O lahvičku miruvoru 2012
Napsal: Belcarnen dne 10.5.2011, e-mail: cerovsky@jcsoft.cz


Přátelé a příznivci, rádi bychom k příštímu Tolkienconu udělali opět jednou hezkou brožurku s autorskými texty. K tomu ale potřebujeme Vaši pomoc.

Tvoříte ještě někdo díla na náměty z Tolkienova světa? Máte nějaká stará doma v šuplíku?

Dohodli jsme se s Michaelem Broncem, že Vaše práce vezme do soutěže “O lahvičku miruvoru” a nejlepší pak vydá v brožurce, tudíž pevně doufáme, že nám něco pěkného pomůžete vytvořit.:)
Ozýváme se s předstihem, uzávěrka bude někdy na podzim, ještě se Vám mezitím určitě několikrát připomeneme, ale pokud již něco v šuplíku máte, můžete poslat ihned. A zároveň máte čas (např. přes prázdniny) něco napsat :-)

Zde máte k dispozici i odkaz na pravidla Miruvoru, ač psaná pro minulý ročník, ani pro tento rok se lišit nebudou: http://www.straky.cz/clanek.aspx?ArtID=44..:: Článek na webu: http://www.jcsoft.cz/fantasy/viewnews.asp?id=558 ::..

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tento text byl převzat 27.5.2022 23:50:17 z webu Film Pán Prstenů - http://lotr.jcsoft.cz/
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------