Úvodní stránka
TolkienCon 2018 >>
Články, zprávy (563)
Nejnovější fotografie
Vaše recenze (473)
Základní informace
Obsazení - herci
Archiv fotografií
Ukázky a další videa
Místa ve filmu
Hudba
Poradna (50)
Výuka elfštiny
Něco ke stažení
Temné zvěsti
Diskusní fórum
Názory, úvahy
Komentáře k filmu
Adresář LOTRů (619)
Bannery webu
WebRing
Odkazy

Kdo jsem já ...
Fantasy novinky
Bazar knih Tip!
Autoři a díla
Povídky,recenze
Fantasy galerie
Fantasy odkazník
On-line chat
Testy a ankety
Filmy a seriály
Hudba
Počítačové hry
Download

Do oblíbených
WAP verze (info)
Výchozí stránka

Kontaktní mail:
Cerovsky@jcsoft.cz

Zde může být
VAŠE reklama !


Filmy online
CSFD.SK
Trailerzone
Pevnost
UNREAL EDITOR
Gameplanet
Abarin DrD
SFK Palantír
Další weby...

Stránky si právě
prohlíží 589 lidí

Celkem návštěvníků
14104741

English version here


[ <<< Další článek ] [ Všechny články ] [ Předchozí článek >>> ]

Belcarnen
6.4. 2003
Andy Serkis o Návratu Krále; Liv Tyler se vdala; Elrond oslavil narozeniny; Vyrobte si elfí zbroj; Recenze na Společenstvo Prstenu pro Game Boy Advanced; Něco pro fanynky Orlando BloomaVerze pro tisk

Andy Serkis o Návratu Krále
Andy Serkis, představitel Gluma, potvrdil pro Empire magazín, že v Návratu Krále skutečně uvidíme kompletní přerod Sméagola v Gluma.
"Uvidíte mé přetransformování na Gluma potom, co zavraždím svého nejlepšího přítele Déagola. Budete svědky celého pádu do Glumova šílenství." 


Liv Tyler se vdala
Představitel filmové Arwen se před několika dny vdala. Učinila tak "v tajnosti" při menším soukromém obřadu. Jejím manželem se stal Royston Langdon, zpěvák skupiny Spacehog. Tak hodně štěstí :-)


Elrond oslavil narozeniny
Či spíše jeho představitel, herec Hugo Weaving. Ten se narodil 4. dubna 1960 v Nigérii a letos je mu tedy 43 let. Hodně štěstí a spoustu dalších zajímavých rolí.

Vyrobte si elfí zbroj
Při troše šikovnosti a nějakém tom volném čase lze dokázat spoustu věcí. Autor TĚCHTO STRÁNEK se rozhodl, že si vyrobí kompletní elfí zbroj, kterou můžete vidět například ve scénách z Helmova žlebu. A nejen že zbroj začal vyrábět, ale postup dokumentuje i na svých stránkách. Takže pokud máte chuť, pusťte se do práce také. S výsledky se pak můžete pochlubit třeba tady, stačí zaslat fotku na e-mail.


Stránky s postupem a obrázky (pozor, trošku delší načítání)

 

Recenze na Společenstvo Prstenu pro Game Boy Advanced
Autor: Stanislav Rýdl [celý text na www.Doupe.cz]

Psát o hře s motivy Pána prstenů je ošidné, jelikož celou trilogii jsem četl před nějakými deseti lety a filmové zpracování mě vůbec nezaujalo, takže jsem neměl možnost osvěžit si paměť, pokochat se známými místy a dalšími zajímavostmi, abych hru posuzoval jako znalec díla. Co by mě v soutěži „Jakou barvu bot má Frodo na straně 235?“ diskvalifikovalo, paradoxně pomáhá hře s půvabnou zkratkou názvu LOTR: FOTR, jelikož nejsem tak velký fanoušek, abych příliš trpěl tím, jak je knize ubližováno.

Příběh hry bych jako fanda Pána prstenů musel odsoudit. Jde tu o jakousi turistickou cestu po několika známých lokacích, s minimem dialogů, nulovým prokreslením postav a jejich osudů. Sauronovi „jezdci“ jsou jenom bloky na cestě, takže při nesprávném zahnutí je vám sděleno „jsou tu jezdci, musíme jinam“ a jste vypoklonkováni na další husí pochod za zničením Prstenu. Vzhledem k tomu, že hru si koupí hlavně lidé, kteří knihu četli, půjde o jednoznačné zklamání. Veškeré vedlejší postavy (včetně těch dost významných nebo pamětihodných) jsou zredukovány na pár vět, takový Tom Bombadil má dvě dost ubohé věty. Poněkud jednoduchý příběh hry by se dal přehlédnout, pokud by onu „plnou verzi“ skoro všichni fandové fantasy podrobně neznali. Takto je chudost vůči novele maximální a i v porovnání s ostatními hrami je množství dialogů podprůměrné.

... [celý text na www.Doupe.cz]


Něco pro fanynky Orlando Blooma
Všem těm, kterým učaroval Orlando Bloom v roli Legolase, jistě přijde vhod následující ukázka z jeho nového filmu Piráti z Karibiku. Můžeme jen doufat, že snímek nebude stejným propadákem jako Loď duchů (recenze na FilmPub.cz), ve které hraje Karl Urban, představitel Éomera.

- Trailer na Piráty
- Sada obrázků z Pirátů

Přečteno celkem 7787x, verze pro tisk

Další článek - Kdy uvidíme trailer na Návrat Krále?; Pán Prstenů překonal Pottera; Chcete spát s Aragornem nebo Arwen?; Soutěž v překladu básní - přehled příspěvků prvního kola a hlasování

Předchozí článek - Stane se Tolkienův hrob turistickou atrakcí?; Pozvánka na Bitvu Pán Prstenů 2003; Jednohubky - spousta drobných zajímavostí; Aprílové vtípky LOTR webů

[ Všechny články ]  [ Nejoblíbenější články ]  [ Komentovat tento článek ]
Aubi ml., poidáno 2.5. 2003 11:32:01
Lucyová: To taky znám, už jsem si raději nechal zablokovat všechny zprávy chodící ze servru artist-net.com a podobnejch, najednou teď ale nemám skoro žádnou poštu...
Lucyová, poidáno 2.5. 2003 8:41:37
Asfaloth: hihi, a pozvánky na aukce obrazů ti nechodí ? :-)) Mě jo, i když jsem se z té "aukce" na jejich webu odhlásila (přihlásil mě asi mohylový duch). A dnes jsem pro změnu měla plnou schránku obvinění, že jsem si dovolila různým lidem s adresou xx@jcsoft.cz odeslat virus... a hádej jak se virus jmenoval :-)) No, snad až opravdu někomu napíšu, tak to nebude virus :-))
Aubi ml., poidáno 27.4. 2003 17:47:49
Asfaloth, Lucyova: teď už mi po dvou týdnech přestaly chodit hlášky, že jsem bůhví kam poslal zavirovanej mejl, který místní antivirák nepustil dál a mejl tedy nebyl doručen. Korejský inzeráty na prodej plastů a motorků do vibrátorů už mám zablokovaný, tak mi snad budou zase chodit hlavně oznámení o nových příspěvcích odtud, jak to má být :)
Lucyová, poidáno 25.4. 2003 14:57:44
asfaloth: moc tě zdravím :-)) Nic si z takových mailů nedělej, to je holt vedlejší produkt častého surfování po netu :-) Mě to chodí taky (Myzli mi došlo aspoň 5x), tak to prostě mažu bez čtení, ty dvě kliknutí mě nezabijou...a dokud mi nekolabuje schránka, tak je to dobrý :-)
asfaloth, poidáno 25.4. 2003 13:14:45
to Aubi ml.
Tak už to mám taky- myslím toho vira :) :(
A zrovna mě taky donedávna vyzívali ke koupě plastických hmot (to by ještě šlo, aspoň jsem se zasmála:) jenže teďka přesedlali. Už mi zasílají jen néjakou protiamerickou kampaň a kopec trapných hovadin o Iráku a USA. Zakaždým z jiné adresy, vždy však české. Podpis (asi:) Myzli!
No a co mě už dožralo, že dnes mi to přišlo od Bela :( a ja že co mi chce....:)

Earwen, poidáno 11.4. 2003 21:31:41
To brnění je dost dobrý to bych brala..
ds-, poidáno 9.4. 2003 19:28:53
2Ramgad: Karl Urban hraje v Ghost Ship toho manika co opravuje motory a je tam videt skoro hned na zacatku [ne toho prequelu], ale zachrany prvni lodi. Stejne ho tam rozfasirujou ozubeny kola - a celej film tam huli jak tovarna :)
Petr, poidáno 8.4. 2003 19:19:23
hahahahahaha
Petr, poidáno 8.4. 2003 19:18:16
ahoj dlouho jsem tu nebyl ha
Markééétka, poidáno 8.4. 2003 17:24:28
Ramgad:Ano,hraje tam.Ještě jsem to neviděla,ale nejspíš by ho měli zabít nebo něco podobnýho.Četla jsem kritiku a ten chlápek,co jí psal,řikal,že ten film neni moc pěknej.
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 8.4. 2003 16:06:39
Magictrip: preposli mi dva, tri z nich. Takhle to tezko identifikuji :)
Ramgad, poidáno 8.4. 2003 14:06:19
Karl Urban hrá v Lodi duchov?
magictrip, poidáno 8.4. 2003 10:27:13
Bel:nevím jak je to možný, protože se v počítačích moc nevyznám, ale na mail mi příjde asi 20 zpráv o novým komentáři, který mají stejnej obsah, nemohl bys s tím něco udělat, vždycky mi to zaplní celej mail. dík moc Magictrip
Míšánek, poidáno 8.4. 2003 7:34:32
Mně sice vir žádný nepřišel, zato se mi dnes v noci - a to fakticky nekecám - zdál film Návrat krále. Jenže jak už to u snů bývá, moc si z něj nepamatuju.
Arsiméné, poidáno 7.4. 2003 19:30:34
Já už jsem taky dostala vira.
garrett, poidáno 7.4. 2003 19:19:16
brneni super...ale myslim ze na bitvy je dost nepouzitelny...jeden sek:))ale aspon prilba...nevite nahodou nekdo o odkazu na lidsky zbroje?...
Aubi ml., poidáno 7.4. 2003 15:24:35
Stejně jsem to rovnou smazal, nechávam si jenom nabídky z Koreje, jestli nechci odkoupit větší množství plastických hmot, případně motorku do vibrátorů...:) Jinak k recenzi na hru: Frodo přece boty nenosí, a když, tak pořádný trpaslický v barvě materiálu.
Corwin, poidáno 7.4. 2003 11:27:17
Bel:hm,to je normal,nektery lidi jsou holt paka.Filtr vsexno Bohuzel neveme:-((
asfaloth, poidáno 7.4. 2003 9:01:17
pomoc-tak já to tady balim :)))
(ale ne - přece to risknu)

Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 7.4. 2003 8:57:57
Corwin: je to docela síla :-/ s mojí a na moji adresu jich chodí stovky denně :-/ naštěstí mi to většinou rovnou filtruje mail server...
Corwin, poidáno 7.4. 2003 7:25:36
Bel rozesila viry:-)))
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 6.4. 2003 23:11:35
Aubi: pravděpodobně virus. Různí červové používají adresy nalezené v internet temporary files a adresářích Outlooku jako adresy odesilatele či příjemce. Pěkně mne to štve, protože tenhle web má v tempech dost lidí a tak chodí hromady virů, které se tváří tak, že jsem je odeslal já :-/
Aubi ml., poidáno 6.4. 2003 22:19:45
8I
Aubi ml., poidáno 6.4. 2003 22:19:11
Právě jsem ve svý poště našel mejl od Cerovsky@jcsoft.cz, nadepsaný Myzli! a plný čtverečků, s opčasným nápisem Go USA apod. Co to je?
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 6.4. 2003 20:12:06
Smalsoft: přepsal jsem se u data narození, má tam být 1960. Díky.
Smalsoft, poidáno 6.4. 2003 18:55:04
2003 mínus 1969 je 34, nikoli 43. :o)
Nelenya, poidáno 6.4. 2003 18:47:06
To brneni je dost dobry. No jo, zase se tam s nekym Orli cicma, to me uz neprekvapuje...
[ Všechny komentáře ]

Diskuze čtenářů na těchto stránkách není provozovatelem serveru nijak moderována a upravována. Provozovatel nemá vliv na obsah jednotlivých příspěvků a nenese za ni zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo kterýkoliv příspěvek smazat, pokud bude odporovat normám slušného chování.
Jméno: E-mail:

Komentář:

Upozorňovat na nové komentáře mailem?
Přepiš heslo   --> 


Informovat o nových komentářích k tomuto článku
E-mail:V nadpisu V textu V komentářích


Zadejte text pro hledání v eláncích (napo. Gandalf A Balrog, Elijah Wood NEBO Orlando Bloom, Dvi Viže A Faramir A Frodo). Minimální délka hledaného slova jsou toi znaky.

Poslední elánky / novinky

Pozvánka na TolkienCon 2018
Dne 8.11.2017 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 1
Pozvánka na TolkienCon 2017
Dne 7.11.2016 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 14
TolkienCon 2016 – fotky, video, atd. (doplněno: 18.1. 11:58)
Dne 18.1.2016 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 76
Pozvánka na TolkienCon 2016
Dne 12.11.2015 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 13
Pozvánka na TolkienCon 2015
Dne 9.11.2014 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 1
TolkienCon 2014 – fotky, záznamy tak vůbec (doplněno: 24.1. 22:47)
Dne 23.1.2014 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 15
Pozvánka na TolkienCon 2014
Dne 9.11.2013 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 10
TolkienCon 2013 – fotky, reportáže, přednášky a tak vůbec (poslední aktualizace 29.1. 21:19)
Dne 26.1.2013 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 10
Hobit: Neočekávaná cesta
Dne 19.12.2012 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 29
Pozvánka na TolkienCon 2013
Dne 2.11.2012 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 1288

O čem se psalo před rokem?

 
[ Všechny články / rozšířené hledání ]Nejen o víně...Koncert Společenstvo prstenu


27.1. 2009
Pokud o tom náhodou ještě nevíte, tak 28. května bude v Praze zahrána Symfonie Pán prstenů! Detaily najdete a lístky můžete objednávat ZDE

9.4. 2008
Na adrese www.lotrcon.cz najdete pozvánku na letošní LOTRcon ve dnech 27.6 - 29.6 2008, pásma na téma nejen Pán prstenů jako součásti Festivalu Fantazize.

5.3. 2007
Máte radi fantasy a sci-fi? Baví Vás história Slovanov? Ste blázni do mangy a anime? Alebo si chcete len prísť vyskúšať DDR či Sing Star ? Ak ste aspoň na jednu otázku odpovedali pozitívne, potom niet lepšej voľby ako navštíviť Slavcon 2007. Pestrý trojdňový program len za 200 Sk v predpredaji a za 250 Sk na mieste. Pre bližsie informácie navštívte stránku www.slavcon.arda.sk, kde sa môžete priamo zaregistrovať. (akci pořádá Spoločenstvo Tolkiena, kon

15.11. 2005
Dne 17.11.2005 od 14h se v sále HAMU uskuteční koncert Pražského Filmového Orchestru (viz. malá recenze). I tentokrát je krom hudby J. Williamse připravena The Lord of the Rings Trilogy Howarda Shorea. Více informací na stránkách PFO

10.1. 2005
Palace Cinemas Slovanský dům mají na programu maraton všech rozšířených verzí Pána prstenů. Bohužel startuje o půlnoci z 18. na 19. ledna (úterý na středu), což při dvanácti hodinách filmu není dvakrát ideální čas. Tohle rozhodně není poslední příležitost, takže se nemusíte snažit zlikvidovat v takto nelidský termín a v klidu můžete počkat. A nebo zajít jen na rozšířený Návrat krále...

... všechny zprávičky

Tipy na pohlednici !


Návrat Krále - 26 fotekDvě Veže - 15 fotekComics - postupně doplňováno

Nejoblíbenější články


DVD a VHS
Objednejte si Návrat krále se slevou!


Hry
Návrat krále a další hry na PC, PSX i PS2Zasponzorujete provoz tohoto webu? Více zde

Poradna
Gondorský archiv - poradna v otázkách tolkienistických

Byla by pro vás zajímavá projekce všech rozšířených verzí Pána prstenů s nějakou tou přednáškou?
Ano, kdykoliv (kino v Praze)
[ 1195 - 61,66% ]
Ano, v dubnu 2006 (kino v Praze)
[ 24 - 1,24% ]
Ano, v květnu 2006 (kino v Praze)
[ 99 - 5,11% ]
Ano, později (kino v Praze)
[ 25 - 1,29% ]
Ano, kdykoliv (kino v Brně)
[ 294 - 15,17% ]
Ano, v dubnu 2006 (kino v Brně)
[ 15 - 0,77% ]
Ano, v květnu 2006 (kino v Brně)
[ 15 - 0,77% ]
Ano, později (kino v Brně)
[ 51 - 2,63% ]
Spíše ne
[ 58 - 2,99% ]
Určitě ne
[ 162 - 8,36% ]
... výsledky starších anket

Upozornit na nové články
Více informací zde


Nostalgie - starý design
... články, novinky
... divácké recenze

...::: Film Pán Prstenů - The Lord Of The Rings Movie na webu JCsoft's Fantasy (ISSN 1214-052X):::...
Vytvořil a spravuje pro vás Jan "Belcarnen" Čeřovský
Optimalizováno pro kvalitní prohlížeče a rozlišení 800x600 a vyšší
Chcete spolupracovat na tvorbě stránek? Mít zde svou reklamu? Napište!