Úvodní stránka
TolkienCon 2018 >>
Články, zprávy (563)
Nejnovější fotografie
Vaše recenze (473)
Základní informace
Obsazení - herci
Archiv fotografií
Ukázky a další videa
Místa ve filmu
Hudba
Poradna (50)
Výuka elfštiny
Něco ke stažení
Temné zvěsti
Diskusní fórum
Názory, úvahy
Komentáře k filmu
Adresář LOTRů (619)
Bannery webu
WebRing
Odkazy

Kdo jsem já ...
Fantasy novinky
Bazar knih Tip!
Autoři a díla
Povídky,recenze
Fantasy galerie
Fantasy odkazník
On-line chat
Testy a ankety
Filmy a seriály
Hudba
Počítačové hry
Download

Do oblíbených
WAP verze (info)
Výchozí stránka

Kontaktní mail:
Cerovsky@jcsoft.cz

Zde může být
VAŠE reklama !


Filmy online
CSFD.SK
Trailerzone
Morrowind
Kinofil
ScifiWorld
Srdce Erinelu
warcraft.bonusweb.cz
Další weby...

Stránky si právě
prohlíží 540 lidí

Celkem návštěvníků
14119720

English version here


[ <<< Další článek ] [ Všechny články ] [ Předchozí článek >>> ]

Belcarnen
23.9. 2003
Dema her pro PC - Návrat krále a War of the Ring; První fotografie Oduly? (doplněno 17:33); Pokus o lepší dabing Gluma - povedl se?Verze pro tisk

Dema her pro PC - Návrat krále a War of the Ring
Pokud vlastníte PC, jste fanoušci počítačových her a nepřipojujete se modemem, jistě vás potěší následující downloady. K dispozici jsou hratelná dema hned ze dvou počítačových her s tematikou Pána prstenů! Informace přinesl mimo jiné Bonusweb, na kterém najdete další zajímavé informace.

LOTR: Return of the King - demo
Na cover disku amerického magazínu PC Gamer se objevila demoverze akční hry Lord of the Rings: Return of the King od společnosti EA. Demoverze nabízí možnost vyzkoušet boj proti Orkům v roli Gandalfa, který musí splnit úkol – dostat 200 gondorských žen skrze východ do další úrovně v Minas Tirith. LOTR: Return of the King je multiplatformový titul, který se objeví na PC, PS2, GC i Xboxu. Hráč si v bude moci vybrat roli jednoho z několika bojovníků včetně Aragorna, Gandalfa, Gimliho, Legolase a dalších. Stejně jako minulý rok bude hlavní náplní hry boj a sledování úchvatných filmových scén mezi jednotlivými úrovněmi. Samozřejmostí pak be spousta bonusového materiálu jako odměna za úspěchy ve hře.

 

LOTR: War of the Ring - demo
Společnost Vivendi a tvůrčí tým Liquid Entertainment vydali nedávno slíbenou hratelnou demoverzi 3D RTS LOTR: War of the Ring. Demo nabízí možnost vyzkoušet dvě singleplayer mise - The Siege of the Iron Hills a Pursuit of Gollum. Plná hra, jejíž vydání je plánováno na letošní listopad, hráčům umožní bojovat jak na straně dobra, tak na straně temného zla, jež bude jistě pro mnohé více než zajímavá. Kdo by se nechtěl postavit po boku mocného Saurona a získat vládu na celou Středozemí zašlapávajíc zbytky lidí, elfů i hobitů a ostatních národů do prachu na věčný čas. Krom dvou epických singleplayer kampaní nabídne hra i multiplayer, možnost vylepšování jednotek, jejich přenášení z bitvy do bitvy a absentovat nebude ani více než kvalitní technické zpracování.

 

První fotografie Oduly?
Na internetu se objevila fotografie figurky Oduly ohrožující Sama s Frodem. Vše se "odehrává" v tmavé jeskyni a Odula je opravdu pořádná bestie. Zatím není jisté, zda se jedná o předprodukční vzorek či finální výrobek, jehož vzhled "unikl" z vývojářské dílky, nebo zda jde kompletně o podvod. Tak či onak jde o vůbec první záběr Oduly. Dočkáme se něčeho víc v ukázce, která přijde do kin v USA již za tři dny? Uvodíme...

Doplněno: Takže nejde o filmovou Odulu. Jedná se o "Doupě Oduly" od Mithril Miniatures z roku 1999. Škoda. Snad v pátek :-)


Zobrazit detail...

 

Pokus o lepší dabing Gluma - povedl se?
Mailem mi dorazil pokus o lepší nadabování Gluma (oficiální dabing viz. zde). Jak se povedl (či nepovedl) můžete v následující ukázce posoudit sami. Čí hlas to je neprozradím, ale autora jistě znáte, pokud se na těchto stránkách vyskytujete častěji. Ať se přizná sám :-)

Přečteno celkem 9278x, verze pro tisk

Další článek - Vše o oficiálním traileru na Návrat krále! - k dispozici popis obsahu, celý trailer v mnoha různých kvalitách, překlad a galerie fotografií snímek za snímkem. Článek bude postupně doplňován (naposledy pondělí 6.10.)

Předchozí článek - Dabing Dvou věží - tak jak se vám líbí? Ukázky dabingu nových postav

[ Všechny články ]  [ Nejoblíbenější články ]  [ Komentovat tento článek ]
Bilbo Pytlík, poidáno 30.11. 2003 3:15:30
Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!
Když ho předabuje budu se i na ten "dabovanej shit"-jak uz jsem psal, koukat. Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!Krutý!!!

mnd, poidáno 3.11. 2003 16:42:07
ten, který daboval-> Pěknej výkon, od teď ti budu říkát sAndy Serkis ;-)))
Gismoo, poidáno 30.9. 2003 19:36:16
já to věděl :)))
ten, který daboval, poidáno 30.9. 2003 16:12:54
Tak omyl, nějak se tam dal cizí mail. ten pravý je:
Míšánek, poidáno 30.9. 2003 13:45:31
No jo, himbajs, šúvisk, a tak dále. Koukej se nám odhalit, jinak tě bude hrom po poli honit!
gandalfina, poidáno 30.9. 2003 12:16:17
Tak pondělí je dávno v minulosti a dabér se nepřiznal!!! Dodrž slovo, umělčččče miloušššškýýýý
Therru, poidáno 26.9. 2003 21:56:10
UMÍ...!
Ta barva hlasu vážně sedí. Možná by to chtělo na některých místech výrazněji artikulovat, občas jsem měla potíže dobře rozumět, ale stejně klobouk dolů.

Scalex, poidáno 23.9. 2003 21:33:46
Ten amatérský dabing je výborný... jak už je řečeno v předchozích komentářích, Glum je povedenější než Sméagol, a myslím, že kvalitě tohoto dabingu nejvíc uškodil mikrofon a hlasitost hlasu. Glum a Sméagol natolik šišlají a prskají, že je dobré nahrávat je na alespoň trochu kvalitní mikrofon, před kterým se "rozprostře" silonová punčocha nebo nějaký podobný materiál, který "zbrzdí" sykavky. A ta hlasitost - myslím, že obě postavy mluví příliš tiše... bylo by lepší, kdyby dabér ve scénách, kde postavy zvyšují hlas, hlas zvýšil také a výrazně.

Ale jak píše Mišánek... být tenhle dabér v profi studiu s profi režisérem a profi zvukařem, tak by se Serkis osobně přijel podívat do Čech na svého hlasového dvojníka.

Ten, který daboval, poidáno 23.9. 2003 19:48:22
Podlez se mi moc nepovedl, chtělo to hlas posadit trochu vejš, ale ono se těžko mění hlasy tak rychle. Chtělo to nejdřív nadabovat jednoho a pak to mixovat dohromady, ale už jsem se polepšil.
Gismoo: V pondělí se dozvíš kdo, nehádej.

Gismoo, poidáno 23.9. 2003 19:26:03
Dovolil bych si zauvažovat, že Ten, který daboval je... Sandy?
btw:Podlez zní jak menší medvěd z Pojďte pane, budeme si hrát

Conina, poidáno 23.9. 2003 15:14:15
to: Ten, ktery daboval..... congratullations !!! its really great... musim jen vyjadrit litost nad tim, ze se profesionalni daber ani nepriblizil Vasemu vykonu :-)
ludanek, poidáno 23.9. 2003 15:06:33
v patek jdu na secondhand lions, doufam ze tam trailer bude, pokusim se propasovat digital, sice by to bylo jen 640/480 ale aspon neco...:) doufam ze me nevyfakujou...:)
Míšánek, poidáno 23.9. 2003 12:23:00
Ať už tento "alternativní" dabing vznikl jakkoli, je excelentní. Zvukovou úroveň nehodnotím, kdyby byl zvuk dělán v profesionálních podmínkách, byl by stoprocentně roven Andy Serkinsovi. BRAVO, miláššku!!!
Ten, který daboval, poidáno 23.9. 2003 11:47:12
Dabing byl hotový za 20 minut (včetně filtrů) ve velice amatérských podmínkách a není dělán tak, aby "seděl" k filmu. To je jen pro upřesnění. Je vytvořen spíše z hecu a pro zábavu, takže to neberte jako umělecký výkon.
MaximusCZ, poidáno 23.9. 2003 11:27:16
Doufam, ze ten trailer bude jiz brzy v dobre kvalite i na internetu. Jsem pekne nazhaveny :-)
[ Všechny komentáře ]

Diskuze čtenářů na těchto stránkách není provozovatelem serveru nijak moderována a upravována. Provozovatel nemá vliv na obsah jednotlivých příspěvků a nenese za ni zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo kterýkoliv příspěvek smazat, pokud bude odporovat normám slušného chování.
Jméno: E-mail:

Komentář:

Upozorňovat na nové komentáře mailem?
Přepiš heslo   --> 


Informovat o nových komentářích k tomuto článku
E-mail:V nadpisu V textu V komentářích


Zadejte text pro hledání v eláncích (napo. Gandalf A Balrog, Elijah Wood NEBO Orlando Bloom, Dvi Viže A Faramir A Frodo). Minimální délka hledaného slova jsou toi znaky.

Poslední elánky / novinky

Pozvánka na TolkienCon 2018
Dne 8.11.2017 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 1
Pozvánka na TolkienCon 2017
Dne 7.11.2016 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 14
TolkienCon 2016 – fotky, video, atd. (doplněno: 18.1. 11:58)
Dne 18.1.2016 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 76
Pozvánka na TolkienCon 2016
Dne 12.11.2015 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 13
Pozvánka na TolkienCon 2015
Dne 9.11.2014 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 1
TolkienCon 2014 – fotky, záznamy tak vůbec (doplněno: 24.1. 22:47)
Dne 23.1.2014 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 15
Pozvánka na TolkienCon 2014
Dne 9.11.2013 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 10
TolkienCon 2013 – fotky, reportáže, přednášky a tak vůbec (poslední aktualizace 29.1. 21:19)
Dne 26.1.2013 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 10
Hobit: Neočekávaná cesta
Dne 19.12.2012 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 29
Pozvánka na TolkienCon 2013
Dne 2.11.2012 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 1288

O čem se psalo před rokem?

 
[ Všechny články / rozšířené hledání ]Nejen o víně...Koncert Společenstvo prstenu


27.1. 2009
Pokud o tom náhodou ještě nevíte, tak 28. května bude v Praze zahrána Symfonie Pán prstenů! Detaily najdete a lístky můžete objednávat ZDE

9.4. 2008
Na adrese www.lotrcon.cz najdete pozvánku na letošní LOTRcon ve dnech 27.6 - 29.6 2008, pásma na téma nejen Pán prstenů jako součásti Festivalu Fantazize.

5.3. 2007
Máte radi fantasy a sci-fi? Baví Vás história Slovanov? Ste blázni do mangy a anime? Alebo si chcete len prísť vyskúšať DDR či Sing Star ? Ak ste aspoň na jednu otázku odpovedali pozitívne, potom niet lepšej voľby ako navštíviť Slavcon 2007. Pestrý trojdňový program len za 200 Sk v predpredaji a za 250 Sk na mieste. Pre bližsie informácie navštívte stránku www.slavcon.arda.sk, kde sa môžete priamo zaregistrovať. (akci pořádá Spoločenstvo Tolkiena, kon

15.11. 2005
Dne 17.11.2005 od 14h se v sále HAMU uskuteční koncert Pražského Filmového Orchestru (viz. malá recenze). I tentokrát je krom hudby J. Williamse připravena The Lord of the Rings Trilogy Howarda Shorea. Více informací na stránkách PFO

10.1. 2005
Palace Cinemas Slovanský dům mají na programu maraton všech rozšířených verzí Pána prstenů. Bohužel startuje o půlnoci z 18. na 19. ledna (úterý na středu), což při dvanácti hodinách filmu není dvakrát ideální čas. Tohle rozhodně není poslední příležitost, takže se nemusíte snažit zlikvidovat v takto nelidský termín a v klidu můžete počkat. A nebo zajít jen na rozšířený Návrat krále...

... všechny zprávičky

Tipy na pohlednici !


Návrat Krále - 26 fotekDvě Veže - 15 fotekComics - postupně doplňováno

Nejoblíbenější články


DVD a VHS
Objednejte si Návrat krále se slevou!


Znamení
DVD za 399,- či 499,- KčZasponzorujete provoz tohoto webu? Více zde

Poradna
Gondorský archiv - poradna v otázkách tolkienistických

Byla by pro vás zajímavá projekce všech rozšířených verzí Pána prstenů s nějakou tou přednáškou?
Ano, kdykoliv (kino v Praze)
[ 1195 - 61,66% ]
Ano, v dubnu 2006 (kino v Praze)
[ 24 - 1,24% ]
Ano, v květnu 2006 (kino v Praze)
[ 99 - 5,11% ]
Ano, později (kino v Praze)
[ 25 - 1,29% ]
Ano, kdykoliv (kino v Brně)
[ 294 - 15,17% ]
Ano, v dubnu 2006 (kino v Brně)
[ 15 - 0,77% ]
Ano, v květnu 2006 (kino v Brně)
[ 15 - 0,77% ]
Ano, později (kino v Brně)
[ 51 - 2,63% ]
Spíše ne
[ 58 - 2,99% ]
Určitě ne
[ 162 - 8,36% ]
... výsledky starších anket

Upozornit na nové články
Více informací zde


Nostalgie - starý design
... články, novinky
... divácké recenze

...::: Film Pán Prstenů - The Lord Of The Rings Movie na webu JCsoft's Fantasy (ISSN 1214-052X):::...
Vytvořil a spravuje pro vás Jan "Belcarnen" Čeřovský
Optimalizováno pro kvalitní prohlížeče a rozlišení 800x600 a vyšší
Chcete spolupracovat na tvorbě stránek? Mít zde svou reklamu? Napište!