Úvodní stránka
TolkienCon 2018 >>
Články, zprávy (563)
Nejnovější fotografie
Vaše recenze (472)
Základní informace
Obsazení - herci
Archiv fotografií
Ukázky a další videa
Místa ve filmu
Hudba
Poradna (50)
Výuka elfštiny
Něco ke stažení
Temné zvěsti
Diskusní fórum
Názory, úvahy
Komentáře k filmu
Adresář LOTRů (619)
Bannery webu
WebRing
Odkazy

Kdo jsem já ...
Fantasy novinky
Bazar knih Tip!
Autoři a díla
Povídky,recenze
Fantasy galerie
Fantasy odkazník
On-line chat
Testy a ankety
Filmy a seriály
Hudba
Počítačové hry
Download

Do oblíbených
WAP verze (info)
Výchozí stránka

Kontaktní mail:
Cerovsky@jcsoft.cz

Zde může být
VAŠE reklama !


Filmy online
CSFD.SK
Trailerzone
Morrowind
2002zy
Stránky o Dračím Doupěti
FantasyGalerie
MusicZone
Další weby...

Stránky si právě
prohlíží 840 lidí

Celkem návštěvníků
13776784

English version here


[ <<< Další článek ] [ Všechny články ] [ Předchozí článek >>> ]

Belcarnen
30.9. 2003
Jak dlouhý bude Návrat krále?; Co prozrazuje ukázka z Návratu krále?; Rozhovor s Éowyn z www.lordoftherings.netVerze pro tisk

Jak dlouhý bude Návrat krále?
Ain't it Cool News opět přilévají olej do ohně novou zprávu o délce Návratu krále. Šílené spekulace o čtyřech či čtyřech a půl hodinách se sice nepotvrzují, ale i tak přicházejí s úctyhodným číslem tři a půl hodiny. Docela mne zajímá, jak to v kině zvládnu. Z ukázky je patrné, že Návrat krále bude skutečně silným zážitkem. „Putování je u konce. Není žádného triumfu beze ztrát. Žádného vítězství bez utrpení. Žádné svobody bez sebeobětování. Již tento prosinec…“ A my můžeme jen zamáčknout slzu a říct „Již v lednu.“

 

Co prozrazuje ukázka z Návratu krále?
Ukázka z Návratu krále opět přinesla hromadu všemožných spekulací. U toho článku bych rád otevřel "diskusi" ohledně zajímavostí, které jste schopni vypozorovat. Témat je jistě mnoho...

  • Jaký elf provádí zkutí Narsilu? Elrond to očividně není, ale mohla by to být Arwen! V ukázce se spíš objeví nějaká známá a "důležitá" postava, než nějaký nový, dosud neznámý elf...
  • Není Odula moc malá? To, co vidíme v ukázce pravděpodobně není celá Odula, ale jen její hlavohruď, následovat bude gigantické tělo.
  • Koho to svírá Éomer v náručí? Spíše než na Théodena to vypadá na raněnou Éowyn... 

 

Rozhovor s Éowyn z www.lordoftherings.net
Přeložil Gismoo, díky...

Australská herečka Miranda Otto hraje v trilogii Petera Jacksona důležitou roli. Mirandina Éowyn je jednou z nejsilnějších ženských postav v díle, jak mentálně, tak fyzicky. V následujícím rozhovoru Miranda vykládá o Éowyniních bojích a vítězstvích a také o svých zážitcích z šermování. 

V Návratu Krále je velká akční scéna na Pelennorských polích. Dá se srovnávat s bitvou v Helmově Žlebu ve Dvou věžích? 
Tato bitva je větší. V Helmově Žlebu bylo 10000 Skurut-hai. Na Pelennorských Polích bude 200000 nových a vylepšených skřetů. Tito noví skřeti jsou o trochu vyšší a mnohem děsivější. Taky je tam velké množství koní a věcí, které jsme ještě nikdy předtím neviděli. Několik z nich jsem viděla a musím říct, že jsou fantastické.

Éowyn ovládá jedenapůlruční meč. Jak jste se vypořádala s tréninkem?
No, byla to hrozná zábava. Kluci v týmu kaskadérů jsou opravdu úžasní. Je to legrační, protože i přes všechno to násilí, které předvádí na obrazovce jsou to opravdu veselí a milí lidé. Když jsme točili, akorát mi řekli, „Podívej, nenaznačuj, že ho sekneš. Doopravdy ho udeř.“ Mají sice zbroj, ale i přes ní to bolí. Ale tváří se, že jim to nevadí, zjevně se tomu potom smějí.

Bojové scény ve filmu musely být únavné.
Můj kostým vážil se vším všudy 10 kilo. Je to opravdu těžké a hodně to z vás vysává energii. Je to jako, kdybyste při fyzické aktivitě neustále drželi čtyři těžké nákupní tašky.

Jak moc jste předem trénovala?
Se svým trenérem jsem začala tři týdny před odjezdem na Nový Zéland. Jen kvůli kondici. A na Novém Zélandě jsem tři týdny před natáčením pracovala s kaskadéry na choreografii bojů a základních pohybů a taky na jízdě na koni.

Někteří říkají, že Éowyn je nejlépe zahraná postava. Přesně podle Tolkiena. Jak jste se na roli připravovala?
Neustále jsem se vracela ke knize a kopírovala všechny stránky, na kterých o ní byla zmínka. Všechno jsem si vystříhala, každou větu nebo jen popis pohybu. Potom jsem zjišťovala jak jí vidí a co si o ní myslí ostatní lidé. Prostě jsem se snažila zjistit všechno o tom, jak si ji představoval Tolkien.

Nicméně Éowyn je tvrdá žena…
Jistě, ale hlavně je to žena, jestli chápete, co tím myslím. Jedna moje část chtěla zahrát tu tvrdou stránku opravdu přesně, ale protože je ve filmu málo ženských postav, bylo stejně důležité zobrazit i ženskost a zranitelnost.

Jak byste popsala Éowynino úsilí ve třetím filmu?
Dříve v ní bylo mnoho vášně a mluvila o vysokých cílech. Teď se ukáže co v ní doopravdy je. Věřila, že je schopná jednat spolehlivě a že by měla být ohodnocena stejně jako muž a mělo by jí být dovoleno jít do války. Také musela čelit neopětované lásce a vůbec tahle část jejího života neprobíhala podle jejích představ. Ale teď jí čekají lepší vyhlídky. 

Přivezla jste si z natáčení Pána Prstenů nějaký neobvyklý zážitek?
Opravdu památný byl den, kdy jsem poprvé přijela do Edorasu. Měli jsme za sebou hodinu a půl cesty, když jsme vylezli na kopec, a uviděli jsme Zlatou síň postavenou uprostřed ničeho, obklopenou zasněženými horami, přesně tak jako byla popsána v knize. Bylo opravdu vzrušující cítit se jako herec, který s touto stavbou bude tak moc pracovat. Bylo to jako být zase dítě a snít o sobě, jako o princezně se svým palácem. A jednoho rána se probudíte a ona je to skutečnost.

Po obdržení nejvyšších ocenění australského filmu a divadla, pracovala Miranda Otto na obou březích Atlantiku. Hrála hlavní roli ve filmu Julie Walking Home (natočen v Kanadě a Polsku) slavné polské režisérky Agnieszky Holland. Film měl premiéru v roce 2002 na Benátském a Torontském filmovém festivalu. Otto také hraje v připravovaném snímku The Three Legged Fox (točeného v Itálii) režiséra Sandra Dionisia, a ve filmu Doctor Sleep (natočeného ve Velké Británii) společně s hercem Goranem Visnjicem. 

Otto naposledy dokončila australskou romantickou komedii Danny and the Deckchair, ve které opět hraje s Rhysem Ifansem. Naposledy hrála s Ifansem po boku Tima Robbinse a Patricie Arquette v prvním snímku Charlieho Kaufmanna od Being John Malkovich, Human Nature. Černá komedie, režírovaná Michelem Gondrym byla poprvé uvedena na festivalech v Cannes (r. 2001) a v Sundance (r. 2002). Do volné distribuce byla vypuštěna v dubnu 2002. 

Otto byla vysoko hodnocena v recenzích adaptace klasiky Henrika Ibsena "A Doll's House", kde ztvárnila roli Nory Helmer v kolektivu Sydneyské divadelní společnosti. Absolventka prestižní australské divadelní školy NIDA, kterou navštěvovaly takové osobnosti jako Mel Gibson, Judy Davis a Cate Blanchett, Otto byla oceněna nominací na cenu Australského Filmového Institutu za její role ve filmech In The Winter Dark, The Well, Daydream Believer, a The Last Days of Chez Nous. Také byla nominována na Australian Film Critics Circle Award za roli ve filmu Last Days of Chez Nous, stejně jako za snímek Love Serenade, který získal cenu Camera d'Or na festivalu v Cannes. 

Mirandiny další filmy jsou: What Lies Beneath Robert Zemekise s Harrisonem Fordem a Michelle Pfeifferovou; Tenká červená linie (The Thin Red Line) Terence Malicka; Kin; Dead Letter Office; Doing Time for Patsy Cline; True Love and Chaos, a Jack Bull pro HBO.

Přečteno celkem 8274x, verze pro tisk

Další článek - Reportáž - Bitva Pěti Armád 2003 v Temném Hvozdu a na úpatí Osmělé hory, tak jak ji viděl Nenymir syn Nemirův, kníže západních hraničářů, rodem z Noldor, kapitán ve vojsku svých lesních příbuzných, ve službách krále Faireho a královny Lairei

Předchozí článek - Vše o oficiálním traileru na Návrat krále! - k dispozici popis obsahu, celý trailer v mnoha různých kvalitách, překlad a galerie fotografií snímek za snímkem. Článek bude postupně doplňován (naposledy pondělí 6.10.)

[ Všechny články ]  [ Nejoblíbenější články ]  [ Komentovat tento článek ]
Bellatrix, poidáno 10.10. 2003 15:39:48
Míšánek: určitě ale záleží i na tom, co by vlastně zpívala. Pokud to bude závěrečná píseň, mohlo by to být dobré. Kromě toho ona určitě umí zpívat i potichu :o)
BTW, už tu bylo, že soundtrack vyjde 25. listopadu? Nečtu tyhle stránky moc důkladně a pravidelně :o), takže nevím... kdyžtak se omlouvám, že se opakuji.

Míšánek, poidáno 10.10. 2003 13:39:55
Oprava - nikoli ne NEHODÍ ale SE NEHODÍ.
Míšánek, poidáno 10.10. 2003 13:36:46
Já jen doufám, že ta Lennoxka tam nakonec nebude. Netvrdím, že zpívá blbě, ale je uřvaná a mezi elfy ne NEHODÍ. Zkazila by celý film!
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 10.10. 2003 11:20:51
puberťák: vše, co se zatím ví (zapojení Liv Tyler do zpěvu, Annie Lennox na castingu, ...) už to bylo. Až bude cokoliv další, samozřejmě se to v článku objeví
puberťák, poidáno 9.10. 2003 18:03:46
jenom akademická otázka na majitele stránek.víme něco o hudbě?písničkách ve filmu?jestli ano proč to tady už není.
saschia, poidáno 8.10. 2003 16:41:07
Misanek: Ano, vyhravas prvu cenu - kyptiky su naozaj len take male pahyle. Tieto konkretne vznikaju intenzivnym ozizlavanim nechtov. Od Froda hodne pokrocile stadium ;-)
milasik, poidáno 7.10. 2003 19:43:50
Ostrejšie (nie väčšie) fotky z ROTK traileru . Pozrite www.comingsoon.net alebo na tejto link :
http://film.msn.dk/pgs/docs/newsItem_dk.asp?icn=72
933&ci=183 . Vidno tam aj farebnejsie odulu :-))

pivli, poidáno 3.10. 2003 10:55:36
to Míšánek: krásný výraz -ožižlánek!:))))
Míšánek, poidáno 3.10. 2003 10:24:17
To Saschia: já sice patřím ke generaci, která ještě slovenštině bez problému rozumí, ale tím nádherně znějícím slůvkem "kyptikmi" jsi mě dostala! Předpokládám, že to bude něco jako pahýlek nebo ožižlánek.
Bellatrix, poidáno 3.10. 2003 10:02:32
Conan:
Éowyn tam vůbec není, v ukázkách na sebe málo kdy navazují scény, které k sobě patří. Je to prostříhané s největší pravděpodobností do scény, kde se Rohirové chystají zapojit do bitvy na Pellenorských polích, tady: http://www.jcsoft.cz/fantasy/lotrgal.asp?j=galerie/rotktrai/ss&k=jpg&st=0&ko=110&ak=66&pr=2

Conan, poidáno 2.10. 2003 19:24:17
Hele,to jak Aragorn povzbuzuje vojsko na koních je asi před černou bránou,žejo?Ale co tam teda dělá Eowyn,ta má přece ležet v domech uzdravování,nebo spíše klábosit s Faramirem.
Bellatrix, poidáno 2.10. 2003 12:39:51
Belcarnen:
Tak blbá zase nejsem :o)
Jezdce na koních a hory točil v exteriérech, město tam pak připlác počítačem. Model nechal nasvítit stejně jako krajinu, do které ho umístil, předpokládám :o)

saschia, poidáno 2.10. 2003 11:50:25
Misanek - tebe sa to povie, ale ja keby som so sebou v kine nemala popkorny alebo nieco ine na zahryznutie tak von vychadzam uz len s kyptikmi prstov. No ale na dlhe filny zasadne beriem mandle a obycajnu vodu, aby som nemusela zapijat sol a tym padom nemusela ist curat...
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 2.10. 2003 9:26:50
Bellatrix :-D
Tvá teorie je moc zajímavá, ale vzhledem k tomu, že celá Minas Tirith je obrovský model nebo práce počítače (krom částí postavených na místě Helmova žlebu, ale ty budou vidět jen v detailech), tak PJ asi moc problémů se sluníčkem svítícím na špatnou stranu neměl :-)

Bellatrix, poidáno 2.10. 2003 8:46:28
Nerada bych rozviřovala už teď diskusi o chybách nebo "chybách" v Návratu krále, když sama tohle téma poměrně nesnáším :o) ale praštila mě do očí jedna věc. Všimli jste si, že Minas Tirith je ve většině záběrů jakoby nasvícené od severu? Nejen tak, jako kdyby tam byl kus jasné oblohy, ale vyloženě od sluníčka, se stíny. Což je samozřejmě nesmysl, leda by si Jackson neuvědomil, že na NZ běhá sluníčko po opačné straně oblohy, než by běhalo v Gondoru :o) Tudíž mě napadlo, jestli ve filmu úmyslně nepootočili město víc k severu, takže by to pak nebylo sluníčku ze severu, ale ze západu... No nic, to je jen taková úvaha :o) Byla bych si toho asi nevšimla, ale vždycky jsem severní půlku města považovala za stinnou (z jedné strany Mindolluina, z druhé strany ta skála přímo ve městě), takže když je zalitá sluncem, nemůžu si nevšimnout :)
Bellatrix, poidáno 2.10. 2003 8:22:52
* Jaký elf provádí zkutí Narsilu?
Nejdřív jsem se taky lekla, že je to Arwen, protože rysy v obličeji jsou hodně podobné. Ale na ní to má krátké vlasy a jiné obočí, proto tipuji buď toho Figwita, jak píše Tinne (ahoj, Tinne! :o)), nebo klidně neznámého elfa. Ten záběr tam je snad kvůli Narsilu/Andúrilu, ne kvůli tomu elfovi... A taky je na předchozím záběru vidět, že u skutí jsou nejméně dva (jeden drží a druhý buší).
* Není Odula moc malá?
Souhlasím s ostatnímí, vidíme jen hlavohruď. Odulka má mít obrovské, nafouklé, čvachtavé a smrduté tělo :o), které se v ukázce nejspíš skrývá za ohybem chodby.
* Koho to svírá Éomer v náručí?
Stoprocentně Éowyn, to nejsou Théodenovy vlasy ani čelo. Taky si myslím, že nad starým strýcem, který tak nějak jel do války zemřít, by tolik nehořekoval, kdežto nad vlastní sestrou, kterou miluje a která v té bitvě neměla vůbec být...

ad premiéra v lednu: jestli vás to někoho utěší :o), berte to tak, že to těšení je na tom nejhezčí. Život pádí hrozně rychle a než se nadějete, bude po premiéře, za pár měsíců opadne euforie, která se pak ještě možná trochu zdvihne u prodloužené verze... a bude konec. Já jsem z toho ledna taky na mrtvici :o), si nemyslete, tak se tímhle utěšuju :o)

Míšánek, poidáno 2.10. 2003 7:47:22
Takže jako vloni - půlden před filmem nic nejíst ani nepít, jen větrový bombóny. Pak se v kině nemůže nic stát.
Když to vidím, jak každej dobytek do sálu leze s megakrabicí popcornu a pulitrem coly, tak se mi z nich zvedá kufr... Tak buď jdu na film, který chci vidět a prožít anebo se jdu nažrat.

Zenethian, poidáno 1.10. 2003 19:43:11
Jo, 3 a pul hodiny se da zvladnout, ale to by clovek pred tim nesmel jit do hospody. Pred Dvouma vezema sem byl na dvouch pivech, a myslel sem že mi při filmu praskne močovej měchýř. Ale vydržel sem. No, kdo by odcházel z tak vyjimečnýho filmu, co? :)
boromira, poidáno 1.10. 2003 18:26:27
Prokristapána, mně se dělá špatně od žaludku! To myslí opravdu vážně, že až v lednu??! Mám husí kůži už teď!!! (A to se nekoukám na Odulu!)
Taurion Agarwaen, poidáno 1.10. 2003 18:17:06
martin: jo, je to možný, stejně tak éomer drží zaručeně svoji sestru (vzpomeňte na podobnou scénu v knížce).
Martin, poidáno 1.10. 2003 15:29:13
Jaký elf provádí zkutí Narsilu?
No mohl by to byt Glorfinger (snad jsem to napsal spravne). Nebo, ze by jeden z Elrondovych synu?

Míšánek, poidáno 1.10. 2003 14:58:43
Dobrá, v lednu Návrat krále, v prosinci extend Návrat krále ale co potom? Na co se budu těšit pak???
Pulper, poidáno 1.10. 2003 14:37:24
200000 skřetů?! Áááááách.
Win_Key, poidáno 1.10. 2003 13:55:33
Do ledna se musím nechat zmrazit. Jinak se zblázním...
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 1.10. 2003 8:30:25
Mandik: ano, mluvilo se o tom. Italie, ktera mela data uvedeni stejne jako my, dokonce uz presunuti na prosinec oznamila... ale pak to museli dementovat a bude to i u nich v lednu...
pivli, poidáno 1.10. 2003 6:49:45
Nojo,já letím do Anglie 12.12.,tak se zdržím aspoň do 18.12.,protože bych to asi nepřežila!:)))))Je to nespravedlivé.Kdejakou blbinu u nás uvedou hned.
mandik, poidáno 30.9. 2003 20:37:29
Ja myslela, ze se objevily nejake zvesti o tom, ze by Navrat krale mohl byt uz v prosinci. Diky tomu, ze neni na planu Harry Potter a ze Matrix ma premieru o dost drive a tak se to nekryje. Ale ted teda nevim. Vypada to, ze zas budu muset k nasim stastnejsim sousedum:o/
Conan, poidáno 30.9. 2003 19:28:17
To jak Galadriel podává ruku Frodovi,je asi ve scéně,kdy Frodo leze na horu osudu-ma na zádech pavučiny,jako by si na ni vzpoměl.
POPIK, poidáno 30.9. 2003 19:03:48
To je jasny ze odule chybi zadecek, takhle zadnej pavouk nevypada.
Jacques de Mollay, poidáno 30.9. 2003 15:13:15
Ne ze bych byl skeptik, ale nebyly zvesti o tom ze film bude delsi nez by mel byt uz pred uvedenin 2 vezi?? A nedopadlo to pak uplne stejne??
Vsak jeste uvidime

asgard, poidáno 30.9. 2003 14:55:50
Už se nemohu dočkat, 3 a pul hodiny. To bude ! Super !!!!!!! Jen mě štve že nebude vymetení kraje :-)
pivli, poidáno 30.9. 2003 14:27:15
No,i kdyby byla tak velká jako je v ukázce stačilo by to.Brrr!Pavoušky nemusím,milášku.Glum,glum.:)))
Brix, poidáno 30.9. 2003 12:30:12
Odula určitě není na záběrech celá - to pytlíkovité tělo (nebo břicho) je schované. Záběr je dělaný z perspektivy, takže se tady zdá menší než asi ve skutečnosti bude.
Jak dlouho ještě? 108 dní? To je nelidský !

Míšánek, poidáno 30.9. 2003 12:07:27
To Arim: to je možný, já Matrixe 2 neviděl. Jakkoli mám sci-fi rád, tak tenhle film mi totálně nesedl. Ale chci zdůraznit, že tím nechci říct, že by Matrix byl film špatný. Prostě jen mám radši Vesnírnou odysseu a Vetřelce.
Conina, poidáno 30.9. 2003 11:59:27
Soma: Naprosto souhlasim, je nechutny, ze takovej film jako Matrix II. tu ma permieru stejne jako vsude jinde a LOTR ne. (PROC??).. s tema vsema MultiMega kinama si zrovna jako v rozvojove zemi nepripadam, tak proc se tak nechovaji distributori?????
Soma, poidáno 30.9. 2003 11:56:44
Opravdu, ale opravdu nechapu, ze Warneri nas, ceske fanousky, ale de-facto i sami sebe-pasuji posunutou premierou do kategorie "rozvojovy stat" Je to hnusny a odporne nespravedlivy. Ze by se to nazyvalo spravnym jmenem? Ne marketingovy tah, ale oslepeni moci. Fuj.
Arim, poidáno 30.9. 2003 11:17:02
Misanek: No nic proti, ale trailer na Matrixe 3 byl uz za Matrixem 2 :-)
Arim, poidáno 30.9. 2003 11:14:01
Prece Odulu neukazou celou ne ? To by pak nebylo zadny prekvapeni ...
MaximusCZ, poidáno 30.9. 2003 10:37:20
Bel: Diky, jdu si to precist.
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 30.9. 2003 10:36:06
Tinne: tak mi tak připadal :-)
MaximusCZ: hudba? viz. článek o traileru :-) je tam ke stažení i to Gondorské téma

Tinne, poidáno 30.9. 2003 10:33:36
Mně připadá,že záhadný elfí kovář je onen milovaný Figwit (ten neznámý tmavovlasý elf sedící vedle Aragorna na Elrondově radě) :-)
Aspoň se mi zdá,že je to on, navíc jeho fanoušci zjistili,že by měl v návratu krále hrát.

MaximusCZ, poidáno 30.9. 2003 10:31:56
Ja vim,ze uz je dlouho ke stazeni, ale ani ne pred tydnem vysel uplne novy trailer, ktery ukazuje spoustu novych veci :-) Napriklad je ke stazeni na www.filmpub.cz v trailerech po prave strane
Míšánek, poidáno 30.9. 2003 10:28:38
Trajler na Matrix 3 už jde dávno u nás v kinech, já ho viděl před skoro 3 týdny před Pirátama z Karibiku.
MaximusCZ, poidáno 30.9. 2003 10:26:20
Ja snad padnu :-) Konecne vysel trailer na Navrat krale a Matrix 3 a ja se zrovna stehoval a jsem bez internetu :-( To je ale pech. Nastesti si to ve ctvrtek stahnu u brachy. Jaka je v ukazce pouzita hudba?
Míšánek, poidáno 30.9. 2003 10:19:33
Tak si nějak nemohu vzpomenout, ža by někdy nějaká petice v tomhle státě byla vyslyšena...
Maggo, poidáno 30.9. 2003 10:12:36
Myslite, ze by nestalo ani za pokus udelat petici pro Warnery, aby uvedli ROTK uz v prosinci?
gandalf šedoplášť, poidáno 30.9. 2003 10:10:48
Já bych klidně zvládnul i ty 4 hodiny.
Míšánek, poidáno 30.9. 2003 9:53:11
To je fakt, ta Odula opravdu je nějaká mrňavá. Ovšem mně osobně stačí dvoucentimetrovej pavouk v pokoji na zdi a jsem na infarkt.
[ Všechny komentáře ]

Diskuze čtenářů na těchto stránkách není provozovatelem serveru nijak moderována a upravována. Provozovatel nemá vliv na obsah jednotlivých příspěvků a nenese za ni zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo kterýkoliv příspěvek smazat, pokud bude odporovat normám slušného chování.
Jméno: E-mail:

Komentář:

Upozorňovat na nové komentáře mailem?
Přepiš heslo   --> 


Informovat o nových komentářích k tomuto článku
E-mail:V nadpisu V textu V komentářích


Zadejte text pro hledání v eláncích (napo. Gandalf A Balrog, Elijah Wood NEBO Orlando Bloom, Dvi Viže A Faramir A Frodo). Minimální délka hledaného slova jsou toi znaky.

Poslední elánky / novinky

Pozvánka na TolkienCon 2018
Dne 8.11.2017 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 1
Pozvánka na TolkienCon 2017
Dne 7.11.2016 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 14
TolkienCon 2016 – fotky, video, atd. (doplněno: 18.1. 11:58)
Dne 18.1.2016 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 76
Pozvánka na TolkienCon 2016
Dne 12.11.2015 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 13
Pozvánka na TolkienCon 2015
Dne 9.11.2014 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 1
TolkienCon 2014 – fotky, záznamy tak vůbec (doplněno: 24.1. 22:47)
Dne 23.1.2014 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 15
Pozvánka na TolkienCon 2014
Dne 9.11.2013 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 10
TolkienCon 2013 – fotky, reportáže, přednášky a tak vůbec (poslední aktualizace 29.1. 21:19)
Dne 26.1.2013 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 10
Hobit: Neočekávaná cesta
Dne 19.12.2012 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 29
Pozvánka na TolkienCon 2013
Dne 2.11.2012 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 1288

O čem se psalo před rokem?

 
[ Všechny články / rozšířené hledání ]Nejen o víně...Koncert Společenstvo prstenu


27.1. 2009
Pokud o tom náhodou ještě nevíte, tak 28. května bude v Praze zahrána Symfonie Pán prstenů! Detaily najdete a lístky můžete objednávat ZDE

9.4. 2008
Na adrese www.lotrcon.cz najdete pozvánku na letošní LOTRcon ve dnech 27.6 - 29.6 2008, pásma na téma nejen Pán prstenů jako součásti Festivalu Fantazize.

5.3. 2007
Máte radi fantasy a sci-fi? Baví Vás história Slovanov? Ste blázni do mangy a anime? Alebo si chcete len prísť vyskúšať DDR či Sing Star ? Ak ste aspoň na jednu otázku odpovedali pozitívne, potom niet lepšej voľby ako navštíviť Slavcon 2007. Pestrý trojdňový program len za 200 Sk v predpredaji a za 250 Sk na mieste. Pre bližsie informácie navštívte stránku www.slavcon.arda.sk, kde sa môžete priamo zaregistrovať. (akci pořádá Spoločenstvo Tolkiena, kon

15.11. 2005
Dne 17.11.2005 od 14h se v sále HAMU uskuteční koncert Pražského Filmového Orchestru (viz. malá recenze). I tentokrát je krom hudby J. Williamse připravena The Lord of the Rings Trilogy Howarda Shorea. Více informací na stránkách PFO

10.1. 2005
Palace Cinemas Slovanský dům mají na programu maraton všech rozšířených verzí Pána prstenů. Bohužel startuje o půlnoci z 18. na 19. ledna (úterý na středu), což při dvanácti hodinách filmu není dvakrát ideální čas. Tohle rozhodně není poslední příležitost, takže se nemusíte snažit zlikvidovat v takto nelidský termín a v klidu můžete počkat. A nebo zajít jen na rozšířený Návrat krále...

... všechny zprávičky

Tipy na pohlednici !


Návrat Krále - 26 fotekDvě Veže - 15 fotekComics - postupně doplňováno

Nejoblíbenější články


DVD a VHS
Objednejte si Návrat krále se slevou!


Star Wars
Star Wars DVD Trilogy (5DVD, THX)Zasponzorujete provoz tohoto webu? Více zde

Poradna
Gondorský archiv - poradna v otázkách tolkienistických

Byla by pro vás zajímavá projekce všech rozšířených verzí Pána prstenů s nějakou tou přednáškou?
Ano, kdykoliv (kino v Praze)
[ 1195 - 61,66% ]
Ano, v dubnu 2006 (kino v Praze)
[ 24 - 1,24% ]
Ano, v květnu 2006 (kino v Praze)
[ 99 - 5,11% ]
Ano, později (kino v Praze)
[ 25 - 1,29% ]
Ano, kdykoliv (kino v Brně)
[ 294 - 15,17% ]
Ano, v dubnu 2006 (kino v Brně)
[ 15 - 0,77% ]
Ano, v květnu 2006 (kino v Brně)
[ 15 - 0,77% ]
Ano, později (kino v Brně)
[ 51 - 2,63% ]
Spíše ne
[ 58 - 2,99% ]
Určitě ne
[ 162 - 8,36% ]
... výsledky starších anket

Upozornit na nové články
Více informací zde


Nostalgie - starý design
... články, novinky
... divácké recenze

...::: Film Pán Prstenů - The Lord Of The Rings Movie na webu JCsoft's Fantasy (ISSN 1214-052X):::...
Vytvořil a spravuje pro vás Jan "Belcarnen" Čeřovský
Optimalizováno pro kvalitní prohlížeče a rozlišení 800x600 a vyšší
Chcete spolupracovat na tvorbě stránek? Mít zde svou reklamu? Napište!