Oskarová ukázka; Všehochuť zajímavostí; Valentýnská pohlednice a reakce na ni ...
Napsal: Belcarnen dne 17.2. 2002, e-mail: Cerovsky@jcsoft.cz


Oskarový commercial
Na internetu je k dispozici zhruba minutová propagační ukázka na Společenstvo Prstenu, která diváky láká tím, že film obdržel na 13 Oskarových nominací. Obsahuje docela pěkný sestřih záběrů, každopádně stojí za vidění .. jde o formát MOV a má velikost 1 MB ...
Ke stažení [ zde ]

Všehochuť zajímavostí ...


Valentýnská pohlednice a reakce na ni ...
V úterý večer jsem rozeslal návštěvníkům tohoto webu takový malý žertík ve formě "pohlednice" s Frodem a Samem v srdíčku a pár texty. Pokud jste pohlednici neviděli, najdete ji zde.
Reakce byly (a stále ještě jsou) velice rozporuplné. Na následujících řádcích se můžete seznámit s několika reakcemi ... od poděkování až po nadávky. Případná sprostá slova jsou "vyhvězdičkována", ale určitě je pochopíte ...

- díky za pohlednici - potěšila mě!!!měj se:-)
- Hrozně moc děkuju za přáníčko. Mooooooc mě potěšilo. Přeju krásný den
- Mily Jan Cerovsky, Vasa pohladnica neurazila, prave naopak potesila a pobavila...
- Ahoj Belcarnene, díky za hezoučkou pohlednici, takové něžné vtípečky se mi moc líbí, hned je den veselejší. Přeji Ti, ať se máš dobře a Tvůj web vzkvétá.
- aHOJ! To pranicko se ti fakt povedlo. Myslim, že se lidi neurazí. Vždyď Tolkien když psal ten příběh a Jackson, když ho natáčel, se taky smáli. :o)
- Ty zas***ej zm*de, pokud si myslis ze budes takhle hnusne urazet hezkej film, tak to alespon neposilej me. Ty de*ile!!!!!!!!!!!!
- Kdo jste??? A co mi chcete??
- Naznačuješ snad, že Frodo a Sam jsou homosexuálové ?
- Fakt dobrý způsob odporu proti komerci! :)
- Ty mě máš tak rád?
- Ahoj, děkuju ti za přání,opravdu si myslím,že se nikdo nemůže urazit.
- Pohlednice pobavil a zahřála...
- díky za přání k Valentýnovi. Je to dobrej úlet a fakt jsem se nad tim musela zasmát:o))  
- Díky za pohlednici. Urážlivá není, ale protože Valentýna upřímně nenávidím, moc kladných bodů jsi u mne nenahrabal :o)
- já i mí přátelé děkujeme za valentýnskou pohlednici!!!mohl by jste je rozesílat častěji, a kdyby to bylo možné, tak s nááádhernym "blond" elfíkem legolasem!!!!!!
- ahoj Honzo... dik za pohladnicu, pekny napad... samozrejme, ze neurazi, preco by malo :-))) celkom sa to aj hodi, ked som gay, nie? a to si posielal nejako verejne (v adresate som len ja) alebo len mne sukromne :-)))))

Jak je vidět, kladné ohlasy docela převažují. Jsem moc rád, že vás pohled spíš pobavil než urazil. A těm, u kterých to bylo naopak, se ještě jednou omlouvám .....:: Článek na webu: http://www.jcsoft.cz/fantasy/viewnews.asp?id=152 ::..

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tento text byl převzat 24.1.2021 10:18:33 z webu Film Pán Prstenů - http://lotr.jcsoft.cz/
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------