratu Krále na domácích videonosičích bude následovat obrovský úspěch několika verzí Společenstva Prstenu a Dvou věží a bude k dispozici na dvoudiskovém DVD (29.95 dolarů) a na VHS (24.97 dolarů). Speciální rozšířené vydání Návratu Krále by mělo podle plánu následovat o prázdninách.

Pán prstenů: Návrat Krále, natočený podle epického příběhu boje dobra proti zlu J.R.R. Tolkiena, se bude prodávat jak v širokoúhlé, tak ve fullscreen verzi. U obou bude přibalen druhý disk s hodinami bonusových materiálů. Naleznete zde dokumenty ze zákulisí, krátké filmy, upoutávky, televizní reklamy, supertrailer na celou trilogii, preview na připravované hry od Electronic Arts inspirované filmovou trilogií a odkaz na exkluzivní internetový materiál o celé trilogii.

„Pán prstenů: Návrat Krále je završením triumfu ojedinělého filmového počinu,“ řekl Stephen Einhorn, prezident New Line Home Entertainment. „Dvoudisková edice obsahuje kromě oskarového eposu také hodiny zákulisních bonusových materiálů.“

V aktuálních amerických (364.1 milionů dolarů) i světových tržbách (1 miliarda dolarů), které stále narůstají, je Návrat Krále nejúspěšnějším dílem trilogie. Od premiéry 17. prosince 2003 v 7205 kopiích na americký trh a v 7403 kopiích do kin v 28 dalších zemích světa, už dosáhl Návrat Krále na četné rekordy: ve Velké Británii, Rakousku, Německu, Skandinávii, Španělsku, Švýcarsku a na Novém Zélandě byl uveden do kin v největším počtu kopií všech dob. Dále smetl pětidenní rekord tržeb, když vydělal víc jak 250 milionů dolarů pouze za první víkend. Nadto se stal film druhým nejvýdělečnějším snímkem všech dob, když jako druhý překonal hranici 1 miliardy dolarů a jako první to zvládl do deseti týdnů.

Na americkém trhu stanovil Návrat Krále nové rekordy prosincové (72,6 milionů od pátku do neděle) a středeční (34,5 milionu) premiéry. Navíc překonal hranici sta milionů už za čtyři dny, dvou set milionů za jedenáct dní a tří set milionů za pouhých 24 dní. Nyní se Návrat Krále nachází na šesté příčce žebříčku největších amerických trháků.

Poté, co se objevil v top ten konce roku u více jak 270 mezinárodních kritiků – první místo obsadil u víc jak stovky z nich včetně Time, Entertainment Weekly, The Wall Street Journal a New York Daily News – ovládl Pán prstenů: Návrat Krále i 76. výroční ceny akademie, kde proměnil všech jedenáct nominací v těchto kategoriích:

 • Nejlepší film, Peter Jackson, Barrie M. Osborne a Fran Walsh, Producenti
 • Režisér, Peter Jackson
 • Adaptovaný scénář, Fran Walsh, Philippa Boyens a Peter Jackson
 • Kostýmy, Ngila Dickson and Richard Taylor
 • Výprava, Grant Major (Art Direction); Dan Hennah a Alan Lee (Set Decoration)
 • Střih, Jamie Selkirk
 • Hudba, Howard Shore
 • Píseň, “Into The West,” hudba a slova Fran Walsh, Howard Shore, a Annie Lennox; zpěv Annie Lennox
 • Masky, Richard Taylor a Peter King
 • Vizuální efekty, Jim Rygiel, Joe Letteri, Randall William Cook, a Alex Funke
 • Zvuk, Christopher Boyes, Michael Semanick, Michael Hedges a Hammond Peek
V lednu získal Návrat Krále čtyři Zlaté Glóby a znovu proměnil všechny nominace:
 • Nejlepší film (drama), Peter Jackson, Barrie M. Osborne and Fran Walsh, Producers
 • Režisér, Peter Jackson
 • Hudba, Howard Shore
 • Píseň, “Into The West,” hudba a slova Fran Walsh, Howard Shore a Annie Lennox; zpěv Annie Lennox
Návrat Krále rovněž obdržel řadu uznání od všemožných společností a cechů: Nejlepší film roku podle Cechu amerických producentů, podle Spolku newyorských filmových kritiků, podle Filmových kritiků z Washingtonu D.C., podle Asociace jihovýchodních filmových kritiků a také vyhrál Devátou výroční cenu kritiků. Výroční cenu kritiků dostal také za režii, obsazení a hudbu. Peter Jackson byl jako nejlepší režisér oceněn Cechem amerických režisérů, Spolkem sanfranciských filmových kritiků, Asociací torontských kritiků, Filmovými kritiky z Washingtonu D.C., Filmovými kritiky ze San Diega a Asociací jihovýchodních filmových kritiků. Cech filmových herců a The National Board of Review ocenili Návrat Krále za celkové obsazení.

Verze pro Region 1:

  Obraz
 • 2.40:1 anamorfní širokoúhlý přepis filmu

  Zvuk

 • Anglický Dolby Digital 5.1 EX
 • Anglický Dolby Surround 2.0

  Titulky

 • Anglické, španělské

  Bonusové materiály

 • Cesta skončila: Režisérova představa (A Journey Completed: A Director's Vision)
 • Putování filmaře: Tvorba Návratu Krále (A Filmmaker's Journey: Making The Return of the King)
 • Speciální bonus National Geographic (The National Geographic Special Feature)
 • Krátké filmy vytvořené pro Lordoftherings.net - Aragornův osud (Aragorn’s destiny)
  - Minas Tirith
  - Bitva na Pelennorskýc polích (Battle of Pelennor Fields)
  - Samvěd Udatný (Samwise the Brave)
  - Éowyn, Bílá paní Rohanu (Eowyn White Lady of Rohan)
  - Digitální koně (Digital Horses)
 • Původní kinotrailery a televizní upoutávky
 • Supertrailer na trilogii Pán prstenů
 • Bližší pohled na videohry od Electronic Arts
 • DVD-ROM: Lord of the Rings Weblink
Většina z vás zřejmě zná problematiku DVD regionů a asi ví, že naše země se nachází v regionu 2. Uvedená specifikace by ale měla odpovídat i našemu regionu, samozřejmě až na zvuk a titulky. Zvuk bude bohužel :-) doplněn českým dabingem. Titulky pak budou se vší pravděpodobností obsahovat klasickou středo-východo evropskou sadu včetně češtiny. Z přilehlých obrázků dále vyplývá, že kinoverze bude rozdělena na šedesát kapitol, což je jen o něco málo méně než rozšířené Dvě věže.


Galerie ukázek menu 

 

Dozvuky TolkienConu... muzikál a texty přednášek
Nedávno byl spuštěn web, který obsahuje "vše, co jste kdy chtěli vědět" o dnes již pomalu legendárním ;-) muzikálu Pán prstenů z letošního TolkienConu. Stránky najdete na této adrese: http://poetspol.web4u.cz/muzikal/. Najdete na nich především kompletní text s uvedením jednotlivých "inspiračních" písní a samotný muzikál (záznam z TolkienConu) ke stažení. Záznam muzikálu a divadelní hry Dve věže od Slovenského Společenstva Tolkiena se pak nachází společně s reportáží z Conu na Audio CD, které je k dispozici na webových akcích JCsoftu, bude na Oslavě zničení Prstenu, TaurConu a především bude distribuováno společně s nejnovějším Thorinem, který je celý tvořen přednáškami z Conu. P

Obsah Thorina (celkem 112 stran):

Fenomény (Ladislav Ouda, Ondřej Šesták)
- O Zdrojích světla
- O Ungoliant
- O Prstenech moci
- Fenomény zla
- Fëa a Hröa

Moc a vláda na Ardě (Jiří Nenutil)
Na východ nechodím (Jana Kopečková)
Profesionální práce pana profesora (Ondřej Tichý)
Trpaslíci (Dáin)
Peníze a daně ve Středozemi (Smaug)
O pracích (Josef Kales)
Jak jsem viděl TolkienCon 2004 (Zdeněk Vošta)

 


Oslava zničení prstenu...
... se, pokud o tom nevíte, uskuteční uskuteční ve dnech 12.-14.3. (tedy již tento víkend) v ZŠ Křídlovická v Brně. Na programu je hra, nějaká ta přednáška, divadelní představení, hostina a hlavně přátelská atmosféra setkání fanoušků díla profesora Tolkiena. Přihlášku najdete ZDE.

 

Silmarillion - aneb pojďme vytvořit film
Zaslal: Eskel

    Projekt, zdálo by se troufalý a bláznovský, se skutečně rodí.
A nikdo neříká, že takový není. Pod přísnou organizací a pevným plánem se ukrývá touha po odhalení vlastních možností - zkoušení hranic filmového plátna a především vlastní fantazie.

    Filmový Pán Prstenů skončil a filmařům už zbývají jen myšlenky na - byť vzdálené - zfilmování Hobita. Reakce diváků (a fanoušků především) jsou velmi rozmanité a často zcela protichůdné.
"Je Pán Prstenů skutečně tak dobrý?" Nabádají k zamyšlení skeptici.
"Nedalo se to přece jenom ztvárnit o něco přesněji?" Našeptává v srdci každého nadšence byť sebeslabší hlásek.
    Odpovědi se nedá dospět žádnou úvahou, hloubáním ani diskusí, jak jsem shledal po měsíci pročítání recenzí zde na stránkách. Odpověď je pouze ve vlastním pokusu.
    Zní to téměř absurdně, ale i taková možnost je reálná. Nemluvím o samotné režii, efektech, či hereckých výkonech... mluvím o srdci samotného příběhu - scénáři, který tvoří podstatu filmu. Jediné formě filmu, která nemusí stát ani korunu.

    Snad již chápete jaký potenciál se v tomto skrývá, jaká tvůrčí síla se možná skrývá přímo ve vás! Nestojí to alespoň za zkoušku?
Tu otázku si musíte položit sami.

    Dosáhnutí scénáře (jehož samotný koncept se je ještě utváří a již teď jde o schéma nevídané) bude závěr jedné cesty. Nikdo ale neříká že konec.
    Otevírá se mnoho variant - které jistě domyslíte sami. Nadhodím zde i ono amatérské zfilmování, které ostatně prezentujeme nejvíce. Jde totiž o maximálně odlehčenou alternativu našeho snažení nevykládejte si to špatně, ale v zásadě natáčení takového paskvilu bude neuvěřitelná sranda.
    Ale nikdo neříká že by se jedna dvě scény nemuseli povézt.

{Ovšem brzké natáčení je také na spadnutí - hodláme nejprve natočit jakýsi pokus. I ten však bude stát za to. Nebude sice ze Silmarillionu, ale verze "povídka" i "scénář" už jsou na světě.}

    Závěrem: Kdo chce okusit chuť filmařiny a zažít něco mimořádného, nechť se ozve.
Kdo chce prozkoumat hloubku svých schopností a ukázat světu svou vládu nad slovy, ať neváhá ani vteřinu.
Nečekal bych více podobných příležitostí.

Vítán je každý - Každý si v tom najde své.

[Stránky - budoucí] [Stránky - provizorní]
[Můj mail] [Mail zástupce]

Přečteno celkem 10189x, verze pro tisk

Další článek - Malá reportáž z ElfConu 2004 (doplněno o fotky); Kdy bude DVD Návrat krále na našem trhu?; Pozvánka na TaurCon 2004; Objednávka fanzinu Thorin a CD z TolkienConu; Nejužívanější fráze v quenijštině

Předchozí článek - Kamery ve Středozemi - překladu dokumentárního materiálu z rozšířené edice Dvou věží

[ Všechny články ]  [ Nejoblíbenější články ]  [ Komentovat tento článek ]
Andrewmex, poidáno 7.3.2018 0:20:24
oglsoxx

http://www.sicilmed.it/borsetta-guess-nera-029.htm
http://www.b-boys.dk/492-omega-seamaster-600-pris.html
http://www.kirstenrlassen.dk/dame-omega-ure-040.php
http://www.kirstenrlassen.dk/omega-ure-københavn-594.php
http://www.lalontra.it/767-prada-borse-estate-2016.php

<a href=http://www.vpromo.co.uk/014-adidas-red-jacket-mens.php&gt;Adidas Red Jacket Mens]</a>
<a href=http://www.thehampsteadfactory.co.uk/adidas-tracksuit-kids-748.cfm>Adidas Tracksuit Kids]</a>
<a href=http://www.istitutospaventa.it/borse-burberry-inverno-2017-339.php>Borse Burberry Inverno 2017</a>
<a href=http://www.accelerated-learning-uk.co.uk/adidas-mens-sweatpants-029.htm>Adidas Mens Sweatpants]</a>
<a href=http://www.kirstenrlassen.dk/omega-terra-aqua-582.php&gt;Omega Terra Aqua]</a>

TimothySpoon, poidáno 18.2.2018 17:52:56
<a href=http://www.mood.com.tr/Fonts/user.asp?ty=217-Acheter-Kamagra-Pas-Cher-Acheter-Kamagra-En-Belgique-Viagra-Prix-France>Acheter Kamagra Pas Cher</a>
Install carbon monoxide detectors at home. Deadly carbon monoxide is surely an hidden gas that you can't flavor or smell. Should you breathe in way too much of it, however, it might be deadly. Young kids are especially prone to the poison. Don't consider the probability! These sensors are affordable and easily installed.
<a href=http://www.cekmatik.com/Admin/biller.asp?str=251>Kamagra En Pharmacie</a>
You need to handle more than simply the family pet when he has fleas. It's crucial that you take care of your own home at the same time. Vacuum every little thing, from the drapes to the couches. Scrub your linens, like the dog's your bed, outdoor jackets, and so on. Don't forget their leash, collar and harness when they have 1!
<a href=http://www.kalkisoftware.com/css/kontakt.asp?h=599-Viagra-Prezzi-Bassi-Cialis-Italia-Spedizione-Veloce-Kamagra-Oral-Jelly-Come-Si-Assume>Viagra Prezzi Bassi</a>
Get involved with social networking. Publishing back links to the blog posts on a number of these internet sites can get you several replies that can put in your viewers base. It's the best way to attract new viewers!
<a href=http://www.analizizmir.com/arama/system.asp?kirtasiye=616>Viagra Generique Inde</a>

Thomasrip, poidáno 14.2.2018 11:18:04
pvydpmg

http://www.adidasschoenenkopengoedkoop.nl/802-superstar-adidas-dames.html
http://www.banalextra.it/borse-burberry-miglior-prezzo-786.html
http://www.diet-patch.co.uk/841-omega-seamaster-600-manual-wind.php
http://www.crazylarrys.co.uk/gucci-belt-kids-388.php
http://www.nikeairprestoheren.nl/nike-presto-135.php

<a href=http://www.needmoresales.co.uk/430-nike-joggers-and-hoodie.php>Nike Joggers And Hoodie]</a>
<a href=http://www.goratech.se/941-rolex-guld-brugt.php>Rolex Guld Brugt]</a>
<a href=http://www.webgui.se/moonphase-omega-800.html>Moonphase Omega]</a>
<a href=http://www.kirchgemeinde-klix.de/sonnenbrille-burberry-damen-970.htm>Sonnenbrille Burberry Damen</a>
<a href=http://www.armourseal.co.uk/804-rolex-daytona-womens-rose-gold.asp>Rolex Daytona Womens Rose Gold</a>

WilbertOthed, poidáno 14.2.2018 6:47:15
scuufvr

http://www.vanssko.ru/994-vans-dk.html
http://www.raybansaleuk.ru/ray-ban-glasses-online-113.htm
http://www.host-computersysteme.de/hermes-gĂĽrtel-beige-749.htm
http://www.connectsw.co.uk/673-rolex-yachtmaster-2.aspx
http://www.purplesquared.co.uk/839-burberry-orchard-purse.php

<a href=http://www.zahnarzt-stuttgart-drkeilbach.de/rolex-herrenuhren-preise-599.html>Rolex Herrenuhren Preise</a>
<a href=http://www.neo-folk.it/orologio-omega-constellation-oro-vintage-298.htm>Orologio Omega Constellation Oro Vintage</a>
<a href=http://www.transportesyexcavacionesaguilar.es/reloj-omega-wikipedia-403.html>Reloj Omega Wikipedia</a>
<a href=http://www.shoesforsaleuk.ru/blue-gucci-sneakers-731.asp>Blue Gucci Sneakers</a>
<a href=http://www.zirkonlimited.co.uk/190-burberry-duffle-bags.asp>Burberry Duffle Bags</a>

MatthewWem, poidáno 10.2.2018 19:30:47
eyoajvl

http://www.sciencerock.co.uk/guess-bags-uk-sale-604.htm
http://www.madame-morphine.de/922-gucci-reisetasche-männer.php
http://www.4drive.nl/bottega-veneta-cabat-bag-ebay-721.html
http://www.shoesforsaleuk.ru/isabel-marant-stockists-singapore-662.asp
http://www.lalontra.it/304-borsa-prada-piccola.php

<a href=http://www.gimmeshelter.es/hermes-picotin-bag-774.html&gt;Hermes Picotin Bag</a>
<a href=http://www.oakleysunglassesuk.ru/992-oakley-frogskins-sunglasses-reviews.htm>Oakley Frogskins Sunglasses Reviews</a>
<a href=http://www.bcf-menuiserie.fr/hermes-sac-birkin-30-crocodile-himalayan-483.html>Hermes Sac Birkin 30 Crocodile Himalayan</a>
<a href=http://www.openbuikje.nl/653-omega-seamaster-aqua-terra-te-koop.htm>Omega Seamaster Aqua Terra Te Koop</a>
<a href=http://www.carnevalearadeino.it/gucci-portafogli-uomo-prezzi-279.html>Gucci Portafogli Uomo Prezzi</a>

Ronin_cz, poidáno 24.3. 2004 16:44:58
Za kladný ohlas na Muzikál děkujeme ... no, ale jaktože žádné ohlasy ať žijeme my? :-) .. už je jasné, proč Poetické společenstvo hostuje stránky muzikálu ;-)

Ten film ... no, to je zajímavé. Jen co dokončíme náš videoklip k muzikálu, tak se klidně přidáme. Naše autorská dvojice je všeho schopna ;-) ... No nic. tak se (S)mějte
Mirek a Rosťa

pivli, poidáno 22.3. 2004 7:21:43
Tak jsem si včera poprvé všimla,že ve videoklipu Neneh Cherry-Woman,má moc pěknou roličku rváče v hospodě Ady Serkis.Viděla jsem to po dost dlouhé době a Andyho vlastně zaregistrovala naše matička,která má skoro v šedesáti o muzice dost velkej přehled.:)))(krom Pepíčka Zímy,toho nemusí).
Shodan, poidáno 16.3. 2004 13:03:42
Nevim jak je tohle velka novinka, ale nevsim sem si ze by to tu nekdo zminil(zas tak moc sem nehledal) tak tedy: PRO VSECHNY Z HRADCE A OKOLI: V KINE CENTRAL BUDE 20. BREZNA KOMPLETNI TRILOGIE!!
Eskel, poidáno 15.3. 2004 19:41:32
Miki: Bezva... to budeme rádi.
> Přepsal jsem to do html: Zkus http://silmarillion.webpark.cz/posledni_noc.html
a
http://silmarillion.webpark.cz/posledni_noc_scenar.html
Ovšem varuju, není to ze silmarillionu a je to pro pokusné natáčení... nic hlubohého v tom nečekej. (btw, pošli mi pls na mail číslo icq, domluvíme se...)

miki, poidáno 15.3. 2004 13:23:05
hej proc se to tam hodilo dvakrat?
miki, poidáno 15.3. 2004 13:21:25
hmmmm... ten silmarillion by moh bejt hustej az na to ze mi nefach scenar ani povidka, ale jinak bysme urcite s grupou prijeli, taky uz sme naky ty fantasy filmy vyrabeli. a taky vlastne detektivky...
miki, poidáno 15.3. 2004 13:21:20
hmmmm... ten silmarillion by moh bejt hustej az na to ze mi nefach scenar ani povidka, ale jinak bysme urcite s grupou prijeli, taky uz sme naky ty fantasy filmy vyrabeli. a taky vlastne detektivky...
argonantus, poidáno 15.3. 2004 11:09:16
Míšánek:
tahle recenze je tak neuvěřitelně užvaněná a nudná, že jsem neměl sílu ji ani dočíst... to ten Fila je onačejší kanon...

David Ekan Kočí, poidáno 15.3. 2004 11:02:16
Lucyová: Vkus autora se dá odpozorovat z jeho další recenze o něco níže, která je na "Texaský masakr"....
Lucyová, poidáno 15.3. 2004 10:56:23
Míšánek: že se rozčiluješ... autor umí psát tak, aby to na první pohled vypadalo seriózně, ale je to prázdné, žádný argument, jen povrchní žblechty, které se ještě k tomu opakují. Ke konci se chudák dokonce nechal zcela neprofesionálně unést. Z textu nelze ani odhalit, jaký má ten člověk vkus, takže jakýkkoli eventuelní postřeh (kdyby tam teda nějaký byl) je bezcenný. Prostě kydy o ničem...
Míšánek, poidáno 15.3. 2004 7:19:47
Milí přátelé. Kdo z vás se chce spravedlivě nas..., přečtěte si článek na http://www.fantomfilm.cz/?nr=4&druh=rec#1. Za tohle bych klidně i vraždil. SMRT jeho autorovi!!!
Therru, poidáno 13.3. 2004 22:55:41
Eskel: Tak jo, píšu mail. Když ne já, tak několik existencí v mém okolí je perem docela slušně nadáno, možná i něco vymyslíme)
Ještě k muzikálu - přečetla jsem si ho teprve teď a to ještě se značnými obtížemi - když jsem došla k Hejkalovi, neviděla jsem už přes slzy na obrazovku.
Klobouk dolů!)))

Eskel, poidáno 13.3. 2004 19:52:15
Je fajn že se ozýváš, ale lepší by bylo se ozývat do mailu, tam mám možnost ti alespoň nějak normálně odpovědět, připadně tě víc zasvětit.... btw: zatím jde především o psaní scénáře
Ravenhorn, poidáno 13.3. 2004 16:54:53
Ale je tam psáno že tam bude jen do pondělka! Takže kdyby to někdo mohl dát někam jinám! Aby si to mohli stáhnout i lidi, kteří čekájí až budou zase v pondělí v práci a ono to tam už nebude!
Ravenhorn, poidáno 13.3. 2004 16:52:48
Na www.trailerzone.net je ukázka z předávání oscarů. Jedná se o úvodní video natočené Billy Crystalem a paroduje různé filmy minulého roku! Hlavně Pána prstenů!Stojí to za to! má to 30 MB http://www.hkstars.net/stuff/76thoscreel.avi
Therru, poidáno 12.3. 2004 20:17:50
Ad film - tak já se teda ozývám...)
I když moje vláda nad slovy spočívá akorát v rekordním počtu zakoktání za vteřinu - to by asi uplatnit nešlo, což? :)

Ravenhorn, poidáno 11.3. 2004 10:22:19
Na této adrese je teď oficiálně na stažení ten supertrailer k Pánu prstenů!
Má teda 72MB! Tady je odkaz http://progressive2.stream.aol.com/newline/gl/newline/lordoftherings/supertrailer/LOTR_Supertrailer_1500_dl.mov

AldaHALtar, poidáno 11.3. 2004 9:03:10
Thanx
David Ekan Kočí, poidáno 11.3. 2004 9:00:30
AldaHALtar: Příští týden se tu objeví objednávkový formulář.
AldaHALtar, poidáno 11.3. 2004 8:56:54
BTW:kde se dá sehnat (nejlíp přes poštu) novej Thorin? Na všechny srazy to mam teďka trochu z ruky.
pip, poidáno 10.3. 2004 19:43:02
Ten film není vubec špatnej nápad, že bych šel do toho taky :-)
Eskel, poidáno 10.3. 2004 19:29:30
připojte... bude to stát za to.
Ještě bych chtěl dodat že skutečné stránky budou co nevidět a budou na adrese: www.silmarillion.com

Emeldir, poidáno 10.3. 2004 18:37:41
Ten muzikál je vážně super!!! Ty písničky jsou tak strašně chytlavý, že si s kámoškama ve škole zpíváme: Prstýnek, Prstýnek udělal bum ... Ostatní nás sice považujou za blázny, ale nám je to úplně jedno. Ať žije Tolkien a Poetické společenstvo!!! :-)
Tauriel, poidáno 10.3. 2004 15:50:49
Nahodou, ten napad s amaterskym sfilmovanim je celkom zaujimavy. Asi sa zapojim... :-)
Taurion Agarwaen, poidáno 9.3. 2004 21:51:01
tyvole ten nápad s filmem to je teda hukot!! to musí bejt mrtě hustý :)!
Lúthien, poidáno 9.3. 2004 19:53:25
Já už se tak těšim na rozšířenou verzi,už aby tady byla:-)
Půlka, poidáno 9.3. 2004 11:13:42
Už tahle a já ještě neviděla Dvojku :-(
PCcat, poidáno 9.3. 2004 10:06:51
To to je takhle brzo?:)))
Míšánek, poidáno 9.3. 2004 8:06:18
Už aby byla...
Aman, poidáno 8.3. 2004 23:57:37
A co teprve rozšířená verze....!!!!
[ Všechny komentáře ]

Diskuze čtenářů na těchto stránkách není provozovatelem serveru nijak moderována a upravována. Provozovatel nemá vliv na obsah jednotlivých příspěvků a nenese za ni zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo kterýkoliv příspěvek smazat, pokud bude odporovat normám slušného chování.
Jméno: E-mail:

Komentář:

Upozorňovat na nové komentáře mailem?
Přepiš heslo   --> 


Informovat o nových komentářích k tomuto článku
E-mail:V nadpisu V textu V komentářích


Zadejte text pro hledání v eláncích (napo. Gandalf A Balrog, Elijah Wood NEBO Orlando Bloom, Dvi Viže A Faramir A Frodo). Minimální délka hledaného slova jsou toi znaky.

Poslední elánky / novinky

Pozvánka na TolkienCon 2018
Dne 8.11.2017 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 1
Pozvánka na TolkienCon 2017
Dne 7.11.2016 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 14
TolkienCon 2016 – fotky, video, atd. (doplněno: 18.1. 11:58)
Dne 18.1.2016 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 76
Pozvánka na TolkienCon 2016
Dne 12.11.2015 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 13
Pozvánka na TolkienCon 2015
Dne 9.11.2014 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 1
TolkienCon 2014 – fotky, záznamy tak vůbec (doplněno: 24.1. 22:47)
Dne 23.1.2014 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 15
Pozvánka na TolkienCon 2014
Dne 9.11.2013 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 10
TolkienCon 2013 – fotky, reportáže, přednášky a tak vůbec (poslední aktualizace 29.1. 21:19)
Dne 26.1.2013 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 10
Hobit: Neočekávaná cesta
Dne 19.12.2012 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 29
Pozvánka na TolkienCon 2013
Dne 2.11.2012 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 1288

O čem se psalo před rokem?

 
[ Všechny články / rozšířené hledání ]Nejen o víně...Koncert Společenstvo prstenu


27.1. 2009
Pokud o tom náhodou ještě nevíte, tak 28. května bude v Praze zahrána Symfonie Pán prstenů! Detaily najdete a lístky můžete objednávat ZDE

9.4. 2008
Na adrese www.lotrcon.cz najdete pozvánku na letošní LOTRcon ve dnech 27.6 - 29.6 2008, pásma na téma nejen Pán prstenů jako součásti Festivalu Fantazize.

5.3. 2007
Máte radi fantasy a sci-fi? Baví Vás história Slovanov? Ste blázni do mangy a anime? Alebo si chcete len prísť vyskúšať DDR či Sing Star ? Ak ste aspoň na jednu otázku odpovedali pozitívne, potom niet lepšej voľby ako navštíviť Slavcon 2007. Pestrý trojdňový program len za 200 Sk v predpredaji a za 250 Sk na mieste. Pre bližsie informácie navštívte stránku www.slavcon.arda.sk, kde sa môžete priamo zaregistrovať. (akci pořádá Spoločenstvo Tolkiena, kon

15.11. 2005
Dne 17.11.2005 od 14h se v sále HAMU uskuteční koncert Pražského Filmového Orchestru (viz. malá recenze). I tentokrát je krom hudby J. Williamse připravena The Lord of the Rings Trilogy Howarda Shorea. Více informací na stránkách PFO

10.1. 2005
Palace Cinemas Slovanský dům mají na programu maraton všech rozšířených verzí Pána prstenů. Bohužel startuje o půlnoci z 18. na 19. ledna (úterý na středu), což při dvanácti hodinách filmu není dvakrát ideální čas. Tohle rozhodně není poslední příležitost, takže se nemusíte snažit zlikvidovat v takto nelidský termín a v klidu můžete počkat. A nebo zajít jen na rozšířený Návrat krále...

... všechny zprávičky

Tipy na pohlednici !


Návrat Krále - 26 fotekDvě Veže - 15 fotekComics - postupně doplňováno

Nejoblíbenější články


DVD a VHS
Objednejte si Návrat krále se slevou!


Znamení
DVD za 399,- či 499,- KčZasponzorujete provoz tohoto webu? Více zde

Poradna
Gondorský archiv - poradna v otázkách tolkienistických

Byla by pro vás zajímavá projekce všech rozšířených verzí Pána prstenů s nějakou tou přednáškou?
Ano, kdykoliv (kino v Praze)
[ 1195 - 61,66% ]
Ano, v dubnu 2006 (kino v Praze)
[ 24 - 1,24% ]
Ano, v květnu 2006 (kino v Praze)
[ 99 - 5,11% ]
Ano, později (kino v Praze)
[ 25 - 1,29% ]
Ano, kdykoliv (kino v Brně)
[ 294 - 15,17% ]
Ano, v dubnu 2006 (kino v Brně)
[ 15 - 0,77% ]
Ano, v květnu 2006 (kino v Brně)
[ 15 - 0,77% ]
Ano, později (kino v Brně)
[ 51 - 2,63% ]
Spíše ne
[ 58 - 2,99% ]
Určitě ne
[ 162 - 8,36% ]
... výsledky starších anket

Upozornit na nové články
Více informací zde


Nostalgie - starý design
... články, novinky
... divácké recenze

...::: Film Pán Prstenů - The Lord Of The Rings Movie na webu JCsoft's Fantasy (ISSN 1214-052X):::...
Vytvořil a spravuje pro vás Jan "Belcarnen" Čeřovský
Optimalizováno pro kvalitní prohlížeče a rozlišení 800x600 a vyšší
Chcete spolupracovat na tvorbě stránek? Mít zde svou reklamu? Napište!