Úvodní stránka
TolkienCon 2018 >>
Články, zprávy (563)
Nejnovější fotografie
Vaše recenze (470)
Základní informace
Obsazení - herci
Archiv fotografií
Ukázky a další videa
Místa ve filmu
Hudba
Poradna (50)
Výuka elfštiny
Něco ke stažení
Temné zvěsti
Diskusní fórum
Názory, úvahy
Komentáře k filmu
Adresář LOTRů (618)
Bannery webu
WebRing
Odkazy

Kdo jsem já ...
Fantasy novinky
Bazar knih Tip!
Autoři a díla
Povídky,recenze
Fantasy galerie
Fantasy odkazník
On-line chat
Testy a ankety
Filmy a seriály
Hudba
Počítačové hry
Download

Do oblíbených
WAP verze (info)
Výchozí stránka

Kontaktní mail:
Cerovsky@jcsoft.cz

Zde může být
VAŠE reklama !


Filmy online
CSFD.SK
Trailerzone
Pevnost
UNREAL EDITOR
Gameplanet
Abarin DrD
SFK Palantír
Další weby...

Stránky si právě
prohlíží 1380 lidí

Celkem návštěvníků
12773300

English version here


[ <<< Další článek ] [ Všechny články ] [ Předchozí článek >>> ]

Belcarnen
8.3. 2004
Tisková zpráva - DVD Návrat krále; Dozvuky TolkienConu... muzikál a texty přednášek (10.3. doplněn obsah Thorina); Oslava zničení prstenu...; Silmarillion - aneb pojďme vytvořit filmVerze pro tisk
Tisková zpráva - DVD Návrat krále
Přeložil: Gismoo

 LOS ANGELES, 8. března 2004 – V ohromujícím zakončení trilogie Pán prstenů v režii Petera Jacksona se na VHS a DVD vrací Král 25. května 2004. Debut Návratu Krále na domácích videonosičích bude následovat obrovský úspěch několika verzí Společenstva Prstenu a Dvou věží a bude k dispozici na dvoudiskovém DVD (29.95 dolarů) a na VHS (24.97 dolarů). Speciální rozšířené vydání Návratu Krále by mělo podle plánu následovat o prázdninách.

Pán prstenů: Návrat Krále, natočený podle epického příběhu boje dobra proti zlu J.R.R. Tolkiena, se bude prodávat jak v širokoúhlé, tak ve fullscreen verzi. U obou bude přibalen druhý disk s hodinami bonusových materiálů. Naleznete zde dokumenty ze zákulisí, krátké filmy, upoutávky, televizní reklamy, supertrailer na celou trilogii, preview na připravované hry od Electronic Arts inspirované filmovou trilogií a odkaz na exkluzivní internetový materiál o celé trilogii.

„Pán prstenů: Návrat Krále je završením triumfu ojedinělého filmového počinu,“ řekl Stephen Einhorn, prezident New Line Home Entertainment. „Dvoudisková edice obsahuje kromě oskarového eposu také hodiny zákulisních bonusových materiálů.“

V aktuálních amerických (364.1 milionů dolarů) i světových tržbách (1 miliarda dolarů), které stále narůstají, je Návrat Krále nejúspěšnějším dílem trilogie. Od premiéry 17. prosince 2003 v 7205 kopiích na americký trh a v 7403 kopiích do kin v 28 dalších zemích světa, už dosáhl Návrat Krále na četné rekordy: ve Velké Británii, Rakousku, Německu, Skandinávii, Španělsku, Švýcarsku a na Novém Zélandě byl uveden do kin v největším počtu kopií všech dob. Dále smetl pětidenní rekord tržeb, když vydělal víc jak 250 milionů dolarů pouze za první víkend. Nadto se stal film druhým nejvýdělečnějším snímkem všech dob, když jako druhý překonal hranici 1 miliardy dolarů a jako první to zvládl do deseti týdnů.

Na americkém trhu stanovil Návrat Krále nové rekordy prosincové (72,6 milionů od pátku do neděle) a středeční (34,5 milionu) premiéry. Navíc překonal hranici sta milionů už za čtyři dny, dvou set milionů za jedenáct dní a tří set milionů za pouhých 24 dní. Nyní se Návrat Krále nachází na šesté příčce žebříčku největších amerických trháků.

Poté, co se objevil v top ten konce roku u více jak 270 mezinárodních kritiků – první místo obsadil u víc jak stovky z nich včetně Time, Entertainment Weekly, The Wall Street Journal a New York Daily News – ovládl Pán prstenů: Návrat Krále i 76. výroční ceny akademie, kde proměnil všech jedenáct nominací v těchto kategoriích:

 • Nejlepší film, Peter Jackson, Barrie M. Osborne a Fran Walsh, Producenti
 • Režisér, Peter Jackson
 • Adaptovaný scénář, Fran Walsh, Philippa Boyens a Peter Jackson
 • Kostýmy, Ngila Dickson and Richard Taylor
 • Výprava, Grant Major (Art Direction); Dan Hennah a Alan Lee (Set Decoration)
 • Střih, Jamie Selkirk
 • Hudba, Howard Shore
 • Píseň, “Into The West,” hudba a slova Fran Walsh, Howard Shore, a Annie Lennox; zpěv Annie Lennox
 • Masky, Richard Taylor a Peter King
 • Vizuální efekty, Jim Rygiel, Joe Letteri, Randall William Cook, a Alex Funke
 • Zvuk, Christopher Boyes, Michael Semanick, Michael Hedges a Hammond Peek
V lednu získal Návrat Krále čtyři Zlaté Glóby a znovu proměnil všechny nominace:
 • Nejlepší film (drama), Peter Jackson, Barrie M. Osborne and Fran Walsh, Producers
 • Režisér, Peter Jackson
 • Hudba, Howard Shore
 • Píseň, “Into The West,” hudba a slova Fran Walsh, Howard Shore a Annie Lennox; zpěv Annie Lennox
Návrat Krále rovněž obdržel řadu uznání od všemožných společností a cechů: Nejlepší film roku podle Cechu amerických producentů, podle Spolku newyorských filmových kritiků, podle Filmových kritiků z Washingtonu D.C., podle Asociace jihovýchodních filmových kritiků a také vyhrál Devátou výroční cenu kritiků. Výroční cenu kritiků dostal také za režii, obsazení a hudbu. Peter Jackson byl jako nejlepší režisér oceněn Cechem amerických režisérů, Spolkem sanfranciských filmových kritiků, Asociací torontských kritiků, Filmovými kritiky z Washingtonu D.C., Filmovými kritiky ze San Diega a Asociací jihovýchodních filmových kritiků. Cech filmových herců a The National Board of Review ocenili Návrat Krále za celkové obsazení.

Verze pro Region 1:

  Obraz
 • 2.40:1 anamorfní širokoúhlý přepis filmu

  Zvuk

 • Anglický Dolby Digital 5.1 EX
 • Anglický Dolby Surround 2.0

  Titulky

 • Anglické, španělské

  Bonusové materiály

 • Cesta skončila: Režisérova představa (A Journey Completed: A Director's Vision)
 • Putování filmaře: Tvorba Návratu Krále (A Filmmaker's Journey: Making The Return of the King)
 • Speciální bonus National Geographic (The National Geographic Special Feature)
 • Krátké filmy vytvořené pro Lordoftherings.net - Aragornův osud (Aragorn’s destiny)
  - Minas Tirith
  - Bitva na Pelennorskýc polích (Battle of Pelennor Fields)
  - Samvěd Udatný (Samwise the Brave)
  - Éowyn, Bílá paní Rohanu (Eowyn White Lady of Rohan)
  - Digitální koně (Digital Horses)
 • Původní kinotrailery a televizní upoutávky
 • Supertrailer na trilogii Pán prstenů
 • Bližší pohled na videohry od Electronic Arts
 • DVD-ROM: Lord of the Rings Weblink
Většina z vás zřejmě zná problematiku DVD regionů a asi ví, že naše země se nachází v regionu 2. Uvedená specifikace by ale měla odpovídat i našemu regionu, samozřejmě až na zvuk a titulky. Zvuk bude bohužel :-) doplněn českým dabingem. Titulky pak budou se vší pravděpodobností obsahovat klasickou středo-východo evropskou sadu včetně češtiny. Z přilehlých obrázků dále vyplývá, že kinoverze bude rozdělena na šedesát kapitol, což je jen o něco málo méně než rozšířené Dvě věže.


Galerie ukázek menu 

 

Dozvuky TolkienConu... muzikál a texty přednášek
Nedávno byl spuštěn web, který obsahuje "vše, co jste kdy chtěli vědět" o dnes již pomalu legendárním ;-) muzikálu Pán prstenů z letošního TolkienConu. Stránky najdete na této adrese: http://poetspol.web4u.cz/muzikal/. Najdete na nich především kompletní text s uvedením jednotlivých "inspiračních" písní a samotný muzikál (záznam z TolkienConu) ke stažení. Záznam muzikálu a divadelní hry Dve věže od Slovenského Společenstva Tolkiena se pak nachází společně s reportáží z Conu na Audio CD, které je k dispozici na webových akcích JCsoftu, bude na Oslavě zničení Prstenu, TaurConu a především bude distribuováno společně s nejnovějším Thorinem, který je celý tvořen přednáškami z Conu. P

Obsah Thorina (celkem 112 stran):

Fenomény (Ladislav Ouda, Ondřej Šesták)
- O Zdrojích světla
- O Ungoliant
- O Prstenech moci
- Fenomény zla
- Fëa a Hröa

Moc a vláda na Ardě (Jiří Nenutil)
Na východ nechodím (Jana Kopečková)
Profesionální práce pana profesora (Ondřej Tichý)
Trpaslíci (Dáin)
Peníze a daně ve Středozemi (Smaug)
O pracích (Josef Kales)
Jak jsem viděl TolkienCon 2004 (Zdeněk Vošta)

 


Oslava zničení prstenu...
... se, pokud o tom nevíte, uskuteční uskuteční ve dnech 12.-14.3. (tedy již tento víkend) v ZŠ Křídlovická v Brně. Na programu je hra, nějaká ta přednáška, divadelní představení, hostina a hlavně přátelská atmosféra setkání fanoušků díla profesora Tolkiena. Přihlášku najdete ZDE.

 

Silmarillion - aneb pojďme vytvořit film
Zaslal: Eskel

    Projekt, zdálo by se troufalý a bláznovský, se skutečně rodí.
A nikdo neříká, že takový není. Pod přísnou organizací a pevným plánem se ukrývá touha po odhalení vlastních možností - zkoušení hranic filmového plátna a především vlastní fantazie.

    Filmový Pán Prstenů skončil a filmařům už zbývají jen myšlenky na - byť vzdálené - zfilmování Hobita. Reakce diváků (a fanoušků především) jsou velmi rozmanité a často zcela protichůdné.
"Je Pán Prstenů skutečně tak dobrý?" Nabádají k zamyšlení skeptici.
"Nedalo se to přece jenom ztvárnit o něco přesněji?" Našeptává v srdci každého nadšence byť sebeslabší hlásek.
    Odpovědi se nedá dospět žádnou úvahou, hloubáním ani diskusí, jak jsem shledal po měsíci pročítání recenzí zde na stránkách. Odpověď je pouze ve vlastním pokusu.
    Zní to téměř absurdně, ale i taková možnost je reálná. Nemluvím o samotné režii, efektech, či hereckých výkonech... mluvím o srdci samotného příběhu - scénáři, který tvoří podstatu filmu. Jediné formě filmu, která nemusí stát ani korunu.

    Snad již chápete jaký potenciál se v tomto skrývá, jaká tvůrčí síla se možná skrývá přímo ve vás! Nestojí to alespoň za zkoušku?
Tu otázku si musíte položit sami.

    Dosáhnutí scénáře (jehož samotný koncept se je ještě utváří a již teď jde o schéma nevídané) bude závěr jedné cesty. Nikdo ale neříká že konec.
    Otevírá se mnoho variant - které jistě domyslíte sami. Nadhodím zde i ono amatérské zfilmování, které ostatně prezentujeme nejvíce. Jde totiž o maximálně odlehčenou alternativu našeho snažení nevykládejte si to špatně, ale v zásadě natáčení takového paskvilu bude neuvěřitelná sranda.
    Ale nikdo neříká že by se jedna dvě scény nemuseli povézt.

{Ovšem brzké natáčení je také na spadnutí - hodláme nejprve natočit jakýsi pokus. I ten však bude stát za to. Nebude sice ze Silmarillionu, ale verze "povídka" i "scénář" už jsou na světě.}

    Závěrem: Kdo chce okusit chuť filmařiny a zažít něco mimořádného, nechť se ozve.
Kdo chce prozkoumat hloubku svých schopností a ukázat světu svou vládu nad slovy, ať neváhá ani vteřinu.
Nečekal bych více podobných příležitostí.

Vítán je každý - Každý si v tom najde své.

[Stránky - budoucí] [Stránky - provizorní]
[Můj mail] [Mail zástupce]

Přečteno celkem 9592x, verze pro tisk

Další článek - Malá reportáž z ElfConu 2004 (doplněno o fotky); Kdy bude DVD Návrat krále na našem trhu?; Pozvánka na TaurCon 2004; Objednávka fanzinu Thorin a CD z TolkienConu; Nejužívanější fráze v quenijštině

Předchozí článek - Kamery ve Středozemi - překladu dokumentárního materiálu z rozšířené edice Dvou věží

[ Všechny články ]  [ Nejoblíbenější články ]  [ Komentovat tento článek ]
Phillipsiz, poidáno 5.10.2017 2:26:11
<a href=http://www.probaiedumontsaintmichel.fr/511-new-balance-blanche-et-verte.php>New Balance Blanche Et Verte</a>
The easiest method to deal with payday loans is to not have to take them. Do the best to save a little bit money per week, so that you have a something to fall back on in an emergency. If you can preserve the amount of money on an unexpected emergency, you will eliminate the demand for by using a pay day loan support.


When you know you was without a great night's sleeping from your apnea, stay away from driving a vehicle or running heavy machines. Take the bus, or have an acquaintance travel you to definitely operate or to operate errands. Traveling whilst tired is not only harmful for you, it can be risky to many other motorists, way too.


LarTahexamp, poidáno 4.10.2017 14:43:06
Propecia Marsans Direct Clobetasol Cormax Mastercard Best Website Priligy Euro <a href=http://cheapvia25mg.com&gt;viagra online prescription</a> Propecia Worked For Men Naturally Occurring Amoxicillin
LarTahexamp, poidáno 4.10.2017 11:13:50
Propecia E Infertilidad Over The Counter Ed Meds Canada Cheapest Levitra <a href=http://levibuyus.com>levitra samples</a> Comprar Viagra Sin Receta En Barcelona Amoxicillin Dairy
LarTahexamp, poidáno 4.10.2017 11:13:49
Propecia E Infertilidad Over The Counter Ed Meds Canada Cheapest Levitra <a href=http://levibuyus.com>levitra samples</a> Comprar Viagra Sin Receta En Barcelona Amoxicillin Dairy
Scottpneub, poidáno 3.10.2017 17:37:16
<a href=http://ww2.biovelab.com/images/laboratorio/imagen.php?option=49-Kamagra-Kaufen-Forum-Kamagra-Apotheke-Erhältlich-Levitra-Online-Österreich.html>Kamagra Kaufen Forum</a>
Keep your resumes and software in a folder or binder. You need each notepad you handle to stay neat, clean, and crisp. Don't permit web pages get pet-eared or crumpled, and don't possibly compose on the back of your resume unless the opportunity boss asks you to set certain details there.
<a href=http://www.elbusoinc.com/images/golicu.php?t=21>Levitra 20mg</a>
Should you be in the establishing that would typically demand flash and you just have the built-in display on your own video camera, try out altering your placing in your white-colored balance and adjusting your ISO establishing. It can help it become so you will not need to use the display. Make sure to keep your digicam very continuous when doing this.
<a href=http://www.napabvi.com/banner/images/slide.php?gt=144/&gt;Cialis Wirkung</a>
Keep yourself as occupied as you can. Being quite productive aids in preventing any stress and anxiety that could occur. When you stand up in the mornings, get started carrying out some thing right away. Be sure you remain occupied the entire day. Tidy up your home, go walking the canine, cleanup your backyard, go through, or exercising. All of these issues can decrease your stress and anxiety. Staying nonproductive just triggers you to consider the adverse stuff that are developing in your lifetime, that makes your nervousness worse.
<a href=http://www.nutmegpwdcalendar.org/Images/glass.php?w=106-Viagra-Australia-Prescription>Buy-Viagra-Melbourne-Australia</a>

ThomasFauro, poidáno 3.10.2017 17:35:50
<a href=http://www.pafootballacademy.com/pictures/offense/offen.php?e=Buy-Cialis-Nz-Cialis-Generic-Best-Price-Kamagra-100mg-5.html>Buy Cialis Nz</a>
Produce a serious floral border. Many people believe the conventional rose boundary ought to be about 3 or 4 deeply, but a flashy boundary should be no less than half a dozen or 8 ft. This will provide you with adequate area to plant modest elaborate bushes and enormous flowering shrubs, in addition to the normal annuals and perennials.
<a href=http://www.homewardsindia.com/plugins/filery.asp?fal=96>Cialis PĂĄ Recept</a>
Acquire and grind your own legumes for the remarkable coffee. Caffeine legumes which can be freshly floor are the most useful. The number of varieties and types of espresso legumes in many shops is huge. When you desired to style these, you could invest annually identifying your best.
<a href=http://www.1habervar.com/Panel/rekl.php?spor=91-Kamagra-Kopen-Belgie-Levitra-10-Mg-Tablet-Levitra-Bestellen-Erectiestoornis>Kamagra Kopen Belgie</a>
Use video gaming to knit a tighter household. Even with all the video games out right now, it is strange for adults to perform online games using their youngsters even though this can be fun for all. Game titles that focus on education and household activity are good choices for anyone to wind downward jointly in the evening.
<a href=http://na.galaxysurfactants.com/access/footer.asp?paaa=61-Cialis-5mg-Online-Australia-Cialis-2.5-Mg-Cialis-Generic-Australia/>Cialis 5mg Online Australia</a>

Russellgoafe, poidáno 3.10.2017 17:34:19
<a href=http://www.metparsan.com/feed/client.asp?p=108-Cialis-Precio-Farmacia-Barcelona-Cialis-50-Comprar-Cialis-Original/&gt;Cialis Precio Farmacia Barcelona</a>
You ought to get your bronchial asthma really significantly. Just sitting close to and letting your signs aggravate is the worst thing to do on your own. This informative article includes several easy, simple tips which will help you ease symptoms and increase the standard of your life. All you need to perform is take an active method of dealing with your asthma-related difficulties.
<a href=http://www.paidsurveysgpt.com/forum/Scripts/julisre.php?o=1-Acquisto-Cialis-10-Mg-Cialis-Effetti-Cialis-Italia-Spedizione-Veloce>Acquisto Cialis 10 Mg</a>
A good suggestion that every electronic mail entrepreneurs will be a good idea to make the most of is always to keep every one of the email messages you send concerning your viewers instead of on your own. The data within your emails should be aimed at how your organization might help your readers rather than just talking about what you will be offering.
<a href=http://bgardan-001-site1.ftempurl.com/Scripts/usile.php?m=38>Kamagra Bestellen Ohne Kreditkarte</a>
Know your product or service! It is crucial that you already know the item you are trying to sell inside and outside. Examine it, apply it, have your friends and relatives utilize it and give you their opinions. You should be an expert inside the product you try to sell, because this gives you reliability.
<a href=http://www.emasterinfra.com/images/cache.php?b=153-Viagra-Online-Paypal-Buy-Viagra-Australia-Viagra-For-Sale-Adelaide>Viagra Online Paypal</a>

CraigIsofT, poidáno 3.10.2017 17:25:31
<a href=http://www.nexjoint.com/images/book.php?CatCd=120.html&gt;Generic Cialis Australia</a>
Visualize optimistic effects in what ever situation you happen to be handling. Then you can make time to feel better about precisely what is taking place for you. Additionally you can take time to see how you make individuals visualizations possible by setting goals for how they may occur.
<a href=http://www.dimenzur.com/Scripts/header.asp?ssd=165>Venta Cialis Madrid</a>
Look at promoting merchandise on your own web site that everybody has to purchase, like inkjet printer document or even a promotion for an additional company's support. You could potentially even trade having a distinct business plus they supply your vouchers, and you may offer their own being a importance-additional item to present using the merchandise you both promote.
<a href=http://www.ricambicell.it/prodotti/flati.php?y=144>Cialis Vendita On Line In Italia</a>
In case you have narrowed straight down your pursuit to your number of properties, employ someone to carry out an excellent evaluation visit. This will help to eliminate any excitement if you want to go through with the acquire, enabling you to get the best importance for your personal investment. Control bad judgements using this type of method.
<a href=http://www.xapps.co/images/cache.php?gr=80-Kamagra-Jelly-Erfahrung,Kamagra-Bestellen-Legal,Kamagra-Bestellen-Nachnahme/>Kamagra Jelly Erfahrung</a>

JeffreyskymN, poidáno 3.10.2017 17:25:03
<a href=http://www.resourcedesignofhickory.com/css/client.asp?p=53-Kamagra-Kaufen-Per-Nachnahme-Kamagra-Oral-Jelly-Wikipedia-Kamagra-Store>Kamagra Kaufen Per Nachnahme</a>
Fully grasp your many forms of cancer diagnosis. After you have been clinically determined to have malignancy, arm on your own with details. Take note of numerous questions to ask your personal doctor, such as treatment solutions, negative effects of treatment, if the malignancy can be cured, and prospect of repeat. There is also a large number of guidance on the internet, but look for with your physician as to whether this info is appropriate.
<a href=http://www.sedafy.com/css/move.php?id=Levitra-Original-10-Mg,Levitra-Original-Holland,Original-Levitra-Bayer-92.html>Levitra Original 10 Mg</a>
If you utilize a preventive inhaler, be sure to make use of it before you remember to brush your tooth through the night. Gargle with some h2o to prevent any bacterial infections from the medication. Kept seated behind your throat for the extented time period, the remains could cause thrush, a form of candida, within your mouth.
<a href=http://www.mdaiac.com/Scripts/tages.php?car=Super-Kamagra-Portugal-Comprar-Kamagra-Contra-Reembolso-Preço-Levitra-50>Super Kamagra Portugal</a>
Try and include a area to your home. You could currently have a few rooms and a den, nevertheless the den can not be deemed a master bedroom because it doesn't have a wardrobe. Add a dresser to make it a number of bed rooms. That's a fairly simple and easy inexpensive method to add value to your residence.
<a href=http://www.ericamcgee.com/Creative/images/mcgee.asp?jjjj=24-levitra-20mg-tablets-generic-levitra-professional-generic-levitra-uk>levitra 20mg tablets</a>

DanielSpisy, poidáno 3.10.2017 17:14:30
<a href=http://www.sandspringapts.com/images/menu.php?a=Kamagra-Jelly-Buy-Cialis-Uk-Kamagra-Oral-Jelly-Does-It-Work-92/>Kamagra Jelly</a>
When you are working with excessive nervousness, find the time daily to create a list of the things that in your life that happen to be moving well or points that you have accomplished. Remind on your own of the points if you feel your anxiety degree rising. Don't give attention to what might go wrong and as an alternative, give full attention to all of the things that you have done efficiently.
<a href=http://www.raistlin.ca/editors/lieyou.php?pageId=127>;Viagra Femminile In Gocce</a>
For a easy and quick on the run hair tamer, try a dab of your respective favorite palm cream. Basically massage a compact amount in to the palm of your respective hand and heart stroke your own hair inside a downwards route. This will likely tame frizz instantaneously and in many cases offer you the advantages of conditioning your hair, as well.
<a href=http://www.kanat48.ru/Config/downloads.php?p=Viagra-Rezeptfrei-Auf-Rechnung,Lovegra-Preis,Viagra-Preis-214.html>Viagra Rezeptfrei Auf Rechnung</a>
Monitor the monetary marketplace. Getting a home if the industry is slim is a brilliant transfer whenever you can afford it. Property ideals rise and drop together with the economic system, if you purchase a residence as soon as the economy is very low, odds are really good that the property increases in worth. On the contrary, if you purchase a property as soon as the economic climate is booming, you could possibly end up with a house loan well worth more than the home as soon as the boom ends.
<a href=http://www.lmcfs.com/includes/PHPMailer/class.php?haaa=Köpa-Kamagra-Malmö-Kamagra-Jelly-Flashback-Köpa-Kamagra-I-Butik-106>Köpa Kamagra Malmö</a>

Herbertunsox, poidáno 3.10.2017 15:11:56
<a href=http://www.ybcom.nl/wp-includes/banner.php?orderby=78-Cialis-Kopen,Cialis-Generico-Contrareembolso,Cialis-Generiek&gt;Cialis Kopen</a>
Try to eat what are called detergent food products. These are foods that normally nice and clean the mouth area as you may eat them. Apples are the most famous case in point. Other alternatives include uncooked green beans, celery and popcorn. Stopping dinner with a detergent foods is a great means for your mouth to finish the consuming cleanser.
<a href=http://amandaamorim.adv.br/fullslider/slider/assets/return.php?gb1=18>Lovegra 100</a>
If you acquired your property a long period earlier you probably funded approximately 5 and half a dozen pct curiosity. Now generally is a great time to take into account re-financing. With the real estate market as bad as it is today, fund rates are hovering around three percent. This can save you 1000s of dollars within the long run.
<a href=http://www.galaxylogistics.com/Prints/power.php?eh=112-Cialis-Ă–sterreich-Kaufen,Cialis-Bestellen-Ohne-Kreditkarte,Cialis-Original-20mg.html>Cialis Ă–sterreich Kaufen</a>
Caffeine can be of fantastic help when you work at home and desire some oxygen. Gourmet coffee residences are usually provided with WiFi, which means you can also work when enjoying that mug of joe for a diverse surroundings. On the other hand, a lot of dining places offer the exact same.
<a href=http://www.usareisen-exklusiv.de/wp-includes/access.php?id=131>Kamagra Oral Jelly Kaufen Deutschland</a>

GeraldTup, poidáno 3.10.2017 15:05:13
<a href=http://www.blackplaguegames.com/wp-includes/theme-compat/content.php?page_id=Viagra-Krankenkasse-Ă–sterreich-Viagra-Generika-Kosten-Viagra-Generika-Wien-129.html>Viagra Krankenkasse Ă–sterreich</a>
Making use of the tips and tricks that you've just read through, you can allow yourself a great jump start in constructing a artistic and varied picture taking stock portfolio. This information can help you as you may develop your abilities in portraiture, panorama photography, athletics and measures pictures, and also macro photos that enable you to get in close proximity and private with the material.Excellent Trend Suggestions How The Pros Use
<a href=http://www.staffmap.com/images/lib.php?vvd=2-Acheter-Cialis-20mg,Cialis-En-Ligne-France,Cialis-Original-Livraison-Rapide.html>Acheter Cialis 20mg</a>
When expensive jewelry is actually a exciting ornament, it could be resulting in an allergic reaction. Certain alloys that are included with improve the item lead to this. In order to avoid this response, you are able to restriction the time the jewellery is worn. Also, ensure your precious jewelry isn't way too restricted, which can let the skin area to inhale, limiting the irritation.
<a href=http://www.apmdistribution.com/includes/classes/results.php?products_id=1-Buy-Australian-Cialis>Cialis-20mg-Side-Effects</a>
One critical thing to be aware of may be the total common worth of automobiles within your country. By knowing the general importance, you can see when the vehicle good deal where you stand purchasing is overcharging or perhaps not. If you feel all their prices are too high, just proceed to another 1.
<a href=http://www.pugaliaparivar.in/images/lisuyto.asp?ban=101>Köpa Kamagra Flashback</a>

Greggeterb, poidáno 3.10.2017 1:17:23
myzkrnr

http://www.developnet.co.uk/le-coq-sportif-r900-677.htm
http://www.design-ontap.co.uk/nike-free-5.0-size-chart-818.php
http://www.mhcreativemedia.co.uk/under-armour-curry-one-622.htm
http://www.hungryandhomeless.co.uk/nike-air-max-1-atmos-safari-2016-419.htm
http://www.fuseboxdesign.co.uk/air-jordan-basketball-shoes-2016-973.php

<a href=http://www.stadium-mk.co.uk/handbag-michael-kors-price-264.html>Handbag Michael Kors Price</a>
<a href=http://www.mhcreativemedia.co.uk/fila-sneakers-jabong-436.htm>Fila Sneakers Jabong</a>
<a href=http://www.tindisbobbin.co.uk/nike-air-huarache-grey-red-149.htm>Nike Air Huarache Grey Red</a>
<a href=http://www.sinclairanddrummond.co.uk/new-balance-990-mens-046.asp>New Balance 990 Mens</a>
<a href=http://www.dsleurope.co.uk/adidas-shoes-blue-and-yellow-307.php>Adidas Shoes Blue And Yellow</a>

LarTahexamp, poidáno 25.9.2017 22:13:38
Generico Levitra Donating Blood And Amoxicillin Use Que Es Cialis <a href=http://cialgeneri.com>cialis</a> Buy Qsymia Without A Prescription
LarTahexamp, poidáno 14.9.2017 22:27:47
Amoxicillin Comprimes http://cialtobuy.com - cialis Viagra Y Salud
Propecia Dermatologists Viagra Temps D'Action Levitra Valencia
Baclofen En Ligne Canada <a href=http://cialtobuy.com >cheap cialis</a> Priligy Dapoxetina Comprar

PatrickHed, poidáno 5.9.2017 10:48:17
ykcjdkp

http://www.essaisgratuits.fr/gucci-shoes-homme-2017-prix-552.php
http://www.tableduterroir.fr/481-nike-air-max-zero-for-sale.php
http://www.oecc.fr/reebok-classic-femme-noir-446.html
http://www.fort-placement.fr/860-louboutin-femme-lady-peep.php
http://www.wiime.fr/supra-society-black-888.html

<a href=http://www.divland-gestion-site-internet.fr/puma-creepers-noir-et-doré-517.html>Puma Creepers Noir Et Doré</a>
<a href=http://www.fetish-unlimited.ch/oakley-radarlock-rouge-et-blanche-216.php>Oakley Radarlock Rouge Et Blanche</a>
<a href=http://www.divland-gestion-site-internet.fr/puma-basket-creepers-820.html>Puma Basket Creepers</a>
<a href=http://www.treguier-immobilier.fr/chaussures-manolo-blahnik-321.html>Chaussures Manolo Blahnik</a>
<a href=http://www.soc16.fr/dior-sneakers-2017-496.asp>Dior Sneakers 2017</a>

Gregorymeeld, poidáno 1.9.2017 17:45:43
cvoipqm

http://www.allo-paella-traiteur.fr/michael-kors-sac-taupe-602.htm
http://www.tribal-art.ch/ralph-lauren-poloshirt-sale-953.php
http://www.gamick.fr/new-balance-femme-rose-gold-586.html
http://www.allo-paella-traiteur.fr/sac-a-main-longchamp-pas-cher-neuf-469.htm
http://www.aroundthecorner.fr/796-nike-essential-femme.php

<a href=http://www.citesket.fr/adidas-gazelle-noire-et-blanche-352.html>Adidas Gazelle Noire Et Blanche</a>
<a href=http://www.roco-schweiz.ch/converse-cuir-femme-promo-460.html>Converse Cuir Femme Promo</a>
<a href=http://www.musical-im-gartencenter.ch/oakley-herren-sonnenbrille-crosshair-2.0-095.html>Oakley Herren Sonnenbrille Crosshair 2.0</a>
<a href=http://www.soc16.fr/caterpillar-chaussures-magasin-048.asp>Caterpillar Chaussures Magasin</a>
<a href=http://www.pieces-center.fr/adidas-superstar-up-blanche-827.php>Adidas Superstar Up Blanche</a>

Chrissoams, poidáno 30.8.2017 16:04:04
vcqbctq

http://www.liceovoltacomo.it/357-nike-free-4.0-flyknit-womens.htm
http://www.grecigaione.it/tubular-adidas-triple-black-179.php
http://www.immobiliaremacchione.it/658-nike-huarache-nere-rosse.htm
http://www.under-ground.it/624-occhiali-ray-ban-da-vista-tondi.asp
http://www.intercircoli.it/scarpe-armani-vendita-online-816.htm

<a href=http://www.nillapizzi.it/adidas-torsion-nere-183.htm>;Adidas Torsion Nere</a>
<a href=http://www.bottega-del-legno.it/412-scarpe-lacoste-per-bambini.htm>Scarpe Lacoste Per Bambini</a>
<a href=http://www.pistoiainrete.it/nike-air-max-1-patch-747.html>Nike Air Max 1 Patch</a>
<a href=http://www.nuovageovis.it/867-scarpe-skechers-offerte.htm>Scarpe Skechers Offerte</a>
<a href=http://www.2circolovimercate.it/louboutin-scarpe-uomo-2016-599.htm>Louboutin Scarpe Uomo 2016</a>

Ronin_cz, poidáno 24.3. 2004 16:44:58
Za kladný ohlas na Muzikál děkujeme ... no, ale jaktože žádné ohlasy ať žijeme my? :-) .. už je jasné, proč Poetické společenstvo hostuje stránky muzikálu ;-)

Ten film ... no, to je zajímavé. Jen co dokončíme náš videoklip k muzikálu, tak se klidně přidáme. Naše autorská dvojice je všeho schopna ;-) ... No nic. tak se (S)mějte
Mirek a Rosťa

pivli, poidáno 22.3. 2004 7:21:43
Tak jsem si včera poprvé všimla,že ve videoklipu Neneh Cherry-Woman,má moc pěknou roličku rváče v hospodě Ady Serkis.Viděla jsem to po dost dlouhé době a Andyho vlastně zaregistrovala naše matička,která má skoro v šedesáti o muzice dost velkej přehled.:)))(krom Pepíčka Zímy,toho nemusí).
Shodan, poidáno 16.3. 2004 13:03:42
Nevim jak je tohle velka novinka, ale nevsim sem si ze by to tu nekdo zminil(zas tak moc sem nehledal) tak tedy: PRO VSECHNY Z HRADCE A OKOLI: V KINE CENTRAL BUDE 20. BREZNA KOMPLETNI TRILOGIE!!
Eskel, poidáno 15.3. 2004 19:41:32
Miki: Bezva... to budeme rádi.
> Přepsal jsem to do html: Zkus http://silmarillion.webpark.cz/posledni_noc.html
a
http://silmarillion.webpark.cz/posledni_noc_scenar.html
Ovšem varuju, není to ze silmarillionu a je to pro pokusné natáčení... nic hlubohého v tom nečekej. (btw, pošli mi pls na mail číslo icq, domluvíme se...)

miki, poidáno 15.3. 2004 13:23:05
hej proc se to tam hodilo dvakrat?
miki, poidáno 15.3. 2004 13:21:25
hmmmm... ten silmarillion by moh bejt hustej az na to ze mi nefach scenar ani povidka, ale jinak bysme urcite s grupou prijeli, taky uz sme naky ty fantasy filmy vyrabeli. a taky vlastne detektivky...
miki, poidáno 15.3. 2004 13:21:20
hmmmm... ten silmarillion by moh bejt hustej az na to ze mi nefach scenar ani povidka, ale jinak bysme urcite s grupou prijeli, taky uz sme naky ty fantasy filmy vyrabeli. a taky vlastne detektivky...
argonantus, poidáno 15.3. 2004 11:09:16
Míšánek:
tahle recenze je tak neuvěřitelně užvaněná a nudná, že jsem neměl sílu ji ani dočíst... to ten Fila je onačejší kanon...

David Ekan Kočí, poidáno 15.3. 2004 11:02:16
Lucyová: Vkus autora se dá odpozorovat z jeho další recenze o něco níže, která je na "Texaský masakr"....
Lucyová, poidáno 15.3. 2004 10:56:23
Míšánek: že se rozčiluješ... autor umí psát tak, aby to na první pohled vypadalo seriózně, ale je to prázdné, žádný argument, jen povrchní žblechty, které se ještě k tomu opakují. Ke konci se chudák dokonce nechal zcela neprofesionálně unést. Z textu nelze ani odhalit, jaký má ten člověk vkus, takže jakýkkoli eventuelní postřeh (kdyby tam teda nějaký byl) je bezcenný. Prostě kydy o ničem...
Míšánek, poidáno 15.3. 2004 7:19:47
Milí přátelé. Kdo z vás se chce spravedlivě nas..., přečtěte si článek na http://www.fantomfilm.cz/?nr=4&druh=rec#1. Za tohle bych klidně i vraždil. SMRT jeho autorovi!!!
Therru, poidáno 13.3. 2004 22:55:41
Eskel: Tak jo, píšu mail. Když ne já, tak několik existencí v mém okolí je perem docela slušně nadáno, možná i něco vymyslíme)
Ještě k muzikálu - přečetla jsem si ho teprve teď a to ještě se značnými obtížemi - když jsem došla k Hejkalovi, neviděla jsem už přes slzy na obrazovku.
Klobouk dolů!)))

Eskel, poidáno 13.3. 2004 19:52:15
Je fajn že se ozýváš, ale lepší by bylo se ozývat do mailu, tam mám možnost ti alespoň nějak normálně odpovědět, připadně tě víc zasvětit.... btw: zatím jde především o psaní scénáře
Ravenhorn, poidáno 13.3. 2004 16:54:53
Ale je tam psáno že tam bude jen do pondělka! Takže kdyby to někdo mohl dát někam jinám! Aby si to mohli stáhnout i lidi, kteří čekájí až budou zase v pondělí v práci a ono to tam už nebude!
Ravenhorn, poidáno 13.3. 2004 16:52:48
Na www.trailerzone.net je ukázka z předávání oscarů. Jedná se o úvodní video natočené Billy Crystalem a paroduje různé filmy minulého roku! Hlavně Pána prstenů!Stojí to za to! má to 30 MB http://www.hkstars.net/stuff/76thoscreel.avi
Therru, poidáno 12.3. 2004 20:17:50
Ad film - tak já se teda ozývám...)
I když moje vláda nad slovy spočívá akorát v rekordním počtu zakoktání za vteřinu - to by asi uplatnit nešlo, což? :)

Ravenhorn, poidáno 11.3. 2004 10:22:19
Na této adrese je teď oficiálně na stažení ten supertrailer k Pánu prstenů!
Má teda 72MB! Tady je odkaz http://progressive2.stream.aol.com/newline/gl/newline/lordoftherings/supertrailer/LOTR_Supertrailer_1500_dl.mov

AldaHALtar, poidáno 11.3. 2004 9:03:10
Thanx
David Ekan Kočí, poidáno 11.3. 2004 9:00:30
AldaHALtar: Příští týden se tu objeví objednávkový formulář.
AldaHALtar, poidáno 11.3. 2004 8:56:54
BTW:kde se dá sehnat (nejlíp přes poštu) novej Thorin? Na všechny srazy to mam teďka trochu z ruky.
pip, poidáno 10.3. 2004 19:43:02
Ten film není vubec špatnej nápad, že bych šel do toho taky :-)
Eskel, poidáno 10.3. 2004 19:29:30
připojte... bude to stát za to.
Ještě bych chtěl dodat že skutečné stránky budou co nevidět a budou na adrese: www.silmarillion.com

Emeldir, poidáno 10.3. 2004 18:37:41
Ten muzikál je vážně super!!! Ty písničky jsou tak strašně chytlavý, že si s kámoškama ve škole zpíváme: Prstýnek, Prstýnek udělal bum ... Ostatní nás sice považujou za blázny, ale nám je to úplně jedno. Ať žije Tolkien a Poetické společenstvo!!! :-)
Tauriel, poidáno 10.3. 2004 15:50:49
Nahodou, ten napad s amaterskym sfilmovanim je celkom zaujimavy. Asi sa zapojim... :-)
Taurion Agarwaen, poidáno 9.3. 2004 21:51:01
tyvole ten nápad s filmem to je teda hukot!! to musí bejt mrtě hustý :)!
Lúthien, poidáno 9.3. 2004 19:53:25
Já už se tak těšim na rozšířenou verzi,už aby tady byla:-)
Půlka, poidáno 9.3. 2004 11:13:42
Už tahle a já ještě neviděla Dvojku :-(
PCcat, poidáno 9.3. 2004 10:06:51
To to je takhle brzo?:)))
Míšánek, poidáno 9.3. 2004 8:06:18
Už aby byla...
Aman, poidáno 8.3. 2004 23:57:37
A co teprve rozšířená verze....!!!!
[ Všechny komentáře ]

Diskuze čtenářů na těchto stránkách není provozovatelem serveru nijak moderována a upravována. Provozovatel nemá vliv na obsah jednotlivých příspěvků a nenese za ni zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo kterýkoliv příspěvek smazat, pokud bude odporovat normám slušného chování.
Jméno: E-mail:

Komentář:

Upozorňovat na nové komentáře mailem?
Přepiš heslo   --> 


Informovat o nových komentářích k tomuto článku
E-mail:V nadpisu V textu V komentářích


Zadejte text pro hledání v eláncích (napo. Gandalf A Balrog, Elijah Wood NEBO Orlando Bloom, Dvi Viže A Faramir A Frodo). Minimální délka hledaného slova jsou toi znaky.

Poslední elánky / novinky

Pozvánka na TolkienCon 2018
Dne 8.11.2017 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 0
Pozvánka na TolkienCon 2017
Dne 7.11.2016 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 17
TolkienCon 2016 – fotky, video, atd. (doplněno: 18.1. 11:58)
Dne 18.1.2016 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 184
Pozvánka na TolkienCon 2016
Dne 12.11.2015 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 15
Pozvánka na TolkienCon 2015
Dne 9.11.2014 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 1
TolkienCon 2014 – fotky, záznamy tak vůbec (doplněno: 24.1. 22:47)
Dne 23.1.2014 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 42
Pozvánka na TolkienCon 2014
Dne 9.11.2013 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 213
TolkienCon 2013 – fotky, reportáže, přednášky a tak vůbec (poslední aktualizace 29.1. 21:19)
Dne 26.1.2013 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 42
Hobit: Neočekávaná cesta
Dne 19.12.2012 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 75
Pozvánka na TolkienCon 2013
Dne 2.11.2012 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 55

O čem se psalo před rokem?

 
[ Všechny články / rozšířené hledání ]Nejen o víně...Koncert Společenstvo prstenu


27.1. 2009
Pokud o tom náhodou ještě nevíte, tak 28. května bude v Praze zahrána Symfonie Pán prstenů! Detaily najdete a lístky můžete objednávat ZDE

9.4. 2008
Na adrese www.lotrcon.cz najdete pozvánku na letošní LOTRcon ve dnech 27.6 - 29.6 2008, pásma na téma nejen Pán prstenů jako součásti Festivalu Fantazize.

5.3. 2007
Máte radi fantasy a sci-fi? Baví Vás história Slovanov? Ste blázni do mangy a anime? Alebo si chcete len prísť vyskúšať DDR či Sing Star ? Ak ste aspoň na jednu otázku odpovedali pozitívne, potom niet lepšej voľby ako navštíviť Slavcon 2007. Pestrý trojdňový program len za 200 Sk v predpredaji a za 250 Sk na mieste. Pre bližsie informácie navštívte stránku www.slavcon.arda.sk, kde sa môžete priamo zaregistrovať. (akci pořádá Spoločenstvo Tolkiena, kon

15.11. 2005
Dne 17.11.2005 od 14h se v sále HAMU uskuteční koncert Pražského Filmového Orchestru (viz. malá recenze). I tentokrát je krom hudby J. Williamse připravena The Lord of the Rings Trilogy Howarda Shorea. Více informací na stránkách PFO

10.1. 2005
Palace Cinemas Slovanský dům mají na programu maraton všech rozšířených verzí Pána prstenů. Bohužel startuje o půlnoci z 18. na 19. ledna (úterý na středu), což při dvanácti hodinách filmu není dvakrát ideální čas. Tohle rozhodně není poslední příležitost, takže se nemusíte snažit zlikvidovat v takto nelidský termín a v klidu můžete počkat. A nebo zajít jen na rozšířený Návrat krále...

... všechny zprávičky

Tipy na pohlednici !


Návrat Krále - 26 fotekDvě Veže - 15 fotekComics - postupně doplňováno

Nejoblíbenější články


DVD a VHS
Objednejte si Návrat krále se slevou!


Hry
Návrat krále a další hry na PC, PSX i PS2Zasponzorujete provoz tohoto webu? Více zde

Poradna
Gondorský archiv - poradna v otázkách tolkienistických

Byla by pro vás zajímavá projekce všech rozšířených verzí Pána prstenů s nějakou tou přednáškou?
Ano, kdykoliv (kino v Praze)
[ 1189 - 61,83% ]
Ano, v dubnu 2006 (kino v Praze)
[ 23 - 1,2% ]
Ano, v květnu 2006 (kino v Praze)
[ 95 - 4,94% ]
Ano, později (kino v Praze)
[ 25 - 1,3% ]
Ano, kdykoliv (kino v Brně)
[ 292 - 15,18% ]
Ano, v dubnu 2006 (kino v Brně)
[ 15 - 0,78% ]
Ano, v květnu 2006 (kino v Brně)
[ 15 - 0,78% ]
Ano, později (kino v Brně)
[ 50 - 2,6% ]
Spíše ne
[ 58 - 3,02% ]
Určitě ne
[ 161 - 8,37% ]
... výsledky starších anket

Upozornit na nové články
Více informací zde


Nostalgie - starý design
... články, novinky
... divácké recenze

...::: Film Pán Prstenů - The Lord Of The Rings Movie na webu JCsoft's Fantasy (ISSN 1214-052X):::...
Vytvořil a spravuje pro vás Jan "Belcarnen" Čeřovský
Optimalizováno pro kvalitní prohlížeče a rozlišení 800x600 a vyšší
Chcete spolupracovat na tvorbě stránek? Mít zde svou reklamu? Napište!