Úvodní stránka
TolkienCon 2018 >>
Články, zprávy (563)
Nejnovější fotografie
Vaše recenze (472)
Základní informace
Obsazení - herci
Archiv fotografií
Ukázky a další videa
Místa ve filmu
Hudba
Poradna (50)
Výuka elfštiny
Něco ke stažení
Temné zvěsti
Diskusní fórum
Názory, úvahy
Komentáře k filmu
Adresář LOTRů (619)
Bannery webu
WebRing
Odkazy

Kdo jsem já ...
Fantasy novinky
Bazar knih Tip!
Autoři a díla
Povídky,recenze
Fantasy galerie
Fantasy odkazník
On-line chat
Testy a ankety
Filmy a seriály
Hudba
Počítačové hry
Download

Do oblíbených
WAP verze (info)
Výchozí stránka

Kontaktní mail:
Cerovsky@jcsoft.cz

Zde může být
VAŠE reklama !


Filmy online
CSFD.SK
Trailerzone
Morrowind
2002zy
Stránky o Dračím Doupěti
FantasyGalerie
MusicZone
Další weby...

Stránky si právě
prohlíží 422 lidí

Celkem návštěvníků
13787109

English version here

Nejen o víně vážně i nevážně...


[ <<< Další článek ] [ Všechny články ] [ Předchozí článek >>> ]

Belcarnen
26.6. 2003
Těšíte se na další Legolasovy kousky?; Několik čísel a zajímavostí; Hokejový tým Pán Prstenů; Obrovský pavouk chce víc rolí - Odula promluvila!Verze pro tisk

Těšíte se na další Legolasovy kousky?
Přeložila (v)Eru, zdroj Sci-fi Wire

Orlando Bloom, který hraje Legolase ve filmové trilogii Pán prstenů, řekl SCI FI Wire, že se nedávno vrátil na Nový Zéland dotáčet některé scény pro poslední díl – Návrat krále. „Přetáčeli jsme některé záběry před několika týdny,“ potvrdil Bloom během interview, které poskytl jako součást propagace filmu Piráti Karibiku. „Režisérovi Peteru Jacksonovi se líbila reakce diváků na scénu z prvního dílu, kdy Leggy běhá po zádech jeskynnímu obrovi a jak v druhém díle surfuje po schodišti nebo naskakuje na koně. I do třetího filmu se snaží něco podobného zakombinovat. Takže šlo o další z těchhle Leggyho hvězdných momentů.“

Herec také dodal, že v předchozích dvou dílech jsou scény, které by rád přetočil, kdyby měl tu šanci. „Tolik jsem se změnil,“ říká, „a často si říkám: Bože, tohle bych teď natočil úplně jinak! Přemýšlel jsem tenkrát vůbec? Evidentně ne. Byl jsem tenkrát hodně nervózní a napjatý. Ale bylo to velká příležitost a tu postavu mám rád. Moc jsem se snažil jí zahrát dobře a Pete byl skvělý, režíroval opravdu výborně.“

V tuto chvíli, kdy už má natočeny všechny své scény, je Orlando Bloom plně připraven věnovat se následujícím projektům a dalším rolím. „Musel jsem se vrátil zpět, udělal jsem to a všechno už je hotové,“ říká. „Ne, že bych nebyl vděčný za tu možnost, kterou jsem měl, ale myslím si, že teď by bylo fajn dělat něco, co by dokázalo, že nejsem jen herec jedné role. Víte jak to myslím? Chtěl bych hrát i úplně jiné role a doufám, že budu mít příležitost dokázat, že dobře.“

Pozn. Belcarnen: Docela by mne zajímalo, které reakce má Peter Jackson, respektive Orlando Bloom, na mysli. Pokud smějící se sál při výskoku na koně, tak se máma rozhodně na co těšit...


Několik čísel a zajímavostí
Díky British Board of Film Classification známe délky některým zajímavých videí, která se objeví na DVD Dvě Věže. Asi největší zájem bude o exkluzivní upoutávku na Návrat Krále, která je dlouhá 12 minut a 32 sekund. Pozornost jistě přiláká i ukázka z rozšířené verze Dvou Věží, která trvá 5 minut a 19 sekund. Už aby bylo DVD na trhu...

New Line také oznámila, že nehodlá "trestat" fanoušky, kteří si zakoupí rozšířenou verzi DVD, tím, že by po uvedení celé trilogie přišla s nějakou "Super-Ultimate Edicí" či nějakou extrémně vylepšenou sběratelskou edicí. Takže investice do rozšířené verze je "bezpečná". Samozřejmě ale můžeme čekat (mé spekulace), že na trh přijde trojbalení všech dílů, nebude však nejspíš obsahovat nové materiály či části děje. Podle Howarda Shorea se ale můžeme těšit na speciální vydání soundtracku. Půjde o dvě CD ke každému filmu...

 

 A protože přicházejí prázdniny, dovolené a vedra, dovolím si zbytek článku nést v poměrně odhlehčeném duchu... dobře se bavte!

Hokejový tým Pán Prstenů
Invence fanoušků Pána Prstenů je asi nevyčerpatelná. Napadlo by vás někdy, že na internetu vzniknou webové stránky hokejového týmu Dom-Land Caribou, který je složen pouze ze členů Společenstva Prstenu? Takový web totiž skutečně existuje a funguje na adrese http://www.geocities.com/sotto-voce/caribou.html. Čekají vás informace o historii týmu, charakteristiky jednotlivých hráčů a statistiky ze zápasů, kalendář jednotlivých utkání, ale třeba i vysvětlení jména Dom-Land Caribou (kdo by čekal, že je to nápad Legolase a dokonce toto jména říká ve Společenstvu). Vřele doporučuji projet "News", obsahují hromady zajímavých zpráv a fotografií. Pár nejzajímavějších najdete i v galerii zde na webu.

 

Obrovský pavouk chce víc rolí - Odula promluvila!
Nový Zéland - "Kiki", pavoučice všem důvěrně známá jako Aragog z Harry Pottera a Tajemné komnaty, se právě nachází na Novém Zélandu a dotáčí několik scén pro Návrat Krále, kde si střihla roli Oduly.

"Režisér Peter Jackson měl pocit, že ta scény potřebuje trochu větší hloubku, výrazněji ukázat motivace mé postavy," řekla Kiki na úterní tiskové konferenci. "Samozřejmě, jsem pořádně zlá, ale to jsou snad všichni gigantičtí pavouci, ne? Jackson chtěl, aby Odula byla přeci jen o kousek jiná než ostatní zlí obrovští pavouci."

Kiki nemohla prozradit mnoho informací o nových scénách, mimo toho, že natáčení se účastnil i Frodo, Sam a Glum a že "tentokrát by měl Elijah Wood držet to zatracené jasné světlo od Galadriel hezky daleko od mých očí."

Kiki dala najevo své naděje v raketový vzestup kariéry po roli v Harry Potterovi a brzkém vystoupení v Návratu Krále. "V téhle době není zrovna moc filmových rolí pro groteskně přerostlé pavouky," postěžovala si. "Ale myslím si, že problém je jen v napsání toho správného scénáře. Proč ne třeba James Bond a Opravdu Obrovský Pavouk? Nebo bych možná mohla pracovat s Dr. Zlounem na dalším dílu Austina Powerse. Ráda bych si zkusila komedii."

Kiki byla poprvé angažována jako statista ve filmu Spider-man z roku 2002 s Tobey Maguirem v hlavní roli. Později ji však filmaři vyhodili, když se rozhodli angažovat někoho s trochu více "lidským" vzhledem. "To byla fakt neskutečná kravina," mumlala Kiki snažíce se zakrýt mikrofon dvěma ze svých nohou.

Kiki si užívá, že ji po roli Aragoga v Harry Potterovi lidé, obzvláště děti, na ulici poznávají. "Vždy je překvapí, že jsem ženského pohlaví, protože Aragog samozřejmě nebyl, ale rádi poslouchají historku o voiceoveru mužským hlasem. Je to tak dokonale zesynchronizováno s mými ústy, že skutečně nejde vůbec nic poznat.

Kiki zatím nemá žádné přesnější plány do budoucnosti, ale říká se, že jedná s producenty muzikálu Pán Prstenů, který budeme mít možnost shlédnou v Londýně od roku 2005. "Pokud bych se naučila zpívat. A choreografie je mnohem komplikovanější, pokud máte osm nohou," dodává k tomu.

I když si uvědomuje, že Akademie přehlédla Gluma při udílení ceny pro nejlepšího herce ve vedlejší roli, Kiki je stále přesvědčena o tom, že její role může názor porotců na tuto problematiku změnit. "Filmy se mění, Hollywood se musí naučit akceptovat i jiné než lidské herce."

Přečteno celkem 9435x, verze pro tisk

Další článek - Co náš čeká na bonusových DVD u rozšířené verze Dvou věží a ve sběratelské edici; Oficiální plakát na Návrat krále a co se píše na Andúrilu; Co prozradil Ian McKellen - Gwaihir v Minas Tirith

Předchozí článek - Návrat Krále už v prosinci i v ČR?; Plakáty a ukázky z Návratu Krále - víme kdy a kde; Lebky pro Stezky Mrtvých; Rusko dělá parodie ve velkém stylu; Fanatičtí Tolkienovci v televizi

[ Všechny články ]  [ Nejoblíbenější články ]  [ Komentovat tento článek ]
AniCZka, poidáno 16.7. 2003 12:28:17
Hmmm, mám takový dojem,že ty kousky ani být nemusely... Legolas není Xena. Anebo ano? :)
watcher, poidáno 16.7. 2003 10:56:39
Arien: Stačí mi to, děkuju... i za varování, co se děje na oblíbených stránkách. Svatá pravda, že nejhorší ze všeho je setkání s blbcem... Ale já něco vydržím. :-)
Dagis, poidáno 15.7. 2003 21:25:47
Nejsi opilej, Eomher? Vystrihovat elfy z LOTR.... jo, a vlastne by nemuseli vystupovat ani v knize, vid... a vubec, jine rasy nez lidi by tam zrejme nemusely taky byt... Ne?
Tebe meli odsud vystrihnout, ty barbare!

Eomher, poidáno 15.7. 2003 20:02:50
málem jsem zapomněl . KIKI PREZIDENTKOU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Eomher, poidáno 15.7. 2003 19:58:03
Milá arwen , zdovolenim řikám , že elfové jsou jen dlouhovlasí a namyšlený blbci . a legolas je nejhorší z nich !!!!!! Elfi bych z pána prstenů klidně vystřih !!!!!!!!
anketa: Hnus

Arien, poidáno 15.7. 2003 11:50:46
Watcher: The sun shall shine upon your path, jestli ti to stačí takhle :-) (a doufam, ze jsem u elfstiny nepopletla pravopis). Jinak uprimnou soustrast za komentare, kterym jsi na jistych strankach vystavovan.
watcher, poidáno 14.7. 2003 15:29:25
Arien: Nejsem expert na elfštinu jako ty. Prosím, napiš mi to obecnou řečí :-))
Arien, poidáno 8.7. 2003 11:24:59
Watcher: Napodobne. Anar kaluva tielyanna.
smaug, poidáno 7.7. 2003 21:06:21
Jo a k těm jménům - pozor pozor! Nezaměňovat Sarouše za Saurouše!
smaug, poidáno 7.7. 2003 21:01:24
Zase budu rejpat. Podle mne bylo Legolasovo hopkání po zádech zlobra ješte v mezích normy, nicméně ten "berenův" skok a surfování na štítu mne fakt docela nadzvedlo, nehezky mi to připomíná ony neprůstřelný maníky z americkejch slátanin...Pokud se prokáže tendence stupňovat elfovy kousky až do absurdit, tak těbůh. To by se Jackson mohl pokusit třeba o náskok na nazgúla za letu, nebo by mohl dát elfovi střely Patriot ( a pak by Návrat krále mohl dopadnout jako parodie na Robina Hooda ):(
wacher, poidáno 5.7. 2003 15:00:57
Arien: Teď jsi nachytala ty mě, nemůžu si vzpomenout, kde to bylo...Ale tím šampaňským si s tebou připíjím. Měj se fajn, ať budeš kdekoli.
Arien, poidáno 3.7. 2003 10:50:55
watcher: Jezis, kde? Nevsimla jsem si, zes uz to nekde pouzil... Jinak pardon, z me strany ted budou dlouhe odmlky. Na oslavu shody oteviram pomyslne sampano :-))
asfaloth, poidáno 2.7. 2003 17:54:25
Lucyova :-)))))
A Froďa :-D
Podržte ma, ja padám...

Lucyová, poidáno 2.7. 2003 12:25:42
Mě teda nevadí ani skok na koně, ani jízda na štítu, ale to poameričtěný jméno - Leggy - to je teda síla. Navrhuji do češtiny překládat jako Legoš, dále můžeme mít Boroše, Ganďase a Áru :-)))
watcher, poidáno 1.7. 2003 18:46:39
B.J.Blaskovitz: Jízda na štítu se mi vůbec nelíbí, považuji ji za nejhorší scénu v TTT. Takovéhle scény se prostě do Pána prstenů nehodí – co je třeba vtipné v nějakém špagetovém westernu, komedii nebo komiksu, tady působí nepatřičně. Tohle by mohl provádět Méďa Béďa – pak se tomu zasměju! A podobných scén je trochu více, týkají se pouze trojice Legolas- Aragorn- Gimli, a štve mě na nich to, že režisér zřejmě předpokládá, že jsou diváci padlí na hlavu.
Arien: Konečně se v něčem shodneme, co? I když – Tom a Jerry byl můj nápad, že, mine, my own….:-))

ZY, poidáno 30.6. 2003 20:36:32
Leggyho hvězdné momenty... A sakra. :-/ Nenakopali Jacksonovy prd... ehm... No, zrovna skákání po obrovi a náskok na koně mi vždycky přišly poněkud nedotažené po trikové stránce... :-/
Scalex, poidáno 30.6. 2003 19:52:18
Líbil se mi skok i surf. Legolas má být v tomto filmu typickým představitelem rozzuřeného bojujícího elfa - tj. i když je rozčilený na nejvyšší míru, tak se chová jinak než Gimli, ne tak zuřivě, ale elegantně, s rozmyslem a s invencí (ne jen máchat sekyrou na všechny strany). A ten skok se mi líbil taky. Bohatě mi stačilo, že byl velmi zvláštní a efektní. Rozebírat jeho realističnost nemá v celém totálně nerealistickém díle smysl. Ve díle, kde chodí a mluví stromy a existují trpaslíci, skřeti a obří orlové opravdu nevidím důvod, proč by lehkonohý elf nemohl vyskočit na koně jinak než typický Mongol.
Ruby, poidáno 30.6. 2003 14:44:34
Anketa: Už jsem se s tím smířila. Po pravdě mi Dvě Věže celé přišly tak strašně zkomercializované (rozumějte proti Společenstvu), že už mi tam nevadí skoro nic.
Arweth, poidáno 30.6. 2003 12:39:25
Anketa> Jo, mi se to libilo, podle me to nijak neposkodilo film a demostrovalo to obratnost a neotrele mysleni elfu.
Oproti tomu ten skok na kone byl fakt strasny. Jeste minutu pote, co jsem to poprve videl jsem se nemohl rozhodnout, zda se mam nepricetne smat nebo zoufale zirat... ;-)

B.J. Blaszkovitz, poidáno 30.6. 2003 10:54:49
A všimli jste si jak mají amici tendenci všechna jména zkracovat např. Leggy nebo B.J. :o))
B.J. Blaszkovitz, poidáno 30.6. 2003 10:52:45
Můžu si dovolit jen takovou malou anketu??
Komu se líbilo Legolasovo surfování ze schodů?

Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 30.6. 2003 10:23:31
Sírwen: co ti to hlásí? Já to testoval a vše funguje. Dotaz přišel. Jestli myslíš, že už se dlouho neobjevila žádná odpověď, tak to je proto, že naprosto nestíhám. Ale už se na dotazy vrhám :-)
Sírwen, poidáno 29.6. 2003 21:24:30
Mimochodem Bele, pardon že je to mimo téma, ale nejdou přidávat příspěvky do poradny...
kchaja, poidáno 29.6. 2003 21:01:09
Když se tu tak bavíte o harry pottrovy, tak po tom interview s legolasem, mi přijde orlando bloom ja zlatoslav lockhart...
Arwen, poidáno 29.6. 2003 19:02:12
ja Legolasovi fandim.A to nejen proto,ze je blondak,ale protoze je alespon me se zda dobry a hezky herec.a stim skokem na kone ,k tomu nemam co dodat,protoze,Houmi uz to rekl.
boromira, poidáno 28.6. 2003 19:33:28
Arien, moje řeč. Nevím, proč by se z lotra měl dělat odvar Hvězdných válek. Teda té nové řady, protože ta stará nebyla tak stavěná na efekt. Bez podobných výstředností bych se docela dobře obešla, myslím, že i bez nich je se na co dívat a o čem přemýšlet.
Tar-ara z Galdoru, poidáno 27.6. 2003 19:28:44
Ten skok na koně byl příšernej!!! Todle by elf nedokázal a nevim ani, proč by měl, když to jde úplně jednoduše. Toto je svět se stejnými fyzikálními zákony jako ten náš, ne takovej, kterej je vidět očima drogového závisláka! Krom toho, kdyby takhle Legolas na koně nasedl, dost krutě by Gimliho srazil na zem. Stačí se jen na ten skok pořádně podívat.
Pokud jde o to surfování, to mi zas tak nevadilo, ale vůbec by mi ani nevadilo, kdyby to tam nebylo.
A když už jsem u té kritizace, tak doufám, že v RotK nebudou z Gimliho dělat vtipálka působícího dojmem vola.
Čest a slávu Družině!

Sírwen, poidáno 27.6. 2003 19:14:58
KIKI PREZIDENTKOU!!!
Arien, poidáno 27.6. 2003 13:03:18
Ta jizda na stite je moc pekna - akorat ze tak do Toma a Jerryho, ne do PP. Jestli hodlaji TOHOHLE pridavat, tak potes Iluvatar.
hup, poidáno 27.6. 2003 12:09:38
Na straně jedné , jízda na štítu a náskok na koně a na straně druhé dva marné pokusy o sejmutí skřeta . Tak se to srovnává ...
M, poidáno 27.6. 2003 11:46:52
gh
Ramgad, poidáno 27.6. 2003 11:32:16
Tiež si myslím, že tie schody boli lepšie, elfovia ale nie sú supermani, po štíte by sa dalo, ale ten skok na koňa? O čo sa stavíte, že v Návrate Lego osedlá Nazgula ?
Lothorien, poidáno 27.6. 2003 5:50:43
A jeje.To bude zase něco!Legolas se zase ukáže jako těžkej machr,co?Ale ten sjezd ze schodů vážně neměl chybu!
JVac, poidáno 27.6. 2003 0:11:30
Skok mi taky nevadil, zato ten snowboarding mne nas...
Aubi ml., poidáno 26.6. 2003 20:09:06
S tim souhlasím, já vim, že to neni Odula, jen doufám, že bude pořádně vymajkaná, ne takhle obyč.
Merlkir, poidáno 26.6. 2003 18:49:16
No, ona to není Odula, to je jen taková sranda. :)
Myslím, že Legolasův skok je strašný, jízda na štítu mi vadí trochu míň, ale střihl bych ji jinam...
Ten skok se dal vyřešil úplně přirozeně, ten kdo to vymyslel by si to potřeboval zkusit...

Aubi ml., poidáno 26.6. 2003 16:28:54
Já spíš doufám, že Odula bude vypadat líp než na tom obrázku. Odula není žádnej obyčejnej přerostlej pavouk, i vypadat by měla jinak.
watcher, poidáno 26.6. 2003 13:42:20
To jsou dost deprimující zprávy. Zrovna scény, které nejsou dobré, tam bude strkat! Jak Legolas naskakuje na koně mi nevadí, když je elf, ale ta jízda po štítu byl děs...A k tomu ještě ta pompézní hudba!
Merlkir, poidáno 26.6. 2003 11:55:10
To je ovšem hrůza. Sakra! Proč neudělají průzkum třeba na TORNu? a ne někde u Mekáče..
Houmi, poidáno 26.6. 2003 11:53:25
Já si myslím že Legolasův skok na koně nebylo nic co by filmu uškodilo. Bylo to efektní demonstrování nadlidských schopností elfů. Přece nebudeme křičet, že není možný aby někdo takhle vyskočil na tryskem jedoucího koně.
Scalex, poidáno 26.6. 2003 11:24:38
Belcarnen: tu reakcí publika bych spíše viděl na "WOW!" pronesené unisono celým kinem, za současného padání pytlíků s popcornem na podlahu kina.
[ Všechny komentáře ]

Diskuze čtenářů na těchto stránkách není provozovatelem serveru nijak moderována a upravována. Provozovatel nemá vliv na obsah jednotlivých příspěvků a nenese za ni zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo kterýkoliv příspěvek smazat, pokud bude odporovat normám slušného chování.
Jméno: E-mail:

Komentář:

Upozorňovat na nové komentáře mailem?
Přepiš heslo   --> 


Informovat o nových komentářích k tomuto článku
E-mail:V nadpisu V textu V komentářích


Zadejte text pro hledání v eláncích (napo. Gandalf A Balrog, Elijah Wood NEBO Orlando Bloom, Dvi Viže A Faramir A Frodo). Minimální délka hledaného slova jsou toi znaky.

Poslední elánky / novinky

Pozvánka na TolkienCon 2018
Dne 8.11.2017 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 1
Pozvánka na TolkienCon 2017
Dne 7.11.2016 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 14
TolkienCon 2016 – fotky, video, atd. (doplněno: 18.1. 11:58)
Dne 18.1.2016 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 76
Pozvánka na TolkienCon 2016
Dne 12.11.2015 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 13
Pozvánka na TolkienCon 2015
Dne 9.11.2014 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 1
TolkienCon 2014 – fotky, záznamy tak vůbec (doplněno: 24.1. 22:47)
Dne 23.1.2014 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 15
Pozvánka na TolkienCon 2014
Dne 9.11.2013 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 10
TolkienCon 2013 – fotky, reportáže, přednášky a tak vůbec (poslední aktualizace 29.1. 21:19)
Dne 26.1.2013 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 10
Hobit: Neočekávaná cesta
Dne 19.12.2012 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 29
Pozvánka na TolkienCon 2013
Dne 2.11.2012 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 1288

O čem se psalo před rokem?

 
[ Všechny články / rozšířené hledání ]Nejen o víně...Koncert Společenstvo prstenu


27.1. 2009
Pokud o tom náhodou ještě nevíte, tak 28. května bude v Praze zahrána Symfonie Pán prstenů! Detaily najdete a lístky můžete objednávat ZDE

9.4. 2008
Na adrese www.lotrcon.cz najdete pozvánku na letošní LOTRcon ve dnech 27.6 - 29.6 2008, pásma na téma nejen Pán prstenů jako součásti Festivalu Fantazize.

5.3. 2007
Máte radi fantasy a sci-fi? Baví Vás história Slovanov? Ste blázni do mangy a anime? Alebo si chcete len prísť vyskúšať DDR či Sing Star ? Ak ste aspoň na jednu otázku odpovedali pozitívne, potom niet lepšej voľby ako navštíviť Slavcon 2007. Pestrý trojdňový program len za 200 Sk v predpredaji a za 250 Sk na mieste. Pre bližsie informácie navštívte stránku www.slavcon.arda.sk, kde sa môžete priamo zaregistrovať. (akci pořádá Spoločenstvo Tolkiena, kon

15.11. 2005
Dne 17.11.2005 od 14h se v sále HAMU uskuteční koncert Pražského Filmového Orchestru (viz. malá recenze). I tentokrát je krom hudby J. Williamse připravena The Lord of the Rings Trilogy Howarda Shorea. Více informací na stránkách PFO

10.1. 2005
Palace Cinemas Slovanský dům mají na programu maraton všech rozšířených verzí Pána prstenů. Bohužel startuje o půlnoci z 18. na 19. ledna (úterý na středu), což při dvanácti hodinách filmu není dvakrát ideální čas. Tohle rozhodně není poslední příležitost, takže se nemusíte snažit zlikvidovat v takto nelidský termín a v klidu můžete počkat. A nebo zajít jen na rozšířený Návrat krále...

... všechny zprávičky

Tipy na pohlednici !


Návrat Krále - 26 fotekDvě Veže - 15 fotekComics - postupně doplňováno

Nejoblíbenější články


DVD a VHS
Objednejte si Návrat krále se slevou!


Star Wars
Star Wars DVD Trilogy (5DVD, THX)Zasponzorujete provoz tohoto webu? Více zde

Poradna
Gondorský archiv - poradna v otázkách tolkienistických

Byla by pro vás zajímavá projekce všech rozšířených verzí Pána prstenů s nějakou tou přednáškou?
Ano, kdykoliv (kino v Praze)
[ 1195 - 61,66% ]
Ano, v dubnu 2006 (kino v Praze)
[ 24 - 1,24% ]
Ano, v květnu 2006 (kino v Praze)
[ 99 - 5,11% ]
Ano, později (kino v Praze)
[ 25 - 1,29% ]
Ano, kdykoliv (kino v Brně)
[ 294 - 15,17% ]
Ano, v dubnu 2006 (kino v Brně)
[ 15 - 0,77% ]
Ano, v květnu 2006 (kino v Brně)
[ 15 - 0,77% ]
Ano, později (kino v Brně)
[ 51 - 2,63% ]
Spíše ne
[ 58 - 2,99% ]
Určitě ne
[ 162 - 8,36% ]
... výsledky starších anket

Upozornit na nové články
Více informací zde


Nostalgie - starý design
... články, novinky
... divácké recenze

...::: Film Pán Prstenů - The Lord Of The Rings Movie na webu JCsoft's Fantasy (ISSN 1214-052X):::...
Vytvořil a spravuje pro vás Jan "Belcarnen" Čeřovský
Optimalizováno pro kvalitní prohlížeče a rozlišení 800x600 a vyšší
Chcete spolupracovat na tvorbě stránek? Mít zde svou reklamu? Napište!