Úvodní stránka
TolkienCon 2018 >>
Články, zprávy (563)
Nejnovější fotografie
Vaše recenze (473)
Základní informace
Obsazení - herci
Archiv fotografií
Ukázky a další videa
Místa ve filmu
Hudba
Poradna (50)
Výuka elfštiny
Něco ke stažení
Temné zvěsti
Diskusní fórum
Názory, úvahy
Komentáře k filmu
Adresář LOTRů (619)
Bannery webu
WebRing
Odkazy

Kdo jsem já ...
Fantasy novinky
Bazar knih Tip!
Autoři a díla
Povídky,recenze
Fantasy galerie
Fantasy odkazník
On-line chat
Testy a ankety
Filmy a seriály
Hudba
Počítačové hry
Download

Do oblíbených
WAP verze (info)
Výchozí stránka

Kontaktní mail:
Cerovsky@jcsoft.cz

Zde může být
VAŠE reklama !


Filmy online
CSFD.SK
Trailerzone
Morrowind
Garfield
ScifiWorld
Srdce Erinelu
warcraft.bonusweb.cz
Další weby...

Stránky si právě
prohlíží 379 lidí

Celkem návštěvníků
14110548

English version here


[ <<< Další článek ] [ Všechny články ] [ Předchozí článek >>> ]

Belcarnen
8.1. 2003
Dvě Věže stále stojí, ale Král už přijíždí a jde mu to sakra dobře...; Několik zajímavostí ze Dvou Věží; SMS hry s tematikou Pána Prstenů na mobilech EuroteluVerze pro tisk

Dvě Věže stále stojí, ale Král už přijíždí a jde mu to sakra dobře...
Diváci v ČR a několika dalších zapomenutých zemích (pravda, Japonsko mezi ně patří tuším také) stále čekají na uvedení Dvou Věží v kinech, ale na internetu se již objevují další a další fotografie z Návratu Krále. Nedávno se objevilo 12 maličkých scanů nového kalendáře,  které jsou více než zajímavé. Největší rozruch způsobila pravděpodobně hned první fotka, na které je Aragorn na koni. Debata o tom, zda se jedná skutečně o něj, byla ukončena až kompletní sadou nádherných detailů. Na jednom z nich můžeme vidět krále Elessara v celé jeho kráse, v ruce dokonce třímá Andúril!

Zatímco král se připravuje na svůj triumfální návrat, v kinech po (téměř) celém světe slaví neskutečný úspěch Dvě Věže. V Americe mají na tržbách za 19 dní celých 261 milionů dolarů. Společenstvo tam získalo za celou dobu promítání "jen" 313 milionů. Svět přidává na tržbách Dvěma Věžím dalších 293 milionů a toto číslo stále rapidně stoupá. Odhaduje se, že film by mohl během několika týdnů (3 - 4 měsíce) pokořit hranici jedné miliardy. Inu přejme jim to. I Česká republika nějaké 3 miliony dolarů určitě přidá...

Dallas Fort-Worth Critics, skupina shromážděná okolo www.oscarwatch.com, úspěšně tipuje toho, kdo nakonec získá Oskara za režii, již od roku 1999. Koho si myslíte, že předpokládají letos? Ano, je to Peter Jackson za režii Dvou Věží. Šanci na Oskara za nejlepší film tento snímek nemá, ale režii snad Peter získá. A samozřejmě vizuální efekty, i když konkurence Epizody II bude, alespoň v očích Akademie, asi velká. Osobně bych si tipnul, že si Akademie šetří ocenění za nejlepší film až na Návrat Krále, pokud bude laťka kvality udržena stejně vysoko, nebo položena ještě o kousek výš...


Několik zajímavostí ze Dvou Věží

  • Možná jste si všimli maorské věty, která ukončuje titulky Společenstva Prstenu, a je také v závěru Dvou Věží. Vypadá nějak takto: "He maungarongo ki te whenua He whakaaro pai ki nga tangata katoa". Tato fráze by se dala přeložit jako "Mír na zemi, důvěru a přátelství všem lidem." Hezká tečka za filmem, nemyslíte?
  • Ve Dvou Věžích je scéna, ve které Aragorn u hromady spálených skřetů před Fangornem kopne do helmy, padne a kolena a zařve. Tato scéna není tak úplně ukázkou jeho hereckých kvalit, protože Viggo Mortensen si při natáčení po kopnutí do helmy zlomil prst na noze...
  • Ti, kteří ve Společenstvo postrádají například část se Starým hvozdem, získají z něj něco málo ve Dvou Věžích. V knižním Společenstvu Smíšek mluví o tom, že měl pocit, jak by si stromy ve Starém hvozdě předávaly tajné zprávy, šeptaly. Velmi podobnou větu říká ve Dvou Věžích o Fangornu.
  • Říká vám něco "Wilhelm scream"? Ne? Pak šup na tyhle stránky. Právě tenhle výkřik produkuje jeden ze skřetů potom, co je zasažen na hradbách Helmova žlebu a řítí se dolů.
  • Když Aragorn, Gandalf a další přijíždí do Edorasu, můžeme vidět pohřební mohyly. Je jich přesně správný počet na obou stranách (podle knihy). Kolik lidí by si na tomto místě raději přečetlo, že na pravé straně jedna mohyla chybí?
  • Rohanský chlapec Haleth (syn Hámův), od kterého si Aragorn půjčuje na prohlédnutí meč, je ve skutečnosti syn scenáristky filmu Philippy Boyens. Kousek od něj stojí další chlapec, kterého hraje Henry, syn Viggo Mortensena.


SMS hry s tematikou Pána Prstenů na mobilech Eurotelu
Dnes spustil Eurotel sadu her s tematikou Pána Prstenů (speciálně pak Dvou Věží) pro mobilní telefony. Nejsem si jist, zda vás budou zajímat prohlášení lidí okolo ET z tiskovky, ale pro zajímavost...

„Nejen pro všechny fanoušky příznivce Pána Prstenů jsou určeny naše mobilní hry z prostředí této fenomenální fantasy série,“ říká výkonný marketingový ředitel Eurotelu Garrison Macri. „Našim zákazníkům přinášíme spoustu zábavy, dobrodružství a romantiky v kouzelném světě Pána Prstenů a zároveň nabízíme víc, možnost získat jednu z hodnotných cen,“ dodává Garrison Macri.

A jaká jsou fakta? Her se účastním pod jménem Beliion, to jen pro případ, že se v některé setkáme. Mé hodnocení nemůže být asi úplně objektivní, protože jsem se na celém balíku her tak trochu podílel a mám k němu částečně "otcovský vztah". Zatím se o celém projektu moc neví, takže není dostatek hráčů, ale to se doufejme velmi rychle změní.

I tak se dobře bavím, zatím především v kvízu, kde mohu zúročit znalosti nabyté při tvorbě těchto stránek :o) Nebojte se, nečekají vás jen klasické otázky typu "Elijah Wood hraje postavu...", ale i pořádné drsňárny :) Kvíz je vždy soubojem dvou hráčů, kteří dostávají každý pět otázek (oba stejné) a ten, který jich zodpoví víc správně, vyhrává soupeřovu vsazenou částku. Tím se dostáváme k tomu, že ve všech hrách fungují tzv. zlaťáky, které lze využívat k mnoha různým věcem, ale především je měnit za fyzické výhry (videokazetou se Společenstvem počínaje, přes mobily a notebook, až automobilem konče). 

K dispozici je také Ibun, hra ve stylu rulety. Pokud nechcete moc přemýšlet a spíš si zariskovat a vsadit nějaký ten zlaťáček, tohle je to pravé pro vás. Pak je tu ještě Cammarth, karetní hra. Pravidla vám budou jistě jasná hned, jak ji začnete hrát. Nechybí takové věci, jako je chat či možnost poslat zprávu jinému hráči (pokud znáte jeho jméno) za cenu běžné herní smsky.

Důležitou součástí celého balíku her je Příběh. Zjednodušeně jde o "textovku", ve které máte možnost projít si příběh Dvou Věží pomocí výběru z možností, jak se má ta která postava rozhodnout a tak podobně. Takže pokud chcete nechat Gluma svázaného v Emyn Muilu a zkusit si projít bažiny bez něj, jděte do toho!

Asi nejdůležitější hrou ze všech by se měla stát Bitva. Multiplayerovka, ve které likvidujete nejen hromady skřetů, ale především dalších hráčů. Vše se odehrává v "aréně", kterou je pevnost Helmův žleb a přilehlé okolí. Moc se těším, až někoho z vás potkám :o) Ať už v bitvě, nebo třeba v kvízu. Sázejte pořádné částky, ať mám brzo dost zlaťáků na zájezd na Nový Zéland :o)

Detaily o všech SMS hrách, jejich ovládání, klíčová slova, odkazy na pomoc a vše další potřebné najdete na http://panprstenu.mobilgo.cz. Pokud chcete začít rovnou hrát, stačí odeslat slovo LOTR na číslo 999699. Ceny za SMS zprávy v rámci všech těchto her jsou 1,10 Kč za odchozí SMS a 1,10 Kč za první příchozí SMS (včetně DPH). Ostatní SMS nejsou zpoplatněny.

Přečteno celkem 9805x, verze pro tisk

Další článek - Půlnoční premiéry Dvou Věží a přestávky uprostřed promítání; První Oscarové nominace pro Dvě Věže; Tolkien – luddita a technofobie ve Dvou věžích

Předchozí článek - Přepis rozšířené verze Společenstva i s překladem!; Chcete si koupit hobití noru?; Měl by Glum dostat Oscara?; Kde najdete skladby ze soundtracku ve filmu; Co si také můžete přečíst o Dvou Věžích například v Právu

[ Všechny články ]  [ Nejoblíbenější články ]  [ Komentovat tento článek ]
el, poidáno 11.1. 2003 15:12:01
Bel(diaboliq): na takovou kachnu samozřejmě neskočíme,zvlášť proto, že je zcela zřejmé, že Glum byl tvořen podle Bohouše z Bratrstva kočičí pracky.No představte si, že sundá kapucu,ten tvar hlavy...Dokonce i shoda charakterů je až zarážející /podlez-podraz/.Považuji dokonce za možné,že i sám Tolkien se inspiroval u Foglara,Rychlé šípy vycházely dříve,než PP.Je to trochu dlouhé,omlouvám se,já jen abyste neskákali na kdejakou pitomost,co sem někdo napíše;o)))
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 9.1. 2003 22:50:33
Vždycky se někdo chytí... ten Diaboliqův příspěvek je typicky na flamawar. Takové je lepší ignorovat :)
Malcolm, poidáno 9.1. 2003 21:49:40
To jsem se dozvěděl věcí: Spielberg je podobný Lucasovi a předlohou E.T. byl Glum... To nemůžete myslet vážně, vždyť to je jako srovnávat Arwen a Laru Croftovou. Tohle prostě nejde.
Rose, poidáno 9.1. 2003 17:38:09
Sorry, tady je to tak pomaly, ze jsem to neposterehla a poslala dvakrat.
Rose, poidáno 9.1. 2003 17:36:50
To Avern: Ne, ze bych ti nezavidela, ale uzij si to!
Rose, poidáno 9.1. 2003 17:36:45
To Avern: Ne, ze bych ti nezavidela, ale uzij si to!
Angrandir, poidáno 9.1. 2003 15:54:28
Jaaka, Ara: Nejspíš máte pravdu (6x), ale myslím že už to není tak důležité, Level totiž včera rozesílal oznámení o výhrách - btw. "jejich" předpremiéra se koná celé tři hodiny před premiérou - viz Ar Eldar o kousek níže.
TheRipper, poidáno 9.1. 2003 15:43:45
No, skoro lidi... Elf a svalovec... :o)
TheRipper, poidáno 9.1. 2003 15:41:55
Diaboliq: Ta podoba je tam tak vzdalena, ze tam spis zadna neni. Jsou proste oba umeli, to je tak vsechno. To je jako rict, ze Legolas vypada jako Rambo, jsou to prece taky oba lidi :o)
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 9.1. 2003 15:36:06
TheRipper: jdu to opravit, prepsal jsem se :) Nebo jsem debil :)
Jaaka, poidáno 9.1. 2003 15:27:49
Ara: dík, takhle jsem to taky spočetl, ale nebyl jsem si jistej, jestli si ho nenasadil někdy v průběhu Dvou věží. Pokud vím, nasazoval si ho jenom Sam.
TheRipper, poidáno 9.1. 2003 15:23:06
Bele, oprav prosim tu kulturni hruzu: zatimco Maurove (jak pises) mluvi arabsky, maorsky (jak zni veta) mluvi Maorove. To je rozdil par tisic kilometru :o)
Diaboliq, poidáno 9.1. 2003 15:18:04
4 Lima:Já se v tom taky moc nevyznám.Ale musíš uznat že vypadají velmi VELMI podobně.Humoristické časopisy skoro nečtu.A přiznávám-spletl jsem si Spielberga s Žoržem Lucasem.Ty taky vypadají skoro stejně...
Lima, poidáno 9.1. 2003 15:02:45
Diaboliq: Co to je proboha za hovadinu? A co má Spielberg společnýho se Star Wars? Kdes to četl? V nějakým humoristickým časopisu?
Ara, poidáno 9.1. 2003 14:51:36
to Jaaka:
1. u Toma Bombadila
2. v Hurke
3. na Vetrove
4. pred Boromirom a na stolci si ho dal dole
5. ked bezal spat ku lodke
6. tesne pred vhodenim do Hory Osudu

aspon myslim, ze to tak je ...

incoland, poidáno 9.1. 2003 14:03:42
2 Krysar: zadny Anduril si nikdo nepotezkava.. jde o bezny radovy mec, ktery dostavaji vsichni obranci z helmova zlebu a mezi nimi jsou i deti.. a prave jeden kluk jej dostane... Aragorn se na nej diva se zvlastnim pohledem a privola k sobe, protoze vidi jak je chlapec nesvuj se vsim tim brnenim a mecem.. ze za par okamziku ma bojovat s mnohem vetsimi skrety.

Maorska veta... naopak mi to prijde jako hezke uzavreni filmu.... maorove pomahali pri tvorbe filmu, sam reziser je mozna ve vzdalenych predcich misenec.. (mozna, nevim)

Ohledne Gluma a Spielbrega.. dost o tom pochybuji a i kdyby, tak je mi to jedno, ale je pravda, ze mnoho lidi rika,z e takhle gluma videlo ve svych myslich dlouho predtim nez vubec nekoho napadlo natocit film.. vcetne mne:-)

A Oscari? .... copak LOTR potrebuje nejake sosky?:-)))))))))

Diaboliq, poidáno 9.1. 2003 13:55:49
4 Ruby:Ano, možná ano.Spíš to vypadá že si Spielberg s Lucasem vypůjčily Glumovu podobu popsanou Tolkienem a podle ní vytvořily mistra Yodu a E.T.ho.
Jaaka, poidáno 9.1. 2003 13:32:55
Nebyly by náhodou k mání správné odpovědi k otázkám v soutěži Levelu? Nejvíc mě zajímá, kolikrát si Frodo nasadil prsten - napsal jsem 6x, ale jistej jsem si nebyl.
Ruby, poidáno 9.1. 2003 13:14:58
Diaboliq: To, co tu píšeš, je dost nepravděpodobné, protože Glum je podobný své knižní předloze, a to dost přesně.
Je naopak možné, že se Spielberg při natáčení Star Wars volně inspiroval Glumem, ale to už je jen můj vlastní momentální výplod, tak ho nikdo neberte vážně ;o)

Krysař: Měl bys číst pozorněji. Aragorn si vezme na chvilku chlapcův meč a ne naopak. A navíc, ve Dvou Věžích ještě Andúril nemá, dostane ho pravděpodobně od Arwen až v Návratu Krále.

Diaboliq, poidáno 9.1. 2003 11:55:15
Připomíná vám Glum Yodu ze Star Wars?Máte pravdu - je to tak!Z oficiálních zdrojů bylo potvrzeno ze S. Spielberg investoval část svých dolarů do celé trilogie, ale na oplátku požadoval cituji: "Glum musí být podobný Yodovi-stejně hladká kůže bez srsti, velké oči, malá postava.Chci podobnou vizáž jakou měl už můj E.T." Kolik peněz do filmů investoval je samozřejmě tajemstvím, ale šušká se že za pouhou podobnost výše zmíněných postav chtěl P.J. až 10 mil.dolarů.Jackson samozřejmě chce vydělat co nejvíc a tak se ani nemůžeme divit že to pro Spielberga udělal.Mrzí mě že si Jackson dělá z celého Pána Prstenů "holubník" a ve filmu se objevuje nejen on sám,ale i další postavy z realizačního týmu nebo jejich příbuzní.
Marcus Aurelius, poidáno 9.1. 2003 10:38:06
Proč nedostanou TTT Oscara za nejlepší film, protože:
1) akademie, je "banda" staroušů, která si některý filmy raději pustí doma v obýváku a na velkoplošnou projekci v kinách se "vybodnou"-viz. názorný příklad, kdy Saving Private Ryan prohrál Oscara o nejlepší film s Shakespeare in Love, Ryan v kině je o takových 75% lepší v kině než na videu či DVD (o 60%) a o takových 750% lepší než na TV Nova, kde reklam bylo asi tak na hodinu :o((-GRRR!
2)Vzpomeňte alespoň jeden FANTASY (ne dobrodružný ani historický) film, který kdy dostal Oscara...?
3)Posledních cca 10 let všechny Oscary (nejl. film) kromě American Beauty dostaly povětšinou retro filmy (Braveheart, Dancing with the Wolfes, Gladiator, Titanic, Shakespeare in Love,...)-proto letošním favoritem bude Road to Perdition, i když není tak moc SUPER jako Am.Beauty a nebo ten nový od Scorseseho s DiCapriem, na název si momentálně nevzpomínám :oD
4)Navíc mě skutečně připadá, že P.J. natočil film pro potěšení své a širokého publika a na nějaký lobbing a "zadkolezectví" pro Oscary z vysoka kalšle-a má recht!!
Jak říkal Jan Svěrák, pak Oscaři jsou skutečně americkou záležitostí, kde punc světovosti dodává pouze a jenom kategorie o Nejlepší neanglicky mluvený film:(
Pokud skutečně TTT vyhrají Best Movie, pak to řádně oslavím a až pomine kocovina, všem se na tomhle serveru omluvím ;-D
To:brko-jo tak s tou ženskou máš pravdu, je totiž úplně mimo, hlavně že na serveru Palace Cinemas mají předprodej na TTT od 2.1.2003-tak mě připadá, že to vždycky vezme nějaká uklizečka ještě s hadrem v ruce :-((

meresjeff, poidáno 9.1. 2003 9:55:20
jestli dostane Oskara Spielberg za ten otřesnej "hepáč" u Minority Report, tak Jackson nemusí být smutnej, že ho takovýhle "akademici" nevybrali
brko, poidáno 8.1. 2003 23:43:03
Nesnasim zenskou u telefonu ve Spalku v Brne, kecala bludy o predprodeji na premieru od 9. tak ted sedim ve 4. rade... ALE SEM TAM!!!!!
Ar Eldar (Eskel), poidáno 8.1. 2003 22:29:09
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JE TO TADY !!!!!!!!!!!!!!! LEVEL SE KONEČNĚ VZPAMATOVAL A ZAČAL DRUHÝ VÁNOCE!!!!!!!!!!! JÁ I KAMARÁD MÁME LÍSTKY NA PŘEDPREMIÉRU.... TAKŽE SE DOUFÁM UVIDÍME V 20,00 V PARKU HOSTIVAŘ.
Malcolm, poidáno 8.1. 2003 22:06:18
Belcarnen: Já osobně jsem Dvě Věže ještě neviděl, takže z hlediska vizuálních efektů to nemůžu posoudit. U Minority Report bych tipoval spíš Oscara az kameru, protože Janusz Kaminski opravdu umí, ale jak říkám, zatím jsem neviděl, jak se vytáhl Andrew Lesnie u TTT. Každopádně největším konkurentem mi přijde spíš skvělý Road to Perdition, a musím říct, že Mendesovi bych to i docela přál.
Krysař, poidáno 8.1. 2003 21:00:05
Mír na zemi blabla...jak dojemný. To se stydí, že to nenapíšou anglicky?

A lze tomu rozumět tak, že si nějaký usmrkanec prohlédne nebo dokonce potěžká Andúril? Pokud vím, nesměl se se dotknout nikdo ze smrtelných, leda by to byl Isildurův potomek...

Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 8.1. 2003 20:09:48
Malcolm: však loni proti čisté duši taky neobstál a letos bude mít problém i u efektů. Podle mne na Dvě Věže (Glum a Helmův žleb) Epizoda II ani Minority Report nemají, ale porotci třeba budou mít jiný názor :)
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 8.1. 2003 20:06:40
Spazz: bylo to často, ale pravidlem to není :)
Malcolm, poidáno 8.1. 2003 20:03:49
No jo, letos bude u Oscarů opravdu nabito. Jackson tentokrát nemá tolik šancí, obstát proti Samu Mendesovi nebo " novému minoritnímu" Spielbergovi nebude tak lehká věc, jako loni proti Čisté duši. Však uvidíme.
Spazz, poidáno 8.1. 2003 19:56:22
Ty jojo...Vigguv syn je prece velky fanda PP, ne? TAk se mu urcite vyplnil sen :o) Co bych za to dal...hrat treba...Gandalfa :o)))
Avern, poidáno 8.1. 2003 19:54:42
JUPÍ vyhrál jsem lístky na PŘEDPREMIÉRU TWO TOWERS !!! Od Cinemy - takže je uvidím ve 20:30 JSEM HROZNĚ RÁD.
Spazz, poidáno 8.1. 2003 19:52:37
Neni nahodou pravidlem, ze kdo dostane Oscara za rezii, dostane i Oscara za nejlepsi film?
[ Všechny komentáře ]

Diskuze čtenářů na těchto stránkách není provozovatelem serveru nijak moderována a upravována. Provozovatel nemá vliv na obsah jednotlivých příspěvků a nenese za ni zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo kterýkoliv příspěvek smazat, pokud bude odporovat normám slušného chování.
Jméno: E-mail:

Komentář:

Upozorňovat na nové komentáře mailem?
Přepiš heslo   --> 


Informovat o nových komentářích k tomuto článku
E-mail:V nadpisu V textu V komentářích


Zadejte text pro hledání v eláncích (napo. Gandalf A Balrog, Elijah Wood NEBO Orlando Bloom, Dvi Viže A Faramir A Frodo). Minimální délka hledaného slova jsou toi znaky.

Poslední elánky / novinky

Pozvánka na TolkienCon 2018
Dne 8.11.2017 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 1
Pozvánka na TolkienCon 2017
Dne 7.11.2016 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 14
TolkienCon 2016 – fotky, video, atd. (doplněno: 18.1. 11:58)
Dne 18.1.2016 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 76
Pozvánka na TolkienCon 2016
Dne 12.11.2015 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 13
Pozvánka na TolkienCon 2015
Dne 9.11.2014 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 1
TolkienCon 2014 – fotky, záznamy tak vůbec (doplněno: 24.1. 22:47)
Dne 23.1.2014 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 15
Pozvánka na TolkienCon 2014
Dne 9.11.2013 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 10
TolkienCon 2013 – fotky, reportáže, přednášky a tak vůbec (poslední aktualizace 29.1. 21:19)
Dne 26.1.2013 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 10
Hobit: Neočekávaná cesta
Dne 19.12.2012 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 29
Pozvánka na TolkienCon 2013
Dne 2.11.2012 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 1288

O čem se psalo před rokem?

 
[ Všechny články / rozšířené hledání ]Nejen o víně...Koncert Společenstvo prstenu


27.1. 2009
Pokud o tom náhodou ještě nevíte, tak 28. května bude v Praze zahrána Symfonie Pán prstenů! Detaily najdete a lístky můžete objednávat ZDE

9.4. 2008
Na adrese www.lotrcon.cz najdete pozvánku na letošní LOTRcon ve dnech 27.6 - 29.6 2008, pásma na téma nejen Pán prstenů jako součásti Festivalu Fantazize.

5.3. 2007
Máte radi fantasy a sci-fi? Baví Vás história Slovanov? Ste blázni do mangy a anime? Alebo si chcete len prísť vyskúšať DDR či Sing Star ? Ak ste aspoň na jednu otázku odpovedali pozitívne, potom niet lepšej voľby ako navštíviť Slavcon 2007. Pestrý trojdňový program len za 200 Sk v predpredaji a za 250 Sk na mieste. Pre bližsie informácie navštívte stránku www.slavcon.arda.sk, kde sa môžete priamo zaregistrovať. (akci pořádá Spoločenstvo Tolkiena, kon

15.11. 2005
Dne 17.11.2005 od 14h se v sále HAMU uskuteční koncert Pražského Filmového Orchestru (viz. malá recenze). I tentokrát je krom hudby J. Williamse připravena The Lord of the Rings Trilogy Howarda Shorea. Více informací na stránkách PFO

10.1. 2005
Palace Cinemas Slovanský dům mají na programu maraton všech rozšířených verzí Pána prstenů. Bohužel startuje o půlnoci z 18. na 19. ledna (úterý na středu), což při dvanácti hodinách filmu není dvakrát ideální čas. Tohle rozhodně není poslední příležitost, takže se nemusíte snažit zlikvidovat v takto nelidský termín a v klidu můžete počkat. A nebo zajít jen na rozšířený Návrat krále...

... všechny zprávičky

Tipy na pohlednici !


Návrat Krále - 26 fotekDvě Veže - 15 fotekComics - postupně doplňováno

Nejoblíbenější články


DVD a VHS
Objednejte si Návrat krále se slevou!


Znamení
DVD za 399,- či 499,- KčZasponzorujete provoz tohoto webu? Více zde

Poradna
Gondorský archiv - poradna v otázkách tolkienistických

Byla by pro vás zajímavá projekce všech rozšířených verzí Pána prstenů s nějakou tou přednáškou?
Ano, kdykoliv (kino v Praze)
[ 1195 - 61,66% ]
Ano, v dubnu 2006 (kino v Praze)
[ 24 - 1,24% ]
Ano, v květnu 2006 (kino v Praze)
[ 99 - 5,11% ]
Ano, později (kino v Praze)
[ 25 - 1,29% ]
Ano, kdykoliv (kino v Brně)
[ 294 - 15,17% ]
Ano, v dubnu 2006 (kino v Brně)
[ 15 - 0,77% ]
Ano, v květnu 2006 (kino v Brně)
[ 15 - 0,77% ]
Ano, později (kino v Brně)
[ 51 - 2,63% ]
Spíše ne
[ 58 - 2,99% ]
Určitě ne
[ 162 - 8,36% ]
... výsledky starších anket

Upozornit na nové články
Více informací zde


Nostalgie - starý design
... články, novinky
... divácké recenze

...::: Film Pán Prstenů - The Lord Of The Rings Movie na webu JCsoft's Fantasy (ISSN 1214-052X):::...
Vytvořil a spravuje pro vás Jan "Belcarnen" Čeřovský
Optimalizováno pro kvalitní prohlížeče a rozlišení 800x600 a vyšší
Chcete spolupracovat na tvorbě stránek? Mít zde svou reklamu? Napište!